Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša

NN 65/2012, Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša

MINISTARSTVO ZAŠTITE OKOLIŠA I PRIRODE

1546

Ministrica zaštite okoliša i prirode, na temelju članka 65. stavka 4. i članka 77. stavka 4. Zakona o zaštiti okoliša (»Narodne novine«, broj 110/07) je 25. svibnja 2012. godine utvrdila

IZMJENE I DOPUNE POPISA

OSOBA KOJE SE MOGU IMENOVATI ZA ČLANOVE I ZAMJENIKE POVJERENSTVA U POSTUPCIMA STRATEŠKE PROCJENE, PROCJENE UTJECAJA ZAHVATA NA OKOLIŠ I UTVRĐIVANJA OBJEDINJENIH UVJETA ZAŠTITE OKOLIŠA

I.

Za članove i zamjenike povjerenstava u postupcima strateške procjene utjecaja plana i programa na okoliš, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša mogu se imenovati osobe:

ZNANSTVENI I STRUČNI DJELATNICI:

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. Dora Tomić, mag. ing. krajobrazne arh.

2. Goran Andlar, mag. ing. krajobrazne arh.

Brodarski institut, Zagreb

1. dr. sc. Vladimir Pašagić, dipl. ing. fiz.

Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Željko Tomšić

2. prof. dr. sc. Igor Kuzle

3. doc. dr. sc. Mario Vašak

4. prof. dr. sc. Željko Ban

5. prof. dr. sc. Tomislav Tomiša

6. doc. dr. sc. Marko Delimar

7. doc. dr. sc. Juraj Havelka

8. prof. dr. sc. Kristian Jambrošić

Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Stanislav Kurajica

2. dr. sc. Bruno Zelić

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Hrvoje Juretić, dipl. ing.

2. dr. sc. Slaven Dobrović, dipl. ing.

3. dr. sc. Davor Ljubas, dipl. ing.

4. dr. sc. Daniel Rolph Schneider, dipl. ing.

Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Vladimir Patrčević, dipl. ing. građ.

2. dr. sc. Sanja Kapelj, dipl. ing. geol.

3. Hrvoje Meaški dipl. ing. geol.

4. dr. sc. Dinko Vujević, dipl. ing. kem. tehn.

5. dr. sc. Igor Petrović, dipl. ing. geoteh.

6. dr. sc. Aleksandra Anić Vučinić, dipl. ing. prehr. teh.

Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. dr. sc. Ivica Kožar, dipl. ing. građ.

2. dr. sc. Barbara Karleuša, dipl. ing. građ.

3. mr. sc. Josip Rubinić, dipl. ing. građ.

4. dr. sc. Čedomir Benac, dipl. ing. geol.

5. prof. dr. sc. Mate Sršen

6. prof. dr. sc. Diana Car-Pušić

Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Željka Barbarić-Mikočević

2. dr. sc. Ivana Bolanča Mirković

Institut Ruđer Bošković, Zagreb

1. dr. sc. Željko Grahek

2. dr. sc. Damir Kapetanović

3. dr. sc. Milivoj Kuzmić

4. dr. sc. Marina Mlakar

5. dr. sc. Marta Plavšić

6. dr. sc. Martina Rožmarić Mačefat

7. dr. sc. Suzana Šegota

Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

1. prof. dr. sc. Darko Kiš

Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. prof. dr. sc. Axel Luttenberger, dipl. iur.

Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Ivan Mijatović

2. dr. sc. Damir Ježek

3. dr. sc. Tibela Landeka Dragičević

4. dr. sc. Marin Matošić

Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

1. dr. sc. Marina Tišma

2. dr. sc. Natalija Velić

Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Toni Nikolić

2. prof. dr. sc. Mirjana Pavlica

3. prof. dr. sc. Zlatko Mihaljević

4. doc. dr. sc. Vesna Benković

Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Zoran Nakić, dipl. ing. geol.

Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Željko Španjol

2. doc. dr. sc. Damir Barčić

3. dr. sc. Roman Rosavec

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. dr. sc. Zmagoslav Prelec, dipl. ing. stroj.

2. dr. sc. Julijan Dobrinić, prof. mat. i fizike

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Tomislav Dobranić, dr. med. vet.

2. prof. dr. sc. Damir Mihelić, dr. med. vet.

3. prof. dr. sc. Đuro Huber, dr. med. vet.

4. prof. dr. sc. Ksenija Vlahović, dr. med. vet.

5. prof. dr. sc. Nenad Turk, dr. med. vet.

6. prof. dr. sc. Marko Samardžija, dr. med. vet.

7. prof. dr. sc. Željko Pavičić, dr. med. vet.

8. prof. dr. sc. Željka Matašin, dr. med. vet.

9. prof. dr. sc. Zdravko Janicki, dr. med. vet.

10. prof. dr. sc. Emil Srebočan, dr. med. vet.

11. prof. dr. sc. Goran Bačić, dr. med. vet.

12. prof. dr. sc. Željko Mikulec, dr. med. vet.

13. doc. dr. sc. Vesna Dobranić, dr. med. vet.

STRUČNJACI:

1. prof. dr. sc. Ivo Uglešić, dipl. ing.

2. mr. sc. Gorana Ćosić-Flajsig

3. Gordana Božić Goldstein, prof. pov. umj.

4. Radenko Deželić, dipl. ing. biol.

PREDSTAVNICI TIJELA I/ILI OSOBA ODREĐENIH POSEBNIM PROPISOM:

I. Ministarstvo zaštite okoliša i prirode:

Sektor za procjenu okoliša i industrijsko onečišćenje

1. Domagoj Stjepan Krnjak, prof. biol.

2. Nikolina Stapar, dipl. ing. ur. kraj.

3. Matej Majdenić, mag. geog.

4. Željko Krevzelj, mag. ing. oecoing.

5. Daniela Beroš, dipl. kem. ing.

6. Tanja Šinko, dipl. ing. biol.

Sektor za atmosferu, more i tlo

1. Mario Stipetić, dipl. ing. rud.

2. Višnja Grgasović, dipl. ing. geol.

3. Madlena Ožanić, dipl. ing. geol.

4. Melita Zdilar, prof. geogr.

5. Snježana Iličić, dipl. ing. agr.

6. Barbara Škevin Ivošević, dipl. sanit. ing.

7. Sandra Trošelj Stanišić, dipl. ing. biol.

8. Sandra Krmpotić, dipl. ing. šum.

9. Gordan Došen, dipl. ing. preh. teh.

Sektor za održivi razvoj

1. Željko Stošić, dipl. ing. prehr. tehn.

2. Merica Čarija, dipl. ing. kem. tehn.

3. Suzana Selak, dipl. ing. prehr. tehn.

4. Tihana Ceković, prof. geog.

5. Virna Milinov, dipl. ing. prehr. tehn.

6. Gordana Vešligaj, dipl. ing. biol.

7. Ivana Husnjak, prof. biol.

8. Darko Horvat, dr. vet. med.

9. dr. sc. Sandra Šubašić, dipl. ing. prehr. tehn.

10. Jasna Okanović, dipl. ing. kem. tehn.

Uprava za zaštitu prirode

1. mr. sc. Iva Antolić, dipl. ing. biol.

2. Mila Lončar, dipl. ing. biol.

3. Ana Tomašić, prof. geogr.

II. Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja

1. Ines Androić Brajčić, dipl. ing. arh.

2. Tihana Matota, dipl. ing. arh.

3. Dantea Krnčević Šarac, dipl. ing. arh.

4. Sanja Štok, dipl. ing. arh.

5. Sandra Momčilović, dipl. ing. arh.

6. Nataša Rauch, dipl. ing. arh.

III. Ministarstvo kulture

Konzervatorski odjel u Gospiću

1. Dalibor Šušnjić, dipl. arheolog

2. Nediljko Vančo, dipl. povjesničar umjetnosti

Konzervatorski odjel u Karlovcu

1. Davor Trupković, dipl. ing. arh.

Konzervatorski odjel u Krapini

1. Sanda Zenko, dipl. ing. arh.

Konzervatorski odjel u Osijeku

1. Anamarija Ramač, dipl. ing. arh.

Konzervatorski odjel u Puli

1. Martina Barada, dipl. arheol.

2. Nevenka Šuran Marinčić, dipl. ing. arh.

3. Marko Uhač, dipl. arheol. i prof. geog.

Konzervatorski odjel u Splitu

1. dr. sc. Ambroz Tudor, dipl. povj. umjetnosti i povijesti

Konzervatorski odjel u Trogiru

1. dr. sc. Miroslav Katić

Konzervatorski odjel u Vukovaru

1. Marko Mikolašević, dipl. arheolog i dipl. povj. umj.

Konzervatorski odjel u Zadru

1. Leposlava Petri, dipl. ing. arh.

IV. Ministarstvo poljoprivrede:

Uprava ruralnog razvoja, EU i međunarodne suradnje

1. Željko Herner

2. Branka Palčić

Uprava veterinarstva

1. Vlatka Tomašić, dr. vet. med

Uprava vodnoga gospodarstva

1. Ružica Drmić, dipl. ing. građ.

Uprava za ribarstvo

1. Božena Vidović

V. Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture:

1. dr. sc. Darko Glažar, dipl. ing. kap.

2. kap. Boris Matošić, dipl. ing. pomorskog prometa

3. Željana Skazlić, dipl. ing. građ.

VI. Ministarstvo gospodarstva:

1. Ivana Koletić, dipl. ing. geol.

VIII. Ministarstvo unutarnjih poslova:

Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska

1. Marijan Križić, dipl. ing. stroj.

2. Tomislav Ostović, dipl. ing. stroj.

Policijska uprava brodsko-posavska

1. Ivica Vučinić, dipl. ing. stroj.

2. Saša Kramarić, dipl. ing. agr.

Policijska uprava dubrovačko-neretvanska

1. Božidar Benić

2. Nado Vlahović

Policijska uprava istarska

1. Robi Belušić, dipl. ing. el.

2. Moreno Kanciani, dipl. ing. str.

Policijska uprava karlovačka

1. Marija Pentek, dipl. ing. brodograd.

2. Marin Mejašić, dipl. ing.

Policijska uprava koprivničko-križevačka

1. Mirko Krajina, mag. sigurnosti

2. Mladen Jakupčić, dipl. ing. sigurnosti

Policijska uprava krapinsko-zagorska

1. Gordan Zorko, dipl. ing. sigurnosti

2. Branko Vidović, dipl. ing. sigurnosti

Policijska uprava ličko-senjska

1. Ana Štampar, dipl. ing. prometa

Policijska uprava međimurska

2. Ivan Novak, dipl.kriminalist, dipl. ing. sig.

3. Tatjana Babić, dipl. ing. drvne tehnologije

Policijska uprava osječko-baranjska

1. Antun Smolčić, prof. kem. i biol.

2. Davor Majetić, dipl. ing. elektrotehnike

Policijska uprava požeško-slavonska

1. Drago Matijević, dipl. ing. prehrambene tehnologije

2. Davor Paškvan, dipl. ing. stroj.

Policijska uprava primorsko-goranska

1. Rajko Forempoher, dipl. ing. strojarstva

2. Božidar Šutalo, dipl. ing. strojarstva

Policijska uprava sisačko-moslavačka

1. Damir Mesec, dipl. ing. elektrotehnike

2. Željko Vazdar, dipl. ing. naftnog rudarstva

Policijska uprava splitsko-dalmatinska

1. Miranda Kulišić, dipl. ing. kem. tehn.

2. Željko Smajić, dipl. ing. sig.

Policijska uprava šibensko-kninska

1. Dragan Njegić, dipl. ing. elektrotehnike

2. Siniša Grubišić, dipl. ing. str.

Policijska uprava varaždinska

1. Damir Brezovec, dipl. ing. elektrotehnike

2. Ivan Kutnjak, dipl. ing. sigurnosti

Policijska uprava virovitičko-podravska

1. Darko Mikolić, dipl. ing. sigurnosti

2. Josip Bićanić, dipl. ing. str.

Policijska uprava vukovarsko-srijemska

1. Ivan Dominković, dipl. ing. sig.

2. Mato Jelušić, dipl. ing. sig.

Policijska uprava zadarska

1. Igor Gulan, dipl. ing. kem. tehn.

2. Bruno Šuta, dipl. ing. kem. tehn.

Policijska uprava zagrebačka

1. Davor Kadojić Balaško, dipl. ing. elektrotehnike

2. Stjepan Fišter, dipl. ing. građ.

IX. Ministarstvo zdravlja:

1. Anđa Puljiz, dipl. san. ing.

X. Hrvatske vode:

1. Jasmina Antolić, dipl. ing. preh. tehnologije

2. Darko Barbalić, dipl. ing. građ.

3. mr. sc. Sanja Barbalić, dipl. ing. građ.

4. dr. sc. Danko Biondić, dipl. ing. građ.

5. Lana Bratinčević, dipl. ing. tekst-tehn.

6. Alan Cibilić, dipl. ing. građ.

7. mr. sc. Daria Čupić, dipl. ing. geol.

8. Marko Ćorić, dipl. ing. proiz.

9. Alenka Drenški, ing. građ.

10. Jasmina Getto-Bosnić, dipl. ing. građ.

11. Vlado Glavica, ing. građ.

12. Davor Kolić, dipl. ing. geol.

13. Iva Kuzmanić, dipl. ing. građ.

14. Zoran Marković, struč. spec. ing. aeidf.

15. Miroslav Matković, dipl. ing. građ.

16. Đorđa Medić, dipl. ing. kem.

17. Tina Miholić, dipl. ing. biol.

18. Linda Palošek, dipl. ing. kem. teh.

19. Dubravko Plander, ing. građ.

20. Ljubica Pojatina-Basta, dipl. ing. biol.

21. Katarina Sedlar Sreš, prof. kem.

22. Marija Šikorinja, dipl. ing. biol.

23. Sandra Šturlan Popović, dipl. ing. građ.

24. Alena Vlasić, dipl. ing. bioteh.

XI. Hrvatski hidrografski institut:

1. doc. dr. sc. Zvonko Gržetić, dipl. ing. kem.

2. mr. sc. Kruno Škaro, prof. geol. i geog.

XII. Hrvatske šume d.o.o.:

1. mr. Jasna Molc, dipl. ing. šum.

2. Ljerka Dekanić, dipl. ing. šum.

3. Nataša Rap, dipl. ing. šum.

4. Zorislav Kajtar, dipl. ing. šum.

5. Damir Jelić, dipl. ing. šum.

6. Tatjana Kravaica, dipl. ing. šum.

7. Anamarija Petranović, dipl. ing. šum.

XIII. Hrvatski geološki institut:

1. dr. sc. Tonći Grgasović, geologija

2. dr. sc. Josip Terzić, hidrogeologija

3. dr. sc. Davor Pollak, inženjerska geologija

4. Željko Dedić, mineralne sirovine

XIV. Hrvatski zavod za javno zdravstvo:

1. dr. sc. Željko Dadić

2. dr. sc. Magdalena Ujević

3. Goranka Petrović, dr. med.

XV. Državni hidrometeorološki zavod:

1. dr. sc. Cleo Kosanović

2. dr. sc. Branka Ivančan-Picek

3. dr. sc. Krešo Panđić

4. dr. sc. Vlasta Tutiš

XVII. Hrvatski zavod za toksikologiju i antidoping:

1. Zdravko Lovrić, dipl. ing.

2. Alka Wolf Čoporda, dipl. ing. med. biokem., spec. toksikologije

3. dr. sc. prim. Zoran Manojlović

XVIII. Državni zavod za radiološku i nuklearnu sigurnost:

1. mr. sc. Saša Medaković, dipl. ing. elektrotehnike

2. Ivana Kralik, dipl. ing. fizike

3. dr. sc. Sanja Krča, dipl. ing. biol.

4. Dejan Trifunović, dipl. ing. fizike

XX. Hrvatski šumarski institut

1. dr. sc. Dijana Vuletić

2. dr. sc. Dinka Matošević

XXI. Institut prometa i veza

1. mr. sc. Predrag Brlek, dipl. ing.

XXII. Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada

1. dr. sc. Vladimira Vađić, dipl. ing. kem.

2. dr. sc. Gordana Pehnec, dipl. ing. kem.

XXIII. Institut za turizam

1. dr. sc. Hrvoje Carić, dipl. ing. biol.

XXIV. Ekonomski institut, Zagreb

1. dr. sc. Željka Kordej-De Villa

XXV. Institut za arheologiju

1. dr. sc. Vlasta Begović

2. dr. sc. Marko Dizdar

3. dr. sc. Snježana Karavanić

4. dr. sc. Goranka Lipovac Vrkljan

5. dr. sc. Zorko Marković

6. dr. sc. Tajana Sekelj Ivančan

7. dr. sc. Željko Tomičić

8. dr. sc. Tatjana Tkalčec

9. dr. sc. Daria Ložnjak Dizdar

10. dr. sc. Hrvoje Kalafatić

11. dr. sc. Kristina Jelinčić

XXVI. Institut za elektroprivredu i energetiku d.d.

1. Renata Vidaković Šutić, dipl. ing. građ.

XXVII. Javne ustanove za upravljanje nacionalnim parkovima:

Javna ustanova Nacionalni park Brijuni

1. Sandro Dujmović, dipl. ing. bio.

Javna ustanova Nacionalni park Paklenica

1. Natalija Andačić, prof. geog.

Javna ustanova Nacionalni park Plitvička jezera

1. Andrijana Brozinčević, mag. ing. bioproc.

2. Maja Vurnek, dipl. ing. bio.

Javna ustanova Nacionalni park Sjeverni Velebit

1. mr. sc. Dubravka Kljajo, dipl. ing. geol.

2. Irena Glavičić Sertić, dipl. oec.

3. Irena Krušić, dipl. ing. šum.

4. Tea Šilić, dipl. ing. biol.-ekol.

XXVIII. Javne ustanove za upravljanje parkovima prirode:

Javna ustanova Park prirode Biokovo

1. Ksenija Protrka, prof. geol. i geog.

2. Slavo Jakša, prof. geog. i pov.

3. Hrvoje Škrabić, dipl. ing. geol.

Javna ustanova Park prirode Papuk

1. dr. sc. Ivica Samarđić, dipl. ing. šum.

2. Goran Pavić, dipl. ing. geol.

Javna ustanova Park prirode Telašćica

1. Nikolina Baković, dipl. ing. bio.-eko.

2. Milena Ramov, dipl. ing. bio.-eko. mora

3. Danijel Milić, dipl. ing. agr.

Javna ustanova Park prirode Učka

1. Egon Vasilić, univ. dipl. polit.

2. Marta Blažević, mag. biol.

Javna ustanova Park prirode Vransko jezero

1. Ana Katalinić, dipl. ing. bio.-eko. i molekularne bio.

2. Maja Ćuže Denona, dipl. ing. bio. eko.

Javna ustanova Park prirode Žumberak-Samoborsko gorje

1. Tatjana Vujnović

XXII. Državni zavod za zaštitu prirode:

1. Davorin Marković, dipl. ing. biol.

2. Luka Katušić, dipl. ing. biol.

XXIII. Ravnatelj županijskog zavoda (tijela) za prostorno uređenje, odnosno ravnatelj nadležnog zavoda (tijela) za prostorno uređenje Grada Zagreba

XXIV. Čelnik upravnog tijela županije koje obavlja poslove zaštite okoliša, odnosno čelnik upravnog tijela Grada Zagreba koje obavlja poslove zaštite Zagreba koji obavlja poslove zaštite okoliša

PREDSTAVNICI JEDINICA LOKALNE I PODRUČNE (REGIONALNE) SAMOUPRAVE:

I. Bjelovarsko-bilogorska županija:

Upravni odjel za graditeljstvo i komunalnu infrastrukturu

1. Zoran Preskočil, mag. ing. geoing., mag. ing. aedif.

Zavod za javno zdravstvo

1. Ana Grbić, dipl. ing. biol.

2. Vesna Crnić Antolić, dipl. ing. preh. tehn.

III. Dubrovačko-neretvanska županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Marina Stenek, dipl. ing. bio.

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima dubrovačko-neretvanske županije

1. Marojica Radonić

Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju i zaštitu okoliša

1. Nikolina Šišić, dipl. iur.

Zavod za javno zdravstvo

1. Dolores Grilec, dipl. ing. kem.

2. Marija Jadrušić, dipl. ing. med. biochem.

IV. Grad Zagreb:

Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet

1. Goran Mazija, dipl. ing.

Gradski zavod za zaštitu spomenika kulture i prirode

1. Željka Staničić, dipl. ing. agr.

2. Vjeran Majnarić, dipl. ing. šum.

Zavod za javno zdravstvo »Dr. Andrija Štampar«

1. dr. sc. Barbara Stjepanović, dipl. ing. biol.

2. dr. sc. Sandra Šikić, dipl. ing. kem.

3. dr. sc. Sonja Tolić, dipl. ing. kem.

4. dr. sc. Adela Krivohlavek, dipl. ing. kem.

5. Ivana Hrga, dipl. ing. stroj.

V. Istarska županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Zagorka Schifflin dipl. ing. arh.

Upravni odjel za održivi razvoj

1. Bruno Kostelić, univ. spec. ekoing.

2. Mirko Radolović, dipl. ing. bio.

VI. Karlovačka županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Mario Kečkeš, dipl. ing. arh.

2. Boris Simić, dipl. ing. građ.

3. Janja Furač, mag. ing. traff.

4. Zlatko Cindrić, dipl. ing. biol. s ekol.

Upravni odjel za prostorno uređenje, građenje i zaštitu okoliša

1. Slavko Marinič, dipl. ing. arh.

2. Marinko Maradin, dipl. ing. arh.

3. Darko Karas, dipl. ing. građ.

VII. Koprivničko-križevačka županija:

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima koprivničko-križevačke županije

1. Marta Lenac, dipl. ing. kem.

VIII. Krapinsko-zagorska županija:

Zavod za javno zdravstvo

1. Biserka Petrovečki, dipl. ing.

2. Diana Graovac, dipl. ing. kem.

XII. Požeško-slavonska županija:

Upravni odjel za gospodarstvo i graditeljstvo

1. Branka Kuba, dipl. oec.

2. Renata Obradović, dipl. oec.

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjem požeško-slavonske županije

1. mr. sc. Tomislav Crnjac, dr. vet.med.

Zavod za javno zdravstvo

1. Ante Vitalia, dr. med.

2. Jasmina Kovačević, dr. med., spec. javnog zdravstva

XIII. Primorsko-goranska županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Vedran Radić, dipl. ing. građ.

Javna ustanova Priroda

1. Marko Modrić, dipl. ing. šum.

Zavod za javno zdravstvo

1. Goran Crvelin, dipl. san. ing.

XIV. Sisačko-moslavačka županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Darko Bohatka, dipl. ing. polj.

2. Ivan Talijan, dipl. ing. prom.

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima sisačko-moslavačke županije

1. Dragica Vugić, dipl. ing. bio.

Upravni odjel za zaštitu okoliša i prirode

1. Nada Škrinjarić, dipl. ing. šum.

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

1. Krešimir Jugović, dipl. ing. građ.

2. Edo Tomić, struč. spec. ing. aedif.

Zavod za javno zdravstvo

1. Andrea Bednjički, dipl. ing. kem.

XV. Splitsko-dalmatinska županija:

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima splitsko-dalmatinske županije

1. Zora Kažimir, mag. bioteh.

Upravni odjel za zaštitu okoliša

1. Tea Gluhak Cvitković, mag. oceanografije

XVI. Šibensko-kninska županija:

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjima i drugim zaštićenim prirodnim vrijednostima šibensko-kninske županije

1. Tina Dragutin, mag. bio.

Upravni odjel za zaštitu okoliša i komunalne poslove

1. dr. sc. Sanja Slavica Matešić, dipl. ing. kem. tehn.

Zavod za javno zdravstvo

1. Branka Unić Klarin, dipl. ing. biotehn.

2. Ana Lokas, dipl. ing. biotehn.

3. Željko Huljev, dr. med.

XVII. Varaždinska županija:

Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša

1. Mario Sačić, mag. ing. aedif.

2. Dubravka Horvat Đurkan, dipl. ing. građ.

Zavod za javno zdravstvo

1. Franciska Lančić, dr. med.

2. Renata Zidarić, dipl. ing. sigurnosti

XVIII. Virovitičko-podravska županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Slobodanka Janeš, dipl. ing. geoteh.

XIX. Vukovarsko-srijemska županija:

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima vukovarsko-srijemske županije

1. Mario Raguž, dipl. ing.

Upravi odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

1. Silvana Tvrz, dipl. ing. građ.

2. Nataša Radojčić, dipl. ing. biol.

XX. Zadarska županija:

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Enea Bajlo, dipl. ing. građ.

2. Stjepan Gverić, prof. eng. jezika i geografije

XXI. Zagrebačka županija:

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

1. Dragutin Stopić, dipl. ing. građ.

2. Tomislav Fratrić, dr. vet. med.

XXII. Predstavnici jedinica lokalne samouprave imenovani od strane gradova i općina, odnosno gradonačelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici ukoliko nisu imenovani predstavnici jedinice lokalne samouprave.

II.

Ove Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša primjenjuju se od dana kada su utvrđene.

Klasa: 351-03/12-04/24

Urbroj: 517-06-2-12-125

Zagreb, 25. svibnja 2012.

Ministrica
dr. sc. Mirela Holy, v. r.

65 13.06.2012 Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša 65 13.06.2012 Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša 65 13.06.2012 Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša 65 13.06.2012 Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša