Kategorizacija stvaratelja arhivskog gradiva na području nadležnosti državnog arhiva u Zagrebu

NN 126/2008, Kategorizacija stvaratelja arhivskog gradiva na području nadležnosti državnog arhiva u Zagrebu

3614

Na temelju članka 6. st. 1. i 4. Pravilnika o vrednovanju te postupku odabiranja i izlučivanja arhivskoga gradiva (»Narodne novine« br. 90/2002), te odluke Hrvatskog arhivskog vijeća na sjednici od 3. srpnja 2008. objavljuje se

KATEGORIZACIJA STVARATELJA ARHIVSKOG GRADIVA NA PODRUČJU NADLEŽNOSTI DRŽAVNOGA ARHIVA U ZAGREBU

I. KATEGORIJA

1. Ured državne uprave u Zagrebačkoj županiji s ispostavama i matičnim uredima

2. Grad Zagreb (gradonačelnik, gradsko poglavarstvo, gradska skupština, gradski uredi, zavodi i službe, područni uredi gradske uprave)

3. Zagrebačka županija (skupština, poglavarstvo, župan, upravna tijela)

4. Grad Donja Stubica

5. Grad Dugo Selo

6. Grad Jastrebarsko

7. Grad Oroslavje

8. Grad Samobor

9. Grad Sveta Nedelja

10. Grad Sveti Ivan Zelina

11. Grad Velika Gorica

12. Grad Zaprešić

13. Općina Bedenica

14. Općina Bistra

15. Općina Brckovljani

16. Općina Brdovec

17. Općina Dubravica

18. Općina Gornja Stubica

19. Općina Jakovlje

20. Općina Klinča Sela

21. Općina Krašić

22. Općina Kravarsko

23. Općina Luka

24. Općina Marija Bistrica

25. Općina Marija Gorica

26. Općina Orle

27. Općina Pisarovina

28. Općina Pokupsko

29. Općina Pušća

30. Općina Rugvica

31. Općina Stubičke Toplice

32. Općina Stupnik

33. Općina Žumberak

34. Županijski sud u Zagrebu

35. Županijski sud u Velikoj Gorici

36. Općinski građanski sud u Zagrebu

37. Općinski kazneni sud u Zagrebu

38. Općinski sud u Dugom Selu

39. Općinski sud u Jastrebarskom

40. Općinski sud u Samoboru

41. Općinski sud u Sesvetama

42. Općinski sud u Svetom Ivanu Zelini

43. Općinski sud u Velikoj Gorici

44. Općinski sud u Zaprešiću

45. Općinski sud u Donjoj Stubici

46. Trgovački sud u Zagrebu

47. Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu

48. Županijsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici

49. Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu

50. Općinsko državno odvjetništvo u Dugom Selu

51. Općinsko državno odvjetništvo u Jastrebarskom

52. Općinsko državno odvjetništvo u Samoboru

53. Općinsko državno odvjetništvo u Sesvetama

54. Općinsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici

55. Općinsko državno odvjetništvo u Zaprešiću

56. Općinsko državno odvjetništvo u Donjoj Stubica

57. Kaznionica u Turopolju, Velika Gorica

58. Odgojni zavod Turopolje, Velika Gorica

59. Zatvor u Zagrebu

60. Zatvorska bolnica u Zagrebu

61. Osnovna škola Miroslava Krleže, Zagreb

62. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb

63. Osnovna škola Kustošija, Zagreb

64. I. gimnazija, Zagreb

65. Klasična gimnazija, Zagreb

66. Elektrostrojarska obrtnička škola, Zagreb

67. Industrijska strojarska škola, Zagreb

68. I. tehnička škola Nikola Tesla, Zagreb

69. Srednja strukovna škola, Samobor

70. Škola primjenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb

71. Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb

72. Ugostiteljsko-turističko učilište, Zagreb

73. Zdravstveno učilište, Zagreb

74. Centar za autizam Zagreb

75. Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Zagreb

76. Pučko otvoreno učilište Zagreb

77. Državni arhiv u Zagrebu

78. Knjižnice grada Zagreba

79. Muzej grada Zagreba

80. Javna ustanova Galerija Klovićevi dvori, Zagreb

81. Umjetnički paviljon, Zagreb

82. Muzej Turopolja, Velika Gorica

83. Muzej Prigorja, Sesvete-Zagreb

84. Samoborski muzej, Samobor

85. Muzej Hrvatskog zagorja, Gornja Stubica

86. Javna ustanova Maksimir, Zagreb

87. Zagrebačka filharmonija, Zagreb

88. Javna ustanova Park prirode Medvednica, Zagreb

89. Javna ustanova Park prirode Žumberak – Samoborsko gorje, Samobor

90. Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado, Zagreb

91. Koncertna direkcija Zagreb

92. Gradsko dramsko kazalište Gavella, Zagreb

93. Gradsko satiričko kazalište Kerempuh, Zagreb

94. Zagrebačko gradsko kazalište Komedija, Zagreb

95. Zagrebačko kazalište mladih, Zagreb

96. Zagrebačko kazalište lutaka, Zagreb

97. Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb

98. Kulturno informativni centar, Zagreb

99. Hrvatska školska kartografija, Zagreb

100. Šumarski institut Jastrebarsko

101. Zavod za javno zdravstvo grada Zagreba

102. Klinika za dječje bolesti Zagreb

103. Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević, Zagreb

104. Klinika za plućne bolesti Jordanovac, Zagreb

105. Klinika za traumatologiju, Zagreb

106. Klinička bolnica Merkur, Zagreb

107. Klinička bolnica Sestara milosrdnice, Zagreb

108. Opća bolnica Sveti Duh, Zagreb

109. Dječja bolnica Srebrnjak, Zagreb

110. Psihijatrijska bolnica Vrapče, Zagreb

111. Specijalna bolnica za psihijatriju djece i mladeži, Zagreb

112. Specijalna bolnica za zdravstvenu zaštitu djece s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama, Zagreb

113. Veterinarska stanica grada Zagreba

114. HEP Proizvodnja d.o.o. Sektor termoelektrane, TE-TO Zagreb

115. HEP Proizvodnja d.o.o. Sektor termoelektrane, EL-TO Zagreb

116. HEP OPS d.o.o. Prijenosno područje Zagreb

117. HEP ODS d.o.o. Elektra Zagreb

118. Tvornica željezničkih vozila Gredelj, Zagreb

119. Vodoprivreda Zagreb d.d., Zagreb

120. Zagrebački holding d.o.o., Zagreb, s pripadajućim podružnicama

121. Zračna luka Zagreb d.o.o., Zagreb

122. Gradska plinara Zagreb d.o.o., Zagreb

123. Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije, Zagreb

124. Autocesta Rijeka Zagreb d.o.o., Zagreb

125. Hrvatska obrtnička komora, Komora Zagreb

126. Turistička zajednica Grada Zagreba

127. Turistička zajednica Zagrebačke županije, Zagreb

128. CROSCO d.o.o., Zagreb

129. PROPLIN d.o.o., Zagreb

130. STSI – Integrirani tehnički servisi d.o.o., Zagreb

131. Maziva Zagreb d.o.o., Zagreb

132. SINACO d.o.o., Zagreb

133. Ericsson Nikola Tesla d.d., Zagreb

134. Končar – Elektroindustrija d.d., Zagreb

135. Pliva d.d., Zagreb

136. Pliva Hrvatska d.o.o., Zagreb

137. Badel 1862 d.d., Zagreb

138. Cedevita d.o.o., Zagreb

139. Franck d.d., Zagreb

140. Dukat d.d., Zagreb

141. Jamnica d.d., Zagreb

142. Kraš d.d., Zagreb

143. Ledo d.d., Zagreb

144. Zagrebačka pivovara d.d., Zagreb

145. Zagrebačke pekarne Klara d.d., Zagreb

146. Zvijezda d.d., Zagreb

147. Agrokor d.d., Zagreb

148. Tisak d.d., Zagreb

149. Žitnjak d.d., Zagreb

150. Dalekovod d.d., Zagreb

151. Geotehnika Inženjering d.o.o., Zagreb

152. Tehnika d.d., Zagreb

153. Urbanistički zavod Grada Zagreba d.o.o., Zagreb

154. Croatia Airlines d.d., Zagreb

155. Kreditna banka Zagreb d.d., Zagreb

156. Zagreb osiguranje d.d., Zagreb

157. Radio 101 d.o.o., Zagreb

158. Večernji list d.d., Zagreb

159. Župni ured Sv. Marka, Zagreb

160. Župni ured Evangeličke crkve Zagreb

161. Grkokatolički župni ured Sv. Ćirila i Metoda, Zagreb

162. Srpsko pravoslavna parohija, Zagreb

163. Medžlis islamske zajednice Zagreb

164. Židovska općina Zagreb

165. Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb

166. Hrvatski Crveni križ Zajednica društava Crvenog križa Zagrebačke županije, Zaprešić

167. Lovački savez grada Zagreba

168. Lovački savez Zagrebačke županije, Zagreb

169. Zagrebačko ribolovno društvo, Zagreb

170. Aeroklub Zagreb

171. Prvi hrvatski motociklistički klub Zagreb

172. Nogometni klub Dinamo, Zagreb

173. Košarkaški klub Cibona, Zagreb

174. Rukometni klub Zagreb

175. Hrvatski akademski vaterpolski klub Mladost, Zagreb

176. Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Samobor

177. Zagrebački športski savez, Zagreb

178. Športsko ribolovni savez Zagrebačke županije, Dugo Selo

179. Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata grada Zagreba

180. Udruga Hrvatski ratni veterani Zagreba

181. Zajednica udruga HVIDRA-a grada Zagreba

182. Zajednica udruga antifašističkih boraca i antifašista Zagrebačke županije i grada Zagreba

183. Društvo arhitekata Zagreba

184. Udruženje obrtnika grada Zagreba

185. Hrvatska zajednica tehničke kulture Zajednica tehničke kulture Zagrebačke županije, Zagreb

186. Hrvatska zajednica tehničke kulture Zagrebačka zajednica tehničke kulture, Zagreb

187. Vatrogasna zajednica grada Zagreba

II. KATEGORIJA

1. Grad Zagreb, Gradske četvrti

2. Prekršajni sud u Dugom Selu

3. Prekršajni sud u Jastrebarskom

4. Prekršajni sud u Sesvetama

5. Prekršajni sud u Samoboru

6. Prekršajni sud u Svetom Ivanu Zelini

7. Prekršajni sud u Velikoj Gorici

8. Prekršajni sud u Zagrebu

9. Prekršajni sud u Zaprešiću

10. Prekršajni sud u Donjoj Stubici

11. Javni bilježnik Andrašić Vladimir, Zagreb

12. Javni bilježnik Ankon Jasminka, Zagreb

13. Javni bilježnik Baković Marija, Zagreb

14. Javni bilježnik Batušić Šlogar Zinka, Zagreb – Sesvete

15. Javni bilježnik Burec Mladen, Zagreb

16. Javni bilježnik Cividini Marija, Donja Stubica

17. Javni bilježnik Čavajda Zorka, Zagreb

18. Javni bilježnik Čergar Milka, Zagreb – Sesvete

19. Javni bilježnik Čerić Velimir, Zagreb

20. Javni bilježnici Dabelić Marina i Grlandović Dubravka, Zagreb

21. Javni bilježnik Dolinar Nenad, Zagreb

22. Javni bilježnik Dujmović Iva, Zagreb

23. Javni bilježnik Džankić Pero, Zagreb

24. Javni bilježnik Frid Zdenko, Zagreb

25. Javni bilježnik Gajski Alemka, Zagreb

26. Javni bilježnik Glibota Milan, Zagreb

27. Javni bilježnici Hanžeković Živković Iva i Škaričić Sinčić Lada, Zagreb

28. Javni bilježnik Herceg Miličević Ljiljana, Zagreb

29. Javni bilježnik Horvat Pernar Željka, Zagreb

30. Javni bilježnik Hukelj Anica, Zagreb

31. Javni bilježnik Ilić Ante, Zagreb

32. Javni bilježnik Jakić Branko, Zagreb

33. Javni bilježnik Jakobović Gordana, Zagreb

34. Javni bilježnik Jelavić Zoran, Zagreb

35. Javni bilježnik Jurić Marijan, Zagreb

36. Javni bilježnik Knego Rogina Jadranka, Zagreb

37. Javni bilježnik Kutija Kušpilić Renata, Zagreb

38. Javni bilježnik Lisonek Ilinka, Zagreb

39. Javni bilježnik Lovrić Biserka, Zagreb

40. Javni bilježnik Marčinko Vladimir, Zagreb

41. Javni bilježnik Maroslavac Željka, Zagreb

42. Javni bilježnik Martinović Igor, Zagreb

43. Javni bilježnik Matoš Mladen, Zagreb

44. Javni bilježnik Modrušan Kornelija, Zagreb

45. Javni bilježnik Parlov Ivan, Zagreb

46. Javni bilježnik Pejović Fumić Lidija, Zagreb

47. Javni bilježnik Popov Lucija, Zagreb

48. Javni bilježnik Pučar Vesna, Zagreb

49. Javni bilježnik Ranogajec Branko, Zagreb

50. Javni bilježnik Ribarić Obrenija, Zagreb

51. Javni bilježnik Ruždjak Matko Jožica, Zagreb

52. Javni bilježnik Sudar Duško, Zagreb

53. Javni bilježnik Svedrović Kilibarda Ljubinka, Zagreb

54. Javni bilježnik Šarčević Vladimir, Zagreb

55. Javni bilježnik Šaškor Stjepan, Zagreb

56. Javni bilježnik Škrinjar Senija, Zagreb

57. Javni bilježnik Tadić Nikola, Zagreb

58. Javni bilježnik Valić Katica, Zagreb

59. Javni bilježnik Vuger Ignac, Zagreb – Sesvete

60. Javni bilježnik Zajec Vlasta, Zagreb

61. Javni bilježnik Zorić Jasna, Zagreb

62. Javni bilježnik Žitko Janko, Zagreb

63. Javni bilježnik Mirčetić Nives, Velika Gorica

64. Javni bilježnik Spevec Ranka, Velika Gorica

65. Javni bilježnici Frković Gordana i Jožinec Ljubica, Samobor

66. Javni bilježnik Tadić Petar, Oroslavje

67. Javni bilježnik Poljak Estera, Prigorje Brdovečko

68. Javni bilježnik Copić Krešimir, Dugo Selo

69. Javni bilježnik Perić Slavica, Dugo Selo

70. Javni bilježnik Adžija Ivan, Zaprešić

71. Javni bilježnik Maleković Ivan, Velika Gorica

72. Javni bilježnik Rački Branka, Sveti Ivan Zelina

73. Javni bilježnik Volarić Stjepan, Jastrebarsko

74. Gornjogradska gimnazija, Zagreb

75. III. gimnazija, Zagreb

76. IV. gimnazija, Zagreb

77. V. gimnazija, Zagreb

78. VII. gimnazija, Zagreb

79. Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb

80. IX. gimnazija, Zagreb

81. X. gimnazija »Ivan Supek«, Zagreb

82. XI. gimnazija, Zagreb

83. XII. gimnazija, Zagreb

84. XIII. gimnazija, Zagreb

85. Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb

86. XV. gimnazija, Zagreb

87. XVI. gimnazija, Zagreb

88. XVIII. gimnazija, Zagreb

89. Gimnazija »Antun Gustav Matoš«, Samobor

90. Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica

91. Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, Zagreb

92. Upravna i birotehnička škola, Zagreb

93. Prva ekonomska škola, Zagreb

94. Druga ekonomska škola, Zagreb

95. Treća ekonomska škola, Zagreb

96. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Samobor

97. Ekonomska škola, Velika Gorica

98. Trgovačka škola, Zagreb

99. Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb

100. Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb

101. Škola za primalje, Zagreb

102. Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb

103. Elektrotehnička škola, Zagreb

104. Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb

105. Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Zagreb

106. Graditeljska tehnička škola, Zagreb

107. Drvodjelska škola, Zagreb

108. Obrtnička i industrijska graditeljska škola, Zagreb

109. Obrtnička škola za osobne usluge, Zagreb

110. Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, Zagreb

111. Geodetska tehnička škola, Zagreb

112. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb

113. Željeznička tehnička škola, Zagreb

114. Poštanska i telekomunikacijska škola, Zagreb

115. Škola za cestovni promet, Zagreb

116. Škola za tekstil, kožu i dizajn, Zagreb

117. Grafička škola, Zagreb

118. Prehrambeno – tehnološka škola, Zagreb

119. Poljoprivredna škola, Zagreb

120. Veterinarska škola, Zagreb

121. Hoteljersko turistička škola, Zagreb

122. Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb

123. Srednja škola Sesvete, Zagreb

124. Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selo

125. Srednja škola Jastrebarsko, Jastrebarsko

126. Srednja strukovna škola, Velika Gorica

127. Srednja škola ban Josip Jelačić, Zaprešić

128. Srednja škola Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina

129. Srednja škola Oroslavje, Oroslavje

130. Škola za klasični balet, Zagreb

131. Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Zagreb

132. Glazbena škola Blagoje Berse, Zagreb

133. Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb

134. Glazbeno učilište Elly Bašić, Zagreb

135. Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb

136. Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor

137. Športska gimnazija, Zagreb

138. Nadbiskupska klasična gimnazija, Zagreb

139. Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica, Zagreb

140. Zagrebačka medresa »Dr. Ahmed Smajlović«, Zagreb

141. Srpska pravoslavna opća gimnazija »Kantakuzina Katarina Branković«

142. Privatna klasična gimnazija, Zagreb

143. Prva privatna gimnazija, Zagreb

144. Druga opća privatna gimnazija, Zagreb

145. Zagrebačka umjetnička gimnazija, Zagreb

146. Privatna umjetnička gimnazija, Zagreb

147. Privatna jezično-informatička gimnazija »Svijet«, Zagreb

148. Privatna srednja ekonomska škola »Katarina Zrinski«, Zagreb

149. Privatna srednja ekonomska škola »Inova«, Zagreb

150. Privatna ekonomsko-informatička škola, Zagreb

151. Srednja strukovna škola Estetic Uvema, Zagreb

152. Osnovna škola Šestine, Zagreb

153. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb

154. Osnovna škola Sesvete, Zagreb

155. Osnovna Waldorfska škola Sv. Jurja, Zagreb

156. Osnovna Montessori škola »Barunice Dedee Vranyczany«, Zagreb

157. Osnovna škola Ivana Gundulića, Zagreb

158. Osnovna škola Jabukovac, Zagreb

159. Osnovna škola Pantovčak, Zagreb

160. Osnovna škola »Izidor Kršnjavi«, Zagreb

161. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb

162. Osnovna škola Odra, Zagreb

163. Osnovna škola Otona Ivekovića, Zagreb

164. Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb

165. Osnovna škola Medvedgrad, Zagreb

166. Osnovna škola Pavleka Miškine, Zagreb

167. Osnovna škola Petra Zrinskog, Zagreb

168. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Zagreb

169. Osnovna škola Retkovec, Zagreb

170. Osnovna škola Žuti brijeg, Zagreb

171. Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb

172. Osnovna škola Granešina, Zagreb

173. Osnovna škola Ivana Mažuranića, Zagreb

174. Osnovna škola Mate Lovraka, Zagreb

175. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Zagreb

176. Osnovna škola Čučreje, Zagreb

177. Osnovna škola Vjenceslava Novaka, Zagreb

178. Osnovna škola Antuna Branka Šimića, Zagreb

179. Osnovna škola Vladimira Nazora, Zagreb

180. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša, Zagreb

181. Osnovna škola Augusta Harambašića, Zagreb

182. Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb

183. Osnovna škola Markuševec, Zagreb

184. Osnovna škola Jordanovac,Zagreb

185. Osnovna škola Bukovac, Zagreb

186. Osnovna škola Gračani, Zagreb

187. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Zagreb

188. Osnovna škola Matka Laginje, Zagreb

189. Osnovna škola dr. Ivan Merz, Zagreb

190. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb

191. Osnovna škola Augusta Cesarca, Zagreb

192. Osnovna škola Dobriše Cesarića, Zagreb

193. Osnovna škola Žitnjak, Zagreb

194. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb

195. Osnovna škola Lovre pl. Matačića, Zagreb

196. Osnovna škola Petra Preradovića, Zagreb

197. Osnovna škola dr. Vinka Žganca, Zagreb

198. Osnovna škola Dragutina Kušlana, Zagreb

199. Osnovna škola Vukomerec, Zagreb

200. Osnovna škola Stenjevec, Zagreb

201. Osnovna škola Ante Kovačića, Zagreb

202. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb

203. Osnovna škola Susedgrad, Zagreb

204. Osnovna škola bana Josipa Jelačića, Zagreb

205. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb

206. Osnovna škola Tituša Brezovačkog, Zagreb

207. Osnovna škola Gornje Vrapče, Zagreb

208. Osnovna škola Malešnica, Zagreb

209. Osnovna škola Augusta Šenoe, Zagreb

210. Osnovna škola Horvati, Zagreb

211. Osnovna škola Kralja Tomislava, Zagreb

212. Osnovna škola Ivana Meštrovića, Zagreb

213. I. Osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb

214. II. Osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb

215. Osnovna škola Josipa Račića, Zagreb

216. Osnovna škola Julija Klovića, Zagreb

217. Osnovna škola Prečko, Zagreb

218. Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb

219. Osnovna škola Rudeš, Zagreb

220. Osnovna škola Voltino, Zagreb

221. Osnovna škola Nikole Tesle, Zagreb

222. Osnovna škola Ljubljanica, Zagreb

223. Osnovna škola Alojzija Stepinca, Zagreb

224. Osnovna škola Vrbani, Zagreb

225. Osnovna škola Cvjetno naselje, Zagreb

226. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb

227. Osnovna škola Grigora Viteza, Zagreb

228. Osnovna škola »Tin Ujević«, Zagreb

229. Osnovna škola Rapska, Zagreb

230. Osnovna škola Marina Držića, Zagreb

231. Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Zagreb

232. Osnovna škola Trnjanska, Zagreb

233. Osnovna škola Savski gaj, Zagreb

234. Osnovna škola Braće Radić, Zagreb

235. Osnovna škola Brezovica, Zagreb

236. Osnovna škola Lučko, Zagreb

237. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb

238. Osnovna škola Ive Andrića, Zagreb

239. I. Osnovna škola Dugave, Zagreb

240. Osnovna škola Trnsko, Zagreb

241. Osnovna škola Miroslava Mrkše, Zagreb

242. Osnovna škola Mladost, Zagreb

243. Osnovna škola Stjepana Bencekovića, Zagreb

244. Osnovna škola Većeslava Holjevca, Zagreb

245. Osnovna škola Otok, Zagreb

246. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb

247. Osnovna škola Vugrovec, Zagreb

248. Osnovna škola Ivana Granđe, Zagreb

249. I. Osnovna škola Luka, Zagreb

250. II. Osnovna škola Luka, Zagreb

251. Osnovna škola Sesvetski Kraljevec, Zagreb

252. Osnovna škola Nad lipom, Zagreb

253. Osnovna škola Nandi, Zagreb

254. Osnovna škola Kreativni razvoj, Zagreb

255. Osnovna škola Brestje, Zagreb

256. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica

257. Osnovna škola »Ljubo Babić«, Jastrebarsko

258. Osnovna škola Samobor, Samobor

259. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Velika Gorica

260. Osnovna škola Pokupsko, Pokupsko

261. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić

262. Osnovna škola »Dragutin Domjanić«, Sveti Ivan Zelina

263. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec

264. Osnovna škola »Kardinal Alojzije Stepinac«, Krašić

265. Osnovna škola Oroslavje, Oroslavje

266. Osnovna škola Marija Bistrica, Marija Bistrica

267. Osnovna škola Dugo Selo, Dugo Selo

268. Osnovna škola »Bogimil Toni«, Samobor

269. Osnovna škola Sveti Martin pod Okićem, Sv. Martin pod Okićem

270. Osnovna škola Milana Langa, Bregana

271. Osnovna škola Rude, Rude

272. Osnovna škola Jurja Habdelića, Velika Gorica

273. Osnovna škola Vukovina, Vukovina

274. Osnovna škola Nikole Hribara, Velika Gorica

275. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica

276. Osnovna škola Velika Mlaka, Velika Mlaka

277. Osnovna škola Slavka Kolara, Kravarsko

278. Osnovna škola Šćitarjevo, Šćitarjevo

279. Osnovna škola Antuna Augustinčića, Zaprešić

280. Osnovna škola Bistra, Poljanica Bistranska

281. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Donja Zelina

282. Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Prigorje Brdovečko

283. Osnovna škola Rugvica, Rugvica

284. Osnovna škola »Stjepan Radić«, Božjakovina

285. Osnovna škola Kupljenovo – Luka, Kupljenovo

286. Osnovna škola Pušća, Donja Pušća

287. Osnovna škola Sveta Nedelja, Sveta Nedelja

288. Osnovna škola Klinča Sela, Klinča Sela

289. Osnovna škola »Vladimir Nazor«, Pisarovina

290. Osnovna škola Jakovlje, Jakovlje

291. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec

292. Birotehnika – osnovna škola za mladež i odrasle, Zagreb

293. Centar za učenje stranih jezika – Vodnikova, Zagreb

294. Centar za likovni odgoj grada Zagreba

295. Linigra – privatna škola, Zagreb

296. Osnovna škola za balet i ritmiku, Zagreb

297. Glazbena škola Zlatka Balokovića, Zagreb

298. Osnovna glazbena škola Ivana Zajca, Zagreb

299. Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza, Zagreb

300. Glazbena škola Dešpalj, Zagreb

301. Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica

302. Dječji vrtić Različak, Zagreb

303. Učenički dom Marije Jambrišak, Zagreb

304. Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb

305. Pučko otvoreno učilište Donja Stubica

306. Pučko otvoreno učilište Dugo Selo

307. Pučko otvoreno učilište Samobor

308. Pučko otvoreno učilište Velika Gorica

309. Narodno sveučilište Sesvete

310. Pučko otvoreno učilište Zaprešić

311. Centar za kulturu Jastrebarsko

312. Pučko otvoreno učilište Sveti Ivan Zelina

313. Narodno sveučilište »Sesvete«, Zagreb

314. Muzej Brdovec, Brdovec

315. Muzej Sveti Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina

316. Centar za kulturu i film August Cesarec, Zagreb

317. Centar za kulturu i informacije Maksimir, Zagreb

318. Centar za kulturu i obrazovanje Zagreb

319. Centar za kulturu Novi Zagreb

320. Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad, Zagreb

321. Centar za kulturu Trešnjevka, Zagreb

322. Kulturni centar Pešćenica, Zagreb

323. Centar mladih Ribnjak, Zagreb

324. Psihijatrijska bolnica »Sveti Ivan«, Zagreb

325. Specijalna bolnica za kronične bolesti, Zagreb

326. Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Stubičke Toplice, St. Toplice

327. Poliklinika za bolesti dišnog sustava, Zagreb

328. Poliklinika za prevenciju kardiovaskularnih bolesti i rehabilitaciju, Zagreb

329. Poliklinika za reumatske bolesti, fizikalnu medicinu i rehabilitaciju »Dr. Drago Čop«, Zagreb

330. Poliklinika za zaštitu djece grada Zagreba, Zagreb

331. Poliklinika Prometna medicina, Zagreb

332. Stomatološka poliklinika, Zagreb

333. Ustanova za zdravstvenu njegu u kući, Zagreb

334. Dom zdravlja Centar, Zagreb

335. Dom zdravlja Zagrebačke županije, Zagreb

336. Gradska ljekarna Zagreb

337. Dom za psihički bolesne odrasle osobe, Zagreb

338. Ustanova »Dobri dom« grada Zagreba, Zagreb

339. URIHO – ustanova za rehabilitaciju hendikepiranih osoba profesionalnom rehabilitacijom i zapošljavanjem, Zagreb

340. Centar za odgoj i obrazovanje »Slava Raškaj«, Zagreb

341. Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica, Velika Gorica

342. Ustanova za hitnu medicinsku pomoć Zagreb

343. Centar za socijalnu skrb Zagreb, s pripadajućim uredima

344. Centar za socijalnu skrb Dugo Selo

345. Centar za socijalnu skrb Jastrebarsko

346. Centar za socijalnu skrb Samobor

347. Centar za socijalnu skrb Sveti Ivan Zelina

348. Centar za socijalnu skrb Velika Gorica

349. Centar za socijalnu skrb Zaprešić

350. Centar za socijalnu skrb Donja Stubica

351. Dom za starije i nemoćne osobe Centar, Zagreb

352. Dom za starije i nemoćne osobe Trešnjevka, Zagreb

353. Dom za djecu i mlađe punoljetne osobe Zagreb

354. Centar za odgoj i obrazovanje Vinko Bek, Zagreb

355. Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava, Zagreb

356. Centar za odgoj i obrazovanje Prekrižje, Zagreb

357. Veterinarska stanica Velika Gorica, Velika Gorica

358. VG Vodoopskrba d.o.o. za vodoopskrbu i odvodnju, Velika Gorica

359. VG Čistoća d.o.o. za održavanje čistoće, Velika Gorica

360. VG Komunalac d.o.o., Velika Gorica

361. DUKOM d.o.o., Dugo Selo

362. Komunalac d.o.o., Samobor

363. Zelinske komunalije d.o.o., Sveti Ivan Zelina

364. Zaprešić d.o.o., Zaprešić

365. Komunalno Jastrebarsko d.o.o., Jastrebarsko

366. KOMUS d.o.o., Donja Stubica

367. Turistička zajednica Grada Dugo Selo, Dugo Selo

368. Turistička zajednica Grada Jastrebarsko, Jastrebarsko

369. Turistička zajednica Grada Samobora, Samobor

370. Turistička zajednica Grada Sv. Ivan Zelina, Sv. Ivan Zelina

371. Turistička zajednica Grada Velika Gorica, Velika Gorica

372. Turistička zajednica Grada Sveta Nedelja, Sveta Nedjelja

373. Turistička zajednica Grada Zaprešića, Zaprešića

374. Javna vatrogasna postrojba grada Zagreba, Zagreb

375. Javna vatrogasna postrojba grada Velika Gorica

376. Javna vatrogasna postrojba grada Samobora

377. Domaća tvornica rublja d.d., Zagreb

378. Kamensko d.d., Zagreb

379. Jadran d.d., Zagreb

380. Šimecki d.o.o., Zagreb

381. Znanje d.d., Zagreb

382. Školska knjiga d.d., Zagreb

383. Chromos boje i lakovi d.d., Zagreb

384. Labud d.o.o., Zagreb

385. Kemika d.d., Zagreb

386. TOZ Penkala d.d., Zagreb

387. TLOS d.d., Zagreb

388. Ciglane Zagreb d.d., Zagreb

389. Pastor – TVA d.d., Zagreb

390. Elka kabeli d.o.o., Zagreb

391. Croatia – baterije d.d., Zagreb

392. Munja d.d., Zagreb

393. Tvornica električnih žarulja d.d., Zagreb

394. RIZ Odašiljači d.d., Zagreb

395. Ghetaldus d.o.o., Zagreb

396. Jadran d.d. TMN, Zagreb

397. IKOM Kovnica d.o.o., Sesvete – Zagreb

398. Unijapapir d.d., Zagreb

399. Tempo d.d., Zagreb

400. Industrogradnja d.d., Zagreb

401. Viadukt d.d., Zagreb

402. Palace hotel Zagreb d.d., Zagreb

403. Hotel Esplanade d.d., Zagreb

404. Povrtlarski centar Zagreb d.o.o., Zagreb

405. Pogrebno poduzeće Zagreb

406. Inženjerski projektni zavod d.d., Zagreb

407. Kinematografi d.d., Zagreb

408. Mladina d.d., Jastrebarsko

409. Zadružni savez zagrebačke regije, Zagreb

410. Savez izviđača Zagreba

411. Planinarski savez Zagreba

412. Zagrebački sveučilišni športski savez, Zagreb

413. Savez športsko ribolovnih društava grada Zagreba

U slučaju prijenosa svih ili pojedinih nadležnosti kategoriziranih stvaratelja na druge pravne ili fizičke osobe, njihova spajanja, ukidanja ili osnivanja drugih pravnih osoba radi obavljanja pojedinih poslova iz njihove nadležnosti ili istovrsnih poslova, pravne i fizičke osobe na koje su prenesene te nadležnosti, odnosno koje obavljaju takve poslove smatraju se razvrstanima u kategoriju u koju je razvrstan stvaratelj čiju djelatnost preuzimaju ili nastavljaju.

Ova se kategorizacija odnosi na gradivo svih službi, ispostava i drugih ustrojbenih jedinica kategoriziranih stvaratelja.

Klasa: 612-06/08-02/11

Urbroj: 565-01-08-1

Zagreb, 3. srpnja 2008.

Predsjednik
Jozo Ivanović, v. r.