MINISTARSTVO MORA, PROMETA  I INFRASTRUKTURE

410

Na temelju članka 5. stavka 2. Zakona o javnim cestama (»Narodne novine« broj 180/04 i 136/06) i Uredbe o mjerilima za razvrstavanje javnih cesta (»Narodne novine«, broj 57/07.), ministar mora, prometa i infrastrukture donosi

ODLUKU

O RAZVRSTAVANJU JAVNIH CESTA U DRŽAVNE CESTE, ŽUPANIJSKE CESTE I LOKALNE CESTE

I.

U Odlukama o razvrstavanju javnih cesta u državne ceste, županijske ceste i lokalne ceste (»Narodne novine« br. 54/08, 122/08, 13/09 i 104/09) mijenja se i dopunjuje popis javnih cesta:

1. BRISANJE S POPISA JAVNIH CESTA

Kat.

Stari br. ceste

Naziv ceste

Duljina (km)

Napomena

DC

122

Šipanska Luka – Suđurađ

5,24

prekategorizacija u L69078

ŽC

3110

V. Gorica (D30) – Gradići (L31156)

2,10

prekategorizacija u L31155

ŽC

3114

Mraclin – D30

1,60

prekategorizacija u Ž3111

ŽC

6119

Sičane (L67034) – D1

3,50

prekategorizacija u Ž6116

ŽC

6159

Sutivan – D114

0,80

prekategorizacija u L67223

ŽC

6160

T.L. Kaktus – D115

1,00

prekategorizacija u L67222

ŽC

6170

Podgrađe (L67130) – Ž6166

2,20

prekategorizacija u Ž6169

LC

20012

G. Mihaljevec (Ž2009) – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (Ž2001)

8,58

prekategorizacija u Ž2254

LC

20016

Pleškovec (Ž2001) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

5,69

prekategorizacija u Ž2253

LC

22035

Sveti Križ (D205) – Lučelnica (L22030)

4,00

prekategorizacija u Ž2215

LC

22052

Dionica od glavne trase do naselja Čubeki

0,34

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

25011

Cvetlin (Ž2056) – Prebukovje (L25013)

3,88

prekategorizacija u L25189

LC

31157

V. Gorica: Ž3110-D31

1,10

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

31159

V. Gorica: D30 – Kurilovečka

1,40

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

37132

L40022 – M. Babina Gora – Pivnica Sl. (Ž4028)

6,98

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40020

Požari – Virovitica (D2)

2,88

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40051

Golenić – D69

6,30

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40057

Kozice (D2) – G. Viljevo (L40056)

4,16

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40061

Ž4045 – L40060

1,92

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40073

Krasković – Ž4069

2,90

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40075

Duzluk – Ž4030

0,51

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

40081

Crkvari (L40079) – Šumeđe – L40080

2,70

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

67014

Zelovo – Hrvace (D1)

10,00

prekategorizacija u nerazvrstanu

LC

67077

Ž6145 – Dugopolje (L67078)

3,80

prekategorizacija u L67076

LC

67096

D220 – Gornja Tijarica (Ž6154)

7,00

prekategorizacija u Ž6154

LC

67097

Gornja Tijarica (Ž6154) – Dobranje (Ž6153)

4,60

prekategorizacija u Ž6153

LC

67130

Kostanje (Ž6169) – Podgrađe (Ž6170)

2,60

prekategorizacija u Ž6169

LC

67148

Ž6178 – Grabovac (D62)

5,70

prekategorizacija u Ž6179

LC

69069

Stupa (L69033) – Ošlje (Ž6229)

1,30

prekategorizacija u L69033

2. NOVE JAVNE CESTE IZ NERAZVRSTANIH CESTA

Kat.

Novi br. ceste

Naziv ceste

Duljina (km)

Napomena

DC

425

Karamatići (D513) – čvor Čeveljuša (D8)

9,47

nova državna cesta iz novogradnje

ŽC

3298

Velika Gorica: Ž3299 – D31

3,12

nova županijska cesta iz nerazvrstane

ŽC

3299

V. Gorica (D30) – Gradići (L31149)

2,75

nova županijska cesta iz nerazvrstane

ŽC

4291

Ž4105 – čvor Čepin (A5)

1,71

nova županijska cesta iz nerazvrstane

ŽC

5197

Rijeka: Ž5054 – čvor Vežica (D404)

0,46

nova županijska cesta iz nerazvrstane

ŽC

6265

Ž6242 – Molunat

1,50

nova županijska cesta iz nerazvrstane

ŽC

6266

Zvekovica (D8) – Vučje Ždrijelo (L69053)

5,00

nova županijska cesta iz nerazvrstane

LC

20078

Nedelišće (D3) – Strahoninec (L20026)

1,98

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

20079

Zasadbreg (Ž2013) – D209

2,17

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

25187

Ludbreg (D2) – Vinogradi Ludbreški – Sigečak – Globočec Ludbreški (D2)

2,43

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

25188

Ž2071 – Hrženica (Ž2033)

6,30

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41070

Streljana – Bzenica – D49

1,07

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41071

Komorice – D49

1,64

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41072

L41054 – Vinska cesta – vikend naselje – Pleternica: Ul. Ljudevita Gaja (D49)

2,48

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41073

D38 – Dolač – vjersko središte Gospe od Suza

1,07

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41074

L41057 – Lakušija – Sesvete – Ž4030

1,90

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

41075

Ž4030 – Ćosinac – Ž4030

1,82

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63199

Želj. postaja Bulić – D56

1,75

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63200

D8 – Jukići – Bučići – D8

2,74

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63201

D8 – Dadići – Jusupi – D8

2,74

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63202

L63153 – Marasovići (Ž6008)

1,31

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63203

Kličevica (D56) – Šopot (D27)

2,35

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63204

Smilčič (Ž6258) – Korlat (Ž6023)

4,12

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

63205

G. Mršići – Prosika (Ž6027)

2,32

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

67224

Dol (Ž6204) – Vrbanj (Ž6204)

1,92

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

67225

Srijane (Ž6152) – Moljva (L67086)

4,08

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

67226

Budimiri (L67091) – Cista Velika (D60)

5,63

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

67227

Podgora (Ž6198) – Drašnice (D8)

4,35

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

69065

Lastovo (L69035) – Barje

3,67

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

LC

69071

Smokovljani (L69040) – Visočani (L69041)

1,53

nova lokalna cesta iz nerazvrstane

3. PROMJENA OPISA, TRASE ILI DULJINE JAVNIH CESTA

Kat.

Stari br. ceste

Novi br. ceste

Naziv ceste

Duljina (km)

Napomena

DC

32

32

G. P. Prezid (gr. R. Slovenije) – Delnice (D3)

49,7

korekcija duljine postojeće DC

DC

36

36

Karlovac (D1) – Pokupsko – Sisak – čvor Popovača (A3)

107,8

skraćenje duljine postojeće DC zbog izgradnje obil. Pisarovine

DC

39

39

Gr. BiH – Aržano – Cista Provo – rotor Šestanovac – Dubci (D8)

38,0

korekcija duljine postojeće DC

DC

70

70

Omiš (D8) – Naklice – Gata – čvor Blato n/C (A1)

22,0

korekcija duljine postojeće DC

DC

100

100

Porozina (trajektna luka) – Cres – Mali Lošinj (Ž5159)

80,5

korekcija duljine postojeće DC

DC

116

116

Hvar – Milna – Starigrad (trajektna luka) – Sućuraj

77,9

korekcija naziva i duljine postojeće DC

DC

118

118

Vela Luka – Kapja – Dubovo – Korčula

43,5

skraćenje postojeće DC zbog novogradnje Kapja – Dubovo

DC

305

305

D32 – Čabar (Ž5031)

4,9

korekcija duljine postojeće DC

DC

307

307

Gubaševo (D1) – Oroslavje – D. Stubica – Marija Bistrica (D29)

23,8

produženje postojeće DC za prvi dio Ž2221

DC

404

404

Rijeka (D8) – Luka Brajdica – čvor Draga (A7)

4,3

korekcija duljine postojeće DC

DC

507

507

Valentinovo (D206) – Krapinske Toplice – Gubaševo (D205)

15,6

skraćenje duljine postojeće DC

ŽC

2068

2068

Varaždin: Jalkovec (Ž2050) – Ul. Gospodarska – G. Kućan (Ž2070)

5,5

korekcija naziva

ŽC

2191

2191

Strmec (L22039) – Vižovlje – Ž2195

5,2

produženje postojeće ŽC

ŽC

2192

2192

Žeinci (Ž2195) – Domahovo – Veliko Trgovišće (Ž2195)

4,7

produženje postojeće ŽC

ŽC

2201

2201

Selnica (L22078) – Dubovec – Banščica (Ž2221)

5,0

produženje postojeće ŽC

ŽC

2215

2215

Sveti Križ (D205) – Lučelnica – Radakovo – Ž2186

12,8

produženje postojeće ŽC

ŽC

2221

2221

Marija Bistrica (D29) – D. Orešje – Hrastje (D3)

17,0

skraćenje postojeće ŽC, prvi dio prelazi u D307

ŽC

20016

2253

Pleškovec (Ž2001) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

5,7

prekategorizacija iz L20016

ŽC

20012

2254

G. Mihaljevec (Ž2009) – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (Ž2001)

8,6

prekategorizacija iz L20012

ŽC

3068

3068

Sasi – Novaki – Šćitarjevo – Kobilići – V. Gorica (D30)

10,2

izmjena trase u V. Gorici

ŽC

3106

3106

Klinča Selo (D1) – Kupinec – Pisarovina (D36)

16,3

produženje postojeće ŽC i novogradnja

ŽC

3108

3108

Ž1046 – Vukomerić – Lučelnica – Pisarovina (D36)

12,7

produženje postojeće ŽC za dio trase druge ŽC

ŽC

3109

3109

V. Mlaka (L31154) – Lomnica (L31150)

3,2

produženje postojeće ŽC za dio L31153 i novogradnja

ŽC

3111

3111

D31 – Okuje – Mraclin – D30

6,0

produženje postojeće ŽC za trasu bivše Ž3114

ŽC

3116

3116

Buševec (D30) – Podvornica – D31

6,0

produženje postojeće ŽC i novogradnja

ŽC

4144

4144

Breznica Đakovačka (L44099) – D38

2,2

skraćenje postojeće ŽC

ŽC

5028

5028

Jezero (Ž5055) – Soboli (D3)

2,5

produženje postojeće ŽC, nova trasa

ŽC

5031

5031

Čabar (D305) – Plešce – Zamost – Hrvatsko

13,5

korekcija duljine postojeće ŽC

ŽC

5042

5042

Špadići (Ž5002) – Višnjan – Diklići (L50061) – Karojba (Ž5007)

19,1

produženje postojeće ŽC zbog novogradnje

ŽC

5066

5066

Oštro – Ž5189

1,4

produženje postojeće LC, nova trasa

ŽC

6116

6116

D56 – Neorić – Sičane – D1

12,4

produženje postojeće ŽC+nova trasa+bivša Ž6119

ŽC

6130

6130

Blizna Donja (Ž6129) – Mitlo – Gustirna – Marina (D8)

11,4

skraćenje postojeće ŽC

ŽC

6130

6135

Marina (D8) – Vinišće

7,3

nova županijska cesta za dio kraja trase Ž6130

ŽC

6142

6142

Strožanac (D8) – Žrnovnica – Tugare – Naklice (D70)

16,8

skraćenje postojeće ŽC + dio nerazvrstane ceste

ŽC

6145

6145

D1 (rotor) – Dugopolje (L67078)

2,2

skraćenje postojeće ŽC

ŽC

6153

6153

G. Tijarica (Ž6154) – Dobranje – D60

9,7

produženje postojeće ŽC za trasu L67097

ŽC

6154

6154

D. Tijarica (D220) – G. Tijarica – Aržano (D39)

10,1

produženje postojeće ŽC za trasu L67096

ŽC

6169

6169

D70 – Kostanje – Podgrađe – Ž6166

8,1

produženje postojeće ŽC za trasu L67130 i Ž6170

ŽC

6172

6172

Šestanovac (D39) – Žeževica (L67140)

2,2

produženje postojeće ŽC

ŽC

6178

6178

Ž6179 – Medovdolac – Dobrinče – Ž6180

8,4

skraćenje postojeće ŽC

ŽC

6179

6179

D60 – Medovdolac – Grabovac (D62)

8,5

produženje postojeće ŽC za dio trase Ž6178

ŽC

6202

6202

Hotel Arkada – Stari Grad – D116

3,1

korekcija naziva

ŽC

6203

6203

Uvala M. Garška – Ž6269

1,7

korekcija naziva

ŽC

6204

6204

D116 – Dol

4,0

produženje postojeće ŽC za dio trase Ž6206

ŽC

6206

6206

Vrbanj (Ž6204) – Svirče (L67190)

2,0

skraćenje postojeće ŽC

ŽC

6223

6223

Blato (Ž6222) – Prižba – Brna – Smokvica (Ž6268)

18,9

korekcija naziva

ŽC

6260

6260

Dugopolje (L67076) – D. Srijane – Blato na Cetini – Šestanovac (D39)

37,9

produženje postojeće ŽC za dio trase Ž6145

ŽC

6263

6263

Blato na Cetini (Ž6260) – čvor Blato na Cetini (D70)

2,8

korekcija naziva

ŽC

118

6268

Kapja (D118) – Smokvica – Čara – Dubovo (D118)

12,3

prekategorizacija iz D118

ŽC

116

6269

Vira – Hvar (D116)

3,8

nova županijska cesta iz dijela D116

ŽC

6142

6270

Solin (Ž6139) – Mravinci – Korešnica (Ž6142)

7,4

novi broj ŽC za dio trase Ž6142

LC

20025

20025

Čakovec: D3 – Zagrebačka ul. – Ž2020

2,0

skraćenje postojeće LC

LC

20026

20026

Čakovec: D3 – Strahoninec – Poleve – Kuršanec (Ž2020)

6,4

skraćenje postojeće LC

LC

20075

20075

Sv. Urban (L20006) – Prhovec (L20006)

2,3

korekcija naziva

LC

22030

22030

Klanjec (Ž2186)-Lučelnica

5,5

skraćenje postojeće LC

LC

22041

22041

Mala Erpenja (Ž2155) – Selno – Jalšje (Ž2189)

7,8

produženje postojeće LC

LC

22052

22052

Zlatar (Ž2169) – Čubeki – Donja Batina (Ž2170)

4,0

produženje postojeće LC

LC

507

22082

Čret (D507) – Krapinske Toplice (Ž2155)

3,2

nova lokalna cesta iz trase bivše D507 + novogradnja

LC

25012

25012

L25189 – Meljan – Šinkovica Šaška – Šinkovica Bednjanska – D508

8,5

korekcija naziva

LC

25018

25018

Vinica Breg (Ž2045) – Marčan (L25037)

4,3

korekcija naziva

LC

25033

25033

Natkrižovljan (Ž2035) – Sobrnje – Ž2045

2,1

korekcija naziva

LC

25080

25080

Trnovec (L25079) – Ul. Nova – D. Kučan (Ž2052)

1,4

korekcija naziva

LC

25092

25092

L25188 – Hrastovljan (Ž2071) – Donji Martijanec – D2

4,5

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

25011

25189

Cvetlin (Ž2056) – Prebukovje (L25013)

2,9

nova lokalna cesta iz bivše L25011

LC

25182

25182

Ravna Gora – Kameničko Podgorje (Ž2058)

1,6

korekcija naziva

LC

25186

25186

D. Kneginec (Ž2070) – Kelemen (Ž2052)

4,6

korekcija naziva

LC

26146

26146

Kalnik (L26003) – Šopron (Ž2138)

1,4

korekcija trase

LC

26147

26147

Borje (L26003) – Šopron (L26146)

1,7

korekcija trase

LC

26151

26151

Kalnik (L26147) – Kamenica

2,8

skraćenje postojeće LC

LC

31149

31149

D. Lomnica (Ž3109) – Ž3117

3,9

produženje postojeće LC za dio trase bivše Ž3110 i novogradnja

LC

31153

31153

Ž1046 – G. Lomnica – Ž3109

1,9

skraćenje postojeće LC

LC

31155

31155

Zračna luka »Pleso« – želj. stanica V. Gorica

3,9

produženje postojeće LC za dio trase bivše Ž3110

LC

3116

31164

Buševec: Ž3116 – Ž3115

3,4

produženje postojeće LC + dio bivše ŽC

LC

3106

31213

Pisarovina: Ž3106 – D36

1,5

nova lokalna cesta iz dijela bivše D36 i dijela bivše Ž3106

LC

33179

33179

D47 – Bair – Popovac

1,2

podjela postojeće LC na dvije kraće LC (L33179 i L41008)

LC

34072

34072

Karlovac (D3) – Gornje Mekušje – Kamensko – Ž3186

5,4

produženje postojeće LC

LC

37028

37028

Bjelovar: Ž3043 – D28 – Ž3024

2,6

produženje postojeće LC

LC

40060

40060

Ž4038 – Zvonimirovac

2,2

skraćenje postojeće LC

LC

40066

40066

V. Rastovac – St. Petrovo Polje

3,5

skraćenje postojeće LC

LC

40076

40076

Obradovci – Ž4030

1,3

skraćenje postojeće LC

LC

41008

41008

Subocka (Ž4112) – D5

5,2

podjela postojeće LC na dvije kraće LC (L33179 i L41008)

LC

41009

41009

Lipik (D5) – L41008

4,7

korekcija naziva

LC

41054

41054

Vidovci (D38) – Laze Vasine – Starac – Vinogradska – Pleternica (D38)

12,4

produženje postojeće LC za dionicu nerazvrstane

LC

44093

44093

Markovac Našički (Ž4168) – Makloševac – Ceremošnjak – Granice – Rozmajerovac

16,0

produženje postojeće LC

LC

44099

44099

Podgorač (D515) – Paučje – Breznica Đakovačka (Ž4144)

24,0

produženje postojeće LC za dio trase Ž4144

LC

50043

50043

Nova Vas (D301) – Donji Srbani

1,5

skraćenje postojeće LC

LC

50050

50050

Višnjan (Ž5042) – Žbandaj (D302)

9,4

produženje postojeće LC za dio bivše Ž5042

LC

58021

58021

Dražice (Ž5055) – Podhum (Ž5028)

3,0

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

63072

63072

Pridraga (Ž6019) – T.N. Vrulja – Ž6019

4,9

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

63078

63078

Kruševo (Ž6024) – Vrkići

7,0

produženje postojeće LC

LC

63079

63079

L63078 – »Gospa od Zečeva«

0,2

skraćenje postojeće LC

LC

63083

63083

Ž6025 – Mitrovići – L63166

4,1

produženje postojeće LC

LC

63164

63164

Lišane Ostrovičke (D56) – Sv. Mihovil – Vukšić (Ž6069)

3,7

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

63177

63177

Lišane Ostrovičke (L63152) – D56

1,6

korekcija naziva

LC

67011

67011

Dabar (Ž6082) – Zasiok – Ž6082

4,1

korekcija naziva

LC

67014

67014

Kokani (L67030) – Tokići

2,6

skraćenje postojeće LC

LC

67020

67020

Primorski Dolac (L65071) – Trolokve – Radošić – Kevina jama (Ž6098)

19,3

produženje postojeće LC

LC

67029

67029

L67014 – Zelovo – Hrvace (D1)

10,7

produženje postojeće LC+nova trasa

LC

67031

67031

D219 – Neorić (Ž6116)

2,7

skraćenje postojeće LC

LC

67032

67032

L67031 – Neorić (Ž6116)

1,1

skraćenje postojeće LC

LC

67034

67034

Sičane (Ž6116) – Kraj (L67035)

2,4

skraćenje postojeće LC

LC

67036

67036

Sušci (L67035) – Osoje (D1) – Prosik (Ž6146)

6,9

produženje postojeće LC+nova trasa

LC

67053

67052

D8 – Vranjica

0,5

nova lokalna cesta iz dijela L67053

LC

67053

67053

Gustirna (L67054) – Vrsine – Vranjica

7,8

skraćenje postojeće LC za dio trase L67052

LC

67054

67054

Dograde – Gustirna (Ž6130)

1,8

produženje postojeće LC zbog nove trase

LC

67055

67055

Najevi (L67053) – Marina (Ž6130)

2,6

produženje postojeće LC zbog nove trase

LC

67074

67074

Klis (Ž6253) – Rupotina – Solin (Ž6253)

5,8

korekcija naziva

LC

67075

67075

Klis (Ž6253) – Klis Kosa – Solin (Ž6253)

7,6

korekcija naziva

LC

67076

67076

D56 – Koprivno – L67078

9,7

produženje postojeće LC za dio trase L67077

LC

67079

67079

Korešnica (Ž6270) – Žrnovnica (Ž6142)

1,8

novi broj ŽC na početku trase

LC

67080

67080

Sinovčići (Ž6142) – Sitno Donje (Ž6163)

6,7

korekcija naziva

LC

67091

67091

D60 – Budimir – Ž6154

12,4

korekcija trase

LC

67092

67092

Ž6150 – Perkušić – D60

4,1

skraćenje postojeće LC

LC

67099

67099

D60 – Kujići

0,9

skraćenje postojeće LC

LC

67112

67112

Krilo (D8) – Jesenice (D8)

5,4

produženje postojeće LC

LC

67113

67113

G. Mirca – D114 – D. Mirca

1,1

produženje postojeće LC

LC

67116

67116

Ž6163 – Račnik – Ž6142

2,9

produženje postojeće LC za dio nove trase

LC

67124

67124

D8 – Brzet – Nemira (Ž6167)

2,7

produženje postojeće LC

LC

67125

67125

Ž6167 – Čelina (D8)

0,7

produženje postojeće LC

LC

67131

67131

Jerčići – Podgrađe (Ž6169)

1,3

korekcija naziva

LC

67133

67133

Ž6166 – Crkva Svetog Duha – Ž6166

1,4

skraćenje postojeće LC

LC

67135

67135

Mimice – D8

0,6

produženje postojeće LC

LC

67139

67139

Opanci (Ž6173) – Žeževica (Ž6172)

5,1

produženje postojeće LC

LC

67140

67140

Žeževica (Ž6172) – D62

3,6

skraćenje postojeće LC

LC

67141

67141

Lovreć (D60) – Čaljkušići – Goričaj (Ž6179)

6,1

produženje postojeće LC za dio nove trase

LC

67142

67142

Lovreć (L67141) – Ž6179

5,0

korekcija naziva

LC

67143

67143

Grabovac (D62) – Rastovac – Zagvozd (D62)

8,7

produženje postojeće LC za dio trase Ž6179

LC

67212

67212

Vis (D117) – Češka vila

4,4

produženje postojeće LC za dio nove trase

LC

67213

67213

L67212 – Stončica

6,5

korekcija naziva i trase

LC

67214

67214

L67213 – Milna – L67215

3,9

korekcija naziva i trase

LC

67217

67217

Sevid (L65078) – Ž6135

4,6

korekcija naziva

LC

67220

67220

Blizna Donja (Ž6129) – Blizna Gornja – Bristivica (Ž6129)

7,6

korekcija naziva

LC

6160

67222

T.L. Kaktus – D114

1,0

nova lokalna cesta iz Ž6160

LC

6159

67223

Sutivan – D115

0,8

nova lokalna cesta iz Ž6159

LC

69016

69016

Vela Luka (Ž6221) – Blato (Ž6222)

9,1

produženje postojeće LC

LC

69021

69021

Čara (Ž6268) – Zavalatica

3,2

korekcija naziva

LC

69022

69022

Čara (Ž6268) – Pupnat (D118)

10,1

korekcija naziva

LC

69033

69033

Ž6228 – Stupa – Ošlje (Ž6229)

2,1

produženje postojeće LC za dio bivše L69069

LC

69040

69040

Ž6228 – Mjenovići – Tunjica – Smokovljani – Ž6228

3,0

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

69041

69041

Visočani – Ž6228

2,3

produženje postojeće LC, nova trasa

LC

122

69078

Šipanska Luka – Suđurađ

5,2

nova lokalna cesta iz bivše D122

II.

Primjenom ove Odluke cjeloviti popis razvrstanih državnih cesta glasi:

Broj ceste

Opis ceste

Duljina (km)

1

G. P. Macelj (gr. R. Slovenije) – Krapina – Zagreb – Karlovac – Gračac – Knin – Brnaze – Split (D8)

415,8

2

G. P. Dubrava Križovljanska (gr. R. Slovenije) – Varaždin – Virovitica – Našice – Osijek – Vukovar – G. P. Ilok (gr. R. Srbije)

347,4

3

G. P. Goričan (gr. R. Mađarske) – Čakovec – Varaždin – Breznički Hum – Zagreb – Karlovac – Rijeka (D8)

218,4

5

G. P. Terezino Polje (gr. R. Mađarske) – Virovitica – V. Zdenci – Daruvar – Okučani – G. P. St. Gradiška (gr. BiH)

123,2

6

G. P. Jurovski Brod (gr. R. Slovenije) – Ribnik – Karlovac – Brezova Glava – Vojnić – Glina – Dvor – gr. BiH

134,5

7

G. P. Duboševica (gr. R. Mađarske) – Beli Manastir – Osijek – Đakovo – G. P. Sl. Šamac (gr. BiH)

115,2

8

G. P. Pasjak (gr. R. Slovenije) – Šapjane – Rijeka – Zadar – Split – G. P. Klek (gr. BiH) – G. P. Zaton Doli (gr. BiH) – Dubrovnik – G. P. Karasovići (gr. Crne Gore)

643,1

9

G. P. Metković (gr. BiH) – Opuzen – D8

10,9

20

Čakovec (D3) – Prelog – D. Dubrava – Đelekovec – Drnje (D41)

46,6

21

G. P. Kaštel (gr. R. Slovenije) – Buje – čvor Medaki (A9) – Bale – Pula (D400)

80,1

22

N. Marof (D3) – Križevci – Sv. Ivan Žabno (D28)

42,7

23

Duga Resa (D3) – Josipdol – Žuta Lokva – Senj (D8)

104,9

24

Zabok (D1) – Zlatar Bistrica – D. Konjšćina – Budinšćina – N. Marof – Varaždinske Toplice – Ludbreg (D2)

75,5

25

Korenica (D1) – Bunić – Lički Osik – Gospić – Karlobag (D8)

83,6

26

Vrbovec (D28) – Čazma – Garešnica – Dežanovac – Daruvar (D5)

88,5

27

Gračac (D1) – Obrovac – Benkovac – Stankovci – D8

96,9

28

Čvor Sv. Helena (A4) – Vrbovec – Bjelovar – V. Zdenci (D5)

92,2

29

N. Golubovec (D35) – Zlatar Bistrica – Marija Bistrica – Soblinec (D3)

49,8

30

Čvor Buzin (A3) – V. Gorica – Petrinja – Hrv. Kostajnica – G. P. Hrv. Kostajnica (gr. BiH)

81,8

31

V. Gorica (D30) – G. Viduševac – D6

55,0

32

G. P. Prezid (gr. R. Slovenije) – Delnice (D3)

49,7

33

G. P. Strmica (gr. BiH) – Knin – Drniš – T.L. Šibenik

75,1

34

Daruvar (D5) – Suhopolje (D2) – D. Miholjac – Josipovac (D2)

119,1

35

Varaždin (D2) – Lepoglava – Sv. Križ Začretje (D1)

46,1

36

Karlovac (D1) – Pokupsko – Sisak – čvor Popovača (A3)

107,8

37

Sisak (D36) – Petrinja – Glina (D6)

34,4

38

Pakrac (D5) – Požega – Pleternica – Đakovo (D7)

120,8

39

Gr. BiH – Aržano – Cista Provo – rotor Šestanovac – Dubci (D8)

38,0

40

Čavle (D3) – čvor Čavle (A6) – D8

7,6

41

G. P. Gola (gr. R. Mađarske) – Koprivnica – Križevci – Vrbovec (D28)

82,9

42

Vrbovsko (D3) – Ogulin – Josipdol – Plaški – Selište Drežničko (D1)

86,0

43

Đurđevac (D2) – Bjelovar – Čazma – čvor Ivanić Grad (A3)

77,5

44

Ponte Portone (D21) – Buzet – čvor Lupoglav (A8)

39,2

45

V. Zdenci (D5) – Garešnica – čvor Kutina (A3)

43,6

46

Đakovo (D7) – Vinkovci – G. P. Tovarnik (gr. R. Srbije)

73,0

47

Lipik (D5) – Novska – H. Dubica – H. Kostajnica – Dvor (D6)

94,5

48

Baderna (D21) – Pazin – čvor Rogovići (A8)

19,1

49

Pleternica – čvor Lužani (A3)

19,0

50

Žuta Lokva (D23) – Otočac – Gospić – Gračac (D27)

104,2

51

Gradište (D53) – Požega – čvor N. Gradiška (A3)

50,3

52

Špilnik (D50) – Korenica (D1)

41,1

53

G. P. D. Miholjac (gr. R. Mađarske) – Našice – G. P. Sl. Brod (gr. BiH)

91,7

54

Maslenica (D8) – Zaton Obrovački (D27)

13,5

55

Borovo (D2) – Vinkovci – G. P. Županja (gr. BiH)

48,6

56

Čvor Tromilja (D424) – Benkovac – Skradin – Drniš – Muć – čvor Klis – Grlo (D1)

122,5

57

Vukovar (D2) – Orolik – Nijemci – čvor Lipovac (A3)

36,1

58

Šibenik (luka) – Boraja – Trogir (D8)

43,0

59

Knin (D1) – Kistanje – Bribirske Mostine – Putičanje – Kapela (D8)

53,6

60

Brnaze (D1) – Trilj – Cista Provo – Imotski – G. P. Vinjani Donji (gr. BiH)

66,1

62

Šestanovac (D39) – Zagvozd – Vrgorac – Kula Norinska – Metković (D9)

89,4

64

Pazin (D48) – Podpićan – Vozilići (D66)

26,9

66

Pula (D400) – Labin – Opatija – Matulji (D8)

90,1

69

Slatina (D2) – Čeralije – Voćin – Zvečevo – Kamensko (D38)

50,9

70

Omiš (D8) – Naklice – Gata – čvor Blato n/C (A1)

22,0

100

Porozina (trajektna luka) – Cres – Mali Lošinj (Ž5159)

80,5

101

D100 – Merag (trajektna luka)

10,9

102

Šmrika (D8) – Krk – Baška

48,3

103

D102 – zračna luka Rijeka

1,7

104

D102 – Valbiska (trajektna luka)

10,1

105

Lopar (trajektna luka) – Rab – Mišnjak (trajektna luka)

22,7

106

Žigljen (trajektna luka) – Novalja – Pag – Ražanac – Posedarje (D8)

73,8

107

Stara Novalja (trajektna luka) – D106

8,0

108

Gorica (D106) – Povljana

7,6

109

Veli Rat – Soline – Telašćica

44,4

110

Muline (trajektna luka) – Ugljan – Tkon (trajektna luka)

41,6

111

Maslinica – Grohote – Stomorska

17,8

112

Rogač (trajektna luka) – D111

1,9

113

Supetar – Nerežišće – Sumartin (trajektna luka)

39,4

114

Milna – Sutivan – Supetar (D113)

18,8

115

G. Humac (D113) – Bol

11,4

116

Hvar – Milna – Starigrad (trajektna luka) – Sućuraj

77,9

117

Komiža – Podhum – Vis

20,2

118

Vela Luka – Kapja – Dubovo – Korčula

43,5

119

Ubli – Lastovo

9,5

120

Pomena – Polače – Sobra – Saplunara

42,9

121

Murter – Tisno – D8

14,0

123

Trajektna luka Sobra – D120

1,1

124

Trajektna luka Brbinj – Brbinj – D109

1,7

125

Trajektna luka Zaglav – D109

1,1

126

Trogir (D315) – Arbanija – Slatine

8,3

128

Uvala Mikavica – T.P. Žirje

3,8

200

G. P. Plovanija (gr. R. Slovenije) – Buje (D21)

7,6

201

G. P. Požane (gr. R. Slovenije) – Buzet (D44)

7,1

203

G. P. Brod na Kupi (gr. R. Slovenije) – Delnice (D3)

11,2

204

G. P. Pribanjci (gr. R. Slovenije) – Bosanci (D3) – čvor Bosiljevo 1 (A1)

6,3

205

G. P. Razvor (gr. R. Slovenije) – Kumrovec – Klanjec – Gubaševo (D1)

24,6

206

G. P. Hum na Sutli (gr. R. Slovenije) – Pregrada – Krapina (D1)

28,7

207

Hum na Sutli (D206) – Lupinjak – Đurmanec (D1)

14,5

208

G. P. Trnovec (gr. R. Slovenije) – Nedelišće (D3)

6,9

209

G. P. Mursko Središće (gr. R. Slovenije) – Šenkovec – Čakovec (D3)

17,3

210

Gola (D41) – Ždala – Molve – Virje (D2)

24,3

211

G. P. Baranjsko Petrovo Selo (gr. R. Mađarske) – Baranjsko Petrovo Selo (D517)

2,0

212

D7 – Kneževi Vinogradi – G. P. Batina (gr. R. Srbije)

22,1

213

D2 – G. P. Erdut (gr. R. Srbije)

26,7

214

Županja (D55) – Gunja – gr. BiH

28,8

216

Vojnić (D6) – Kolarić – G. P. Maljevac (gr. BiH)

25,0

217

Grabovac (D1) – G. P. Ličko Petrovo Selo (gr. BiH)

16,3

218

G. P. Užljebić (gr. BiH) – D. Lapac – Sučević (D1)

68,7

219

Gornji Muć (D56) – Sinj – Obrovac Sinjski – G. P. Bili Brig (gr. BiH)

31,7

220

Čvor Bisko (A1) – Čaporice (D60) – Trilj – G. P. Kamensko (gr. BiH)

28,9

222

G. P. Mali Prolog (granica BiH) – D62

0,6

223

G. P. Gornji Brgat (granica BiH) – Dubac (D8)

4,6

224

Mošćenica (D37) – Blinjski Kut – Sunja – Panjani (D30)

34,2

225

G. P. Harmica (gr. R. Slovenije) – Brdovec – čvor Zaprešić (A2)

14,8

300

Umag – Buje (D21)

12,2

301

Novigrad – Bužinija – Nova Vas – Porte Portone (D21)

17,0

302

Poreč – Baderna (D21)

11,8

303

Rovinj – čvor Kanfanar (A9)

13,5

304

Kastav – Rubeši – čvor Diračje (A7) – D8

7,1

305

D32 – Čabar (Ž5031)

4,9

306

Vir – Nin – Zadar (D8)

29,6

307

Gubaševo (D1) – Oroslavje – D. Stubica – Marija Bistrica (D29)

23,8

310

Jastrebarsko (D1) – čvor Jastrebarsko (A1)

3,7

312

D47 – Novska

1,8

313

N. Gradiška – Rešetari (D51)

1,9

314

D2 – Orahovica

2,9

315

Trogir (D126) – Pantana (D409)

2,7

400

Pula (D21) – Pula (trajektna luka)

1,6

401

D66 – zračna luka Pula

1,6

402

D66 – Brestova (trajektna luka)

3,2

403

Čvor Škurinje (A7) – luka Rijeka zapad

2,4

404

Rijeka (D8) – Luka Brajdica – čvor Draga (A7)

4,3

405

D8 – Jablanac (trajektna luka)

4,8

406

D8 – Prizna (trajektna luka

2,9

407

Zadar (trajektna luka) – Zadar (D8)

3,8

408

Zračna luka »Pleso« – D30

1,7

409

Plano (D8) – zračna luka »Resnik«

3,3

410

Trajektna luka Split – Visoka (D8)

4,0

411

Makarska zapad (D8) – trajektna luka – (D411)

1,5

412

Drvenik (D8) – Drvenik (trajektni pristan)

0,3

413

Ploče (D8) – luka Ploče

1,9

414

Trajektna luka Orebić – Ston – Zaton Doli (D8)

64,7

415

Trajektna luka Trpanj – D. Banda (D414)

7,2

416

Prapratno (D414) – trajektna luka Prapratno

0,9

417

Rječno pristanište Osijek – D2

2,3

418

D2 – zračna luka Klisa

2,5

420

Sustjepan (D8) – luka Gruž

2,8

421

Most Raša (D66) – luka Bršica

3,6

422

Čvor Babindub (D424) – zračna luka Zadar

3,9

423

Sl. Brod: D514 – Luka Sl. Brod

6,1

424

Zadar (luka Gaženica) – čvor Zadar 2 (A1)

17,6

425

Karamatići (D513) – čvor Čeveljuša (D8)

9,5

500

Čvor Vranja (A8) – Šušnjevica – Kršan (D64)

23,7

501

G. Jelenje (D3) – čvor Oštrovica (A6) – Meja – Križišće – Šmrika (D8)

20,3

502

D. Zemunik (D56) – Smilčić – Karin (D27)

16,4

503

Zapužane (D27) – Biograd na Moru (trajektna luka)

16,2

504

Ličko Petrovo Selo (D217) – Prijeboj (D1)

9,9

506

D218 – Dobroselo – Mazin – D1

27,2

507

Valentinovo (D206) – Krapinske Toplice – Gubaševo (D205)

15,6

508

Macelj (D1) – Trakošćan – Lepoglava (D35)

19,2

510

D200 – D21

0,6

512

Makarska (D8) – Ravča (D62)

30,6

513

M. Prolog (D62) – Ploče (D8)

16,0

514

Sl. Brod (D53) – čvor Sl. Brod istok (A3)

2,7

515

Našice (D2) – Đakovo (D7)

31,4

516

Karasovići (D8) – G. P. Konfin (granica Crne Gore)

14,4

517

B. Manastir (D7) – Belišće – Valpovo – Koška (D2)

43,8

518

Osijek (D2) – Jarmina (D46)

32,9

519

Dalj (D213) – Borovo (D2)

16,2

520

Čvor Babina Greda (A3) – Slavonski Šamac (D7)

7,6

522

Udbina (D1) – Lovinac – čvor G. Ploča (A1)

13,2

523

Šmrika (D8) – Križišće (D501)

3,0

524

Bjelovar: Predavac (D28) – Letičani (D43)

8,5

525

Pleternica (D49) – čvor Sl. Brod zapad (A3) – Sl. Brod (D53)

25,6

526

Čvor Varaždinske Toplice (A4) – Varaždinske Toplice (D24)

1,2

528

Varaždin (D2) – čvor Varaždin (A4)

2,4

530

Čvor Ludbreg (A4) – Zamlaka (D2)

1,6

531

Čvor Vrpolje (A1) – Vrpolje (D58)

1,7

532

Baška Voda (D8) – Zagvozd (D62)

10,5

533

Tromilja (D33) – čvor Vidici (D8)

8,0

534

Budak (D25) – čvor Gospić (A1)

2,4

 

Ukupno kilometara državnih cesta:

6.819,7

Primjenom ove Odluke cjeloviti popis razvrstanih županijskih cesta glasi:

Broj ceste

Opis ceste

Duljina (km)

1001

Planina Donja – D29

2,6

1002

Blaguša – D29

3,0

1003

Ž1002 – Jasenovac – Ž1006

3,7

1005

Glavnica Gornja – Glavnica Donja – Ž1006

5,0

1006

D29 – Moravče – Adamovec – Belovar (D3)

15,2

1007

Goranec – Gornji Vugrovec – Donji Vugrovec – Ž1009

4,1

1008

Prekvršje – Ž1009

1,6

1009

Kašina (D29) – Markovo Polje – Sesvete – Ž1026

9,2

1010

Ž1050 – Gračanska – Markuševačka – Miroševačka – Dankovečka (Ž1026)

13,8

1011

Selska (Ž1030) – Sv. Duh – Bijenik – Lukšići – Šestinska cesta – Mlinovi – Ž1050

12,7

1012

Šestinski trg (Ž1011) – Šestinski vijenac – Pantovčak – Ilica (Ž1015)

5,8

1013

Popovec (D3) – Sesvete (Ž1026)

4,4

1014

Soblinec (D3) – Šašinovec

1,7

1015

Aleja Bologne (D225) – Ilica – Zagrebačka – Prilaz baruna Filipovića – Kršnjavoga – Trg hrv. velikana – Boškovićeva – Klaićeva – Republike Austrije – Ilica (Ž1015)

21,8

1016

G. Vrapče (od Horvatnice) – Vrapčanska – Oranice – Zagrebačka (Ž1035)

4,5

1017

Mirogojska (Ž1050) – Remete – Bukovačka (Ž1026)

8,7

1018

Vrančićeva (Ž1050) – Mlinarska

1,7

1019

Bolleova (Ž1017) – Bijenička – Voćarska – Vončinina (Ž1050)

2,7

1020

Domjanićeva (Ž1025) – Srebrnjak (Ž1024) – Bijenička – Laščinska (Ž1024)

3,0

1021

Avenija G. Šuška (L10118) – Mandlova (Ž1034)

2,8

1022

Cerska (L10158 – Ž3034)

1,9

1023

Škorpikova (Ž1015 – Ž1035)

2,4

1024

Petrova (Ž1025) – Zajčeva – Kišpatićeva (Ž1017)

3,1

1025

Vlaška (Ž1050) – Maksimirska – Ž1017

1,9

1026

Trg hrvatskih velikana (Ž1015) – Zvonimirova – Maksimirska – Sesvete (D41)

12,5

1027

Ljudevita Posavskog (Ž1026 – Ž1035)

2,5

1028

Ž3034 – Dumovec

1,1

1029

Heinzelova (Ž1025) – Radnička – Domovinski most – čvor Kosnica (A3)

9,5

1030

Rooseveltov trg (Ž1015) – Savska – Jadranski most (Ž1040)

4,9

1031

Ozaljska (Ž1011) – Vukovarska (Ž1029)

5,5

1032

Hrvatske bratske zajednice – Avenija V. Holjevca (Ž1031 – Ž1040)

2,6

1033

Avenija M. Držića (Ž1050 – Ž1040)

3,3

1034

Branimirova (Ž1029 – Ž1026)

6,9

1035

Čvor Jankomir (D1) – Ljubljanska avenija – Slavonska avenija – čvor Ivanja Reka (D3)

21,2

1036

Mije Haleuša (Ž1035) – Ivanja Reka – Granica grada – Otok – Ž3070

14,2

1037

Remetinečka (Ž1040) – Karlovačka – Brezovička – Pisarovinska – Grančari – Granica grada – Bregana Pisarovinska – Velika Jamnička (Ž3106)

23,1

1038

Savezne Republike Njemačke (Ž1040) – D30

2,6

1039

Sarajevska (Ž1040) – Jakuševačka – Granica grada – Mičevec

5,9

1040

Čvor Lučko (D1) – Jadranska avenija – Avenija Dubrovnik (Ž1033)

8,0

1041

Ventilatorska (D1) – Hojnikova – Bedekova – Hrvatski Leskovac – L10166

3,2

1043

Ž1037 – Odranski Obrež – D. Dragonožec

9,4

1046

Nadvožnjak Hrašće (D30) – Velika Cesta – Hrašće Turopoljsko – Lukavec – Dubranec – Lukinić Brdo – D36

28,7

1047

Rakov Potok (D1) – Horvati – Mokrice – Kraljevečka cesta (Ž1037)

10,3

1048

Sljemenska (Ž2219) – Prilaz Kraljičinom zdencu – Ž1011

10,4

1049

Sljemenska (Ž2219) – Bliznec – Ž1010

12,4

1050

Ksaverska cesta (Ž1010) – Medveščak – Ribnjak – Branjugova – Palmotićeva – Branimirova – Trg kralja Krešimira – Bauerova – Vlaška – Šoštarićeva

6,5

1051

Oporovečka (Ž1021 – Ž1010)

2,1

1052

Čulinečka (Ž1026 – 1034)

0,9

1054

Naletilićeva (Ž1037) – Sisačka – Velika cesta (Ž1046)

6,3

2001

Gr. R. Slovenije – Banfi – Štrigova – Prekopa – Lopatinec – Šenkovec (D209)

19,4

2002

Ž2003 – Jalšovec – Ž2001

3,6

2003

G. P. Bukovje (gr. R. Slovenije) – Sv. Martin na Muri – M. Središće – Miklavec – Turčišće – Hodošan (D3)

34,9

2004

Brezovec (Ž2003) – T. L. Vučkovec

4,0

2005

Vrhovljan (Ž2003) – Selnica – Zebanec Selo – D209

6,7

2006

D209 – Selnica – Prekopa (Ž2001)

10,6

2007

Štrigova (Ž2001) – Sv. Urban

3,3

2008

Peklenica (Ž2003) – Vratišinec – Žiškovec (D209)

6,7

2009

Ž2001 – G. Mihaljevec – Macinec – D208

11,8

2010

Vratišinec (Ž2008) – G. Kraljevec

2,0

2011

G. Dubrava – G. Mihaljevec (Ž2009)

2,1

2012

Ž2001 – Okrugli Vrh

2,8

2013

Frkanovec (Ž2253) – Zasadbreg – Krištanovec – N. Selo Rok (Ž2017)

10,2

2014

Ž2001 – Vučetinec (Ž2254)

0,9

2015

Ž2013 – M. Mihaljevec – Brezje – Slakovec – Nedelišće (D3)

10,3

2016

Knezovec – D209

1,2

2017

Podturen (Ž2003) – Sivica – N. Selo Rok – Čakovec (Ž2018)

12,3

2018

Dekanovec (Ž2003) – Belica – Čakovec (Ž2021)

14,8

2019

Črečan – Gornji Hrašćan (D208)

2,0

2020

Čakovec (D209) – Savska Ves – Totovec – Kuršanec – G. Kuršanec (D3)

14,2

2021

Čakovec: Ž2031 – Ž2031

2,1

2022

Belica (Ž2018) – M. Subotica – Orehovica – D2

14,9

2023

Turčišće (Ž2003) – Palovec – D3

5,6

2024

D3 – Palinovec

2,3

2025

Ž2020 – Novo Selo na Dravi

0,9

2026

Čvor Goričan (D3) – Goričan – D. Kraljevec – Prelog (D20)

11,5

2027

D2 – V. Lovrečan – D. Voća (Ž2056)

11,2

2028

Ž2029 – Otok Virje – D. Dravsko (D2)

5,7

2029

G. P. Otok Virje (gr. R. Slovenije) – Vratno Otok – Vinica – Biljevec – D35

16,2

2030

Ž2020 – Strahoninec

1,8

2031

D209 – Ivanovec – D20

7,2

2033

Sv. Juraj u Trnju (D3) – Prelog – Otok – Ž2071

12,1

2034

D3 – D. Kraljevec – Draškovec (D20)

5,6

2035

D2 – Križovljan Radovečki – Natkrižovljan – Ž2045

3,4

2036

Ž2029 – Strmec Podravski – Družbinec – D2

4,7

2037

Svibovec Podravski – Sračinec (D2)

3,9

2038

D20 – Sv. Križ – Podbrest

1,9

2039

Draškovec (D20) – Oporovec

1,9

2040

Kotoriba – D. Vidovec – D20

5,0

2041

Ž2040 – D. Dubrava (D20)

2,3

2042

Gr. R. Slovenije – Cvetlin – Ž2056

1,8

2043

G. P. Zlogonje (gr. R. Slovenije) – Zlogonje – Ž2056

3,6

2044

Miklinova Kapela (Ž2027) – granica R. Slovenije – G. Voća – D. Voća (Ž2027)

7,8

2045

Miklinova Kapela (Ž2027) – Križanče – Vinica Breg – Vinica (Ž2029)

6,1

2046

Majerje (D2) – N. Ves Petrijanečka (Ž2101)

2,7

2047

Varaždin: Ž2252 – Ž2251

1,4

2048

Varaždin: Ž2047 – Turčin (D3)

5,9

2049

Ž2251 – Ul. F. Galinca – Ul. M. J. Zagorke – Ul. M. Krleže dio – Ul. F. Supila – Trg P. Svačića – Ul. J. Merlića – Ž2051

3,2

2050

Varaždin (Ž2048) – Beretinec – Sv. Ilija – Beletinec – Remetinec – N. Marof (D3)

22,0

2051

Varaždin: Ž2047 – D3

1,6

2052

Varaždin (Ž2137) – Zbelava – Kelemen – Jalžabet – Vrbanovec (D2)

17,9

2053

Kučan Marof (Ž2052) – Motičnjak – D2 – Trnava – Zbelava (Ž2052)

7,8

2054

Šemovec (D2) – Jalžabet – Grešćevina – Tuhovec (D24)

12,1

2055

Vularija – Orehovica (Ž2022)

2,3

2056

Trakošćan (D508) – Jazbina Cvetlinska – D. Voća – Ž2101

20,0

2057

Ž2056 – Žarovnica – Ž2101

7,3

2058

Kameničko Podgorje (L25013) – Ž2101

3,4

2059

Klenovnik (Ž2243) – Koškovec – D35

8,8

2060

Biljevec (Ž2029) – Maruševec – Korenjak – Ribić Breg – Ž2101

9,4

2061

D35 – Krkanec – Tužno (Ž2063)

3,7

2062

Ž2060 – Maruševec – Cerje Nebojse – Ž2059

5,6

2063

D35 – Tužno – Črešnjevo – Beretinec (Ž2050)

8,5

2064

Ž2063 – Cerje – Tužno – Gačice – Gradišće – Ž2105

5,1

2065

Tužno (Ž2063) – Pece (Ž2105)

5,0

2066

Črešnjevo (Ž2063) – Ledinec (L25124)

3,1

2068

Varaždin: Jalkovec (Ž2050) – Ul. Gospodarska – G. Kućan (Ž2070)

5,5

2070

D. Kučan (Ž2052) – G. Kučan – D. Kneginec – G. Kneginec (Ž2250)

4,6

2071

Zamlaka (D2) – Čičkovina – Hrženica – Ludbreg (D24)

13,7

2072

Luka Ludbreška (25094) – Sesvete Ludbreške – Veliki Bukovec – Ž2076

12,8

2074

Križovljan (D2) – D24

3,3

2075

Ludbreg: D2 – D2

3,0

2076

Sigetec Ludbreški (D2) – Slokovec – M. Bukovec – Selnica Podravska – V. Otok – D20

16,9

2078

D20 – Legrad – D20

5,2

2079

Slokovec (Ž2076) – Vojvodinec (Ž2081)

8,4

2080

Kutnjak (L25102) – Ž2081

1,7

2081

D20 – Zablatje – Kuzminec – Rasinja – V. Poganac – Ž2089

27,1

2082

Imbriovec (L26001) – Đelekovec (D20)

3,8

2083

D508 – Vranojelje – Vrbno – Šaša (Ž2099)

10,1

2084

Dubrovec – Kaniža (D35)

3,4

2085

Ž2101 – Ivanec – Prigorec

4,8

2086

Sv. Ilija (Ž2050) – Tomaševec Biškupečki – D3

3,1

2087

Varaždin Breg (Ž2250) – Halić – Vrtlinovec (Ž2250)

4,8

2088

Ž2250 – Kaštelanec – Kelemen (Ž2052)

4,0

2089

Ludbreg (D24) – Apatovec – Križevci: Ul. I. Lepušića (D22)

31,3

2090

Đelekovec (D20) – Koprivnica (D41)

8,7

2091

T. L. Šoderica – D41

1,6

2092

Vučja Gorica – Mali Tabor – Lastine – D206

3,8

2093

Prišlin (Ž2092) – Poredje – Desinić (Ž2151)

10,5

2095

Klenovec Humski – D206

3,7

2096

Đurmanec (D207) – Podbrezovica – D. Plemenšćina – Pregrada (D206)

11,2

2098

Đurmanec (D207) – Krapina (D206) – Popovec (D1)

8,8

2099

Ž2098 – G. Jesenje – Bednja (D508)

12,6

2101

Lepoglava (D35) – Bedenec – Jerovec – Donje Ladanje – N. Ves Petrijanečka – Varaždin (D2251)

33,7

2102

Lepoglava: D35 – D35

3,2

2103

Ivanec (D35) – M. Maleza – Ž2085 – Ul. Varaždinska – D35

1,8

2104

D35 – Punikve

0,8

2105

D35 – Salinovec – Pece – Završje Podbelsko (Ž2050)

14,3

2106

Ž2105 – Margečan – Seljanec – Bela – Ž2107

3,1

2107

Ž2105 – Bela – Podrute – D24

7,5

2109

Presečno (D3) – Oštrice – Petkovec Toplički (D24)

7,3

2110

Jalševec Svibovečki (D24) – Drenovec

3,0

2111

Greščevina (Ž2054) – Gornja Poljana – D24

2,8

2112

Ž2081 – Kunovec – Koprivnica – Ž2141

11,5

2113

Peteranec (D41) – Ž2114

1,3

2114

Drnje (D41) – Hlebine – Molve (D210)

19,0

2115

D41 – Otočka

1,6

2116

Gola (D41) – Novačka – Repaš (D210)

11,2

2117

Sopot (Ž2151) – Marinec – Velika Horvatska (Ž2248)

7,8

2118

D206 – Gorjakovo – Ž2117

6,2

2119

Ž2118 – Cigrovec – Mala Erpenja – Ž2155

9,4

2120

Slatina Svedr. (D206) – Štuparje – Stara Ves Petrovska – Ž2121

7,0

2121

Tkalci (D206) – Gornja Pačetina (Ž2155)

6,6

2122

Krapina (D1) – Trški Vrh – Radoboj – D35

7,7

2123

Radoboj (Ž2122) – Jazvine – D1

5,0

2125

D35 – Mihovljan – Sutinske Toplice – D29

9,2

2126

D29 – Gregurovec – Mihovljan (Ž2125)

5,7

2127

D29 – Gora Veternička – D35

2,6

2128

D29 – Lobor – Ladislavec – D29

11,2

2129

Borkovec (Ž2169) – Martinščina – Gornja Batina (Ž2169)

6,5

2130

Gertovec – Ž2169

1,6

2131

Zajezda – Budinščina (D24)

4,9

2133

Kamena Gorica – D24

1,5

2134

D24 – D. Makojišće – D3

3,6

2135

D24 – Grana – D22

3,3

2136

Novi Marof (D3) – Ključ – D24

4,9

2137

Varaždin: Ž2051 – Ž2048

0,9

2138

Kalnik – Selanec – D22

8,6

2139

Ž2081 – Vel. Botinovac – Mali Grabičani – D41

6,8

2140

Koprivnica: Ul. Česmičkog (Ž2090) – D2

2,8

2141

Koprivnica: D2 – Ul. A. Starčevića – Ivanjska – D. Banovac – Marofska – D41

1,6

2142

Koprivnica: D41 – Herešin

3,0

2143

Koprivnica: Ž2141 – A. Starčevića – A. Nemčića – Starogradska – Zrinski Topolovac – N. Skucani – Bjelovar (D28)

37,7

2144

Koprivnica: Ž2143 – Ul. I. Mažuranića – Stari Brežanec – D41

0,9

2145

Koprivnica: Ž2141 – Ul. Kolodvorska – Vinička – Dubovec – Antuna Mihanovića (dio) – Bilogorska – Ž2143

2,1

2146

Koprivnica: Ž2145 – Križevačka – Trg mladosti – Ž2143

1,1

2147

Koprivnica (D41) – Miklinovec – Koprivnički Bregi – Jeduševac – Hlebine (Ž2114)

13,6

2148

D2 – Bakovčice

2,4

2149

Koprivnički Bregi (Ž2147) – Glogovac

3,6

2150

Ž2147 – Delovi – Novigrad Podravski (D2)

6,3

2151

Ž2152 – Desinić – Sopot – Pregrada (D206)

14,7

2152

G. P. Miljana (gr. R. Slovenije) – Plavić – Zagorska Sela – D205

8,8

2153

D205 – Pristava – Tuhelj (Ž2248)

4,9

2155

D205 – Tuh. Toplice – Krapinske Toplice – G. Pačetina – Lepajci (D1)

14,9

2158

Ž2155 – D. Pačetina – Sv. Križ Začretje – Ciglenica Zagorska (D1)

5,9

2160

Švaljkovec (D1) – Sv. Križ Začretje – Štrucljevo – Zabok (Ž2195)

7,5

2161

Ž2160 – Pustodol Začretski – Tisanić Jarek – Ž2195

7,6

2162

Ciglenica Zagorska (D1) – Brestovec Orehovički (Ž2164)

7,6

2164

Orehovica – Lug Orehovički (Ž2165)

5,1

2165

V. Komor (Ž2125) – Grabe – Bedekovčina (D24)

8,5

2166

Mirkovec (D1) – Bedekovčina (D24)

6,0

2167

Kebel – Ž2165

3,7

2168

Mače (D29) – M. Bukovec – Poznanovec (D24)

5,3

2169

Zlatar (D29) – G. Batina – Budinščina (D24)

16,7

2170

G. Batina (Ž2169) – D. Batina – Konjščina (D24)

8,3

2171

D24 – Hraščina – Breznički Hum (D3)

8,5

2172

Trgovišće (Ž2171) – Vrbovo (L22062)

4,7

2173

Šćepanje – Ž2171

2,5

2174

D3 – Breznica – D3

5,7

2175

D3 – Visoko – Sudovec (D22)

9,3

2176

Sv. Petar Orehovec (D22) – Miholec – Ž3002

5,2

2177

Sv. Petar Orehovec (D22) – Selanec – Ž2138

1,6

2178

Bočkovec (L25154) – Guščerovec (D22)

3,6

2179

Sv. Helena – Križevci: Ul. Helenski put (D22)

5,3

2180

Ivanec Križevački (Ž2089) – Čabraji – Vojakovec – D41

7,4

2181

Sokolovac (D41) – Srijem – Široko Selo – Ž2212

11,1

2182

Novigrad Podravski (D2) – D. Mosti – Kapela – Ž2143

21,6

2183

Virje (D2) – Šemovci (D43)

4,6

2184

Molve (D210) – Molve Grede – Grkine – Đurđevac (Ž2247)

13,1

2185

Ž2184 – Novo Virje – Ferdinandovac – Kloštar Podravski (D2)

24,4

2186

Mihanović Dol (D205) – Kraljevec – Dubravica – Zaprešić (D225)

26,5

2187

G. P. Mihanović Dol (gr. R. Slovenije) – Ž2186

0,2

2188

Ravnice – D205

1,2

2189

Jalšje (L22041) – Gubaševo (D205)

3,4

2191

Strmec (L22039) – Vižovlje – Ž2195

5,2

2192

Žeinci (Ž2195) – Domahovo – Veliko Trgovišće (Ž2195)

4,7

2193

Jakuševec Zabočki – Ž2161

1,1

2195

Zabok (D1) – Pavlovec Zabočki – Gubaševo – V. Trgovišće – Luka – Pojatno – Ž2186

22,3

2197

Hum Zabočki (D24) – Oroslavje (D307)

3,5

2198

Bedekovčina (D24) – Lepa Ves – D. Stubica (D307)

8,5

2200

Hruševec – D307

3,1

2201

Selnica (L22078) – Dubovec – Banščica (Ž2221)

5,0

2202

Podgrađe – Tugonica (D29)

0,9

2204

Konjščina (D24) – Sušobreg – Poljanica Bistrička – Marija Bistrica (Ž2221)

8,1

2205

Konjščina (D24) – Ž2221

6,2

2206

Ž2205 – Turkovčina

5,0

2207

Mirkovec (D3) – Bisag – Drašković

4,6

2208

Gregurovec (Ž3002) – Veliki Raven (D41)

7,1

2209

Križevci: D22 – N. Tesle – Tomislavova – D22

2,4

2210

V. Potočec – Križevci (D22)

3,8

2211

Cubinec (D22) – Poljana Križevačka – Cugovec – Dubrava (D26)

19,9

2212

Majurec (D41) – Sv. Petar Čvrstec – Zrinski Topolovac (Ž2143)

17,9

2213

Đurđevac (D2) – Budrovac – Sirova Katalena – Ž2232

12,3

2214

Đurđevac (Ž2184) – Kalinovac – Ferdinandovac (Ž2185)

11,3

2215

Sveti Križ (D205) – Lučelnica – Radakovo – Ž2186

12,8

2216

Oroslavje (Ž2197) – Ž2217

2,7

2217

Žejinci (Ž2195) – Stubička Slatina – Krušljevo Selo – Stubičke Toplice (Ž2219)

7,7

2218

Ž2217 – Igrišće

2,5

2219

Stubičke Toplice (D307) – Pila – Pl. dom Željezničar (Ž1048)

20,0

2220

Strmec Stubički (Ž2219) – Gornja Bistra – Novaki Bistranski – Ivanec Bistranski (D225)

18,0

2221

Marija Bistrica (D29) – D. Orešje – Hrastje (D3)

17,0

2222

D. Stubica (Ž2221) – D. Podgora

2,0

2223

Modrovac – Ž2221

1,4

2224

Ž2221 – G. Stubica – Sv. Matej – D29

10,2

2225

G. Stubica (Ž2224) – Slani Potok

2,2

2226

Ž2224 – Hum Stubički

1,5

2227

M. Bistrica (D29) – Podgorje Bistričko

1,6

2228

Trema (Ž2212) – Dvorište – D22

3,2

2229

Brezovljani – Sv. Ivan Žabno (D28)

3,0

2230

Sv. Ivan Žabno (D28) – Cirkvena (Ž2231)

3,2

2231

Kenđelovec (D28) – Cirkvena – Farkaševac – Sišćani – D43

20,9

2232

Budančevica (D2) – Suha Katalena – Šandrovac – Bulinac (D28)

27,5

2233

Ž2232 – Kozarevac

2,9

2234

Kloštar Podravski (D2) – Dinjevac – Grabrovnica – Ž4002

9,1

2235

Ž2185 – Podravske Sesvete

3,3

2236

Virje (D2) – Miholjanec – Donje Zdjelice – Babotok – D43

13,6

2237

Radakovo (Ž2215) – Luka (Ž2195)

6,2

2238

D41 – Kloštar Vojakovački (L26085)

2,6

2240

Lepajci (D1) – D35

1,7

2241

Ravnice Desinićke (Ž2248) – Goričnica – Kumrovec (D205)

4,0

2242

Veliki Bukovec – Poznanovec (D24)

2,7

2243

Klenovnik (Ž2059) – Bitoševje – Žarovnica (Ž2057)

4,3

2244

Sudovec (Ž2175) – Pofuki – Bisag – Ž2207

8,4

2245

Gr. R. Slovenije – Vrhovljan – Sveti Martin na Muri (Ž2003)

1,3

2247

Đurđevac: D2 – Bana Josipa Jelačića – D2

3,7

2248

Desinić (Ž2151) – V. Horvatska – Tuhelj – D205

16,7

2250

Turčin (D3) – Varaždinske Toplice (D24)

10,2

2251

Nedeljanec (D2) – Varaždin (Ž2252)

3,1

2252

Hrašćica (D2) – Varaždin (D3)

4,2

2253

Pleškovec (Ž2001) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

5,7

2254

G. Mihaljevec (Ž2009) – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (Ž2001)

8,6

3001

Ž2206 – Bedenica – D3

6,1

3002

Komin (D3) – Zaistovec – Gregurovec – Križevci (D41)

25,0

3003

Ž2143 – Kraljevac – Rovišće (D28)

8,2

3004

Zrinski Topolovac (Ž2143) – Kapela (Ž2182)

10,2

3005

Dubravica (Ž2186) – Vukovo Selo – Harmica (D225)

8,8

3006

G. Pušća (Ž2186) – Hruševec Kupljenski – Ž2195

4,8

3007

Ž2217 – Jakovlje – D. Bistra – Novaki Bistranski (Ž2220)

11,0

3008

Luka (Ž2195) – Kraljev Vrh – Ž2220

7,0

3009

Kupljenovo (Ž2195) – Jakovlje (Ž3007)

2,4

3010

G. Drenova – Blaškovec (D3)

5,1

3011

D. Drenova – Ž3010

1,6

3012

Hrnjanec – Ž3010

1,3

3013

Ž3010 – Nespeš – D. Psarjevo – D3

6,2

3014

G. Psarjevo (L31030) – Biškupec Zelinski – Sv. Ivan Zelina (D3)

4,0

3015

Hrastje (D3) – Polonje (L31007)

1,9

3016

D3 – Sv. Helena – Rakovec (Ž3288)

8,2

3017

Marinovec Zelinski (Ž3288) – Brezovec Zelinski – Gračec (Ž3034)

12,6

3018

Ž3288 – Hudovo – Kraljev Vrh – G. Tkalec (D41)

18,2

3019

Ž3018 – Preseka – Topolovec – Celine (Ž3288)

11,3

3020

Rovišće (D28) – Tuk – Ž3042

5,8

3021

D28 – Žabljak

1,6

3022

Predavac (D28) – Diebali

2,6

3023

D28 – Klokočevac (L37019)

1,6

3024

Plavnice Gornje (L37024) – Bjelovar (D43)

4,8

3025

Ž3049 – V. Trojstvo (Ž3027)

7,0

3026

Zvijerci (L37025) – Trojstveni Markovac (D43)

0,9

3027

Trojstveni Markovac (D43) – V. Trojstvo – Šandrovac (Ž2232)

16,3

3028

Ž3027 – Maglenča (L37039)

1,5

3029

Ž3027 – Kašljavac – Severin – Dautan – Međurača – St. Plošćica – N. Plošćica – Ž3090

28,2

3030

D. Pušča (Ž2186) – M. Gorica – Trstenik Puščanski – D225

10,3

3031

Ž3005 – M. Gorica (Ž3030)

1,5

3032

D. Pušča (Ž3030) – Hrebine

2,2

3033

M. Gorica (Ž3030) – Križ Brdovečki – Šenkovec – D225

4,4

3034

Čvor Kralj. Novaki (A4) – Dugo Selo – čvor Vrbovec 1 (D28)

21,9

3035

G. Laduč (D225) – Prudnice – Brdovec (D225)

8,4

3036

Pojatno (Ž2195) – D. Bistra (Ž3007)

3,7

3037

D. Bistra (Ž3007) – Oborovo Bistransko (Ž2220)

2,9

3038

Bukovec Zelinski – D3

1,6

3039

Goričica (D3) – Paukovec

1,4

3040

Gradec – Gradečki Pavlovec (Ž3052)

2,1

3041

Haganj (D28) – Dubrava – Ivanić Grad – Lijevi Dubrovčak – Veleševec – Orle – Bukevje – Novo Čiče – D30

69,5

3042

Nova Kapela (Ž3041) – Farkaševac – Gudovac – D43

20,8

3043

D28 – Plavnice Stare

2,0

3044

Bjelovar: D43 – D28

3,2

3045

Bjelovar (D28) – Galovac – Nevinac (Ž3029)

12,1

3046

Novoseljani (L37030) – Bjelovar (D28)

1,7

3047

Ždralovi (L37037) – D28

1,0

3048

Tomaš – D28

2,9

3049

D43 – Ćurlovac – Remetovac – D43

3,7

3050

Bregana (Ž3297) – Podvrh – M.Jazbina

1,4

3051

Ž3297 – Samobor – čvor Sv. Nedjelja (A3)

8,0

3052

Vrbovec (D41) – Cugovec (D28)

7,5

3053

Ž3297 – Samoborski Otok

3,8

3054

Gradna – Ž3060

2,9

3055

Samobor (Ž3051) – Gajeva – Rude – D. Reka – D1

23,0

3056

Samobor (Ž3051) – Mirnovečka cesta – Kladje – Pavučnjak – D1

13,8

3057

Cerje Samoborsko (L31093) – M.Rakovica – Ž3056

3,8

3058

Klake – Ž3056

2,1

3059

Ž3056 – Molvice (L31100)

1,8

3060

Samobor (Ž3051) – Strmec Samoborski – Ž3063

8,3

3061

Sv. Nedjelja (Ž3051) – Brezje Samoborsko – Kalinovica – D1

6,5

3062

Ž3061 – Novaki Samoborski

1,0

3063

Ž3051 – Bestovje – Zagreb (Ž1023)

6,1

3064

Ž3063 – Rakitje – Ježdovečka cesta (D1)

7,1

3065

M.Gorica (L31099) – Ž3061

2,0

3066

Ž3061 – Kerestinec

0,9

3067

D1 – D. Stupnik

4,6

3068

Sasi – Novaki – Šćitarjevo – Kobilići – V. Gorica (D30)

10,2

3069

Ž3068 – Strmec Bukevski

4,6

3070

Dugo Selo (Ž3034) – Rugvica – Orle (Ž3041)

15,5

3071

Ž3034 – želj. kolodvor Dugo Selo

0,5

3072

Ž3034 – M. Ostrna – V. Ostrna – želj. kolodvor V. Ostrna

4,7

3073

Ž3070 – Črnec Rugvički – Ježevo – Trebovec – Posavski Bregi (Ž3041)

15,7

3074

Ž3034 – Lupoglav – Kloštar Ivanić – Caginec (D43)

18,8

3075

Rakovec (Ž3288) – Peskovec – Lonjica (Ž3034)

8,9

3076

Ž3034 – Brckovljani (L31111)

1,0

3077

Želj. kolodvor Vrbovec – Ž3078

0,5

3078

Ž3288 – Brčevec

2,1

3079

Ž3080 – Poljanski Lug (L31116)

5,0

3080

Ž3288 – Poljana (L31116)

3,2

3081

Štefanje (D43) – Ivanska (Ž3084)

7,8

3082

Ž3081 – D. Šušnjara – Martinac – D. Miklouš (D26)

14,3

3083

Veliko Korenovo – D43

1,9

3084

D43 – Paljevine – Ivanska – Berek – Begovača – D26

25,5

3085

Ivanska (Ž3084) – Srijedska – Ž3029

6,9

3086

Đurđic (L37070) – Ž3085

2,2

3087

Prespa (L37040) – D28

1,3

3088

Ciglena (L37040) – D28

1,5

3089

St. Rača (L37080) – Ž3090

0,8

3090

D28 – N. Rača – V. Trnovitica – Veliki Pasijan (D26)

28,5

3091

Ž2232 – Babinac (L37082)

3,1

3092

Ž3090 – Orlovac – Slovinska Kovačica – D. Kovačica – V. Grđevac (D28)

9,9

3093

V. Grđevac (D28) – G. Kovačica – V. Barna (Ž3094)

13,8

3094

V. Grđevac (D28) – Grubišno Polje – Ivanovo Selo – D34

26,5

3095

Zrinska (L37087) – Ž3093

2,9

3096

Visoče (Ž3273) – Balići – Belošići – Petruš Vrh (Ž3097)

8,0

3097

Ž3098 – Krmačina – Vivodina – Dvorište Vivodinsko – Krašić (Ž3297)

19,1

3098

Jurovski Brod (D6) – Kamanje – Ozalj (Ž3297)

16,8

3099

Vrhovac (L34013) – Ž3297

2,2

3100

Ž3297 – Slavetić – Ž3102

7,9

3101

Brezarić (Ž3297) – Guci Draganički – D1

7,3

3102

Novaki Petrovinski (D1) – Draga Svetojanska – Hrastje Plešivičko – D1

19,1

3103

Novaki Petrovinski (D1) – Domagović

2,5

3104

G. Reka (L31138) – Ž3055

0,7

3105

Stankovo – D1

3,1

3106

Klinča Selo (D1) – Kupinec – Pisarovina (D36)

16,3

3107

Ž1047 – Horvati (L10164)

1,6

3108

Ž1046 – Vukomerić – Lučelnica – Pisarovina (D36)

12,7

3109

V. Mlaka (L31154) – Lomnica (L31150)

3,2

3111

D31 – Okuje – Mraclin – D30

6,0

3112

M. Buna (D31) – Kozjača (L31193)

6,9

3113

Lazina Čička (L31168) – N. Čiče – Vukovina (D30)

5,4

3115

D30 – Rakitovec (L31163)

3,4

3116

Buševec (D30) – Podvornica – D31

6,0

3117

V. Gorica: D30 – D31

3,2

3118

Ž3041 – Poljana Čička (L31163)

2,7

3119

Ž3070 – Oborovo – Lijevi Dubrovčak (Ž3041)

12,8

3120

Jezero Posavsko (Ž3041) – Martinska Ves – Sisak (D36)

20,8

3121

Lijevi Dubrovčak (Ž3041) – Lijevo Trebarjevo – Mahovo – Hrastelnica – D36

31,5

3122

Jalševec Breški (L31172) – Ž3041

0,9

3123

Ivanić Grad: Ž3041 – D43

1,0

3124

D43 – Bunjani – Voloder – Kutina – Novska (D47)

62,2

3125

Ž3124 – Deanovec (L31178)

2,1

3126

Gornji Prnjarovec (L31181) – Ž3124

0,6

3127

Križ (L31178) – Ž3124

0,9

3128

Čazma (D43) – Rečica Kriška – Ž3124

17,7

3129

Ž3124 – Vezišće

3,8

3130

Ž3128 – M. Ludina – Ž3158

8,6

3131

G. Garešnica (D26) – G. Jelenska – Podbrđe (Ž3124)

22,2

3132

V. Trnovitica (Ž3090) – Ž3133

5,4

3133

Pavlovac (D28) – Ladislav – D45

8,2

3134

Ž3133 – V. Trnova

2,7

3135

Hercegovac (D45) – Ž3136

3,1

3136

V. Zdenci (D45) – Tomašica – Garešnica (D26)

13,3

3137

Ilovski Klokočevac (Ž3136) – Ž3138

5,9

3138

Končanica (D5) – D26

9,9

3139

Grbovac (L37116) – D5

2,4

3140

D6 – Pravutina (L34025)

4,3

3141

Netretić (D6) – Vukova Gorica (D3)

10,2

3142

Donje Stative (D6) – Novigrad – Jarče Polje (D3)

9,0

3143

Ozalj (Ž3297) – Zorkovac na Kupi – Gornje Pokupje (Ž3297)

10,5

3144

M. Erjavec (Ž3297) – D. Stative (D6)

8,2

3145

Tomašnica (Ž3144) – Zadobarje – Mala Jelsa (D6)

3,8

3146

Mahično (Ž3297) – Tuškani – Lug (D1)

4,9

3147

Donje Pokupje (Ž3297) – Donja Jelsa – Borlin (D6)

5,0

3148

Selce (D36) – Mostanje (D1)

5,2

3149

D36 – Vodostaj – Kobilić Pokupski

7,1

3150

Draganić (D1) – Lazina

1,4

3151

Peščenica (D30) – Brežane Lekeničke – Cerje

7,5

3152

D36 – Lasinja – Bović – Blatuša (D6)

33,4

3153

Lasinja (Ž3152) – Banski Kovačevac – Kablari – Banska Selnica – Brežani – Ž3186

21,0

3154

D36 – Lijevi Štefanki (L31190)

1,7

3155

D31 – D. Hruševec (L31203)

5,6

3156

D30 – Žažina – Mala Gorica – D30

6,5

3157

Dužica (D30) – Greda – D36

6,8

3158

Okoli – V. Ludina – Gornja Vlahinička

11,8

3159

A3 – Popovača (Ž3124)

2,9

3160

Želj. postaja »Popovača« – Popovača (Ž3124)

1,1

3161

Stružec (D36) – Osekovo – Gornja Gračenica (Ž3124)

13,4

3163

Selište – D45

7,7

3164

Kutinska Slatina – D45

1,4

3165

Dišnik (L37137) – D45

5,8

3166

Rogoža (D45) – V. Vukovje – Ž3167

7,5

3167

Garešnica (D26) – Kaniška Iva – Međurić (Ž3168)

15,0

3168

Uljanik (D26) – Poljana – Međurić – B. Jaruga (Ž3124)

15,6

3169

D26 – Trojeglava – Badljevina (D5)

11,4

3170

Daruvar (D5) – Vrbovac – Markovac (L37154)

6,3

3171

Šibovac (L37150) – D5

1,8

3172

D5 – Doljani – Sirač (Ž3291)

6,3

3173

Miljanovac (L37157) – Ž3172

1,3

3174

Bosiljevo (Ž3175) – Vodena Draga – Jarče Polje (D3)

11,6

3175

Vukova Gorica (D3) – Resnik Bosiljevski (D204) – Orišje – Ogulin (D42)

32,2

3176

Orišje (Ž3175) – Lešće – Generalski Stol (D23)

11,4

3179

Novigrad (Ž3142) – Zagradci – Karlovac (D6)

9,8

3180

Zagradci (Ž3179) – Duga Resa (D3)

2,8

3181

Mala Švarča (D3) – D. Mrzlo Polje – Duga Resa (Ž3182)

5,1

3182

D23 – Duga Resa – Belavići (D23)

5,4

3183

Belavići (Ž3182) – G. Bukovlje – Zvečaj (D23)

8,7

3184

D. Resa (Ž3182) – Belajske Poljice (Ž3185)

4,5

3185

Karlovac (D1) – Barilović – Perjasica – Generalski Stol (D23)

38,6

3186

Turanj (D1) – Skakavac – Gvozd – Perna (Ž3225)

49,8

3187

Cerovac Vukmanički (D1) – Vukmanić – Skakavac (Ž3186)

8,6

3188

Ladvenjak (L34077) – Cerovac Vukmanički (D1)

1,8

3189

Barilović (Ž3185) – Krnjak (D1)

8,7

3191

D. Selo Lasinjsko (Ž3152) – Stipan – Ž3186

15,3

3192

Gvozd (Ž3186) – Ž3152

7,3

3193

Ilovačak – Ž3194

1,8

3194

Ž3152 – Gornja Bučica – D31

8,1

3195

Slatina Pokupska (D31) – Zaloj – M.Solina – Prekopa (D37)

18,8

3196

Ž3198 – Novi Farkašić – Slana – Glinska Poljana – D37

17,3

3197

D37 – Strašnik

2,5

3198

Nebojan – G. Mokrice – D37

8,1

3199

Petrinja: D37 – Želj.postaja

0,5

3200

Petrinja: D30 – D37

2,9

3201

D30 – Donja Mlinoga – Jabukovac (Ž3234)

14,1

3202

N. Drenčina (L33051) – D37

2,5

3203

D36 – Staro Pračno

1,8

3204

Sisak: D37 – skretanje za autobusni kolodvor

0,3

3205

Sisak (D37) – Topolovac – D36

12,6

3206

D36 – Budaševo – Topolovac (Ž3205)

5,0

3208

D224 – Mađari – Blinja (D30)

7,9

3209

Topolovac (Ž3205) – Gušće – Puska – Jasenovac (D47)

61,5

3210

V. Svinjičko (L33016) – Ž3209

5,5

3211

Gornja Letina (L33067) – Sunja – D224

8,1

3212

Ž3124 – Husain (L33070)

1,2

3213

Gojlo (L37139) – Piljenice (L33137)

9,2

3214

Zbjegovača – Ž3124

0,6

3215

Kraljeva Velika (L33138) – Lipovljani – Ž3124

4,1

3216

Ž3124 – Jamarica (L33073)

2,7

3217

Kozarice (L33141) – D47

3,5

3218

Ogulin (D42) – Gornje Zagorje

10,2

3219

Ž3218 – Desmerice

4,9

3220

Tounj (L34104) – Zdenac (D23)

1,3

3221

Zdenac (D23) – Rebrovići

2,3

3223

Hađer (Ž3195) – Dvorište – D. Viduševac – Glina (D6)

6,5

3224

Johovo (D216) – Dunjak – Klokoč – Donja Brusovača (D216)

12,1

3225

Vojnić (D216) – Perna – Ž3228

23,1

3227

D6 – Topusko (Ž3229)

2,7

3228

Topusko (Ž3229) – Ponikvari – Crni Potok – Ž3229

17,4

3229

D6 – Topusko – Katinovac – Maljevac (D216)

34,6

3230

Ž3151 – Poljana Lekenička – D30

7,1

3231

Glina (D6) – Veliki Obljaj – G. P. »Bosanska Bojna« (gr. R. BiH)

20,2

3232

D6 – Majske Poljane (L33093)

1,0

3233

L33042 – Luščani – Ž3235

7,4

3234

D6 – Veliki Šušnjar – Miočinovići – D. Stupnica – D6

40,8

3235

Ž3201 – D. Bačuga – Grabovac Banski – Ž3234

7,1

3237

Ž3234 – Bijele Vode – D6

9,4

3238

Ž3234 – M. Gradac – Dragotina (D6)

11,4

3240

D. Mlinoga (Ž3201) – G. Mlinoga – D30

7,9

3241

Borojevići (L33110) – Mečenčani – D30

4,7

3242

Brest Pokupski (D30) – Vurot – Stara Drenčina – Staro Pračno (Ž3203)

9,9

3244

D30 – M. Gradusa – Drljače – D224

13,9

3245

V. Krčevo – želj. postaja – Graboštani (D224)

3,8

3247

Sunja (Ž3211) – Bistrač – Strmen – Slovinci – Timarci (L33126)

29,1

3249

Nova Subocka (Ž3124) – St. Subocka – Krapje (Ž3209)

12,3

3250

Novska (D312) – Bročice – D47

5,1

3251

Novska: Ž3250 – Želj. postaja

0,7

3252

Novska (D312) – Okučani (D5)

20,3

3253

D47 – Košutarica – Mlaka

11,5

3254

Ž5191 – Jasenak – Puškarići – D42

23,0

3255

Oštarije (D42) – Skradnik (D23)

3,6

3256

D23 – Kamenica Skradnička – Gornje Primišlje – Slunj (D1)

29,6

3257

Obrovci (L34142) – Taborište (Ž3258) – Slunj (D1)

6,0

3258

Slunj (D1) – Batnoga – Cetingrad – Pašin Potok – gr. BiH

22,0

3259

Sisak (D36) – Topolovac (Ž3206)

3,5

3262

Gorička (L33154) – D. Javoranj – D6

11,8

3263

Zrin (L33153) – G. Oraovica – Divuša (D47)

11,6

3264

Šaš (Ž3294) – Utolica – D47

8,9

3266

Slunj (D1) – D. Furjan – Bogovolja – Cetingrad (Ž3258)

29,7

3267

D. Furjan (Ž3266) – Kordunski Ljeskovac – Ž3269

13,2

3269

Rakovica (D1) – Grabovac Drežnički – gr. BiH

14,4

3270

Klokoč (Ž3224) – Gojkovac – Batnoga (Ž3258)

6,8

3271

Maljevac (D216) – Pašin Potok (Ž3258)

4,5

3272

Ž3172 – Badljevina – D5

4,4

3273

Gr. R. Slovenije – Kordići – Sošice – Jurkovo Selo (Ž3297)

18,2

3274

Mahovo (Ž3121) – Palanjek (Ž3121)

5,9

3275

Stankovac (Ž3195) – Slana (Ž3196)

3,9

3276

Kraj Gornji (Ž3005) – Marija Magdalena – Ž3030

3,0

3277

Berek (Ž3084) – Ruškovac – G. Plošćica -V. Trnovitica (Ž3090)

14,4

3279

Vukovina (D30) – Gornje Podotočje – Kuće (L31163)

2,5

3280

Nova Rača (Ž3090) – Drljanovac (D28)

2,9

3281

Ž3136 – Sokolovac – Kreštelovac – D26

9,7

3282

Orlovac (Ž3092) – Dražica – Pavlovac (Ž3133)

7,8

3283

Sišćani (Ž2231) – Zdenčec – Štefanje (D43)

6,0

3284

Cerina (D26) – Donji Lipovčani – Marčani – Sovari (D43)

8,6

3287

Daruvar: D26 – Zagrebačka – Zrinska – D5

1,1

3288

Sv. Ivan Zelina (D3) – Rakovec – Vrbovec (D26)

21,8

3289

G. P. Bregana Naselje – Ž3297

0,1

3290

Krnjak (D1) – Kolarić (D216)

5,7

3291

Ž3170 – Pakrani – Sirač – Dereza – D5

18,2

3292

Želj. Postaja – Pešćenica (D30)

1,6

3294

Sunja (D224) – Hrvatska Dubica (D47) – G. P. Hrvatska Dubica (gr. BiH)

26,8

3297

Čvor Bobovica (A3) – Bregana – Krašić – Ozalj – Karlovac (D1)

78,4

3298

Velika Gorica: Ž3299 – D31

3,1

3299

V. Gorica (D30) – Gradići (L31149)

1,8

4001

Dinjevac (Ž2234) – Pitomača (D2)

5,4

4002

Pitomača (D2) – V. Črešnjevica – V. Pisanica – D28

29,9

4003

Okrugljača (L40003) – Ž4007

4,2

4004

Gornje Bazje (D5) – V. Polje (L40009)

3,2

4005

Majkovac Podravski (L40011) – Gradina – Suhopolje (Ž4024)

13,8

4006

V. Črešnjevica (Ž4002) – Turnašica – D2

9,9

4007

D2 – Rogovac – Lukač – Gradina (Ž4005)

18,4

4008

Bušetina (Ž4007) – D2

5,6

4009

Turanovac (L40007) – D5

1,7

4010

Detkovac (L40013) – Brezovica – Gradina (Ž4005)

7,7

4011

D7 – Duboševica – Ž4018

4,4

4012

Ž4006 – Vukosavljevica

1,4

4013

Dugo Selo Lukačko (L40010) – Ž4007

2,2

4014

Brezovica (Ž4010) – Vladimirovac – Budakovac

7,9

4015

Lipovac – Ž4005

2,2

4016

Gaćište (L40025) – Ž4024

1,5

4017

Kneževo – D7

1,9

4018

D7 – Topolje – Gajić – Batina (D212)

18,5

4019

D7 – Branjina – Podolje – Ž4018

14,6

4020

Golo Brdo – Sv. Đurađ – Virovitica (Ž4251)

5,5

4021

Virovitica: Ž4251 – L40022

1,8

4022

Ž4251 – Rezovac – Pčelić – D34

13,1

4023

Rezovac (Ž4022) – Rezovačke Krčevine

3,1

4024

Suhopolje (D2) – Vaška – Sopje – Noskovci – D34

33,5

4025

Novaki (Ž4024) – G. Miholjac – Bakić – D2

15,8

4026

Ž4024 – Nova Šarovka – D34

6,5

4027

Ž4019 – Popovac (L44064)

2,2

4028

Pivnice Slavonske (D34) – Slatina (D2)

19,2

4029

Josipovo (L40039) – Bakić (Ž4025)

3,3

4030

D34 – Moslavački Krčenik – Zdenci – Orahovica – Kutjevo – Pleternica (D38)

67,0

4031

D34 – Viljevo – Šljivoševci – Koška (D2)

39,0

4032

D. Miholjac (D34) – Ivanovo (L44012)

5,3

4033

Torjanci – N. Nevesinje – D517

7,2

4034

Luč (L44006) – Petlovac (D517)

3,4

4035

Šumarina (L44008) – D517

1,0

4036

Šećerana (L44008) – D7

1,7

4037

Podolje (Ž4019) – Kotlina – Kneževi Vinogradi (D212)

7,8

4038

Čađavica (D34) – Mikleuš – Četekovac – Ž4253

24,8

4039

Ž4038 – Zvonimirovac (L40060)

3,2

4040

D517 – Novi Bezdan

1,0

4041

D517 – Bolman – Uglješ – Švajcarnica (D7)

18,5

4042

D212 – Grabovac – Vardarac – Bilje (Ž4257)

18,2

4043

Ž4028 – Levinovac

1,9

4044

Ž4028 – Vočin (D69)

9,1

4045

D2 – Brezik – Bjelkovac – Crnac (Ž4030)

14,9

4046

Golinci (L44015) – Miholjački Poreč (D53)

2,6

4047

Miholjački Poreč (D53) – Čamagajevci – Črnkovci (D34)

8,6

4048

Čamagajevci (Ž4047) – Marijanci (Ž4049)

4,2

4049

Črnkovci (Ž4047) – Marijanci – Šljivoševci (Ž4031)

9,8

4050

Belišće (D517) – Valpovo (Ž4051)

2,9

4051

Valpovo: D34 – D34

4,7

4052

Valpovo: Ž4051 – D34

1,0

4053

Valpovo (Ž4051) – Nard (L44028)

5,3

4054

Novi Čeminac (Ž4041) – Čeminac (D7)

3,3

4055

T. L. Tikveški dvorac – Ž4056

8,2

4056

Lug (Ž4042) – Kozjak – Kopačevo – Ž4042

17,2

4057

Ž4030 – Petrovo Polje

2,4

4058

D53 – Bokšić – Feričanci (D2)

24,2

4059

Bocanjevci (L44023) – Valpovo (Ž4051)

6,7

4060

D517 – Ladimirevci – Bizovac (D2)

6,7

4061

Ladimirevci (Ž4060) – Petrijevci (D34)

7,4

4062

D2 – Bukvik (L40074)

3,5

4063

D2 – Zdenci (Ž4030)

6,0

4064

Ž4030 – Zokov Gaj – Ž4058

7,4

4065

Zdenci (Ž4030) – Bankovci – Ž4058

5,8

4066

Bokšić (Ž4058) – Klokočevci (D53)

6,1

4067

Bizovac (D2) – Brođanci – Čepinski Martinci (Ž4105)

10,0

4068

D34 – Josipovac – Višnjevac – Osijek – Nemetin – D213

21,3

4069

Slatinski Drenovac (Ž4253) – Humljani – D2

12,6

4070

Donja Pištana (L40074) – Ž4030

3,5

4072

D2 – Dolci (L40078)

2,3

4073

Ž4058 – Đurđenovac (Ž4075)

3,5

4074

Šaptinovci (Ž4066) – Sušine – Đurđenovac (Ž4075)

4,6

4075

D2 – Vučjak Feričanački – Đurđenovac – Pribiševci – D53

9,3

4076

Ž4075 – Našičko Novo Selo (L44040)

0,7

4077

Brezik Našički – D2 (L44041)

2,8

4078

Lađanska (L44043) – D2

1,4

4079

D2 – Ledenik (L44047)

3,9

4080

Koška (D2) – Budimci (Ž4105)

10,4

4081

Habjanovci (L44053) – Brođanci (Ž4067)

1,5

4082

Tvrđavica – Ž4257

3,1

4083

Ž4257 – Podravlje

1,7

4084

Ž4068 – Čv. Frigis (D2) – Sv. L. Mandića (Ž4085)

3,3

4085

D7 – Čepin – Livana – Osijek (Ž4068)

12,5

4086

Osijek (Ž4085) – Brijest – D518

4,5

4087

Osijek: Ž4257 – Ž4068

3,0

4088

Osijek: Ž4068 – Čv. Elektroslavonija (D2)

1,9

4089

Čepin (Ž4085) – Ivanovac – D518

8,5

4090

Ž4085 – Briješće (L44061)

0,8

4091

Ž4068 – Svačićeva – Tenja (L44082)

6,8

4092

Aljmaš – Ž4093

0,8

4093

D213 – Erdut – D213

13,1

4094

Marino Selo (L37140) – Ž3168

2,6

4095

Brezine (L33073) – Ž4236

2,6

4096

Poljana (Ž4236) – Janja Lipa (L33073)

2,5

4097

Donja Obrijež (L41001) – Gornja Obrijež – D5

6,2

4098

Prekopakra (L41012) – Pakarac (D5)

0,6

4099

Pakrac (D38) – Šeovica

5,9

4100

D69 – G. Vrhovci – Gradski Vrhovci – D. Lipovac – Nova Kapela (Ž4158)

45,0

4101

Biškupci (Ž4100) – Kaptol – Vetovo – D49

22,1

4102

T. L. Nevoljaš – Velika (Ž4253)

3,8

4103

Marjančaci (L44029) – D517

1,0

4104

Seona – D2

3,7

4105

Podgorač (D515) – Budimici – Čepin (Ž4085)

30,1

4106

Ž4105 – Punitovci – Tomašanci – D7

15,0

4107

Punitovci (Ž4106) – Beketinci – D7

9,4

4108

Ž4107 – Jurjevac Punitovački – Široko Polje (D7)

5,0

4109

D7 – Vladislavci – Paulin Dvor – Ernestinovo (D518)

12,7

4110

Dopsin (L44107) – Vladislavci (Ž4109)

1,8

4111

Vera (L44086) – Bobota – Pačetin – D55

15,1

4112

D47 – Jagma – Subocka (L41008)

3,5

4113

Pasikovci (D38) – Milivojevci – Ž4100

10,2

4114

Trnovac – Ž4253

1,7

4115

Kaptol (Ž4101) – Alilovci – Ž4253

8,9

4116

Kamenolom Vetovo – Vetovo – Jakšić – D38

14,5

4117

D49 – Bektež (D51)

4,6

4118

T. L. Borovik (L44099) – Drenje – D515

14,9

4119

Slatinik Drenjski (L44102) – Ž4118

2,5

4120

D7 – Lipovac Hrastinski – Koritna – Ž4130

8,4

4121

D518 – Laslovo – Korog – Ž4148

11,1

4122

Silaš (L44083) – Korog (Ž4121)

3,5

4123

Golobrdci (L41028) – Ž4253

1,1

4124

N. Ljeskovica – D53

4,9

4125

Lipovača (L46005) – D2

2,3

4126

Podvrško – Opatovac – D51

5,8

4127

D49 – Grabarje (L41060)

0,7

4128

Josipovac Punitovački (Ž4106) – Gorjani – Satnica Đakovačka (D515)

8,8

4129

Satnica Đakovačka (D515) – Kondrić – D38

12,3

4130

D7 – Viškovci – Semeljci – Šodolovci – Petrova Slatina – D518

24,6

4131

Ž4130 – Vučevci

2,6

4132

Semeljci (Ž4130) – Mrzović (Ž4148)

5,6

4133

Kešinci (Ž4132) – Stari Mikanovci (D46)

7,4

4134

Gaboš (D518) – Ostrovo – D55

9,1

4135

Tordinci (Ž4148) – Ž4134

3,3

4136

Nuštar (D55) – Cerić – Vinkovci (D55)

6,5

4137

Nuštar (D55) – Bogdanovci – Vukovar (D2)

13,4

4138

Vukovar: D2 – D4137

2,8

4139

Šagovina Cernička – Giletinci – Cernik (Ž4141)

7,9

4140

»Strmac« – Šumetlica – Ž4141

7,8

4141

D51 – Cernik – Nova Gradiška (Ž4158)

6,3

4142

Rešetari (L42006) – Ž4158

0,5

4143

Drežnik – Gunjavci – Adžamovci – Ž4158

5,2

4144

Breznica Đakovačka (L44099) – D38

2,2

4145

Đakovo: D7 – Ž4146

2,0

4146

Đakovo: D7 – D46

3,8

4147

Đakovo: D7 – Ž4146

3,3

4148

Vrbica (Ž4133) – Markušica – Tordinci – Ž4111

27,6

4149

Karadžićevo (L46059) – Jarmina (D518)

4,6

4150

D57 – Petrovci – St. Jankovci – D46

12,3

4151

T. L. Vučedol – D2

1,5

4152

D2 – Ovčara

2,9

4153

Okučani (D5) – Vrbovljani

4,6

4154

Ratkovac – Smrtić – Ž4158

2,0

4155

Ž4158 – Dragalić – Donji Bogićevci (L42016)

5,7

4156

Nova Gradiška (Ž 4158) – Prvča – Visoka Greda – Savski Bok – Mačkovac (L42019)

16,5

4157

Nova Gradiška (Ž4158) – Sičice – Vrbje – Ž4178

13,8

4158

Okučani (D5) – Kosovac – Medari – Nova Gradiška – S. P. Selo – Vrbova – Batrina (D49)

38,8

4159

Brđani – Ž4158

2,3

4160

Tisovac – Godinjak (Ž4158)

3,1

4162

Bilice (D525) – Ravan – Brodski Zdenci – D53

14,8

4163

D38 – Trnava – Staro Topolje (Ž4202)

13,5

4164

D38 – Svetoblažje – Dragotin (L44126)

5,3

4165

N. Perkovci (L44127) – Piškorevci – D7

5,1

4166

Vođinci (D46) – Retkovci – Andrijaševci (Ž4170)

13,4

4167

Ivankovo (D46) – Retkovci – Prkovci – Šiškovci – Cerna (Ž4170)

18,8

4168

Našice: Martin (D53) – Markovac Našički (D515)

3,5

4169

Vinkovci: Ž4290 – D55 (Lapovačka – Kneza Mislava – A. Hebranga – Kolodvorska)

2,2

4170

Vinkovci (Ž4290) – Cerna – Gradište – Županja (D55)

30,4

4171

Vinkovci: Ž4170 – D55

0,6

4172

Vinkovci (D46) – Privlaka – Otok – Vrbanja – Gunja (D214)

55,1

4173

Sotin (D2) – Tovarnik (D46)

14,9

4174

Opatovac (D2) – Lovas – Ž4173

6,7

4175

Ž4153 – Čovac

2,4

4176

Ž4153 – Gređani

5,4

4177

Dragalić (Ž4155) – Poljane (L42018)

2,6

4178

Zapolje (Ž4158) – Bodovaljci – Orubica – Davor – granica BiH

18,9

4179

Ž4178 – Laze (L42020)

2,8

4180

St. Petrovo Selo (Ž4158) – Davor (Ž4178)

12,5

4181

Ž4180 – Štivica – Komarnica

4,4

4182

Nova Kapela (Ž4158) – Siče (L42023)

4,6

4183

Ž4182 – Magić Mala

3,5

4184

Batrina (Ž4158) – Seoce

2,7

4185

Dragovci (D49) – Drenovac – Bilice (D525)

13,8

4186

Lovčić (L41068) – Brodski Stupnik (Ž4244)

5,2

4187

Ljeskove vode – Korduševci – Šušnjevci – Ž4202

7,7

4188

Klokočevik (L42041) – Zadubravlje – Trnjanski Kuti (Ž4210)

10,4

4189

Lapovci (L44122) – Ž4163

2,1

4190

St. Perkovci (L44127) – Čajkovci (Ž4202)

2,7

4192

Rokovci (Ž4170) – D55

4,6

4193

D55 – Privlaka (Ž4172)

5,8

4194

D46 – N. Jankovci – Ž4172

5,5

4195

Svinjarevci (L46028) – D57

1,7

4196

D57 – Berak – Čakovci – Mikluševci – Ž4173

14,6

4197

Čakovci (Ž4196) – Šidski Banovci (D46)

5,6

4198

Lovas (Ž4174) – Bapska – Šarengrad (D2)

14,2

4199

Ilok (D2) – gr. R. Srbije

4,6

4200

Ilok: D2 – D2

3,0

4201

Sičice (Ž4157) – Dolina (L42019)

6,5

4202

Bartolovci (D525) – Brodski Varoš – Garčin – Strizivojna – St. Mikanovci (D46)

55,1

4203

Lužani (Ž4244) – Živike – L42027

3,9

4204

Oriovac (Ž4244) – Slavonski Kobaš – gr. BiH

8,8

4205

Brodski Stupnik (Ž4244) – Zbjeg – Sl. Brod (D53)

33,9

4206

Slobodnica (L42036) – D525

0,9

4208

Sl. Brod: D53 – Ž4205

3,0

4209

Sl. Brod: Tvornica vode – Ž4208

2,1

4210

Sl. Brod (D423) – Trnjanski Kuti – Oprisavci – Jaruge – D7

37,6

4211

Sl. Brod: D423 – Ž4214

1,2

4212

Sl. Brod (D423) – D. Vrba – Zadubravlje (Ž4188)

10,2

4213

Bukovlje (Ž4202) – Sl. Brod (D514)

1,4

4214

Sl. Brod: Ž4205 – D423

1,9

4215

Rušćica (Ž4210) – Klakar – D. Bebrina (L42048)

11,8

4216

Garčin (Ž4202) – Bicko Selo – Oprisavci (Ž4210)

5,5

4217

Staro Topolje (Ž4202) – Sredanci – Svilaj – granica BiH

9,0

4218

D. Andrijevci (Ž4202) – Divoševci – V. Kopanica – Gundinci – B. Greda – Štitar – Ž4170

38,5

4219

Divoševci (Ž4218) – Kupina – Prnjavor (Ž4210)

3,4

4220

Gundinci (Ž4218) – Sikirevci (D7)

5,3

4221

Cerna (Ž4170) – Babina Greda (Ž4218)

15,1

4222

Gradište (Ž4170) – D55

2,1

4223

Otok (Ž4172) – Bošnjaci (D214)

15,2

4224

Otok (Ž4172) – Nijemci (D57)

12,1

4225

Ž4224 – D. Novo Selo

2,8

4226

Gornji Varoš – D5

3,1

4227

St. Gradiška (D5) – Donji Varoš

2,7

4228

Kaniža (L42036) – Ž4205

3,5

4229

Bošnjaci (D214) – Ž4172

12,7

4230

D214 – Soljani – Strošinci – G. P. Strošinci (gr. R. Srbije)

25,9

4231

Ž4172 – Đurići – Račinovci – Ž4230

18,9

4232

Rajevo Selo (L46053) – D214

2,3

4233

Tovarnik (D46) – Nijemci (D57)

10,5

4234

Čvor Lipovac (A3) – Ž4230

22,9

4235

Sl. Brod: Ž4202 – D53

1,1

4236

Poljana (Ž3168) – Gaj – Kukunjevac – Dobrovac (D47)

15,0

4237

Koška (D2) – Ordanja – Andrijevac (L44047)

4,2

4238

Gorjani (Ž4128) – Tomašanci (Ž4106)

3,3

4239

Tomašanci (Ž4106) – Ivanovci Gorjanski – D7

4,4

4240

Nova Gradiška: Ž4158 – D313

1,3

4241

Okučani (D5) – želj.kolodvor Okučani

1,0

4242

Špišić Bukovica (D2) – Topolovica -M. Grđevac – Ž3093

20,0

4243

Požega (D38) – Vidovci (D38)

2,9

4244

D49 – Lužani – Oriovac – Stari Slatnik (D525)

15,6

4247

Čepin: D7 – Ž4085

1,6

4249

Virovitica: D5 (Šećerana) – D2 (dvorac)

3,0

4251

Virovitica: D2 – D5

3,3

4253

Čeralije (D69) – Drenovac – Velika – Požega (D38)

43,8

4257

Švajcarnica (D7) – Darda – Bilje – Osijek (D2) (Čv. Trpimirova)

16,8

4259

Zmajevac (D212) – Ž4018

3,7

4290

D46 – Vinkovci – D55

6,8

4291

Ž4105 – čvor Čepin (A5)

1,7

5001

T.N. Kanegra – Valica (Ž5002)

1,3

5002

D200 – Savudrija – Umag – Novigrad – Poreč – Vrsar – Vrh Lima (D21)

68,9

5003

Umag (Ž5002) – Kmeti – Ž5002

6,6

5006

Ž5002 – Babići

1,4

5007

Buje (D21) – Šterna – Oprtalj – Livade – Karojba – Kičer (D48)

38,9

5008

Buje (D21) – Grožnjan – Ponte Porton (D21)

11,8

5009

Ž5008 – Martinčići – Šterna (Ž5007)

8,0

5010

Istarske Toplice (L50051) – D44

0,5

5011

Vodice (Ž5012) – Brest – Buzet (D44)

22,7

5012

G. P. Jelovice (gr. R. Slovenije) – Vodice – Permani (D8)

32,6

5013

Buzet (D44) – Cerovlje (Ž5046)

21,8

5014

Ž5011 – Račja Vas – Lanišće – Lupoglav (D44)

21,1

5015

Veli Brgud – Ž5012

2,1

5016

Permani (D8) – Breza – Ž5017

7,4

5017

Rupa (D8) – Škalnica – Saršoni – Orehovica (D3)

25,4

5019

Jušići (D8) – Spinčići – Kastav (Ž5021)

2,5

5020

Brnčići (L58018) – Ž5021

1,9

5021

Kastav (D304) – Viškovo (Ž5025)

4,6

5022

Klana (L58014) – Ž5017

2,0

5023

Studena (L58014) – Ž5017

3,3

5024

Drenova (Ž5017) – Rijeka (Ž5025)

6,8

5025

Ž5017 – Viškovo – Marinići – Rijeka (D3)

11,3

5026

D. Jelenje (Ž5055) – Lukeži – Lopača – Ž5017

3,5

5027

Podkilavac – Ž5055

2,3

5028

Jezero (Ž5055) – Soboli (D3)

2,5

5030

T. L. Platak – D3

8,7

5031

Čabar (D305) – Plešce – Zamost – Hrvatsko

13,5

5032

Crni Lug (D32) – Gornje Jelenje (D3)

15,1

5033

Gašparci (gr. R. Slovenije) – Brod na Kupi – Brod Moravice – D3

26,9

5034

Kupjak (D3) – Ravna Gora – Vrbovsko (D42)

21,2

5035

T. L. Zeleni Vir – Skrad (D3)

5,3

5036

Moravice (L58030) – D3

2,5

5037

T.N. Lanterna – Ž5002

3,1

5039

Ulika – Črvar – Ž5002

3,2

5040

Tar (Ž5002) – Labinci – Višnjan (Ž5042)

9,4

5041

Kufci (Ž5042) – Brnobići -Vižinada (D21)

13,1

5042

Špadići (Ž5002) – Višnjan – Diklići (L50061) – Karojba (Ž5007)

19,1

5043

Ž5007 – Motovunski Novaki

2,1

5044

Kašćerga (L50066) – Trviž – Ž5007

6,6

5045

Brajkovići – Ž5007

0,8

5046

Pazin (D64) – Cerovlje – Paz – Boljun (D500)

19,9

5047

D500 – Veprinac – Matulji – Kastav (D304)

21,6

5048

Veprinac (Ž5047) – Ičići (D66)

8,2

5049

Dobreć – Ž5050

2,3

5050

Liganj (L58041) – Lovran (D66)

4,3

5051

D66 – Opatija – D8

7,5

5052

Rukavac (L58016) – Mihotići (Ž5047)

1,2

5053

Mihotići (Ž5047) – Pobri – Opatija (Ž5051)

2,8

5054

Orehovica (D3) – Vežica (D8)

4,0

5055

Viškovo (Ž5025) – Saršoni – Trnovica – Dražice – Čavle (D3)

15,2

5056

Grobnik – Podrvanj (Ž5055)

2,1

5057

Rijeka (Krimeja): G. Vežica (Ž5054) – D8 (Kumičićeva ulica)

1,9

5058

Rijeka (Trsat): Ž5057 – Ž5057

2,7

5059

D40 – Škrljevo – Krasica – Praputnjak – D501

5,8

5060

Bakar (D8) – Meja (Ž5059)

7,3

5062

D3 – Fužine – Lič – Lukovo – Bribir – Jargovo – D8

45,1

5063

D501 – Hreljin – Ž5068

3,0

5064

Križišće (D501) – Drivenik – Bribir – N. Vinodolski (D8)

23,4

5065

D8 – Kraljevica – Ž5189

1,8

5066

Oštro – Ž5189

1,4

5067

Homer – Lokve – D3

4,8

5068

Ž5191 – Vrata – Fužine – Zlobin – Križišće (D501)

26,3

5069

Ž5034 – Stari Laz – Mrkopalj (Ž5191)

10,8

5070

Grando (D300) – Brtonigla – Bužinija (D301)

8,0

5071

Vrsar (Ž5002) – T.N. Koversada

1,4

5072

Žbandaj (D302) – Lovreč (D21)

5,8

5074

Lovreč (D21) – Mofardini (L50098) – Kringa – Ž5075

12,4

5075

Tinjan (D48) – Sv. Petar u Šumi (Ž5076) – Žminj (Ž5190)

12,1

5076

Lušetići (Ž5190) – Sv. Petar u Šumi – Kanfanar (Ž5077)

11,0

5077

Okreti (D303) – Kanfanar – Žminj – Petehi – Barban (D66)

23,5

5078

Lindar – D64

1,2

5079

Žminj (Ž5077) – Jakačići (L50109) – Pićan (D64)

16,1

5081

Kršan (D64) – Nedešćina – Labin – Crni – Ravni

25,7

5082

Mošćenička Draga (D66) – Mošćenice (L58064)

2,4

5083

Omišalj – D102

1,4

5084

Njivice – D102

0,9

5085

T. N. Haludovo – Malinska (Ž5086)

1,6

5086

Porat – Malinska – Sv. Vid Miholjice – D102

6,1

5087

Sv. Vid Miholjice (Ž5086) – Sv. Vid Dobrinjski – Šilo

14,5

5088

D8 – Jadranovo – D8

3,0

5089

Belobrajići (Ž5064) – Tribalj – Crikvenica (Ž5091)

7,3

5090

D8 – Dramalj – D8

1,7

5091

Crikvenica: D8 – D8

3,0

5092

Selce: D8 – D8

1,8

5093

Ž5062 – Ž5094

1,0

5094

Novi Vinodolski (D8) – Bater – Breze – Ž5191

41,3

5095

T.N. Valalta – Rovinj (D303)

4,4

5096

Obrada (D303) – Štanga – Bale (D21)

15,1

5097

Kanfanar (Ž5077) – Svetvinčenat (Ž5190)

5,0

5098

D21 – Krmed – Svetvinčenat (Ž5190)

9,4

5099

Svetvinčenat (Ž5190) – Pajkovići – Ž5100

5,6

5100

Petehi (Ž5077) – Glavani – Manjadvorci (D66)

11,9

5101

Barban (Ž5077) – Divšići – Vodnjan (Ž5190)

18,1

5103

Labin (Ž5081) – Stanišovi – Koromačno

17,3

5104

Labin (Ž5081) – Rabac – T.N. Girandela

4,6

5105

Štanga (Ž5096) – T.N. Polari

3,0

5106

Vrh (L58090) – Krk (Ž5131)

4,2

5107

Kras (Ž5087) – D102

8,2

5108

Ž5107 – Garica – Vrbnik

8,2

5109

Klenovica: D8 – D8

2,9

5110

Klenovica (D8) – Krivi Put – Prokike (D23)

32,2

5111

Križ Kamenica (L59005) – Križpolje (D23)

2,7

5112

Stajnica (L59007) – Ž5113

3,0

5113

Križpolje (D23) – Glibodol – Lička Jasenica (D42)

26,8

5114

Brinje (D23) – Letinac

7,8

5115

T. L. Barbariga – Peroj – Fažana – Pula (D21)

16,2

5116

T. L. Zelena Laguna – Ž5002

1,4

5117

D21 – Galižana (L50160)

1,5

5118

Guran (Ž5101) – Pinezići – Marčana – Ž5119

9,9

5119

Prodol (D66) – Krnica – Kavran – Šišan – Medulin – Pomer – Pula (D66)

44,3

5120

Zračna luka Pula (D401) – Valtura – Ž5119

5,1

5121

Muntić – Ž5120

2,7

5122

Pavićini (Ž5119) – T.N. Duga Uvala

2,1

5123

Krnica (Ž5119) – Rakalj

3,8

5124

T. L. Stara Gavza – D100

1,9

5125

D102 – Punat – Stara Baška

12,1

5126

Sv. Juraj (D8) – Krasno Polje – Vel. Plana – Smiljan – Gospić (D25)

94,3

5127

Hrvatsko Polje (L59013) – D50

4,4

5128

Ž5113 – Dabar – Glavace – Otočac (D50)

29,2

5129

Ž5128 – Škare (L59022)

3,5

5130

Doljani – Zalužnica (D52)

4,8

5131

D102 – Krk – D102

3,5

5132

Pula: T.N. Verudela – Ž5119

3,5

5133

Pula obilaznica (Ž5119) – Križanje Pomer (Ž5119)

5,5

5134

Pula obilaznica (Ž5119) – Šišan (Ž5119)

6,4

5135

Banjole – Križanje Pomer (Ž5119)

1,8

5136

Križanje Pomer (Ž5119) – Premantura – AC Stupice

5,6

5137

T. L. Slatina – D100

9,4

5138

Lopar (D105) – T. L. San Marino

0,9

5139

Kampor – Rab – Banjol – Barbat (D105)

11,1

5140

Krasno Polje (Ž5126) – Švica – Otočac (D50)

22,1

5141

Ž5140 – Kuterevo (L59134)

3,1

5142

Ž5140 – Lipovlje (L59134)

3,5

5143

Otočac (D50) – Prozor (L59033)

4,6

5144

Podhum (D52) – Čovići (D50)

4,8

5145

Ž5144 – Sinac (L59035)

1,1

5146

Ž5140 – D. Kosinj – Studenci – D50

32,5

5147

Ličko Lešće (D50) – Vrelo Gacke (L59036)

3,3

5148

D50 – Ramljani (L59041)

3,9

5149

Vrhovine (D52) – Gornje Vrhovine (L59039)

2,3

5150

D52 – Jezerce (D1)

14,1

5151

Lun (L59046) – Novalja – D106

19,1

5152

Lipovo Polje (L59031) – Ž5153

6,2

5153

Bakovac Kosinjski (L59124) – G. Kosinj – Ž5146

10,9

5154

Klanac (Ž5126) – Perušić (D50)

9,3

5155

Kosa Janjačka (L59060) – Perušić (D50)

10,4

5156

Čanak (L59041) – Kozjan – Bunić (D25)

14,1

5157

Zračna luka Lošinj – Čunski (D100)

2,8

5158

D100 – M. Lošinj T. L.

0,4

5159

T.N. Čikat – M. Lošinj (D100)

1,9

5160

Ž5159 – T.N. Sunčana Uvala

1,3

5161

M.Lošinj (D100) – Veli Lošinj

3,4

5162

Smiljan (Ž5126) – Novoselo (D25)

5,4

5163

D25 – Lički Novi – Gospić (D50)

7,5

5164

Novoselo Bilajsko (D50) – Vrebac – Podlopača – D1

41,0

5165

Vrebac (Ž5164) – Mogorić – G. Ploča – Lovinac (D50)

27,7

5166

D50 – Rok – Obrovac (D27)

38,2

5167

Udbina (Ž5195) – D. Lapac (D218)

27,4

5168

G. Lapac (D218) – Borićevac – gr. BiH

5,2

5169

Bjelopolje (D1) – Donji Lapac (D218)

31,6

5170

Doljani (D218) – gr. BiH

5,1

5171

Mušaluk (L59058) – D25

2,2

5172

Vozilići (D66) – Plomin Luka

2,7

5173

Crni (Ž5081) – Marina

2,4

5174

Ž5002 – Zračna luka Vrsar

1,6

5175

Ž5096 – T.N. Veštar

1,2

5176

Štinjan – Ž5115

1,6

5177

Ž5103 – AC Tunarica

2,2

5178

Valdebek (Ž5119) – Pješčana Uvala

2,7

5179

Medulin (Ž5119) – AC Kažela

2,7

5181

Dobrinj – Ž5087

0,3

5182

Jablanac (D8) – Bileni – Štirovača (Ž5126)

25,2

5183

Vrbnik (Ž5108) – Kuka (D102)

4,0

5184

D3 – Lučice

0,9

5185

Mali Lug (D32) – Zamost (Ž5031)

6,3

5186

Mongrego – Bale (Ž5096)

5,2

5187

T.N. Barbariga (Ž5115) – Cestarska kuća Bale (D21)

5,3

5189

D8 – D102

2,6

5190

Čvor Rogovići (A9) – Žminj – Svetvinčenat – Vodnjan (D21)

33,3

5191

Lokve (D3) – Mrkopalj – Jezerane (D23)

63,8

5192

Fažana (Ž5115) – Marana – Vodnjan (D21)

4,5

5195

Udbina: D1 – D1

7,1

5196

Udbina: Ž5195 – D522

3,5

5197

Rijeka: Ž5054 – čvor Vežica (D404)

0,5

6001

Pristanište – Olib

1,0

6002

Ist – Zapuntel – Brgulje – Molat

12,1

6003

D56 – Benkovac – D27

1,3

6004

Nin (Ž6011) – Vrsi – Duševića Mlin (Ž6007)

12,8

6005

D106 – Vlašići

6,2

6006

Ljubač – Ž6007

2,6

6007

Ražanac – Zadar (D407)

22,8

6008

N.P. Paklenica – D8

3,1

6009

Velika Popina (L63037) – D218

2,8

6010

T.N. Zaton – D306

1,0

6011

Nin (D306) – Murvica – Zemunik Donji (Ž6040)

23,4

6012

T.N. Punta Skala – Petrčane – D306

3,0

6013

Ž6004 – Poljica – Ž6007

3,7

6014

Ž6007 – Visočane – Poličnik – Suhovare – D. Biljane (D56)

22,4

6015

T.N. Borik (L63051) – Zadar (Ž6036)

6,4

6016

Radovin (L63055) – D106

2,5

6017

Slivnica (L63058) – D106

1,8

6018

D8 – Crno – Babin Dub (D422)

4,6

6019

Posedarje (D8) – Novigrad – Pridraga – D502

16,5

6020

Ž6019 – Podgradina (L63160)

3,4

6021

Ž6014 – Zemunik G. – Škabrnje – Zapužane – Miranje (Ž6064)

23,8

6022

Novigrad (Ž6019) – Paljuv – Ž6258

6,9

6023

Smilčić (D502) – G. Biljane – Korlat (L63120)

8,1

6024

D27 – Kruševo (L63078)

2,4

6025

Obrovac (D27) – Kaštel Žegarski – Ervenik – Kom – D1

39,0

6026

Obrovac (Ž6025) – Medviđa – Kistanje – Manastir Krka

39,6

6027

D27 – Kaštel Žegarski – Bruška – Benkovac (L63125)

44,7

6028

D27 – Muškovci (L63074)

1,8

6029

Ž6027 – Golubić

1,6

6030

Nadvoda (L63084) – Kaštel Žegarski (Ž6027)

1,0

6031

Krupa – Ž6027

2,2

6032

Ž6025 – Komazeci

1,2

6033

Otrić (D1) – Pribudić – Pađene (D1)

21,8

6034

Plavno – Radljevac – Knin (D1)

19,8

6035

Veli Iž – Mali Iž

5,6

6036

Zadar (D407) – luka Gaženica

2,8

6037

Zadar: D8 – Ž6036

0,7

6038

Ž6039 (Gaženica) – D8

0,5

6039

Ž6038 – Bibinje – Čvor Babindub (D424)

5,7

6040

Čvorište Tromilja (D424) – Sukošan (D8)

10,9

6041

Ž6040 – Debeljak (L63104)

2,2

6042

Ž6040 – Galovac – Kakma (D503) – Vrana (Ž6064)

22,8

6044

Galovac (Ž6042) – Prkos – Škabrnje – D56

6,9

6045

D. Raštane (L63114) – Sv. Petar n/m (D8)

3,4

6046

Sikovo (L63116) – Sv. Filip i Jakov (D8)

5,3

6047

Polača (D503) – Lišane Tinjske – Tinj – Ž6042

7,0

6048

D27 – D. Karin – Popovići – Ž6027

12,5

6049

Kula Atlagić (L63121) – Benkovac (L63125)

3,6

6050

Ž6064 – Podlug (L63128)

1,3

6051

D56 – Kolarina – L63144

5,6

6052

Ž6027 – Lisičić – Brgud – Bjelina – Ž6026

19,2

6053

Ervenik (Ž6025) – Biovičino Selo – Ž6026

12,0

6054

Mokro Polje (L65001) – Radučić (D59)

6,1

6055

D59 – Oklaj – Drniš (D33)

22,7

6056

Vrbnik (D33) – Oklaj – Karalić – Širitovci (Ž6246)

21,8

6057

Kovačić (D1) – T. L. Slap Krčić (L65013)

1,2

6058

D1 – Biskupija – Orlić – Riđane – Zvjerinac (D33)

13,4

6059

Luka – D109

0,9

6060

Žman – D109

1,2

6061

D109 – Sali

3,4

6062

D110 – Pašman – D110

4,0

6063

D8 – T. L. Crvena Luka

1,5

6064

Šopot (D27) – Miranje – Vrana – Pakoštane

17,0

6065

Vrana (Ž6064) – Radašinovac (L63143)

6,7

6066

Pristeg (L63141) – D27

1,5

6067

D56 – Vukšić – Bila Vlaka – D27

9,4

6068

Stankovci (D27) – Kašić Banjevački – Pirovac (D8)

13,0

6069

Ž6067 – Morpolača – Čista Mala (Ž6071)

8,5

6070

Dobropoljci (L63133) – Đevrske (D59)

5,7

6071

D59 – Gaćelezi (D27)

7,0

6072

Bribir – D56

1,3

6073

D56 – Piramatovci

1,1

6074

D59 – Varivode – Dubravice (Ž6075)

15,2

6075

Ž6246 – Rupe – Dubravice – Skradin (D56)

13,9

6076

PKP Visovac – Ž6077

3,4

6077

Širitovci (Ž6246) – Drinovci – Ž6078

7,7

6078

Ž6055 – Trbounje – Kaočine – Pakovo Selo (D33)

15,3

6079

Ramljane (D33) – Orlić (Ž6058)

2,7

6080

D33 – Kninsko Polje – D1

2,6

6081

D33 – Biočić – Miočić – Parčić – Ž6095

7,7

6082

Siverić (D33) – Vrlika – Ježević – Bajagić – Otok – Grab – D220

74,8

6083

Kijevo (D1) – Milaši – Cetina (L65030)

7,6

6085

D121 – Jezera

1,1

6086

D27 – Tribunj (L65032)

9,8

6087

Vodice (D8) – Srima – D8

5,0

6088

Raslina – Zaton – D8

8,1

6089

Sonković (L65019) – Gračac (D56)

2,3

6090

N.P. Krka – D56

4,8

6091

D33 – Danilo Gornje – Sitno Donje – Prgomet – Plano – D8

49,7

6092

Konjevrate (D33) – Unešić – G. Utore – Ž6098

29,5

6093

D33 – Pokrovnik (L65047)

1,7

6094

D33 – Žitnić – Unešić (Ž6092)

13,0

6095

D33 – Kadina Glavica – Gradac – Baljci (L65058)

13,4

6096

Gradac (Ž6095) – D56

1,1

6097

Mirlović Polje (L65058) – D56

3,7

6098

D56 – Kladnice – Kaštel Stari (Ž6137)

43,6

6099

D56 – Crivac (L67007)

2,4

6100

Ž6082 – Maovice (L67004)

1,5

6101

Otišić (L67004) – D1

7,8

6102

D1 – Potravlje (L67013)

1,1

6103

Satrić (L67013) – D1

3,6

6104

G. Bitelić – Ž6082

1,7

6105

Hrvace (D1) – Rumin (Ž6082)

2,6

6106

Šibenik: D33 – D58

1,9

6107

T.N. Solaris (L65062) – D8

0,7

6108

D58 – Jadrtovac – D8

4,1

6109

Ž6091 – Vrpolje (D58)

3,7

6110

Unešić (Ž6092) – Sitno (Ž6091)

9,7

6111

Primorski Dolac (L65071) – Ž6091

6,2

6112

Kladnice (Ž6098) – Prgomet – Prapatnice (D58)

18,6

6114

Nisko – Brštanovo – D56

10,8

6115

Ž6098 – Lećevica – Korušce – Konjsko – D56

17,3

6116

D56 – Neorić – Sičane – D1

12,4

6117

D219 – Lučane – Karakašica (D1)

5,9

6118

Karakašica (D1) – Čitluk – Jasensko (L67037)

3,1

6120

Kraj (L67035) – D1

0,8

6121

D1 – Prisoje – Ž6146

3,8

6122

D219 – Gljev

4,5

6123

Otok (Ž6082) – Ruda (L67044)

4,3

6124

D60 – Vojnić Sinjski (L67082)

2,3

6125

Voštane (L67045) – D220

5,5

6126

D8 – Rogoznica

2,1

6127

Grebaštica (D8) – Sapina Doca – D8

18,8

6128

D8 – Dvornica (L65078)

2,6

6129

Blizna Donja (Ž6130) – Bristivica – D58

10,2

6130

Blizna Donja (Ž6129) – Mitlo – Gustirna – Marina (D8)

11,4

6131

Poljica (D8) – Vrsine (L67053)

1,5

6132

D8 – Sorići – Seget Donji (Ž6133)

3,1

6133

Seget Donji (D8) – Trogir (D315)

2,4

6134

Trogir (D126) – Okrug Gornji (Ž6136)

3,2

6135

Marina (D8) – Vinišće

7,3

6136

D126 – Žedno – Okrug Gornji (Ž6134)

4,3

6137

D409 – Kaštela – D8

15,4

6138

Vranjic – Ž6139

1,7

6139

Solin (D8) – Split: Solinska – Put Supavla – Zrinsko-frankopanska – Kaštelanska – Tunel

8,6

6140

Split: Ž6141 – Domovinskog rata – D8

3,0

6141

Split: Ž6139 – Hrvatske mornarice – Slobode – D410

2,4

6142

Strožanac (D8) – Žrnovnica – Tugare – Naklice (D70)

16,8

6143

Kamen – Šine (D8)

1,4

6144

TTTS – Stobreč (D8)

0,8

6145

D1 (rotor) – Dugopolje (L67078)

2,2

6146

Ž6260 – Krušvar (L67084)

2,6

6147

Ž6260 – Liska – Donji Dolac (L67086)

8,2

6148

Trilj (D60) – Bisko (Ž6260)

7,6

6149

Trilj (D220) – Strmec Dolac – Ugljane (D60)

6,2

6150

Ugljane (D60) – Blato na Cetini (Ž6260)

14,2

6151

Ž6150 – Nova Sela – Ž6260

2,9

6152

Ž6260 – Srijane

1,7

6153

G. Tijarica (Ž6154) – Dobranje – D60

9,7

6154

D. Tijarica (D220) – G. Tijarica – Aržano (D39)

10,1

6155

Aržano (D39) – Studenci – Lovreć (D60)

17,4

6156

Gr. BiH – Cera – Ričice – Imotski (D60)

17,8

6157

Studenci (Ž6155) – D. Proložac – Glavina D. (D60)

19,4

6158

Nečujam – D111

3,5

6161

Supetar (D113) – Postira – Pučišća

23,6

6162

Podstrana – D8

2,4

6163

Srinjine (Ž6142) – Sitno – Dubrava

9,0

6164

Postira (Ž6161) – Dol

2,7

6165

Gata (D70) – Zakučac (D70)

1,8

6166

Omiš (D8) – Kučiće – Slime – D39

24,0

6167

D8 – Lokva – Mimice – Marušići (D8)

11,3

6168

Lokva (Ž6167) – D8

1,9

6169

D70 – Kostanje – Podgrađe – Ž6166

8,1

6171

Ž6260 – Kreševo – Katuni – D39

7,8

6172

Šestanovac (D39) – Žeževica (L67140)

2,2

6173

Lovreć (D60) – Opanci (L67139)

1,2

6174

Dolića Draga (L67145) – Ž6157

3,9

6175

Postranje (L67152) – Ž6157

0,9

6176

Prološko Blato – D. Proložac (Ž6157)

2,1

6177

Kljenovac (D60) – Lokvičić (L67147)

2,8

6178

Ž6179 – Medovdolac – Dobrinče – Ž6180

8,4

6179

D60 – Medovdolac – Grabovac (D62)

8,5

6180

Zagvozd (D62) – Poljica – Grubine (D60)

11,1

6181

Šumet – Kamenmost (D60)

4,4

6182

Kamenmost (D60) – Zmijavci – Runović – gr. BiH

11,3

6183

Grubine (Ž6180) – Ivanbegovina

1,7

6184

Gornji Proložac (L67153) – Ž6156

1,2

6185

Gornji Vinjani (L67154) – Ž6264

3,0

6186

Kamenmost (D60) – G. Podbablje (L67160)

6,0

6187

Drum (L67159) – Hršćevani (Ž6186)

1,4

6188

Ložišće (D114) – Nerežišće (D113)

9,0

6189

Škrip (L67171) – Nerežišće (D113)

3,8

6190

D113 – Vidova Gora

6,1

6191

Zlatni Rat – Bol (D115)

3,0

6192

Zračna luka Brač – D115

4,0

6193

Pučišća (Ž6161) – Pražnica (D113)

6,6

6194

Povlja – Selca (D113)

5,8

6195

Brela: D8 – T. L. Maestral

1,5

6196

Veliko Brdo – D8

1,8

6197

Makarska: D411 – D8

1,8

6198

D512 – Podgora (D8)

5,1

6199

D62 – Kozica – Šošići – D512

11,0

6200

Ž6182 – Slivno (L67151)

8,9

6201

Poljica Kozička (L67183) – Stilja – Prapatnice – Vrgorac (D62)

20,7

6202

Hotel Arkada – Stari Grad – D116

3,1

6203

Uvala M. Garška – Ž6269

1,7

6204

D116 – Dol

4,0

6205

Vrboska – D116

3,7

6206

Vrbanj (Ž6204) – Svirče (L67190)

2,0

6207

Katezi (L67203) – Vrgorac (Ž6208)

2,7

6208

Vrgorac (D62) – Staševica – D513

19,1

6209

Ž6201 – Banja – Orah – G. P. Orah (gr. BiH)

7,3

6210

Podprolog (L67208) – Veliki Prolog (D62)

1,6

6211

Ž6208 – Dusina – Otrić Seoci – D513

9,7

6212

Komiža – Vis (D117)

9,9

6215

Lovište – Viganj – Orebić (D414)

17,7

6216

D8 – Ploče (D413)

2,4

6217

Rogotin (D8) – Komin – Krvavac – Kula (D62)

12,4

6218

Gr. BiH – Prud – Metković (D62)

5,9

6219

Buk Vlaka (L69010) – Podgradina – Opuzen (D9)

4,5

6220

Metković (D9) – Mlinište – gr. BiH

18,9

6221

Vela Luka (Plitvine) (L69060) – D118

3,2

6222

D118 – Blato – D118

3,8

6223

Blato (Ž6222) – Prižba – Brna – Smokvica (Ž6268)

18,9

6224

Račišće – Korčula (D118)

12,3

6225

D118 – Lumbarda

4,4

6226

Žuljana (L69028) – Dubrava (D414)

4,8

6227

Sv. Nikola (Ž6228) – Most Bistrina (D8)

4,4

6228

Gr. BiH – Rudine – Slano – Trsteno (D8)

40,1

6229

Ošlje – Ž6228

1,7

6230

Pasadur (L69063) – Ubli (D119)

2,7

6231

Luka – Hodilje – Ston (D414)

3,8

6232

Gr. BiH – Slano (Ž6228)

3,2

6235

Osojnik – Ž6254

7,6

6238

Cavtat – Zvekovica (D8)

2,6

6239

Zvekovica (D8) – Drvenik -Ž6241

14,3

6240

D8 – Radovčići – Mikulići – D516

18,9

6241

Dubravka – Gruda (D8)

9,9

6242

Ž6240 – Molunat

2,1

6243

Brgat (D223) – Grbavac – Petrača – D8

7,4

6244

Korčula: D118 – luka

1,6

6245

Lukoran – D110

0,6

6246

Đevrske (D59) – Širitovci – Drniš (D33)

31,1

6247

Uzdolje (L65015) – D33

1,0

6248

D110 – Čokovac

0,5

6249

Tkon (D110) – T.N. Sovinje

2,0

6250

Murter (D121) – Betina – D121

2,7

6252

Hvar (D116) – Brusje – Stari Grad (D116)

18,3

6253

Klis (D56) – Solin (D8)

8,0

6254

Loznica (D8) – Mokošica – Komolac – Sustjepan (D420)

10,9

6255

Prigradica (L69018) – Blato (Ž6222)

4,6

6258

Islam Latinski (D8) – Smilčić – D. Biljane (D56)

13,7

6259

D33 – Meterize – D33

1,0

6260

Dugopolje (L67076) – D. Srijane – Blato na Cetini – Šestanovac (D39)

37,9

6262

Zadar (D8) – Babindub (D422)

4,8

6263

Blato na Cetini (Ž6260) – čvor Blato na Cetini (D70)

2,8

6264

Imotski (D60) – G. P. Vinjani Gornji (gr. BiH)

7,6

6265

Ž6242 – Molunat

1,5

6266

Zvekovica (D8) – Vučje Ždrijelo

5,0

6268

Kapja (D118) – Smokvica – Čara – Dubovo (D118)

12,3

6269

Vira – Hvar (D116)

3,8

6270

Solin (Ž6139) – Mravinci – Korešnica (Ž6142)

7,4

 

Ukupno kilometara županijskih cesta:

10.867,4

Primjenom ove Odluke cjeloviti popis razvrstanih lokalnih cesta glasi:

Broj ceste

Opis ceste

Duljina (km)

10001

Markuševečka Trnava (Ž1010) – Bidrovečka – Markuševački Popovec (Ž1010)

3,6

10002

Goranec (Ž1007) – Kuntići – Čučerska – Sunekova (Ž1010)

6,8

10004

D29 – Planina Gornja – Planina Donja – Kučilovina – Prekvršje (Ž1008)

9,2

10006

Ž1007 – Šimunčevec – Ž1009

5,0

10007

Ž1009 – Djurdjekovec

1,1

10008

Ž1009 – Paruževina – D29

2,4

10009

Blaguša (Ž1002) – Glavnica Gornja – Ž1005

2,9

10011

D29 – Vojnovićeva – Gajec – Vojnovićeva – D29

1,2

10013

Blaškovec – Ž3010

1,7

10014

Podsusedsko Dolje – Sutinska vrela – Aleja Seljačke bune – Podsusedska aleja (Ž1015)

3,4

10015

Susedgradski vidikovec (L10014) – Banski vinogradi – Prigornica (Ž1015)

2,6

10016

Bukoščak (L10015) – Bizek I – Bizek II – Lisičina (L10017)

2,5

10017

Dubravica – L10020

1,6

10018

Samoborska cesta (Ž1023) – Vrapčanska putina – Kožinčev put (Ž1016)

3,8

10021

Dubravica (Ž1015) – Zelena magistrala – Borčec – Mandića Dominika – Jačkovina (L10023)

6,6

10022

Orešje (L10021) – Medpotoki (Ž1015)

2,3

10023

Karažnik (L10020) – Bolnička – Žagarova (Ž1016)

3,0

10024

Gospodska ulica (L10022 – Ž1015)

1,1

10025

Jačkovina (L10021) – Manterovčak (Ž1016)

1,5

10026

Vrapčanska aleja (L10023 – Ž1015)

0,3

10027

Jankomir (L10018 – Ž1035)

1,8

10028

Hrvatskih branitelja (L10018) – Stenjevečka – Korajčeva – Šoljanova – Krklecova (L10032)

2,4

10029

I. B. Mažuranić (L10028 – Ž1016)

1,5

10030

Malešnica (L10018) – Gučetićeva – Špansko – Batušićeva (L10032)

1,7

10031

Šoljana Antuna (L10028 – L10032)

0,7

10032

Donje Vrapče (L10018) – Šižgorićeva – Krklecova (Ž1035)

1,8

10033

Slavenskog (Ž1035) – Jarnovićeva – Petrovaradinska (Ž1035)

1,9

10034

Vrapčanska – Ž1016

0,9

10035

Trdice (Ž1016) – Završje (L10037)

2,0

10036

Rabadana Vojmila (L10035) – Graberje (L10037)

1,8

10037

Mikulići (Ž1011) – Gorenci – Kustošijanska (Ž1015)

5,5

10038

Mikulići (L10037) – Frateršćica – Črnomerec (Ž1015)

3,5

10039

Kvaternikova (L10038 – L10037)

2,6

10040

Medarska (Ž1016) – Kopačevski put (L10042)

1,2

10041

Sokolska (Ž1015) – Rudeška (L10050)

2,8

10042

Zagrebačka (Ž1015 – Ž1016)

2,1

10043

Tomislavova (L10042) – Zagorska – Magazinska – Žajina – Metalčeva – Trakošćanska(Ž1031)

4,1

10044

Golikova (L10043) – Hrgovići (L10053)

3,0

10045

Baštijanova (L10044 – Ž1011)

1,0

10046

Stubička (L10043) – Vitezovićeva – Puljska (Ž1035)

1,6

10047

Jablanska (Ž1016) – Anina (L10044)

1,6

10048

Ozaljska (Ž1011) – Fallerovo šetalište (Ž1035)

0,9

10049

Hrvatskog sokola (Ž1035 – Jarun)

1,2

10050

Svilkovići (Ž1035) – Horvaćanska (Ž1011)

4,6

10051

Srednjaci (Ž1035) – Haberlea Marijana (L10053)

1,1

10052

Vukasa Bernarda (L10050) – Piazzina – Petrine

0,9

10053

Jarunska (L10044 – Ž1011)

2,1

10055

Karlovačka (D1 – Ž1037)

3,0

10056

Šestinski prilaz (Ž1011) – Dedići – Šestinski dol – Domobranska (Ž1015)

4,8

10057

Šestinski vrh (Ž1012) – Serdarova – Vrhovec – Mandaličina (Ž1015)

4,2

10058

Jelenovac (L10057) – Kosirnikova – Vinogradska (Ž1015)

3,3

10059

Hercegovačka (Ž1012 – L10058)

1,5

10060

Krapinska (Ž1011 – Ž1031)

1,0

10061

Nova cesta (L10043 – L10064)

0,5

10062

Kranjčevićeva (L10043 – Ž1030)

0,9

10063

Tratinska (Ž1031 – L10062)

0,8

10064

Nova cesta (Ž1063) – Adžijina – Jukićeva – Vodnikova – Mihanovićeva – Grgurova – Starčevićev trg – Tomislavov trg – Branimirova (Ž1050)

3,0

10065

Nehajska (Ž1031 – Ž1035)

0,5

10066

Ujevićeva (Ž1035) – Horvaćanska (Ž1011)

0,9

10067

Omiška (Ž1035) – Prozorska – Truhelke (Ž1030)

0,7

10068

Graščica (Ž1011) – Isce – Gračani – Gračansko dolje (Ž1010)

2,7

10069

Gornje Prekrižje (Ž1012) – Tuškanac – Nazorova (L10070)

5,1

10070

Zelengaj (Ž1012) – Kukuljevićeva (Ž1012)

3,2

10071

Jurjevska (L10069 – Ž1018)

1,9

10072

Ilica (Ž1012) – Gundulićeva (L10064)

1,4

10073

Trg m. Tita (Ž1030) – Frankopanska – Mesnička – Brezovačkog Tita – Matoševa – Markovićev trg – Vranicanijeva – Katarinin trg

1,3

10074

Trg Vladka Mačeka (Ž1015) – Prilaz Gjure Deželića – Trg m. Tita – Masarykova – Zrinjski trg – Amruševa (Ž1015)

1,9

10075

Kačićeva (Ž1012 – Ž1015)

0,5

10076

Trg m. Tita (L10074) – Mažuranićev trg – Marulićev trg (L10064)

0,5

10078

Preradovićeva (Ž1015) – Haulikova – Miramarska (Ž1031)

1,0

10079

Gajeva (L10074) – Mihanovićeva – Haulikova (L10078)

0,5

10080

Medvedgradska (Ž1018) – Tkalčićeva – Mikloušićeva (L10081)

1,2

10081

Nova Ves (Ž1018) – Kaptol – Bakačeva – Cesarćeva – Vlaška (Ž1050)

2,1

10082

Zrinjski trg (L10074) – Strosmayerov trg – Tomislavov trg (L10064)

1,4

10084

Petrinjska (L10074 – L10064)

0,7

10085

Degenova (L10081) – Grškovićeva (Ž1019)

0,9

10088

Martićeva (L10089) – Rakovčeva – Štoosova (L10126)

1,8

10089

Iblerov trg (Ž1050) – Smičiklasova – Đorđićeva – Draškovićeva (Ž1050)

1,0

10090

Voćarska (Ž1019 – Ž1024)

1,0

10091

Horvatovac (Ž1019) – L10090

1,5

10092

Paromlinska (Ž1031) – Trg Stjepana Radića (Ž1031)

0,9

10093

Strojarska (Ž1050 – Ž1031)

0,7

10094

Poljička poljana (Ž1031) – Lavoslava Ružičke – Lučića Ivana (Ž1031)

1,3

10095

Prisavlje (Ž1030) – Marohnićeva (Ž1035)

1,3

10096

Remetinečka (Ž1030) – Cimermana Radoslava – Bencekovićeva – Cimermana Radoslava (Ž1040)

2,7

10097

Savski gaj XIII (Ž1037) – Utinjska – Svetoklarska – Mrkšina (Ž1054)

3,7

10098

Ž1040 – Trnsko – Radmanovačka – Utinjska (L10097)

1,7

10099

Froudeova (Ž1040) – Aleja pomoraca (L10100)

1,1

10100

Avenija Većeslava Holjevca (Ž1040 – Ž1038)

2,6

10101

Islandska (L10100) – Ukrajinska (Ž1039)

1,8

10102

Naletilićeva (Ž1054 – Ž1043)

4,2

10104

Kruge (Ž1031) – Lastovska (Ž1033)

2,0

10105

Pile I (L10104) – Nalješkovićeva (Ž1033)

0,8

10106

Trnjanska (Ž1035) – Starotrnjanska – Drinska – Križna (L10104)

1,2

10107

V. Ruždjaka (L10104) – Prisavlje – Miševačka – Velikogorička (ž1029)

4,2

10108

Tomljanovićeva (Ž1032 – Ž1033)

1,7

10109

SR Njemačke (L10108 – Ž1040)

0,6

10110

Kombolova (Ž1040) – Magovca Božidara – Šišićeva (Ž1040)

2,4

10111

Vatikanska (Ž1038 – Ž1039)

1,2

10112

Remete (Ž1017) – Barutanski jarak (Ž1017)

3,3

10113

Gorice (L10112) – Rim – Barutanski ogranak V (L10112)

2,2

10114

Rebar (Ž1020) – Kozjak (L10112)

1,0

10115

Jazbina (Ž1010) – Čret (L10118)

4,1

10116

Gornji Bukovac (Ž1017 – L10118)

2,7

10117

Bukovac (L10116) – Oboj – Prilesje (Ž1017)

2,8

10118

Štefanovec (Ž1010) – Svetošimunska (Ž1026)

6,4

10119

Petrova (Ž1024 – Ž1017)

1,3

10120

Lašćinska (Ž1024 – L10119)

0,6

10121

Kvaternikov trg (Ž1029) – Šubićeva – Trg Krešimira IV (Ž1050)

1,0

10122

Ljudevita Posavskog (L10121) – Banjavčićeva (Ž1029)

0,8

10123

Radnička cesta (Ž1033 – Ž1029)

1,9

10124

Rapska (Ž1033) – Kornatska

1,1

10125

Kušlanova (Ž1025 – Ž1034)

0,8

10126

Harambašićeva (Ž1025) – Livadarski put – Naselak (L10125)

1,0

10127

Budakova (Ž1026 – Ž1034)

0,6

10128

Planinska (Ž1029) – Borongajska – Vukomerec – Vukomerečka – Resnički put (L10141)

5,2

10129

Grada Vukovara (Ž1031) – Grada Gospića – Koledovčina (Ž1029)

3,4

10130

Svetice (Ž1026) – Donje Svetice (Ž1029)

1,4

10131

Ivanićgradska (L10128 – L10129)

0,7

10132

Čavićeva (L10128 – Ž1035)

1,2

10133

Kanalski put (Ž1029) – Kozari bok – Radnički put II – Servisna cesta (L10145)

4,8

10134

Ravnice (Ž1026) – Ravnice XI – Ravnice V (Ž1034)

0,9

10135

Novačka – Ž1051

3,0

10136

Pesteri (L10135) – Žuti breg (Ž1021)

1,3

10137

Ljubijska (Ž1051 – Ž1026)

0,9

10138

Aleja tišine – Grižanska (Ž1026)

1,6

10139

Štefanovečka (Ž1026 – Ž1034)

1,1

10140

Kanarinska (Ž1026 – L10139)

0,8

10141

Osječka (Ž1026) – Trnava I – Resnički gaj I (L10145)

2,6

10142

Vinodolska (Ž1026) – Rajička (L10141)

1,1

10145

Čulinečka (Ž1034) – Resnički gaj I – Resnički gaj II – Čulinečka – Struge III – Žitnjak Martinci – Žitnjak – Petruševac I

7,9

10146

Aleja hrvatske mladeži (Ž1010 – L10002)

1,3

10147

Novoselečki put (L10002) – Žugčićeva – Brestovečka – Anke Krizmanić (Ž1026)

6,3

10148

Lovrakova (Ž1010) – Vinka Žganeca – Klin (Ž1026)

2,0

10149

Platana ulica (Ž1052) – Aleja ruža – Breza ulica – Aleja grabova (Ž1026)

1,2

10150

Aleja javora (Ž1026 – L10149)

0,6

10151

Resnik III (Ž1035) – Resnik I – Ž1036

1,8

10152

Dobrodol – L10006

1,0

10153

Aleja mira (Ž1009) – Vugrovečka (Ž1013)

2,8

10154

Jelkovečka (Ž1026) – Savska – Ivanja Reka (Ž1036)

3,3

10155

Glavna ulica (Ž1013 – Ž1026)

2,2

10156

Remetska (Ž1026) – Selnička

1,5

10157

D3 – Žerjavinec

0,9

10158

Šašinovec (Ž1014) – Budenečka cesta – Podolnica (Ž1022)

3,7

10159

Dominićev put (L10158) – Budenečki put (Ž3034)

2,0

10160

Dumovec (Ž1028) – Hrušćica (Ž1036)

3,0

10161

Sesvetski Kraljevec (Ž3034) – Trstenik Nartski (Ž1036)

4,4

10162

Drenčec (L31106) – Prozorje – Martin Breg – Kozinšćak – Dugo Selo (Ž3034)

6,2

10164

Horvati – Ž1047

1,2

10165

Potočka cesta (Ž1047) – Gajani – Kupinec (Ž3106)

6,7

10166

Demerje (Ž3067) – Golobreška (Ž1037)

3,7

10167

Palčička (Ž1037) – Brebernička cesta

2,6

10168

L10167 – Starjak – Ž1037

2,5

10169

Sisačka IV odv. (Ž1054) – Remetinečkih žrtava – Turopoljska – Malomlačka – Odranska (Ž1046)

6,9

10171

Malomlačka (L1054 – L10169)

1,3

10172

Ž1046 – D. Dragonožec – Donji Trpuci – Gornji Trpuci – Lipnica (L10174)

10,0

10173

D. Dragonožec (Ž1043) – G. Dragonožec – Havidić Selo

4,9

10174

L10173 – Lipnica

1,6

10175

Đačka (Ž1054) – L10169

0,9

10177

Joszefa Antalla (L10096 – Ž1032)

1,1

10178

Sajmišna cesta (Ž1033) – gradski deponij

1,9

10179

D3 – Lužan

0,9

10180

Ž1043 – Strmec

3,4

10181

Ž1040 – Prekratova – L10097

0,9

10182

Nežićeva (L10100) – Miškinina – Bolšićeva – Hribarov prilaz (L10195)

1,0

10183

L10108 – Brune Bušića – Stonska – Ž1040

0,7

10184

Bašćanske ploče (Ž1037) – Zlatarova zlata (L10102)

1,2

10185

L10108 – Trumbićeva – Ž1040

0,6

10186

Duićeva (Ž1033) – I. gardijske brigade »Tigrovi« (L10107)

1,0

10187

Ž1040 – Turinina – L10100

0,6

10188

Retkovec III (Ž1034) – Željeznička – Sopnička (Ž1027)

2,5

10189

Gajnice (L10023) – Sigetje (L10022)

1,0

10190

Industrijska (Ž1027) – Prva Gupčeva (L10156)

2,2

10191

Perjavica (L10021 – L10023)

1,7

10192

Slanovečka (Ž1010 – L10002)

2,5

10193

Čorova (L10169) – Češka (Ž1043)

3,1

10194

Trakošćanska (Ž1009 – Ž1013)

0,8

10195

Ulica sv. Mateja (L10111 – L10111)

1,8

20001

Vrhovljan (Ž2003) – Grkavec – Kapelšćak – Donji Koncovčak (L20002)

3,3

20002

Ž2005 – Donji Koncovčak – Gornji Koncovčak – Vučkovec (L20004)

4,8

20003

Mursko Središće (D209) – želj. kolodvor – Brezje – Brodec (L20019)

3,7

20004

T.L.Vučkovec (Ž2004) – Trnovčak – Železna Gora – Lohovec – Sveti Urban (Ž2007)

6,8

20005

Sveti Urban (Ž2007) – Stanetinec – Preseka – Macinec (Ž2009)

11,6

20006

L20005 – Pernjak – Goričica – Martinuševec – Prhovec – Preseka (L20005)

6,1

20007

Lohovec (L20004) – Tupkovec – Gornja Dubrava – Preseka (L20005)

7,4

20008

Ž2011 – Bogdanovec

0,6

20009

Prekopa (Ž2001) – Vugrišinec – Ž2009

2,3

20010

Ž2001 – Vukanovec – Gornji Mihaljevec (Ž2009)

3,6

20011

Ž2001 – Dragoslavec – Dragoslavec Breg – Gornji Mihaljevec (Ž2254)

3,6

20013

Dragoslavec Selo (Ž2254) – Okrugli Vrh – Križopotje – Slakovec (Ž2015)

3,8

20014

Macinec (Ž2009) – Črečan (Ž2019)

1,5

20015

Prekopa (Ž2001) – Praporčan – Ž2006

4,1

20017

Ž2253 – Merhatovec – Štrukovec (D209)

3,7

20018

Ž2013 – Knezovec – Ž2016

1,6

20019

D209 – Brodec – Vratišinec (Ž2008)

2,7

20020

Gornji Kraljevec (Ž2010) – Sivica (Ž2017)

3,4

20021

Čakovec: (D209) – Ul. Svetojelenska – Ž2021

0,6

20022

Čakovec: (Ž2021) – Ul. ZAVNOH-a – Ž2017

1,1

20023

Čakovec: (Ž2021) – Kr. Tomislava – Bana Jelačića – Pribislavec (Ž2018)

3,5

20024

Čakovec: Ž2020 – Ul. V. Nazora – Ž2031

0,4

20025

Čakovec: D3 – Zagrebačka ul. – Ž2020

2,0

20026

Čakovec: D3 – Strahoninec – Poleve – Kuršanec (Ž2020)

6,4

20027

Čakovec: Ž2020 – Ul. Domovinskih žrtava – Putjane – M. Trnine – Ž2031

2,1

20028

Pribislavec (Ž2018) – V. Štefanec – Ivanovec – Preloge – L20033

7,3

20029

Ferketinec (Ž2003) – Celine – Sivica (L20020)

3,3

20030

Gardinovec (Ž2018) – Domašinec (Ž2003)

1,6

20031

Ž2003 – Palinovec – Sveti Juraj u Trnju (D3)

4,8

20032

Hodošan (D3) – Goričan – Ž2034

7,5

20033

Totovec (Ž2020) – Vularija (Ž2055)

3,3

20034

Kuršanec (Ž2020) – Ž2022

7,0

20035

Mala Subotica (Ž2022) – Sveti Križ (D20)

3,0

20036

Sveti Juraj u Trnju (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

2,7

20037

Orehovica (Ž2022) – Podbrest – Otok (Ž2033)

7,0

20038

Prelog (D20) – L20039

1,3

20039

HE Čakovec (Ž2022) – HE Donja Dubrava – Donja Dubrava (D20)

25,3

20040

Donji Kraljevec (Ž2034) – Cirkovljan (D20)

2,5

20041

Želj. kolodvor D. Mihaljevec – Čukovec – D. Mihaljevec – L20039

4,6

20042

Čukovec (L20041) – D20

1,0

20043

Prilaz Donji Mihaljevec (D20) – L20039

0,5

20044

Prilaz sveta Marija (D20) – L20039

0,2

20045

Šiblje – Kotoriba (Ž2040)

2,6

20046

Štrigova (Ž2001) – Robadje – Ž2007

3,5

20047

Belica (Ž2022) – Palovec (Ž2023)

2,3

20048

Gornji Hrašćan (D208) – Pušćine (D3)

3,8

20049

Gornji Mihaljevec (Ž2009) – Križopotje (L20012)

2,5

20050

Slakovec (Ž2015) – Šenkovec (D209)

3,8

20051

Držimurec (Ž2023) – Ž2024

2,2

20052

Gornji Hraščan (D208) – Pretetinec (Ž2015)

2,5

20053

Držimurec (Ž2023) – Piškorovec

1,5

20054

Črečan (Ž2019) – Pretetinec (L20052)

1,6

20055

Vukanovec (Ž2009) – Gornja Dubrava (Ž2011) – L20005

5,3

20056

Trnovec (D208) – Macinec (Ž2009)

1,6

20057

Dragoslavec Breg (L20011) – Dragoslavec Selo (L20013)

1,5

20058

Čehovec (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

2,9

20059

Prhovec (L20005) – Preseka – G. P. R. Slovenija

1,2

20060

Prelog (Ž2033) – L20038

0,5

20061

L20041 – D. Mihaljevec (L20041)

2,9

20062

Vugrišinec (L20009) – Prekopa (Ž2001)

0,4

20063

Herjankovčina (L20004) – Prekopa (Ž2001)

1,5

20064

Mačkovec (D209) – Mihovljan (Ž2017)

4,0

20065

Gornji Koncovčak (L20002) – Zaveščak (Ž2006)

2,2

20066

Goričan (L20032) – Kotoriba (L20045)

13,6

20067

Oporovec (Ž2039) – L20039

0,9

20069

Gornji Kraljevec (L20020) – Krištanovec (Ž2013)

3,0

20070

Palinovec (L20031) – Hodošan (Ž2003)

2,9

20071

G. Kraljevec (L20020) – Novo Selo Rok (Ž2017)

2,5

20072

Stanetinec (L20005) – Sv. Urban (L20075)

0,6

20073

Lopatinec (Ž2001) – Brezje (Ž2015)

1,0

20074

Pleškovec (Ž2001) – Ž2013

1,8

20075

Sv. Urban (L20006) – Prhovec (L20006)

2,3

20076

Pleškovec (L20074) – Mali Mihaljevec (Ž2015)

1,6

20077

Frkanovec (Ž2013) – Logožarec (L20074)

1,4

20078

Nedelišće (D3) – Strahoninec (L20026)

2,0

20079

Zasadbreg (Ž2013) – D209

2,2

22001

G. Macelj – D. Macelj – Đurmanec (D207)

7,6

22003

Ž2093 – Gornje Brezno – Donje Brezno – L22004

4,1

22004

Mali Tabor (Ž2092) – Harina Zlaka – Luka Poljanska – Miljana (Ž2152)

13,4

22005

Tabor Grad – Hum Košnjički (Ž2151)

0,8

22006

Gaber (Ž2151) – Gornji Zbilj – D. Zbilj – Velika Horvatska (Ž2117)

7,7

22007

Vinagora – Vrh Vinagorski (Ž2151)

2,1

22008

Orešje Humsko – Druškovec (D206)

1,9

22010

D1 – Ravninsko – Donje Jesenje – Gornje Jesenje (Ž2099)

7,3

22012

Stara Ves Petrovska (Ž2120) – Škarićevo – Ž2155

6,7

22013

G. Jesenje (Ž2099) – Brdo Jesenjsko

2,3

22014

Ž2123 – Bregi Radobojski – D35

3,8

22015

Gora Veternička (Ž2127) – Veternica – Ž2125

2,8

22016

D29 – Stari Golubovec – Lobor (Ž2128)

7,6

22017

Delkovec – Vukanci (D29)

2,2

22018

Repno – Belec (Ž2169)

1,6

22019

Juranšćina – Belec (L22018)

1,5

22020

Gornja Selnica – Belec (Ž2169)

2,0

22021

Završje Belečko (Ž2169) – Petruševec – Vižanovec – L22022

6,3

22022

Pažurovec (Ž2169) – Sv. Križ Budinščinski – Prepuštovec – Konjščina (D24)

9,5

22023

Gotalovec – Krapinica – Ž2131

2,7

22024

Krapinica (L22023) – Gornji Kraljevec (D24)

1,5

22025

Kuzminec Miljanski – Pušča – Zagorska Sela (Ž2152)

2,7

22026

Gr. R. Slovenije – Plavić (Ž2152)

0,9

22027

D. Škrnik – Kumrovec (D205)

2,7

22029

D205 – Dugnjevec – Prosenik – Ž2248

6,5

22030

Klanjec (Ž2186) – Lučelnica

4,8

22031

Novi Dvori (Ž2186) – D. Ledine – Radakovo (Ž2215)

5,9

22034

Trsteno – Ž2248

2,0

22036

Sveti Križ (L22035) – Dubrovčan – Družilovec – Ž2191

8,3

22038

Dubrovčan (L22036) – Požarkovec (L22039)

3,2

22039

Lučelnica (L22030) – Požarkovec – Strmec – Ž2237

10,2

22040

Krapinske Toplice (Ž2155) – Vrtnjakovec – Viča Sela – Ž2189

6,1

22041

Mala Erpenja (Ž2155) – Selno – Jalšje (Ž2189)

7,8

22042

L22040 – Oratje – L22041

4,4

22043

Ravnice (Ž2188) – L22041

1,0

22045

Začretski Prosenik – Martinišće (Ž2189)

4,2

22047

Kozjak Začretski – Ž2162

1,6

22048

Vojnić Breg – Ž2162

0,9

22050

Židovinjak – Ž2166

1,4

22051

Zlatar (D29) – Hitreci

0,7

22052

Zlatar (Ž2169) – Čubeki – Donja Batina (Ž2170)

4,0

22053

Zlatar (D29) – Lovrečan (D24)

4,2

22054

Ervenik Zlatarski – Zlatar Bistrica (D24)

3,8

22056

Gusakovec (Ž2221) – Šagudovec

2,0

22057

D24 – Brestovec

0,8

22059

Klimen – Ž2170

3,0

22060

Ž2171 – Maretić – Hušinec – Peščeno – Jertovec (Ž2205)

7,4

22061

Brlekovo – Turnišće (D24)

2,7

22062

Peščeno (L22060) – Šavorići – Vrbovo (Ž2172)

4,8

22063

Vrbovo (Ž2172) – Turkovčina (Ž2206)

3,2

22064

Lipovec (D24) – želj. kolodvor Lipovec

0,6

22066

Donji Sušobreg (Ž2204) – Gornji Sušobreg – Globočec (Ž2221)

3,5

22067

Gornji Kraljevec (D24) – Loborčeci

3,6

22069

Oroslavje: D307 – Ž2216

1,1

22070

Želj. kolodvor Oroslavje (Ž2197) – Stubičke Toplice (Ž2217)

3,8

22071

Donja Stubica (D307) – Pustodol

0,8

22072

Donja Stubica (Ž2221) – Milekovo Selo

1,3

22073

Donja Stubica (Ž2221) – Grabrina

1,5

22074

Gr. R. Slovenije – G. Čemehovec – Movrač (Ž2186)

2,2

22076

Donja Stubica (Ž2221) – Gornja Podgora

1,8

22077

D205 – Klanjec (L22030)

0,4

22078

Poznanovec (D24) – Selnica – Gusakovec (Ž2221)

7,2

22079

Valentinovo (D206) – Benkovo (D507)

0,8

22080

Dubrovčan (Ž2155) – Vilanci

0,9

22081

Ž2162 – Sekirišće

0,6

22082

Čret (D507) – Krapinske Toplice (Ž2155)

3,2

25001

Dubrava Križovljanska – D2

0,9

25002

Lovrečan Otok – Veliki Lovrečan (D2)

0,3

25003

Veliki Lovrečan (Ž2027) – Mali Lovrečan (Ž2027)

2,5

25004

Brezje Dravsko (D2) – Kolarovec – Ž2027

1,4

25005

Virje Otok (Ž2028) – Virje Križovljansko – Križovljan Radovečki (D2)

4,4

25006

L25005 – Radovec Polje – Radovec (Ž2035)

2,9

25007

Babinec (D2) – L25015

2,0

25008

Zalužje – Donja Višnjica (Ž2056)

2,8

25009

Jamno (Pavlineki) – Ž2056

3,1

25010

Brezova Gora – D508

4,7

25012

L25189 – Meljan – Šinkovica Šaška – Šinkovica Bednjanska – D508

8,5

25013

Bednja (D508) – Prebukovje – Kameničko Podgorje – Ž2057

10,4

25014

Osonjak – Vrbno (Ž2083)

1,5

25015

L25004 – Netig – Radovec (Ž2035)

3,5

25016

L25015 – Jarki (L25017)

1,2

25017

Ž2027 – Jarki – Vinica Breg (Ž2045)

2,3

25018

Vinica Breg (Ž2045) – Marčan (L25037)

4,3

25020

Gr. R. Slovenije – Jelovec Vočanski – Gornja Voća (Ž2044)

3,2

25021

Ž2027 – Goruševnjak – L25018

1,7

25022

Kuserbanjsko – Brežnica – Leskovari – Donja Voća (Ž2056)

1,4

25023

Donja Voća (Ž2056) – Stolniki – Lipovnik (L25029)

3,3

25024

Plemenšćina – Klenovnik (bolnica) Ž2059

2,2

25025

Vukovoj – Klenovnik – Ž2059

2,7

25026

Goranec – Ž2243

3,3

25029

Ž2059 – Lipovnik (Ž2101)

1,5

25030

Ž2243 – Vuglovečki – Dubravec (Ž2084)

1,9

25031

Komar – Družbinec – Ž2036

1,8

25032

Gornje Vratno (D2) – Donje Vratno (Ž2029)

0,6

25033

Natkrižovljan (Ž2035) – Sobrnje – Ž2045

2,1

25034

Vinica (Ž2029) – Petrijanec – D2

4,0

25035

Petrijanec D2 – Zelendvor – Ž2101

3,4

25036

Vinica Breg Ž2045 – Peščenica – Gornje Ladanje – Ž2029

3,2

25037

Marčan (Ž2029) – Peščenica Vinička – Plitvica Voćanska – Kanjirov Breg – Ž2056

4,8

25038

Gornje Ladanje (Ž2029) – Banjski Dvor (Ž2101)

0,7

25039

Donje Ladanje (Ž2029) – Ž2101

1,2

25040

Koretinec (Ž2029) – Čalinec (Ž2060)

1,4

25042

Greda (D35) – Selnik (L25041)

1,4

25043

Vidovec (D35) – Domitrovec – Krkanec (Ž2061)

1,6

25044

Brodarevec (Ž2060) – Novaki (Ž2060)

3,4

25045

Brodarevec (Ž2060) – Druškovec – (Ž2059)

2,9

25046

Ž2059 – Sveti Rok – Koškovec (Ž2059)

2,4

25047

Želj. kolodvor Cerje Tužno – Ž2063

0,3

25048

Varaždin: (Ž2252) – Fabijanska – A. Harambašića – Otona Župančića – L25050

1,0

25049

Varaždin: L25050 – Ul. Hercegovačka – Široke Ledine – L25051

1,2

25050

Varaždin: (Ž2252) – E. Kumičića – Most (L25051)

1,5

25051

Varaždin: (L25050) – Trg Pavla Štosa – Ludbreška – R. Boškovića – Ž2051

1,8

25052

Varaždin: Nasip – Ul. Vukovarska – (L25053)

0,4

25053

Varaždin: (L25051) – Ul. Ludbreška – Ul. Preloška dio – D2

0,6

25054

Varaždin: (Ž2252) – Ul. A. Augustinčića – Ul. K. Hegedušića – Ž2101

0,8

25055

Varaždin: (L25054) – Ul. V. Gortana – Ž2251

0,8

25056

Varaždin: (Ž2251) – Ul. Hallerova aleja – Ž2047

0,4

25057

Varaždin: (Ž2051) – Ul. F. Kurelca – Sajmište – F. Konšćaka – L25051

0,9

25058

Varaždin: (Ž2137) – Ul. kralja Petra Krešimira – Ž2049

0,5

25059

Varaždin: (D3) – Ul. P. Miškine – Istarska – A. Wisserta – I. Mikaca – Ž2052

1,8

25061

Varaždin: (Ž2251) – Ul. J. Križanića – Ž2050

1,3

25063

Varaždin: (Ž2137) – Ul. Zagrebačka – Ž2048

0,8

25064

Varaždin: (Ž2048) – Ul. F. Prešerna – O. Keršovanija – Ž2049

0,8

25066

Varaždin: (Ž2050) – Ul. Z. Kunc – D. Cesarića dio – L25065

1,0

25067

Varaždin: (L25065) – Ul. Biškupečka – L25068

0,9

25069

Varaždin: (L25068) – Ul. I. Mažuranića – Ž2048

1,4

25070

Nova Ves Petrijanečka (Ž2101) – Vidovec (D35)

3,0

25071

Nedeljanec (D35) – Gojanec – Jalkovec (Ž2050)

2,4

25073

Poljana Biškupečka (Ž2050) – Črnec Biskupečki – Ž2048

3,1

25074

Beretinec (Ž2063) – Ledinec – Ž2066

1,6

25075

Turčin (Ž2048) – Križanec – D3

3,1

25077

Turčin (D3) – Gornji Kneginec (Ž2250)

0,7

25078

Gornji Kneginec (L25077) – Dugi Vrh – Lužan Biškupečki – D3

4,6

25079

Trnovec Bartolovečki: (D2) – Ul. Varaždinska – Bartolovečka – Ž2053

1,4

25080

Trnovec (L25079) – Ul. Nova – D. Kučan (Ž2052)

1,4

25081

Trnovec Bartolovečki: (L25080) – Ul. Radnička, Bartolovečka dio – L25079

0,9

25082

Bartolovec (D2) – Žabnik – Štefanec Bartolovečki – D2

1,8

25083

Štefanec Bartolovečki (D2) – Štefanec Marof – Šemovec – Ž2054

1,3

25084

Zamlaka (D2) – Novakovec – Ž2052

4,1

25085

Donji Kneginec (Ž2070) – Gornji Kneginec – L25122

1,8

25086

Jakopovec (Ž2088) – Veliki Vrh – Vrtlinovec – Ž2250

3,8

25087

Kaštelanec (Ž2088) – Veliki Vrh – L25086

2,3

25088

Kelemen (Ž2052) – Mali Vrh – Vukovec – Jarki Horvatićevi – Lukačevec Toplički – D24

8,4

25089

Ž2052 – Leštakovec – L25088

2,4

25090

Imbriovec Jalžabetski (Ž2052) – Pustike

2,6

25091

Novakovec (Ž2052) – Rukljevina – Gornja Poljana – (Ž2111)

5,3

25092

L25188 – Hrastovljan (Ž2071) – Donji Martijanec – D2

4,5

25093

Ž2071 – Madaraševec

0,7

25094

Hrženica (Ž2071) – Luka Ludbreška – Poljanec – Ludbreg – (D2)

11,3

25095

Luka Ludbreška (L25094) – Priles – Sveti Đurđ (Ž2071)

2,1

25096

Vrbanovec (D2) – Gornji Martijanec – G. Poljana (Ž2111)

6,0

25097

Donji Martijanec (D2) – Rivalno – Ž2074

5,5

25098

Ludbreg (Ž2075) – D24 – Kućan Ludbreški – Ž2089

4,3

25099

Sesvete Ludbreške (Ž2072) – Sigetec Ludbreški – Ž2076

3,6

25100

Dubovica(Ž2072) – Kapela Podravska – Sveti Petar – Čukovec – D2

7,6

25101

Veliki Bukovec (Ž2072) – Mali Bukovec – Ž2076

3,7

25102

Novo Selo Podravsko (Ž2076) – Županec – Kutnjak – Selnica Podravska – Ž2076

8,3

25103

Mali Bukovec (Ž2076) – Županec – Lunjkovec – Ž2079

4,5

25104

Slokovec (Ž2079) – Globočec Ludbreški (D2)

2,4

25105

D508 – Bednja – L25013

1,7

25106

Kamenica (Ž2058) – Žarovnica (Ž2057)

1,4

25107

Kamenica (Ž2058) – Crkovec – Viletinec – L25108

3,0

25108

Rinkovec (D508) – Viletinec – Purga Lepoglavska – Ž2101

5,7

25109

Lepoglava (D508) – Muričevec – Očura – D35

0,6

25111

Prigorec (Ž2085) – Ivančica

9,5

25112

Stažnjevec (D35) – Ž2105

3,2

25113

Stažnjevec (L25112) – Gačice (Ž2064)

3,3

25114

Gačice (Ž2064) – Osečka – Jenčini – Ž2105

4,2

25115

Ivanečki Vrhovec (D35) – Salinovec – Ž2105

3,0

25117

Punikve (Ž2104) – Vitešinec – Ivanec – Ž2085

2,8

25118

Ž2085 – Prigorec – Ivanečka Željeznica – L25119

6,4

25119

Ž2105 – Suha Željeznica

2,0

25121

Doljan (Ž2086) – Žigrovec – Seketin – D3

3,6

25122

Gornji Kneginec (L25078) – Varaždin Breg – Ž2087

1,9

25123

Gornji Kneginec (L25122) – Mali Vrh – Dugi Vrh – L25078

1,8

25124

Radovan (Ž2065) – Škriljevec – Ledinec – Završje Podbelsko – Ž2105

5,4

25125

Ledinec (Ž2066) – Briška – Beletinec – Krušljevec želj.st. – Conari

5,4

25126

Varaždin Breg (Ž2087) – Pintaričeva Graba – Lužan Bisk. –L25078

3,8

25127

Beletinec (Ž2050) – Presečno – D3

3,7

25128

Ž2050 – Strmec Remetinečki – Šanteki – D3

1,8

25129

Presečno (Ž2109) – Oštrice – Ž2109

1,7

25130

Remetinec (Ž2050) – Mađarevo – (D24)

2,8

25131

Remetinec (Ž2050) – Novi Marof – D3

0,6

25132

L25130 – Krč – Novi Marof – D24

1,2

25133

Podrute (Ž2107) – Bugarska – D24

2,6

25134

Mađarevo (D24) – Donje Makojišće (Ž2134)

3,8

25135

L25134 – Gornje Makojišće (D3)

2,6

25136

Kamena Gorica (Ž2133) – Podrute – D24

1,7

25137

Ščepanje (Ž2173) – Tukači – Hum Breznički (Ž2171)

5,1

25139

Cvrtnjak (L25089) – Pihovec

1,4

25141

Vukovec (L25088) – Martinkovec – Varaždinske Toplice (Ž2250)

2,5

25142

Varaždinske Toplice: Ž2250 – L25184

0,4

25143

Varaždinske Toplice (L25184) – Pišćanovec – Čurilovec (D24)

5,0

25144

L25143 – Škarnik – Lovrentovec – Svibovec – D24

3,2

25145

Hrastovec Toplički – D24

0,6

25146

Orehovec (Ž2109) – Ljubešćica (D24)

1,7

25147

Ljubešćica (D24) – Vaga – L25150

2,1

25148

Špica (L25150) – Ljubelj (Kapelski)

2,0

25149

Kam (L25150) – Ljubelj Kalnički

3,2

25150

Ivanovo Polje (D24) – Hruškovec – Borje – L26003

10,7

25151

L25097 – Rivalno – Donja Poljana – Ž2111

4,6

25152

Ludbreg (L25094) – Skoruš – Ž2089

1,1

25153

Ludbreg (L25094) – Katalena – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

0,8

25154

Slanje (D24) – Gabrinovec – Vratno – Bočkovec (Ž2178)

19,3

25155

Sveti Petar (Ludbreški) (Ž2079) – Bolfan (D2)

3,3

25156

Čukovec (D2) – Segovina

5,0

25157

Butkovec (Ž2171) – Kršćenovec – Breznički Jales (L25165)

7,2

25158

Breznički Hum (D3) – Radešić – Vinično (Ž2175)

4,3

25159

Čanjevo – Ž2175

1,1

25161

Sudovec (D22) – Vukšinec Riječki – Kolarec (L26040)

3,4

25162

Vrh Visočki (Ž2175) – Presečno (Ž2244)

1,4

25163

Visoko (Ž2175) – Đurinovec (Ž2244)

3,0

25165

Jarek Bisaški (D3) – Jales Breznički – Omamno (L31002)

6,6

25166

Podvorec (D3) – Gornji Borenec – Bisag – Tkalec Breznički

2,3

25167

Ž2244 – Drašković (2207) – Jandruškanov brijeg – Ž3002

4,7

25168

Sudovčina (D2) – želj. kolodvor D. Martijanec

0,3

25169

Ludbreg: Ž2075 – želj. kolodvor Ludbreg

0,2

25170

Kaniža (D35) – Lančić – Ivanec: Ul. žrtava hrvatskih domovinskih ratova – Ž2103

2,9

25171

Ž2089 – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

2,0

25172

Klenovnik (Ž2245) – Šamber – Donji Jerovec (Ž2101)

5,2

25173

Varaždin: L25048 – Harambašićeva – D3

2,7

25174

Kućan Marof (Ž2052) – G. Kućan (Ž2068)

1,2

25175

Strmec Podravski (Ž2036) – D2

1,0

25176

Ž2083 – Ježovec – Vrbno (Ž2083)

4,2

25177

L25020 – Rijeka Voćanska – Ž2056

2,5

25178

Lepoglava: D35 – Stepinčeva ulica – Ž2102

0,9

25179

Oštrice (Ž2109) – Kjuč (Ž2136)

2,0

25180

Gr. R. Slovenije – Đurova Vrba (L25008)

2,3

25181

Siker – Ž2056

1,1

25182

Ravna Gora – Kameničko Podgorje (Ž2058)

1,6

25184

Varažd. Toplice: Ž2250 – D24

1,2

25186

D. Kneginec (Ž2070) – Kelemen (Ž2052)

4,6

25187

Ludbreg (D2) – Vinogradi Ludbreški – Sigečak – Globočec Ludbreški (D2)

2,4

25188

Ž2071 – Hrženica (Ž2033)

6,3

25189

Cvetlin (Ž2056) – Prebukovje (L25013)

2,9

26001

Zablatje (Ž2081) – Imbriovec – Pustakovec – Koprivnički Ivanec – (Ž2112)

9,6

26002

Mali Otok (Ž2081) – Imbriovec – L26001

1,2

26003

Vukovec (D22) – Vojnovec Križevački – Kalnik – Kamešnica – L25154

8,9

26004

Duga Rijeka (Ž2089) – Ivančec – Rasinja – Ž2081

11,0

26005

Velika Rasinjica (L26004) – Ribnjak – Veliki Poganec – Ž2081

4,9

26006

Duga Rijeka (Ž2089) – Prkos – Domaji – Velika Mučna (D41)

13,8

26007

Vratno (L25154) – Osijek Vojakovački – Marinovec – Ž2089

7,0

26008

Gorica – Ž2081

1,0

26009

Cvetkovec (D2) – Rasinja (Ž2081)

1,6

26010

Lukovec – L26004

1,3

26011

Radeljevo Selo – L26006

0,4

26012

Ž2081 – Milčići – Herak – Veliki Grabičani (Ž2081)

4,1

26013

Jankovac – L26006

0,4

26014

Kuzminec (Ž2081) – Pustakovec – L26001

3,6

26015

Pustakovec (L26001) – Kunovec – Kunovec Breg (D2)

5,8

26017

Ž2090 – Torčec (D20)

3,7

26021

Koprivnica: D41 – Ul. F. Galovića – Florijanski trg

1,0

26022

Koprivnica: Ž2145 – Ul. I. Meštrovića – Taraščice – L26024

0,8

26024

Koprivnica: Ž2143 – Ul. Hrvatske državnosti – Ž2146

0,5

26026

Koprivnica: Ž2142 – Ul. M. Krleže – Miklinovec (Ž2147)

0,7

26027

Koprivnica: D41 – Ul. Ž. Selingera – L26026

0,5

26030

Reka (D41) – Starigrad – Draganovac – Koprivnica – D41

6,9

26031

Đelekovec (D20) – Šoderica – Ž2091

3,9

26032

Sigetec (Ž2114) – Komatnica – Hlebine (Ž2114)

10,1

26033

Sigetec (Ž2114) – Koprivnički Bregi – Ž2147

5,9

26034

Jeduševac (Ž2147) – Vlaislav (D2)

3,1

26035

Gabajeva Greda – Ž2114

0,6

26036

Gabajeva Greda (Ž2114) – Levača

1,2

26037

Ž2114 – Gornja Šuma – D210

2,3

26038

Gornja Šuma (L26037) – Čingi Lingi

0,9

26039

D210 – Ždala

1,8

26040

Pofuki (Ž2244) – Kolarec – Donji Fodrovec – Ž3002

6,2

26041

D22 – Kostanjevec Riječki

1,5

26042

Gornja Rijeka (D22) – Deklešanec

1,8

26043

Gornja Rijeka (D22) – Miholec – Ž2176

8,4

26044

D22 – Fajerovac (L26043)

3,0

26045

Nemčevec – L26043

0,6

26046

Vukovec (D22) – Bogačevo – Sveti Petar Orehovec (D22)

5,3

26047

Obrež Kalnički (L26003) – Vinarec – D22

4,5

26048

Kamešnica (L25154) – Potok Kalnički – Mikovec – Črnčevec

7,2

26049

Bogačevo (L26046) – Voljavec Riječki (L26043)

1,4

26050

Selanec (Ž2138) – Zamladinec – Bočkovec (Ž2178)

2,2

26051

Podvinje Miholečko – Selnica Miholečka – L26043

1,4

26052

D22 – Međa

1,2

26053

Mokrice Miholečke – Kusijevec – L26040

0,8

26054

Gorica Miholečka – Ž2176

1,0

26055

Bočkovec (Ž2178) – Piškovec

1,1

26056

Gušćerovec (D22) – Dijankovec – Erdovec – Ž3002

3,6

26057

Erdovec (Ž3002) – Lemeš – Veliki Raven (Ž2208)

4,2

26058

Kapela Ravenska – Ž2208

0,8

26059

Pavlovec Ravenski – Donji Dubovec (Ž2208)

1,1

26060

Rijeka Koprivnička – Donjara (D41)

5,6

26061

L25154 – Žibrinovec – Sveta Helena – Gornja Glogovnica – Ž2089

7,0

26062

Vojakovac (Ž2180) – Vujići Vojakovački

1,7

26063

Pobrđani Vojakovački – Kloštar Vojakovački (D41)

3,1

26064

Križevci (D22) – Greberanec – Pesek – Brckovščina (D41)

4,8

26065

Križevci: Ul. Zagorska (D22) – Pušća – D22

2,4

26066

Mali Potočec – Ul. Kosovec – Križevci (Ž2210)

1,7

26067

Križevci: Ž2210 – Ul. Svetokriška – J. Jelačića – Gundulićeva – D22

2,2

26068

Križevci: Ž2209 – Sveti Martin – Špiranec – Veliki Raven (D41)

7,3

26069

Cubinec (D22) – Đurđic – Novi Đurđic – D22

6,1

26070

Trema (Ž2212) – Osuđevo – Kloštar Vojakovački (Ž2238)

6,5

26071

Veliki Botinovac (Ž2139) – Mali Poganac – D41

2,3

26072

Mali Botinovac – Ž2139

0,8

26073

Prnjavor Lepavinski – Sokolovac – D41

3,4

26074

Grdak – L26073

1,3

26075

Donjara (D41) – Stari Bošnjani – Novi Bošnjani – Mali Carevdar – L26076

5,5

26076

Mali Carevdar – Carevdar (D41)

1,3

26077

Lepavina (D41) – Većeslavec – Povelić (Ž2212)

12,4

26078

L26077 – Mala Branjska

2,0

26079

Ž2181 – Miličani

2,2

26080

L26077 – Velika Branjska – Trnovac Sokolovački – Ladislav Sokolovački – Ž2181

7,4

26081

Srijem (Ž2181) – Ladislav Sokolovački – L26080

4,4

26082

Mala Mučna (Ž2181) – G. Maslarac – Ž2143

9,1

26083

Široko Selo (Ž2181) – Križ Gornji (Ž2143)

2,3

26084

Male Sesvete – L26085

2,0

26085

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Velike Sesvete – L26077

4,0

26086

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Raščani – Sveti Petar Čvrstec – L26087

5,5

26087

Večeslavec (L26077) – Ruševac – Sveti Petar Čvrstec – Cepidlak – L26089

9,0

26088

Grabovac (Ž2212) – Cepidlak – L26089

4,5

26089

Carevići (Ž2212) – Crljenjaki – Brdo Cirkvensko – Kuštani – D28

9,0

26090

Bakovčica (Ž2148) – Glogovac (Ž2149)

1,8

26091

Velika Mučna (D41) – Paunovac – L26082

4,4

26092

L26082 – Kamenica – Jagnjedovec (Ž2143)

1,8

26093

Ž2143 – Gornja Velika – Donja Velika – L26094

5,7

26094

Ž2143 – Peščenik – Donja Velika – Poljančani (Ž2182)

11,4

26095

L26082 – Peščenik – L26094

2,3

26096

L26082 – Brđani Sokolovački – L26082

1,5

26097

L26082 – Donji Maslarac

0,5

26098

D2 – Borovljani

0,9

26099

D2 – Vlaislav

0,9

26100

Plavšinec (D2) – Srdinac – Novigrad Podravski (Ž2182)

5,4

26101

Javorovac – Ž2182

1,0

26102

Virje (D2) – D210

2,8

26103

Miholjanec (Ž2236) – Hampovica (D43)

3,5

26104

Medvedička (Ž2185) – Brezovica (Ž2184)

3,5

26105

Grkine (L26104) – Severovci (L26106)

3,6

26106

Novo Virje (Ž2185) – Severovci – Đurđevac (Ž2184)

9,7

26107

Đurđevac: Ž2184 – Stjepana Radića – Ž2247

1,3

26108

Đurđevac: L26108 – Hladna Voda (Ž2214)

4,7

26109

Šemovci (D43) – Sveta Ana

3,5

26110

Mičetinac – Ž2213

3,4

26111

Kalinovac (Ž2214) – Batinska (Ž2185)

4,9

26112

Kalinovac (Ž2214) – Budrovac (Ž2213)

7,2

26113

Kalinovac (L26112) – Peski – Špoljarev Kut – Ž2185

5,4

26114

Novo Virje (Ž2185) – Brodić – Podravske Sesvete (Ž2235)

18,1

26115

Lijepa Greda (L26114) – Ferdinandovac (L26116)

2,1

26116

Ferdinandovac (Ž2185) – L26114

2,6

26117

Podravske Sesvete (Ž2235) – Pitomača (D2)

7,6

26118

Doljanec – Ž2208

1,5

26119

Poljana Križevačka (Ž2211) – Brezovljani (Ž2229)

3,4

26120

Ž2212 – Brestaki – Sveti Ivan Žabno (D22)

5,2

26121

Crljenjaki (L26089) – Kovačevac – Kraljevac (Ž3003)

5,1

26122

Brdo Cirkvensko (L26089) – Novi Glog – D28

2,9

26123

D28 – Hrsovo – Majur – L26124

4,8

26124

Cirkvena (Ž2231) – Brezine – Bolč (Ž3042)

4,6

26125

Bukovje Križevačko (D22) – Gračina

1,9

26126

Selnica Podravska (Ž2076) – Most (D20)

2,9

26127

Sirova Katalena (Ž2213) – Šandorovac (Ž2232)

6,4

26129

Kloštar Podravski (D2) – Kozarevac – L37046

12,7

26131

Rasinja(Ž2081) – Subotica Podravska(D2)

2,3

26132

Ž2180 – Mičijevac

1,0

26135

Kuštani (D28) – Cirkvena (Ž2231)

1,5

26136

Ž2184 – Grede Molvanske (Ž2185)

2,3

26137

Križevci: Račkog (D22) – Trg J. J. Strossmayera (D41)

1,3

26138

Križevci: Karane (D41) – Karanski put – Ulica M. Kiepacha (D22)

1,9

26139

Križevci: Naselje Mladine – D22

2,2

26140

Križevci: Pesek (L26064) – Radnički dol – Ulica Pušća (L26065)

2,2

26141

Ž2238 – L26085

1,3

26142

Špiranec (L26068) – Pokasin (L31066)

2,6

26146

Kalnik (L26003) – Šopron (Ž2138)

1,4

26147

Borje (L26003) – Šopron (L26146)

1,7

26148

Vukovec (D22) – Popovec Kalnički (L26047)

1,2

26151

Kalnik (L26146) – Kamenica

0,8

26154

Koprivnički Ivanec (Ž2112) – Peteranec (D41)

4,5

26156

Đurđevac: Ž2247 – D43

0,6

31002

Otrčkovec – Omamno – Ž3001

3,8

31003

Ž2221 – Zadrkovec – Ž3001

5,1

31004

Šurdovec – L31003

0,6

31005

Ž2221 – Prepolno

0,3

31006

Gornje Orešje – Ž2221

1,0

31007

Ž3002 – Tomaševec – Polonje – N. Mjesto – Krečaves (Ž3288)

7,5

31008

Radoišće (Ž3002) – L31009

1,8

31009

Zrinščina – Salnik – Dvorišće – Rakovec (Ž3288)

10,1

31010

L22074 – Prosinec – Vučilčevo – Dubravica (Ž2186)

3,7

31011

L31010 – Lukavec Sutlanski – Lugarski Breg

2,1

31013

Kraj Donji (Ž3005) – Marija Gorica (Ž3033)

1,9

31014

Vukovo Selo (Ž3005) – Križ Brdovečki (Ž3033)

2,3

31015

D225 – Ključ Brdovečki

0,6

31016

Ž3033 – Gornji Laduč – D225

3,7

31017

Merenje – Ž3006

1,4

31018

Pluska – Ž2237

1,4

31019

Krajska Ves – Ž2237

1,3

31020

Vadina – Ž2195

1,8

31021

L31022 – Pojatno (Ž2195)

3,7

31022

D. Pušča (Ž2186) – Ž2195

2,5

31023

Dubrava Puščanska – Ž2186

1,7

31024

Ž2186 – želj. kolodvor Novi Dvori

1,6

31025

Ž3007 – Igrišće (Ž2218)

2,1

31026

Ž3037 – Poljanica Bistranska (Ž2220)

1,3

31027

Ž3037 – Oborovo – Ž2220

2,4

31028

Kalinje – Pretoki (D3)

1,8

31029

G. Topličica – D3

1,7

31030

Velika Gora – Gornje Psarjevo – Ž3013

2,0

31031

Ž3014 – D. Psarjevo (Ž3013)

2,6

31033

Bunjak – Drenova (Ž3013)

1,6

31034

Drenova (Ž3013) – Suhodol Zelinski – Donja Zelina (D3)

3,9

31035

L31034 – Hrnjanec (Ž3012)

1,5

31036

Blaževdol Psarjevački – Blaževdol (D3)

1,0

31037

Curkovec – Ž3016

1,7

31038

D. Zelina (D3) – Vukovje Zelinsko – Ž3017

3,8

31039

Paukovec (Ž3039) – Banje Selo – Hrebinec – Ž3034

10,6

31040

L31009 – Vinkovec – Ž3018

3,9

31041

Polonje (L31007) – Valetić (L31009)

4,0

31042

Ž3288 – D. Topličica – Novo Mjesto (L31007)

4,3

31043

Baničevec – Ž3016

2,2

31044

Ž3016 – Dropčevec

0,8

31045

Križevčec – Ž3017

1,6

31046

Ž3017 – Majkovec – Ž3017

1,4

31047

Vrhovec – L31048

0,6

31048

Ž3075 – Negovec – Ž3075

3,7

31050

Lipnica – Hudovo – Ž3288

2,6

31051

Ž3288 – Dijaneš – Pirakovec – Ž3034

5,9

31052

Ledina – Kraljev Vrh (Ž3018)

2,3

31053

Gornja Velika – Donja Velika – Žunci – Lovrečka Velika – D41

9,7

31054

Ž3019 – Kamenica – Hruškovica – Marenić – Lovrečka Varoš – D41

8,8

31055

Cerik (L31054) – Lukovo – Ž3019

1,5

31056

Gaj (Ž3288) – Luka (D41)

2,5

31057

Celine (Ž3288) – Marinska Ves (D41)

0,7

31058

Luka (D41) – želj. kolodvor Vrbovec (Ž3077)

4,7

31059

Vrbovec: D41 – želj. kolodvor – Ž3288

3,4

31060

Lovrečka Varoš (L31054) – Cerje – Vrbovec (L31059)

2,5

31061

Graberšćak – D41

1,2

31062

D41 – Novaki Ravenski

2,4

31063

Repinec – L31066

1,2

31064

Vel. Brezovec – L31066

1,2

31065

Gostović (D41) – M. Brezovec – L31066

3,0

31066

Pokasin – Festinec – Podjales – Gradec (Ž3040)

6,9

31067

D41 – Podolec – Banovo (D41)

1,8

31068

L31067 – Đivan

0,5

31069

Cugovec (Ž2211) – Grabrić – Zabrđe – Koritna (D26)

6,1

31070

Remetinec – D28

1,8

31071

D28 – Nova Kapela

5,1

31072

Ž2211 – Habjanovac – Ž3041

4,0

31073

Ž3041 – L31074

2,5

31074

Žabnica(L31075) – St. Kapela – Ž3042

3,4

31075

Haganj (D28) – Zabnica – Zvonik (Ž2231)

5,1

31076

Ž2231 – Brezine (L26124)

3,1

31077

Ž3042 – Ivančani – Kunđevac – Dubrava (D26)

9,6

31078

Bolč (Ž3042) – D. Markovac – Kabel (Ž2231)

6,5

31079

Lužnica – Brdovec (D225)

0,9

31080

Ž3297 – Jarušje – Grdanjci (Ž3297)

24,2

31081

Noršić Selo – L31080

1,0

31082

Kostanjevec Podvrški – Ž3297

2,4

31083

Beder – Javorek – Ž3297

4,5

31084

Jarušje (L31080) – Smerovišće (L31087)

7,3

31085

Vratnik Samoborski – L31087

3,6

31086

Slani Dol – L31085

3,8

31087

Samobor (Ž3055) – Smerovišće – M. Lipovec

10,0

31088

V. Lipovec – L31087

1,3

31089

Velika Jazbina (Ž3050) – Vrhovčak – Samobor (Ž3055)

5,9

31090

Lug Samoborski (Ž3050) – Samobor (Ž3055)

3,2

31091

Gradna (Ž3054) – Celine Samoborske – Savršćak – L31092

3,2

31092

Medsave – Vrbovec Samoborski – Farkaševac Samoborski – Hrastina (Ž3060)

3,4

31093

Samobor (Ž3055) – Cerje Samoborsko – Manja Vas – Bukovje Podvrško

9,5

31095

L31093 – Kotari

0,3

31096

Ž3056 – Vel. Rakovica – Slavagora

2,9

31097

Sv. Nedjelja (Ž3061) – Nedeljski Breg

1,8

31099

Ž3061 – Jagnjić Dol – Mala Gorica (Ž3065)

3,4

31100

Molvice (Ž3059) – Mala Gorica (Ž3065)

2,2

31101

Novaki Samoborski (Ž3062) – Rakitje – Ž3064

2,9

31102

Kerestinec (Ž3066) – D1

3,2

31103

Kerestinec (L31102) – Ž3064

1,3

31104

Drenje Šćitarjevsko – Obrezina – Ž3068

2,9

31105

Bukevje – Ž31039

1,2

31106

L31039 – Glavničica – Cerje (L10158)

5,9

31107

L10162 – Prozorje – L10162

3,0

31108

L10162 – Dugo Selo (Ž3034)

2,0

31109

Dugo Selo (Ž3034) – Puhovo – Črnec Dugoselski – Ž3037

5,6

31110

Gornje Dvorišće (L31039) – Donje Dvorišće – Lukarišće – Ž3034

2,9

31111

Božjakovina (Ž3076) – L31039

1,5

31112

Ž3034 – Prikraj – Kusanovec

3,6

31113

Ž3034 – želj. kolodvor Vel. Ostrna (Ž3072)

4,2

31114

Mala Ostrna (Ž3072) – Leprovica – Obedišće Ježevsko (Ž3073)

3,6

31115

Novo Selo – L31058

0,8

31116

Poljana (Ž3080) – Poljanski Lug (Ž3079)

4,6

31117

Varoški Lug – Gornji Marinkovac – Prnjarovac – Grabik – Cerina (D26)

9,7

31118

Donja Obreška – Gornja Obreška – Ž3041

2,8

31119

Ž3041 – Stara Marča

1,6

31120

Čemernica Lonjska – Bešlinec (Ž3041)

2,8

31121

Krišci (L31120) – Ž3041

1,2

31122

D26 – Dubravski Markovac – Brezje – Ž3041

4,0

31123

Paruženac – Radulec – Ž3041

2,2

31124

Dubrava (Ž3041) – Zetkan – Graberec – Prnjarovac (L31126)

7,3

31125

D26 – Podlužan – Kostanj

3,1

31126

Mostari (Ž3041) – G. Lipovčani – D. Lipovčani (L37050)

5,1

31127

Gr. R. Slovenije – Sošice (Ž3096)

12,0

31128

Stupe – Kupčina Žumberačka – Ž3297

2,5

31129

Gornje Prekrižje – D. Prekrižje – Jezerine (Ž3097)

1,7

31130

Pećno – Rude Pribičke – Svrževo – Ž3297

10,0

31131

Slavetić (Ž3100) – Goljak

1,0

31132

Strmac (Ž3297) – Pribić – Krašić (Ž3297)

3,9

31133

Krašić (Ž3297) – Krupače

1,1

31134

Ž3100 – Hrašća – Toplice – Ž3102

3,8

31135

Brebrovac – Petrovina (Ž3102)

2,5

31136

Ž3101 – Gornja Kupčina – Ceglje (D1)

4,3

31137

Draga Svetojanska (Ž3102) – Dolanjski Jarak – Črnilovec – Ž3102

9,2

31138

Ž3102 – Ivančići – Vranov Dol – G. Reka (Ž3104)

5,3

31139

D310 – Cvetković

0,7

31140

Ž3055 – Jurjevčani – Vlaškovec – Donji Desinec – želj. kolodvor

9,2

31141

Lokošin Dol – Gornji Desinec (L31140)

3,0

31142

D1 – Zdihovo – Pavlovčani – Breznik – D1

4,9

31143

D1 – Goli Vrh – Repišće – Gonjeva – Novo Selo Okićko – Tržić – Klinča Selo (D1)

13,7

31144

Podgrađe Podokićko – Ž3056

1,8

31145

Ž3056 – Drežnik Podokički

2,8

31146

Petkov Breg – Klinča Selo (D1)

1,5

31147

Galgovo (Ž3056) – Rakov Potok (D1)

3,6

31148

D1 – G. Zdenčina – Ž3106

3,5

31149

D. Lomnica (Ž3109) – Ž3117

3,9

31150

D. Lomnica(L31149) – Lukavec (Ž1046)

4,2

31151

Ž1046 – Gudci

1,5

31152

Bukovčak – Ž3108

1,8

31153

Ž1046 – G. Lomnica – Ž3109

1,9

31154

V. Mlaka (Ž3109) – Mićevec. M. Kosnica – Selnica Šćitarjevska (Ž3068)

8,6

31155

Zračna luka »Pleso« – želj. stanica V. Gorica

3,9

31156

Ž3110 – Gradići – Petrovina Turopoljska

2,0

31160

D31 – Ključić Brdo

1,7

31161

D31 – Velika Buna – Ž3116

3,5

31162

Bapča (Ž3068) – Ž3113

2,7

31163

Poljana Čička (Ž3118) – Kuče – Rakitovec (Ž3115)

7,8

31164

Buševec: Ž3116 – Ž3115

3,4

31165

Strmec Bukevski (Ž3069) – Obed – Ž3041

4,5

31166

Sop Bukevski – Bukevje (Ž3041)

3,0

31167

Ž1029 – L31154

0,4

31168

Lazina Čička (Ž3113) – Ribnica – Ž3041

3,2

31169

Ž3041 – Orle

1,0

31170

Ž3041 – Ž3041

2,4

31171

Tedrovec – Ž3074

0,5

31172

Tarno – Lepšić – Opatinec – Jalševec (Ž3122)

4,4

31173

Zaklepica – Ž3041

0,9

31174

Križ (ind. zona) – L31180

3,0

31175

Kloštar Ivanić (Ž3041) – Sobočani – Ž3074

6,6

31176

Caginec (D43) – Derežani – Ž3125

3,9

31177

Ivanić Grad(Ž3041) – Donji Šarampov

1,1

31178

Deanovec (Ž3125) – Širinec – Križ (Ž3127)

5,2

31179

Johovec – M. Hrastilnica (L31180)

1,8

31180

V. Hrastilnica – Križ (Ž3127)

4,8

31181

G. Prnjarovac (Ž3126) – D. Prnjarovac

2,0

31182

Ž3124 – Konščani

1,9

31183

Ž3128 – Razljev

0,5

31184

Mirkopolje – L31185

0,7

31185

Ž3297 – Gorščaki – Ž3146

8,3

31186

Bregana Pisarovinska (Ž1037) – Gorica Jamnička – Ž3108

3,1

31187

D36 – Dvoranci – Selsko Brdo – D36

7,3

31188

Ž1046 – Gustelnica

1,2

31189

Ž1046 – Jerebić – Cvetković Brdo – Opatija – D31

7,6

31190

Ž3154 – Lijevi Štefanki – D36

1,9

31191

D31 – Roženica

0,6

31192

D31 – Zgurić Brdo

1,1

31193

Kozjača (Ž3112) – Novo Brdo – D31

4,5

31194

Žitkovčica – L31193

1,6

31195

Čakanec – G. Hruševec (D31)

2,8

31196

D31 – Markuzi

1,8

31197

L31196 – Ježoviti

1,3

31198

Ž3116 – Barbarići Kranarski

2,6

31199

D31 – Pustike – G. Vukojevac – D30

8,6

31200

Ž3155 – Gladovec Kravarski

0,7

31201

Donji Hruševec (Ž3155) – D. Selo

2,3

31202

Strezojevo – L31203

1,0

31203

Ž3155 – Hotnja – D36

7,8

31204

L31203 – Gajdeki – L31203

1,4

31205

Auguštanovec – Lijevi Degoj – Pokupsko (D31)

4,8

31206

D31 – Gladovec Pokupski – Pokupsko (D31)

3,2

31207

Ž3053 – Bobovica (3297)

1,5

31208

Gornja Vas (3297) – Mrzlo Polje Žumberačko – L31080

4,6

31209

Čret Posavski – Ž3041

1,4

31210

Veleševec (Ž3041) – Selce

3,0

31211

Kuće (L31163) – Kaznionica i Odgojni zavod u Turopolju

2,5

31213

Pisarovina: Ž3106 – D36

1,5

33001

Ž3041 – Desni Dubrovčak – Desno Željezno

3,3

33002

Ž3130 – Ruškovica

2,0

33003

Katoličko Selišće – Ž3130

2,7

33004

D30 – Donji Vukojevac – L31199

1,6

33005

Brežane (Ž3151) – Modruše – Prkovec – Gradec – Krleščak – L33005

10,3

33006

Željeznički kolodvor – Lekenik – D30

0,9

33007

Pok.Polanjek – D36

4,0

33008

Stari Brod (D36) – Vrh Letovanički – Letovanić (D36)

5,4

33009

Sela (D36) – Jazvenik

2,7

33010

Žabno – D36

1,1

33011

Lijevo Željezno – Ž3121

1,2

33012

Lijeva Luka (Ž3121) – Martinska Ves (Ž3121)

1,4

33013

Ž3120 – Ljubljanica

2,2

33014

Ž3120 – Strelečko

1,9

33015

Ž3120 – Bok Palanječki

3,0

33016

D36 – Veliko Svinjičko (Ž3210)

6,5

33017

Stružec (D36) – Potok – L33019

11,2

33018

Moslavačka Slatina – Popovača (Ž3124)

7,0

33019

Ž3124 – Osekovo (Ž3161)

5,1

33020

Voloder (Ž3124) – želj. postaja

1,7

33021

Mikleuška – Ciglenica – Ž3124

5,4

33022

Krajiška Kutinica – L33023

2,8

33023

Kutinica – Katoličke Čaire – Ž3164

9,2

33024

Kletište – Ž3163

1,3

33025

Katoličke Čaire (L33023) – M. Bršljanica – Velika Bršljanica (L37137)

6,3

33026

Brnjavac – Gvozd (Ž3186)

3,0

33029

Ž3152 – Golinja – G. Taborište – D31

7,5

33031

Kozarac (Ž3152) – G. Trstenica

3,0

33032

Ž3194 – Donja Bučica

3,6

33033

G. Viduševac – D31

1,3

33034

Ž3195 – Hađer

0,7

33035

D36 – Pok. Vratečko

1,2

33036

Ž3275 – D. Jame

3,2

33037

Novi Farkašić (Ž3196) – D. Mokrice – Ž3198

4,6

33039

D37 – Graberje

1,0

33040

Gora (D37) – Sibić

1,9

33041

D37 – Novo Selo Glinsko

3,3

33042

D37 – Križ Hrastovački – Pecki – D. Bačuga (Ž3235)

12,8

33043

Petrinja: D30 – D30

1,5

33044

Petrinja (L33043) – Križ Hrastovački (L33042)

3,0

33045

Petrinja: L33043 – D30

0,3

33046

Petrinja (D30) – Cepeliš (L33042)

2,8

33047

Petrinja: D30 – Ž3200

1,7

33048

Petrinja: D37 – Ž3200

2,0

33049

Petrinja: D37 – L33048

1,6

33050

Petrinja (Ž3200) – D37

2,0

33051

Nova Drenčina (Ž3202) – D37

1,5

33053

D30 – Taborište

0,8

33054

D30 – Klinac

2,3

33056

Budaševo (Ž3206) – Topolovac (Ž3206)

3,0

33057

Goričica (Ž3205) – Topolovac (Ž3206)

0,9

33058

Ž3205 – Crnac

1,2

33059

Klobučak – D224

1,2

33060

D224 – Pola

1,3

33061

Ž3209 – Bukovsko

4,3

33062

Ž3208 – Blinjska Greda – Donjani – D224

5,6

33064

D224 – Kinjačka – Staro Selo (L33109)

7,4

33066

Brđani Kosa (D224) – Vukoševac – Ž3244

4,7

33067

Gornja Letina (Ž3211) – Donja Letina

2,8

33068

Selišće Sunjsko – Ž3247

1,0

33069

Repušnica (Ž3124) – želj. postaja

0,7

33070

Kutina (D45) – Husain – Batina – Ž3213

4,5

33071

Kutina (L33070) – Mišinka – Ž3213

6,3

33072

Ilova (Ž3213) – Ž3124

1,4

33073

Jamarica (Ž3216) – Janja Lipa – Brezine (Ž4095)

10,1

33074

L34095 – Slavsko Polje – D6

5,3

33075

Crevarska Strana (D6) – D6

8,1

33077

Blatuša (Ž3186) – Ž3228

4,3

33080

Perna(Ž3228) – Vorkapić – Ž3229

9,1

33083

G. Čemernica (Ž3152) – D6

7,0

33085

Šatornja – D6

1,5

33086

Skela – Donje Selište – Ž3231

4,1

33087

Glina: D37 – Frankopanska ulica – S. A. Radića – Frankopanska

1,3

33088

Joševica – D6

1,5

33089

D6 – Roviška

1,3

33091

Ž3231 – Buzeta

6,1

33092

Dabrina – D6

3,1

33093

Brnjeuška – Majske Poljane (Ž3232) – Trtnik Glinski – Ravno Rašće – D6

14,7

33094

Maja (D6) – Svračica

1,2

33095

L33091 – Prijeka – Dolnjaki – D6

4,5

33097

Ž3238 – Trnovac Glinski

1,9

33098

Ž3238 – Veliki Gradac – Ž3234

5,2

33099

Gornja Bačuga – Ž3235

1,8

33100

Ž3201 – Hrvatski Čuntić – Ž3201

1,1

33101

Prnjavor Čuntički – Ž3201

0,6

33102

Dragotinci – Ž3201

1,1

33103

D30 – Deanovići – Ž3240

4,2

33104

D30 – Petkovac

0,5

33105

Jabukovac (Ž3201) – L33106

2,9

33106

Tremušnjak(L33105) – Begovići – Jabukovac (Ž3201)

6,6

33107

Ž3240 – Jošavica

1,1

33108

Ž3234 – Mačkovo Selo

1,2

33109

Letovanci (Ž3208) – S. Selo – Sjeverovac – Kladari – M. Gradusa (Ž3244)

8,0

33110

Borojevići (Ž3241) – Lovča

7,2

33111

Umetići (D30) – G. Bjelovac – D. Bjelovac (L33112)

3,9

33112

D30 – Kostreši Bjelovački – G. Kukuruzari – D30

4,5

33114

Babina Rijeka – D. Kukuruzari (D30)

4,5

33115

Drljača (Ž3244) – Četvrtkovac (L33116)

1,0

33116

D224 – Četvrtkovac – Radonja Luka – L33117

7,5

33117

M. Gradusa (Ž3244) – Svinica – G. Hrastovac (D224)

10,2

33118

L33117 – M. Krčevo – V. Krčevo (Ž3245)

2,9

33119

Donji Hrastovac (D224) – Ž3294

1,7

33120

Staza (Ž3294) – želj. postaja

1,0

33121

L33126 – Staza (Ž3294)

2,3

33122

L33126 – Pobrđani (Ž3294)

2,0

33123

L33126 – Čapljani – Ž3294

2,4

33124

G. Meminska (L33126) – Jasenovčani – Ž3294

2,4

33126

D224 – G. Meminska – Timarci (Ž3247)

6,6

33127

L33126 – Selište Kostajničko – Hrvatska Kostajnica (D47)

10,1

33128

Graboštani (D224) – Mračaj

3,6

33129

Sunja (Ž3211) – Ž3294

3,3

33130

Sunja (L33129) – D224

1,4

33131

Sunja (L33129) – Krivaj Sunjski

2,6

33132

Ž3247 – Žreme

1,2

33133

Kostajnički Majur (D224) – Kostrići

2,5

33134

L33127 – Rausovac – Ž3264

3,5

33135

Ž3247 – Ž3294

1,2

33136

Strmen (Ž3247) – Crkveni Bok – Ivanjski Bok

5,7

33137

Piljenice (Ž3213) – Lipovljani (Ž3215)

5,4

33138

Piljenice (Ž3213) – Kraljeva Velika (Ž3215)

9,7

33139

Trebež – Ž3209

1,2

33140

St. Subocka (Ž3249) – Sigetac

2,0

33141

Lipovljani (Ž3124) – Kozarice (Ž3217)

5,7

33142

L33141 – Novi Grabovac (L41006)

5,8

33143

Ž3124 – Ž3217

4,6

33144

Rajić (Ž3252) – želj. postaja

0,9

33145

Rajčići – Rajić (Ž3252)

5,5

33146

Brubno – D6

2,4

33147

Ž3231 – Bojna – Kobiljak – Ostojić – Donji Žirovac (D6)

16,0

33149

Ljeskovac – Ž3234

3,5

33150

D6 – Majdan

4,0

33151

Brestik – Ž3238

3,5

33152

Zrin (Ž3263) – Zrinski Brđani Rudeži – Švrakarica – Paukovac (Ž3262)

7,8

33153

Zrin (Ž3263) – Donji Javoranj (Ž3262)

8,5

33154

Gorička (Ž3262) – Pedalj – Donja Stupnica (Ž3234)

7,0

33155

L33154 – Grabovica – L33152

3,9

33156

Udetin – Bansko Vrpolje (L33157)

3,2

33157

Ž3262 – Glavičani – Bansko Vrpolje – Ćore – Vanići (D6)

6,1

33159

D30 – Čukur

3,0

33160

Rogulje – Ž3263

1,5

33161

Lotine – Šegestin – L33153

7,3

33162

Riječani Buinjski – L33163

1,9

33163

Buinja – Ž3263

2,1

33164

Šakanlije – Jovac (L33166)

2,1

33165

Volinja – D47

1,6

33166

D47 – Jovac – Ž3263

4,8

33167

Trgovi – D6 – Kosna

4,1

33168

Gage – D6

3,2

33169

Ž3262 – Hrtić – Dvor (L33176)

4,0

33170

Sočanica – L33171

1,9

33171

D6 – Javnica – Kotarani

8,7

33173

L33175 – Gornji Dobretin – L33175

7,4

33175

Matijevići (D6) – Javornik – Donji Dobrtin – Ivanjska (gr. BiH)

11,4

33176

Dvor: D47 – D6

1,1

33177

Ž3294 – Baćin – D47

2,7

33178

Donji Cerovljani (Ž3294) – želj. postaja – D47

4,2

33179

D47 – Bair – Popovac

1,2

33180

Hrvatska Kostajnica: D47 – D47

0,5

33181

Orleković (D36) – Brkiševina

5,7

33182

Šišinec – Brkiševina (L33181)

1,5

33184

Višnjica – D47

1,2

33185

D30 – Petrovec

0,5

33186

Topusko (Ž3229) – Hrvatsko Selo – Ž3229

2,9

33187

D6 – Gornji Žirovac

3,8

33189

Rujevac – D6

1,4

33191

Ljubina – D6

6,1

33192

D30 – D. Velešnja – G. Velešnja

5,0

33193

L33109 – Sjeverovac – Ž3244

1,9

34001

Gr. R. Slovenije – Brezovica – Pilatovci – Radatovići – Badovinci – Ž3273

13,5

34002

Sv. Gera – Sekulići – Kuljaji – Radatovići (L34001)

8,5

34003

L34001 – Dragoševci – Liješće – gr. R. Slovenije

3,8

34004

Ž3273 – Kašt – Brašljevica – gr. R. Slovenije

4,1

34005

Jurovo – D6

1,6

34006

Bubnjarci ŽS – Ž3098

1,6

34007

Ž3098 – Donji Bukovac – Žakanje – D6

3,9

34008

Ž3096 – Stojavnica – Ž3097

4,1

34009

Ž3097 – Vrškovac – Ž3097

2,9

34010

Ž3097 – Galez Draga

1,4

34011

Ž3097 – Obrež – Gorniki – Lović Prekriški – Ž3097

7,2

34012

Ž3097 – Gornji Lović – Obrež (L34011)

3,7

34013

Ferenci (L34011) – Vrhovac (Ž3099)

5,5

34014

L34013 – Škaljevica – Hrženik – Ž3097

4,8

34015

L34014 – Grandić Breg

1,4

34016

Zaluka – Ž3099

3,7

34017

Ž3098 – Reštovo

1,4

34018

Kamanje (Ž3098) – Police – Ozalj (Ž3098)

8,3

34019

Preseka – Veli Vrh (L34018)

1,2

34020

Brlog – L34018

1,1

34021

Ž3098 – Durlinci – Police (L34018)

3,1

34022

Mišinci – D6

1,3

34023

Brihovo (Ž3140) – Kohanjac – D6

2,9

34024

D6 – Breznik – Jugovac

3,3

34025

Pravutina (Ž3140) – Vel. Paka – Ribnik (D6)

7,4

34026

L34025 – Mrzljaki – Kunići – Ladešić Draga – Ž3141

13,2

34027

L34025 – Lipnik – D6

2,8

34028

Ribnik (D6) – Martinski Vrh – Jaškovo – G. Pokupje (Ž3297)

15,5

34029

Donji Oštri Vrh – Ozalj (Ž3098)

2,5

34030

L34028 – Veliki Erjavec – Svetice – Mali Erjavec (Ž3297)

7,2

34031

Požun – Ozalj (Ž3297)

0,9

34032

Vrbanska Draga – L34033

3,3

34033

D6 – Mali Modruš Potok – Pišćetke – Grdun – Ž3144

10,3

34034

L34033 – Završje – Tomašnica – Ž3144

6,7

34036

D6 – Vel. Modruš Potok

1,5

34037

D6 – Vinski Vrh – Ž3142

4,3

34038

Zorkovac – L31185

1,2

34039

L31185 – Vukoder – Konjkovsko – Budrovci (D1)

5,5

34040

Priselci – G. Pokupje (Ž3297)

1,9

34041

D1 – želj. kolodvor Draganići

1,3

34042

Ž3297 – Hrnetić – Drežnik – Banija (Ž3148)

5,5

34043

Ilovac (D1) – Orlovac (D36)

1,3

34045

D36 – Rečica – Donja Rečica

3,5

34046

Karasi

1,2

34047

Slunjska Selnica – Ž3153

0,9

34048

Banska Selnica – Ž3153

0,8

34049

Novo Selo Lasinjsko – Ž3153

1,2

34050

Šišljavić (D36) – Kupa

1,1

34051

Donja Lasinja – Lasinja (Ž3152)

1,1

34052

Ž3153 – Dobrići – Crna Draga – Lasinja (Ž3152)

8,5

34053

Ž3152 – Desni Štefanki

0,8

34054

Fratrovci – D3

1,0

34055

Pribanjci (D204) – Žubrinci – D3

4,6

34056

Gr. R. Slovenije – Donje Prilišće (Ž3141)

0,7

34057

Hrsina – Bosiljevo (Ž3175)

2,2

34058

Tomašići (Ž3176) – Radočaji

2,1

34059

Ž3141 – Kućevice – Novigrad (Ž3142)

5,1

34060

Tončići – Straža – Jarče Polje (D3)

1,7

34061

D3 – Mračin – Gradište – Lipa (L34062)

7,4

34062

Vodena Draga (Ž3174) – Lipa – Zvečaj (D23)

6,8

34063

Frketić Selo – Dubravci (D3)

0,8

34064

D3 – Dubravci – Kozalj Vrh – Venac Mrežnički (D23)

4,7

34065

Lišnica – D3

0,6

34066

Skupica – Ž3179

0,8

34067

Gršćaki – D23

2,2

34068

Belavići (Ž3182) – Galović Selo

1,5

34069

Mrežnički brig (Ž3183) – Bošt

2,2

34070

Ž3183 – Mrežnički Novaki – Križ – L34080

4,7

34071

L34044 – Husje

1,3

34072

Karlovac (D3) – Gornje Mekušje – Kamensko – Ž3186

5,4

34073

D3 – Bašćinska – Ž3148

1,5

34074

Ž3181 – M. Švarča – Ž3185

2,8

34076

D1 – Zastinje

4,5

34077

Belajske Poljice (Ž3185) – Ladvenjak (Ž3188)

4,5

34078

Ž3184 – Mrežnička Varoš – Mrežnički Brig – Ž3183

3,7

34079

Ž3184 – Pećurkovo Brdo – L34080

1,8

34080

Belaj (Ž3185) – Leskovac – Šćulac (Ž3185)

8,1

34081

Leskovac (L34080) – Carevo Selo – Barilović (Ž3185)

2,8

34082

Ž3185 – G. Velemerić – D. Velemerić – Tušilović (D1)

5,4

34083

Ž3189 – Kosijersko Selo – Koranski Brijeg – L34082

5,6

34084

Ž3186 – Mikšići – D1

2,3

34085

Brođani – Ž3186

3,2

34086

Popović Brdo (Ž3186) – G. Trebinja (Ž3187)

3,7

34087

Ž3153 – Brežani – Ž3186

2,5

34088

Ž3153 – Lipje – Skakavac (Ž3186)

3,6

34089

Kablar (Ž3153) – Banski Moravci (Ž3186)

2,2

34090

Ribari – Ž3153

1,4

34091

Ž3186 – Utinja – Vojišnica (D6)

19,1

34092

L34091 – Manjerovići

2,3

34093

Živković Kosa (D6) – Bukovica – L34091

7,9

34094

Zimić – D6

1,5

34095

L34091 – Utinja Vrelo – Malešević Selo – Vojišnica (D6)

9,6

34096

Banski Kovačevac (Ž3153) – Sjeničak Lasinjski (Ž3186)

6,3

34097

Donji Sjeničak – Ž3186

1,6

34098

Vitunj – Puškarići (Ž3254)

5,5

34099

L34098 – Brestovac – Hreljin (D42)

2,4

34100

Drenovac – D42 – Bukovnik

3,3

34101

Ogulin: D42 – B. Frankopana – D42

1,6

34102

Grabrk (Ž3175) – Gorinci – Skukani (Ž3176)

8,4

34103

Duga Gora – Gen. Stol (Ž3176)

5,6

34104

Trošmarija (Ž3175) – Višnjić Brdo – Tounj (Ž3220)

12,1

34105

D42 – Potok Tounjski – Zdenac (D42)

3,2

34106

Jankovo Selište – Kejići – Ž3185

3,3

34107

Ž3185 – Mrežnički Brest – Petrunići – Siča – Ž3185

6,6

34108

Ž3185 – Cerovac Barilovićki – Žabljak

2,6

34109

Ž3185 – Donja Perjasica

1,9

34110

Svojić – Ž3185

2,9

34111

Perjasica (Ž3185) – Primišlje (Ž3256)

18,1

34112

Ž3189 – Donji Skrad – Veliki Kozinac

5,6

34113

Mlakovac (L34082) – D. Budački (L34114)

2,1

34114

Dugi Dol (Ž3189) – Donji Budački (D1)

3,7

34115

D1 – Grabovac Krnjački

1,0

34116

Krnjak (Ž3189) – Podgorje Krnjačko

1,7

34117

Ponorac – Gornji Skrad – L34118

2,2

34118

Velika Crkvina – Čatrnja – Zagorje (D1)

6,5

34119

L34118 – Dvorište

1,4

34120

Zagorje (D1) – Vođević – Veljun (D1)

6,2

34121

Brebornica (D1) – G. Budački – Vođević (L34120)

6,0

34122

Veljun (L34120) – Cvijanović Brdo – Cvitović (Ž3257)

12,8

34123

Budačka Rijeka (D1) – Trupinjak

6,7

34124

Knežević Kosa (D6) – Kokirevo

1,1

34125

Grabovac Vojnički (Ž3290) – Žarište

1,6

34126

Vojnić (D216) – Radmanovac

2,5

34127

Biljeg (D6) – Ključar – Muljava (Ž3225)

5,4

34128

Vrelo – Jasenak (Ž3254)

5,3

34129

Krakar – Radojčići (Ž5191)

2,0

34130

Tomići – Trbovići (Ž5191)

3,5

34131

Drežnica (Ž5191) – Podbitoraj

2,4

34132

Potok Musulinski – Bjelsko (Ž3254)

1,9

34133

Zagorje Modruško (Ž3218) – Oštarije (D42)

3,9

34134

Oštarije (D42) – želj. kolodvor Oštarije

2,3

34135

Josipdol (D23) – Carovo Polje – Čakovac Oštarijski (D23)

4,3

34136

Jospdol (D42) – Salopeki – Modruš (D23)

7,8

34137

Munjava (D23) – Cerovnik – Kunić – Međeđak (D42)

13,1

34138

Poloj (L34111) – Veljun (D1)

4,1

34139

L34122 – Šljivnjak – Kestenovac – Dunjak (Ž3224)

9,9

34140

Donji Nikšić (D1) – Donje Taborište (Ž3258)

4,6

34141

Ponor – Žalčeva Kosa (Ž3258)

2,0

34142

Obrovci (Ž3257) – G. Glina – Kremen (Ž3258)

4,5

34143

Glinica – Gojkovac (Ž3270)

1,5

34144

D216 – Prisjeka – Kusaja – Ž3224

3,9

34145

D216 – G. Brusovača – Svinica – Gejkovac (Ž3229)

8,7

34146

Ž3224 – Dejanović Križ – Ruševica – Cetingrad (Ž3258)

7,1

34147

Ž3258 – Gnojnice – Cetinski Varoš (Ž3266)

8,8

34148

Janja Gora – Plavča Draga (D42)

3,7

34149

L34148 – Jezero – Jakšići (D42)

3,4

34150

Želj. kolodvor Blata – D42

1,5

34151

Vojni poligon – Slunj (Ž3256)

1,9

34152

L34151 – Podmelnice – D1

1,9

34153

Slunj (Ž3266) – Lumbardenik

3,8

34154

Donji Lađevac (Ž3266) – Kruškovača (Ž3266)

9,1

34155

D1 – Čuić Brdo – Donji Furjan (Ž3266)

7,0

34156

Jelov Klanac – Rakovica (D1)

2,4

34157

Rakovica (D1) – Donji Lipovac

5,2

34158

Nova Kršlja – Ž3269

0,9

34159

Lipovača (Ž3269) – Drežnik Grad (D217)

3,5

34160

Drežnik Grad (D217) – Sadilovac – Lipovača – L34159

8,8

34161

D1 – Čatrnja – D217

2,1

34162

L34019 – Veliki Vrh Kamanjski – L34018

1,8

34163

Tatar Varoš (Ž3258) – Gornje Gnojnice (L34147)

3,1

34164

Grabarska (Ž3258) – Šiljkovača

3,4

37002

Gornji Mosti – Srednji Mosti – Donji Mosti (Ž2182)

2,9

37003

Jakopovac (Ž3004) – Kobasičari (Ž2143)

6,6

37005

Ž2182 – Gornje Zdelice – Ž2236

3,7

37006

Babotok (Ž2236) – Botinac – L37015

4,5

37007

Ž2236 – Jabučeta – Ž2236

3,0

37008

Kovačevac (L26121) – Rovišće (D28)

3,2

37009

L37010 – Draganić – Rovišće (D28)

4,1

37010

Kakinac – Ž3022

4,4

37011

Ž2143 – Podgorci – L37010

3,2

37012

Marići (Ž3022) – Prekobrdo – Šiptari – Ž2143

3,6

37013

Reškovci – L37003

1,7

37014

Stanići – Ž2182

0,9

37015

Kapela (L37016) – Lipovo Brdo

1,5

37016

Kapela (Ž2182) – Stara Diklenica – L37023

4,3

37017

Ž3042 – Breza

2,6

37018

Žabjak (Ž3021) – Stančići – Ž3042

5,5

37019

Klokočevac (Ž3023) – Ž3042

2,9

37020

Gudovac (Ž3042) – D. Gudovac – Rašće – Ž3042

8,1

37021

Plavnice Stare (Ž3043) – Ž3042

1,9

37022

Ž2182 – Starčevljani – Plavnice Gornje (L37023)

3,5

37023

Nova Diklenica (D43) – Plavnice Gornje (Ž3024)

5,8

37024

Plavnice Gornje (Ž3024) – L37025

1,4

37025

D43 – Bjelovar (Ž3024)

7,8

37026

Bjelovar: L37025 – D28

1,9

37027

Bjelovar: Ž3043 – D43

0,9

37028

Bjelovar: Ž3043 – D28 – Ž3024

2,6

37029

Bjelovar (D28) – Brezovac (Ž3045)

2,8

37031

Bjelovar: D43 – Ž3045

1,1

37032

Bjelovar: L37028 – D28

1,4

37033

Bjelovar: L37025 – D43

0,7

37034

Višnjevac – Martinac – Ž3027

5,3

37035

Trojst. Markovac (D43) – L37034

3,5

37036

Novoseljani (Ž3046) – Prokljuvani – L37039

3,7

37037

L37036 – Ždralovi (Ž3047)

2,0

37038

D28 – Stari Pavljani

3,1

37039

Ž3027 – Maglenča – Ciglena (Ž3088)

10,6

37040

Prokljuvani (L37036) – Gornji Tomaš – Prespa – Ciglena (Ž3088)

6,7

37041

Gornji Tomaš (L37040) – Tomaš (Ž3048)

1,5

37042

Kegljenac – Malo Trojstvo – Ž3025

2,2

37043

Dominkovica – Ž3025

1,1

37044

Vrbica – Ž3025

2,4

37045

Paulovac – Ž3027

1,0

37046

Šandrovac (Ž2232) – Ribnjačka – Ž2232

13,2

37047

Pupelica – Ravneš – Ž3029

5,2

37048

L 31124 – Gornji Dragičevci (D26)

2,5

37050

Sovari (D43) – Gornji Prnjerovac (Ž3126)

5,2

37051

Cerina (L37050) – Bosiljevo (D43)

3,9

37052

Dereza – D26

1,1

37053

D. Draganec – Komuševac – D43

3,1

37054

L37053 – Gornji Draganec (D43)

1,1

37055

D43 – Milaševac (L37056)

1,2

37056

L37057 – Milaševac – D26

4,7

37057

Vagovina (D43) – Bojana – Grabovnica (D26)

6,8

37058

L37057 – B. Brdo

1,3

37059

Ž3283 – Staro Štetanje – D43

2,8

37061

Blatnica – D43

0,7

37062

D43 – Laminac (Ž3081)

4,5

37063

D43 – D. Šušnjara (Ž3082)

4,7

37064

Starine (L37065) – Kozlani – Utiskani

3,6

37065

L37062 – Starine – Rastovac – Ivanska (Ž3081)

4,9

37066

Rastovac (L37065) – Ž3081

1,6

37067

Ž3082 – Križic – L37068

3,0

37068

Babinac (L37069) – Gornja Petrička – L37069

6,7

37069

Ž3084 – Babinac – D. Petrička – Samarica – D26

10,4

37070

Paljevine (Ž3084) – Kolarevo Selo – Đurđic (Ž3086)

5,9

37071

Brezovac (Ž3045) – Malo Korenovo – D43

3,1

37072

Malo Korenovo (L37071) – Galovac (Ž3045)

2,4

37073

D28 – Kokinac – Ž3045

4,8

37074

L37070 – Međurača – Ž3090

8,7

37075

Srijedska (Ž3085) – Ž3085

2,2

37076

Ž3085 – Berek (Ž3084)

2,5

37078

Nova Rača (Ž3090) – Slovinska Kovačica (Ž3092))

5,5

37079

Patkovac (D28) – Dautan (Ž3029)

2,7

37080

Ž3029 – Stara Rača – L37074

3,8

37081

Bedenik (Ž3091) – Ž4002

3,2

37082

L37081 – Babinac – Ž4002

6,3

37083

Bedenička – Ž4002

1,3

37084

D28 – Mala Pisanica – Slovinska Kovačica (Ž3092)

4,4

37086

Bačkovica (Ž4002) – Čađavac – L37087

4,4

37087

Velika Pisanica (Ž4002) – Nova Pisanica – Zrinska (Ž3095)

10,5

37088

L37087 – Ž3093

3,0

37089

Sibenik – Mali Grđevac (Ž4242)

4,8

37090

Čremušina – L37089

3,1

37092

Mala Jasenovača – L37117

2,1

37094

Velika Peratovica – Mala Peratovica – L40016

5,0

37095

Ž3128 – Pavličani

1,8

37096

Vrtlinska (Ž3128) – Andigola – D26

12,7

37097

D26 – Ž3128

1,3

37098

Donji Miklouš (Ž3082) – Novo Selo

2,6

37099

L37069 – Ž3084

6,8

37100

Donja Petrička (L37069) – Ž3084

3,3

37101

L37100 – Krivaja – L37099

3,2

37103

L37099 – Šimljana – Oštri Zid – D26

5,1

37104

Šimljanik (D26) – L37103

3,9

37105

Gornja Garešnica (Ž3131) – Veliki Prokop – D26

8,1

37107

Ž3084 – Ruškovac (Ž3277)

2,5

37108

Gornja Begovača – Ž3084

1,0

37109

Ž3084 – Kostanjevac

1,9

37110

Gornja Ploščica (Ž3277) – Nova Ploščica (Ž3029)

2,7

37111

Ž3277 – Gornja Trnovitica – Mlinski Vinogradi – Ž3090

5,4

37113

Velika Trnovitica (Ž3090) – Ladislav (Ž3133)

4,4

37114

D26 – Palešnik (D45)

7,9

37115

L37114 – Zdenčac – Ž3136

6,2

37116

Ž3094 – Velika Jasenovača – Grbavac (Ž3139)

6,4

37117

Velika Barna (Ž3093) – Mala Barna – L40016

6,0

37118

Otkopi – D5

2,2

37119

Mala Peratovica (L37094) – Gornja Rašenica – Ž3094

7,2

37120

Gornja Rašenica (L37119) – L37125

2,4

37121

Dioš – L37122

1,5

37122

D5 – Šuplja Lipa – Borova Kosa – Ž3094

7,3

37123

Dapčevački Brđani – D5

0,6

37124

D5 – Mala Dapčevica

1,4

37125

Treglava – Ž3094

1,8

37126

Ivanovo Selo (Ž3094) – Munije – Dijakovac

10,5

37127

Mala Maslenjača (Ž3094) – Velika Maslenjača

1,2

37128

Veliki Miletinac – Bastajski Brđani – D34

4,5

37129

Mali Bastaji – D34

0,9

37130

D34 – Koreničani

0,4

37131

L40022 – Removac

1,2

37133

Gornje Cjepidlake – L40022

0,4

37134

D34 – Puklica

1,0

37135

Đulovac (D34) – Stara Krivaja

2,4

37136

L37135 – Nova Krivaja

0,7

37137

Dišnik (Ž3165) – Velika Bršljanica – Rogoža (D45)

9,7

37138

Ž3165 – Kapelica (D45)

4,6

37139

Malo Vukovje (Ž3167) – Gojlo (Ž3213)

6,3

37140

Kaniška Iva (Ž3167) – Ribnjaci – Marino Selo (Ž4094)

5,4

37142

Hrastovac (D45) – Blagorodovac (D26)

4,1

37143

Imsovac (Ž3137) – Stražanac – Ž3138

5,7

37144

Imsovac – Ž3281

4,0

37145

Uljanik (D26) – Gornji Uljanik

2,3

37146

Brestovac Daruvarski (Ž3138) – Ljudevit Selo – Ž3169

7,0

37147

Lipovac Majur – L37146

1,2

37148

Brestovačka Brda – Ivanovo Polje (Ž3169)

3,2

37149

L37150 – Golubinjak – Drlež – Trojeglava – Goveđe Polje – Brekinska (L41004)

13,1

37150

Šibovac (Ž3171) – Donji Sređani (D26)

6,3

37151

Gornji Sređani (D26) – D5

2,2

37152

Donji Daruvar (D5) – Dobra Kuća – Vukovije (D34)

6,1

37154

Ž3170 – Ječmenica – Markovac (Ž3170)

5,5

37156

Sirač (L37155) – Barica

1,8

37157

Miljanovac (Ž3173) – Badljevina (D26)

4,2

40001

D2 – Ž4001

2,6

40002

Ž4002 – Sedlarica (Ž4006)

3,1

40003

Pitomača (D2) – Starogradački Marof – Okrugljača (Ž4003)

13,1

40004

L40003 – Križnica – Skela

4,9

40005

Starogradački Marof (L40003) – Stari Gradac (D2) – Ž4006

12,6

40007

Turanovac (Ž4009) – Ž4007

1,6

40008

Zrin Lukački – D5

0,5

40009

Terezino Polje (D5) – V. Polje – L40011

5,4

40010

Ž4004 – Rit – Dugo Selo Lukačko (Ž4013)

5,1

40011

Budrovac Lukački (L40010) – Žlebina (Ž4005)

5,7

40012

Lug Gradinski – Ž4005

1,7

40013

Rušani (Ž4005) – Detkovac (L40014)

5,0

40014

Ž4005 – Novi Gradac – Detkovac (L40013)

8,4

40015

Špišić Bukovački Vinogradi (Ž4006) – Špišić Bukovica (Ž4242)

5,0

40016

Topolovica (Ž4242) – D5

8,5

40017

D2 – Novi Antunovac

1,5

40018

Ž4008 – D2

3,8

40019

D5 – Brezik

1,0

40021

Virovitica (D2) – Podgorje (Ž4020)

3,2

40022

Milanovac (Ž4021) – Jasenaš – Đulovac (D34)

18,3

40024

Suhopolje (D2) – Borova (Ž4022)

3,4

40025

Ž4005 – Lipovac – Gaćište (Ž4016)

7,2

40026

Zvonimirovo – Ž4024

2,5

40027

Ž4024 – Naudovac – Jugovo Polje – D2

5,6

40028

L40027 – D2

1,0

40029

D2 – Budanica

3,3

40030

L40029 – D2

1,6

40031

D34 – Žubrica – L40029

1,9

40032

Žubrica (L40031) – Trnava Cabunska

2,7

40034

Žiroslavje – N. Cabuna – Cabuna (D2)

5,0

40035

Vladimirovac (Ž4014) – Gaćište (Ž4016)

4,3

40036

Ž4025 – Bistrica (D2)

2,8

40038

Sladojevački Lug – D2

1,0

40039

Kapinci (Ž4024) – Josipovo (Ž4029)

4,4

40040

Sopjanska Greda – Ž4024

1,1

40042

Ilmin Dvor – Čađavički Lug (D34)

1,7

40044

M. Trapinska – D34

3,0

40045

Rodin Potok – D34

1,0

40046

Gvozdanska – D34

1,0

40048

Ž4028 – Hum Varoš

1,7

40049

G. Kusonje – Ž4028

1,8

40050

D2 – Lukavac

5,5

40055

Grabić – D34

2,2

40056

Medinci (D34) – G. Viljevo – Brezik (Ž4045)

10,6

40059

D34 – Vraneševci – Starin – D34

2,7

40060

Ž4038 – Zvonimirovac

2,2

40062

Ž4045 – Rajino Polje – L40065

4,6

40063

L40062 – Brezovljani Vojlovički – L40065

4,2

40064

L40065 – Paušinci – Ž4030

4,6

40065

Čačinci (D2) – Breštanovci – M. Rastovac – L40068

18,5

40066

V. Rastovac – St. Petrovo Polje

3,5

40067

L40068 – N. Petrovo Polje – L40066

1,4

40068

L40066 – Ž4031

9,1

40069

D69 – Dobrić – Đuričić – Ž4253

15,2

40070

Macute (D69) – Smude

1,7

40071

G. Meljani – L40069

2,0

40072

Rijenci – Ž4253

2,1

40074

Kokočak (L40082) – G. Pištana – Bukvik (Ž4070)

11,2

40076

Obradovci – Ž4030

1,3

40077

Ž4030 – Kutovi

1,4

40078

Duga Međa (Ž4030) – Dolci – L40079

4,1

40079

Orahovica (Ž4030) – St. Jošava – Ž4065

10,0

40080

Ž4030 – Gazije – Seona (Ž4104)

18,6

40082

Ž4069 – Krajina

2,1

40083

Ribnjaci – D5

5,0

40085

D2 – Bijeljevina Orahovačka

1,5

41001

L41004 – Kapetanovo Polje – Donja Obrijež (Ž4097)

5,3

41002

Badljevina (D5) – Dereza (L 37155)

3,2

41003

Antunovac (Ž3168) – Gaj (Ž4236)

3,4

41004

Gaj (Ž4236) – Toranj – L41005

10,8

41005

Gornja Obrijež (Ž4097) – Batinjani – Kukunjevac (Ž4236)

7,4

41006

L 33073 – Bujavica – Lovska – N. Grabovac – Kozarice (Ž3217)

17,1

41007

Kukunjevac (Ž4236) – želj. kolodvor

1,7

41008

Subocka (Ž4112) – D5

5,2

41009

Lipik (D5) – L41008

4,7

41010

Omanovac – D5

0,7

41011

Ploštine – Donja Obrijež (Ž4097)

1,9

41012

D5 – Stari Majur – Novi Majur – Prekopakra (Ž4098)

6,4

41013

Batinjani (L41005) – Prekopakra (Ž4098)

5,1

41014

Klisa – D5

3,1

41015

Ž4099 – Japaga

1,7

41016

Ž4099 – Kraguj

2,9

41017

Španovica (D38) – G. Šumetlica

4,6

41018

Jeminovac (L41019) – Čečavac – Koprivna – Rasna – D38

5,9

41019

Šnjegavić – Jeminovac – Čeč. Vučjak – D51

6,4

41020

Ž4100 – Doljanci

0,7

41021

Stražeman – Biškupci (Ž4101)

1,0

41022

Lučinci (Ž4113) – Skenderovci – D38

8,2

41023

Ž4113 – Milanovac – Ugarci – Donji Emovci – D38

12,3

41024

Potočani – Ž4101

0,8

41025

Radovanci – Ž4101

0,6

41026

Aleksandrovac – L41027

2,3

41027

Trenkovo (D49) – Banovci – Ž4100

4,6

41028

Ž4100 – Štitnjak – Golobrdci (Ž4123)

2,2

41029

Kunovci – Ž4100

0,5

41030

Češljakovci – Ž4101

0,7

41031

Golo Brdo – Ž4101

0,6

41032

Kaptol (Ž4101) – Doljanovci – Podgorje – Ž4101

7,6

41033

Ž4101 – Ramanovci – Treštanovci – D51

8,2

41034

Ž4115 – Turnić

1,0

41035

Tekić – Bertelovci – D51

3,4

41036

Bektež (D51) – D51

2,1

41037

Lukač – Ž4101

1,6

41038

Hrnjevac – Ž4101

1,2

41039

Venje – Ž4101

1,7

41040

Mitrovac (zapad) – Ž4101

2,1

41041

Tominovac – D51

1,1

41042

Bjeliševac – D51

0,8

41043

Ferovac – Ž4030

0,3

41044

Kula (D51) – Ciglenik – Veliki Bilač

7,5

41045

Kula (D51) – Poreč – Latinovac (L41064)

5,9

41046

Duboka – D53

2,1

41047

Jurkovac – Ž4124

1,0

41048

Jezera – St. Zdenkovac – Kneženac – Čaglin (D53)

15,5

41049

Skenderovci (L41022) – St. Lipa – L41023

6,5

41050

Treštanovci (L41033) – Šeovci – Alaginci – Ž4115

5,7

41051

Ž4100 – Škrabutnik

3,5

41052

Ž4100 – Seoci

1,5

41053

Ž4243 – Komušina

1,8

41054

Vidovci (D38) – Laze Vasine – Starac – Vinogradska – Pleternica (D38)

12,4

41055

Koprivnica – Poloje – Ž4185

4,0

41056

Radnovac (D51) – Trpari – Gradac (Ž4030)

6,2

41057

Rajsavac (D51) – Lakušija – L41056

5,4

41058

Trapari (L41056) – D38

2,8

41059

Frkljevci (Ž4161) – Zagrađe (Ž4185)

2,3

41060

Grabarje (Ž4127) – želj. kolodvor Zarilac

4,5

41061

Zarilac – L41062

0,9

41062

Ž4030 – Ašikovci – Knežci – L41044

7,8

41063

Tulnik – D38

2,6

41064

Čaglin (D53) – Latinovac – Ivanovac Požeški

6,0

41065

Sapna – L41048

2,2

41066

Sibokovac – L41048

1,7

41070

Streljana – Bzenica – D49

1,1

41071

Komorice – D49

1,6

41072

L41054 – Vinska cesta – vikend naselje – Pleternica: Ul. Ljudevita Gaja (D49)

2,5

41073

D38 – Dolač – vjersko središte Gospe od Suza

1,1

41074

L41057 – Lakušija – Sesvete – Ž4030

1,9

41075

Ž4030 – Ćosinac – Ž4030

1,8

41067

Ž4185 – Becić – Ciglenik – Lužani (Ž4244)

5,0

41068

Bučje (Ž4185) – Lovčić (Ž4186)

4,5

41069

Brđani – Ravan (Ž4162)

0,5

42001

Gornji Rogolji – Trnakovac – D5

5,7

42002

Donji Rogolji (L42001) – Bobare

2,0

42005

Mašić (Ž4158) – Poljane (Ž4177)

3,0

42006

Bukovica – Rešetari (Ž4142)

3,4

42007

D51 – Banićevac

0,9

42009

Vladisovo – Oštri Vrh – St. Petrovo Selo (Ž4158)

4,2

42010

Gornji Lipovac – Ž4100

2,9

42012

Donji Slatinik – D53

2,2

42013

Dubovik – D53

4,1

42014

Oriovčić – D53

4,5

42015

Ž4176 (Gređani) – D5

1,3

42016

Donji Bogićevci (Ž4155) – Pivare – D5

8,7

42017

Donji Bogićevci (Ž4155) – Gorice – Ž4156

6,4

42018

Poljane (Ž4177) – Prvča (Ž4156)

2,7

42019

Mačkovac (Ž4156) – Dolina – Ž4178

11,7

42020

Godinjak (Ž4158) – G. Crnogovci – D. Crnogovci – Laze (Ž4179)

4,9

42021

Blažević Dol – Ž4158

4,0

42022

Vrbova (Ž4158) – Komarnica (Ž4181)

3,8

42023

Siče (Ž4182) – »Radinje«

2,3

42024

L42010 – Pavlovci

3,3

42025

Stara Kapela – D49

3,1

42027

Živike (Ž4203) – Pričac

1,1

42028

Lužani (Ž4244) – Kloštar – Slavonski Kobaš (Ž4204)

8,9

42029

Stari Slatnik (Ž4244) – želj. postaja Stari Slatinik

0,4

42030

Ravan (Ž4162) – Sibinj (D525)

8,5

42031

L42030 – Grgurevići – Čelikovići

1,0

42032

L42030 – Jakačina Mala

0,7

42033

Sibinj (D525) – želj. postaja Sibinj

1,3

42034

»Petnja« – Završje – Sibinj (D525)

3,0

42036

Slobodnica (Ž4206) – Kaniža – Bebrina – Slavonski Kobaš (Ž4204)

22,3

42037

Glogovica – D53

1,8

42038

Kindrovo – Grabarje (D53)

2,8

42039

D53 – Tomica

0,7

42040

Ježevik – Bukovlje (Ž4202)

3,4

42041

Šušnjevci (Ž4187) – Vrhovina – Klokočevik – Novo Topolje (Ž4163)

12,6

42042

Surevica (L42041) – Garčin (Ž4202)

3,6

42043

Želj. kolodvor Garčin – Ž4216

0,5

42044

Želj. kolodvor D. Andrijevci – Ž4202

0,4

42045

Ž4217 – Stružani – Zoljani – Kupina (Ž4219)

4,6

42046

Ž4218 – Mala Kopanica – Novi Grad (Ž4210)

5,4

42047

Ž4205 – Dubočac

2,8

42048

Trnjanski Kuti (Ž4210) – Donja Bebrina (Ž4215)

3,5

42049

D7 – Kruševica – D520

1,3

42051

Staro Petrovo Selo (Ž4158) – želj. kolodvor Staro Petrovo Selo

0,8

42052

Batrina (Ž4158) – želj. kolodvor Nova Kapela

0,4

42054

L42055 – Šagovina Cernička (Ž4139)

4,1

42055

Šagovina Mašička – Trnava (Ž4158)

5,2

44001

Martinci Miholjački – Gezinci (D34)

2,0

44005

Zeleno Polje – Ž4034

1,5

44006

Luč (Ž4034) – Šumarina (Ž4035)

4,3

44007

Širine – D517

0,6

44008

Šumarina (Ž4035) – Šećerana – Ž4036

1,4

44010

Kneževi Vinogradi (D212) – Kamenac – Karanac – Kozarac (D7)

9,7

44011

Suza (D212) – Mirkovac – L44034

8,4

44012

Ž4031 – Blanje – Ivanovo (Ž4032)

3,9

44013

Kapelna (Ž4031) – L44015

7,4

44014

L44013 – Krunoslavje – Ž4031

3,4

44015

Golinci (Ž4046) – Kućanci (Ž4031)

4,7

44016

Podgajci Podravski (D34) – Ž4047

4,4

44017

Bočkinci (L44016) – Črnkovci (D34)

2,3

44018

Čamagajevci (Ž4048) – Ž4049

4,7

44019

Beničanci (D53) – Laciči (Ž4031)

4,2

44020

Marijanci (Ž4049) – Marjanski Ivanovci – D517

11,9

44021

Ž4049 – Tiborjanci – D34

5,5

44022

D34 – Veliškovci – L44021

1,6

44023

Tiborjanci (L44021) – Bocanjevci – Zelčin (D517)

11,4

44024

Kitišanci (D34) – Vinogradci – L44023

4,2

44025

L44020 – Bocanjevci (L44023)

4,1

44026

Novo Nevesinje (Ž4033) – D517

4,0

44027

Kitišanci (D34) – D517

2,0

44028

Valpovo (Ž4050) – Nard – D34

12,5

44029

Marjančaci (Ž4103) – D517

0,7

44030

D517 – Majške Međe

1,1

44032

Darda (Ž4257) – Ž4042 (Lug)

7,2

44033

Darda (Ž4257) – želj. kolodvor

0,9

44034

Ž4042 – Jasenovac – Sokolovac – Ž4055

10,5

44035

Ž4055 – Tikveš

3,7

44037

Feričanci (D2) – Valenovac – Gazije (L40080)

4,9

44038

D2 – Valenovac (L44037)

3,4

44039

Sušine (Ž4074) – Teodorovac

2,2

44040

Našičko Novo Selo (Ž4076) – Gabrilovac (Ž4075)

2,4

44041

Ličko Novo Selo (L44040) – Brezik Našički (Ž4077)

2,5

44042

D53 – Lipine

2,3

44043

D53 – Lila – Ribnjak – Lađanska (Ž4078)

4,7

44044

Velimirovac (D53) – D2

2,9

44045

D2 – želj. kolodvor Jelisavac

0,6

44046

Ledenik (Ž4079) – Ž4105

6,8

44047

Ledenik (L44046) – Andrijevac – Branimirovac – Ž4080

6,5

44048

Andrijevac (Ž4237) – Bijela Loza – Ž4105

6,5

44049

Ordanja (Ž4237) – Ž4080

2,0

44050

D517 – Topoline (D2)

5,6

44051

Lug Subotički (Ž4080) – Habjanovci (Ž4081)

10,1

44052

Ivanovci (D517) – Cret Bizovački (D2)

6,2

44053

Cret Bizovački (D2) – Habjanovci (Ž4081)

4,0

44054

Satnica (Ž4061) – D2

2,4

44055

Petrijevci (Ž4061) – Selci – Brođanci (Ž4067)

13,3

44056

Cerovac – L44055

1,0

44057

Čepinski Martinci (Ž4105) – Ž4107

9,7

44058

D2 – Josipovac (Ž4068)

1,8

44060

Višnjevac (Ž4068) – želj. kolodvor

0,5

44061

Briješće (Ž4090) – Ž4089

3,7

44062

Osijek: Strelište »Pampas« – Virska – Ž4068

0,4

44063

Osijek: Ž4084 – Kapelska – Kolodvorska – Sljemenska – Poljski put – Sv. Roka (Ž4068) – Lička (L44063)

3,5

44064

Popovac (Ž4027) – Kamenac (L44010)

6,8

44066

Osijek: Hipodrom – Kolodvorska – Ž4068

0,6

44067

Osijek: Ž4068 – Ž4257

3,1

44068

Osijek: L44079 – Ž4068

0,4

44070

Osijek: Ž4086 – Drinska – Ž4257

1,3

44072

Osijek: Ž4257 – Divaltova – Ž4088

4,0

44075

Osijek: L44072 – J. Huttler – Krstova – Zeleno Polje – Ž4087

2,5

44079

Osijek: L44068 – Ž4068

0,9

44080

Osijek: L44067 – S. Radića – želj. kolodvor Osijek

0,8

44082

Tenja (Ž4091) – Sarvaš (D213)

8,3

44083

Tenja (Ž4091) – Silaš (Ž4122)

9,5

44084

Bijelo Brdo (D213) – želj. kolodvor

0,9

44085

D213 – Ž4093

3,1

44086

D213 – Vera (Ž4111)

8,1

44090

Gazije (L40080) – D. Motičina (D2)

6,0

44091

Zoljan (D53) – želj. kolodvor

0,4

44092

Našice: D2 – Ž4168

0,9

44093

Markovac Našički (Ž4168) – Makloševac – Ceremošnjak – Granice – Rozmajerovac

16,0

44094

Gradac Našički (D53) – Londžica

3,8

44095

L44094 – L44093

4,9

44097

Kelešinka – Stipanovci (D515)

1,1

44098

Stipanovci (D515) – Kršinci

3,4

44099

Podgorač (D515) – Paučje – Breznica Đakovačka (Ž4144)

24,0

44100

D515 – Bučje Gorjansko

1,7

44101

D515 – Paljevina – Drenje (Ž4118)

5,0

44102

Slatinik (Ž4119) – Paljevina – Potnjani (D515)

5,9

44103

Potnjani (D515) – Gorjani (Ž4128)

5,7

44104

D515 – Gorjani (L44103)

3,6

44105

Krndija (Ž4106) – Gorjani (Ž4128)

6,2

44106

Ž4107 – Vuka (D7)

4,2

44107

D7 – Hrastovac – Dopsin (Ž4110)

6,1

44108

Široko Polje (D7) – Semeljci (Ž4130)

8,1

44109

Ž4109 – Hrastin – Koprivna – Šodolovci (Ž4130)

5,9

44110

Antunovac (D518) – Tenja (L44083)

7,5

44111

Laslovo (Ž4121) – L44112 – L44083

12,0

44112

D518 – L44111

3,8

44114

L44083 – Ćelije – Bobota (Ž4111)

7,4

44115

D2 – L44086

9,1

44116

L44086 – D519

6,9

44117

Milinac – L44099

0,9

44118

Slobodna Vlast (D38) – Ratkov Dol

2,3

44119

D38 – Musić

2,2

44120

Ovčara – D38

2,0

44121

Hrkanovci Đakovački – Trnava (Ž4163)

6,2

44122

L44121 – Lapovci (Ž4189)

1,7

44123

Ž4118 – Pridvorje – Preslatinci (L44124)

6,0

44124

Kućanci Đakovački (Ž4118) – Ž4129

3,9

44125

Gašinci (Ž4129) – Selci Đakovački (D38)

4,2

44126

Đakovo (Ž4147) – Dragotin (Ž4164) – Trnava (Ž4163)

15,0

44127

L44126 – Novi Perkovci – Stari Perkovci (Ž4190)

5,3

44128

Svetoblažje (Ž4164) – Ž4163

2,7

44133

Đakovo (Ž4146) – L44134

8,3

44134

Semeljci (Ž4130) – Đurđanci – D46

8,6

44135

L44134 – Vrbica (Ž4133)

3,4

44136

Budrovci (D46) – D7

3,5

44137

D7 – Piškorevci (Ž4165)

1,8

44138

D7 – Ž4202

1,2

44139

Čeminac (D7) – Grabovac (Ž4042)

4,9

46001

L44114 – Ludvinci – Tordinci (Ž4148)

6,4

46002

Bobota (Ž4111) – Trpinja (D2)

3,5

46003

D2 – Borovo (D519)

6,2

46004

Ž4111 – Lipovača (Ž4125)

4,2

46005

Lipovača (Ž4125) – Bršadin (D55)

3,1

46006

D518 – D55

6,8

46007

D55 – Ž4136

2,9

46008

Vinkovci: Ž4169 – Ž4290

1,4

46009

Vinkovci: D55 – Ž4290

0,6

46010

Želj. kolodvor Vrapčana – Ž4172

1,2

46011

Ž4138 – Vukovar (D2)

2,5

46012

Ž4137 – Ž4150

3,1

46013

Petrovci (Ž4150) – Negoslavci – D2

12,4

46014

Ž (4152) – Grabovo – Čakovci (Ž4196)

8,8

46015

L46014 – Mikluševci (Ž4196)

2,5

46016

Ž4173 – D2

2,1

46017

Prkovci (Ž4167) – B. Greda (D520)

14,5

46018

Cerna (Ž4170) – želj. kolodvor

1,0

46020

Gradište (Ž4170) – želj. kolodvor

0,6

46023

D55 – Privlaka (Ž4193)

5,9

46026

Ž4172 – Đeletovci (D57)

14,6

46027

Srijemske Laze (D46) – L46026

3,4

46028

Svinjarevci (Ž4195) – Slakovci (D46)

4,0

46029

Slakovci (D46) – želj. kolodvor

0,8

46030

Orolik (D46) – L46026

5,0

46031

Čakovci (Ž4196) – D46

4,7

46032