MINISTARSTVO POMORSTVA, PROMETA I INFRASTRUKTURE

1314

Na temelju članka 7. stavka 2. Zakona o cestama (»Narodne novine«, broj 84/11 i 22/13) i Uredbe o mjerilima za razvrstavanje javnih cesta (»Narodne novine«, broj 34/12.), ministar pomorstva, prometa i infrastrukture donosi

ODLUKU

O RAZVRSTAVANJU JAVNIH CESTA

I.

Ovom Odlukom se javne ceste razvrstavaju u četiri skupine i to: autoceste, državne ceste, županijske ceste i lokalne ceste.

II.

U autoceste se razvrstavaju sljedeće ceste:

Oznaka autoceste

OPIS CESTE

DULJINA (km)

A1

Zagreb (čvorište Lučko, A3) – Karlovac – Bosiljevo – Split – Ploče – Opuzen – granica Republike Bosne i Hercegovine) te granica Republike Bosne i Hercegovine – Dubrovnik

550,0

A2

G.P. Macelj (granica Rep. Slovenije) – Trakošćan – Krapina – Zagreb (čvorište Jankomir, A3)

61,0

A3

G.P. Bregana (granica Rep. Slovenije) – Zagreb – Sl. Brod – G.P. Bajakovo (granica Rep. Srbije)

306,0

A4

G.P. Goričan (granica Rep. Mađarske) – Varaždin – Zagreb (čvorište Ivanja Reka, A3)

97,0

A5

G.P. Branjin Vrh (granica Republike Mađarske) – Beli Manastir – Osijek – Đakovo – čvorište Sredanci (A3) – G.P. Svilaj (granica Republike Bosne i Hercegovine)

88,1

A6

Čvorište Bosiljevo 2 (A1) – Delnice – Rijeka (čvorište Orehovica, A7)

81,0

A7

G.P. Rupa (granica Rep. Slovenije) – Matulji – Orehovica – Sv. Kuzam – Križišće (D523) uključujući pristupnu cestu čvorište Draga – grad Rijeka (luka Brajdica) i pristupnu cestu čvorište Križišće – most Krk

42,4

A8

Čvorište Kanfanar (A9) – Pazin – Lupoglav – čvorište Matulji (A7)

64,0

A9

Čvorište Umag (D510) – Kanfanar – čvorište Pula (D66)

77,0

A10

Granica Republike Bosne i Hercegovine – čvorište Metković (A1)

4,6

A11

Zagreb (čvorište Jakuševec, A3) – Velika Gorica – Sisak

42,0

 

Ukupno kilometara autocesta:

1.413,1

III.

U državne ceste se razvrstavaju sljedeće ceste:

Oznaka državne ceste

OPIS CESTE

DULJINA (km)

DC

1

G.P. Macelj (gr. R. Slovenije) – Krapina – Zagreb – Karlovac – Gračac – Knin – Brnaze – Split (D8)

421,2

DC

2

G.P. Dubrava Križovljanska (gr. R. Slovenije) – Varaždin – Virovitica – Našice – Osijek – Vukovar – G.P. Ilok (gr. R. Srbije)

347,9

DC

3

G.P. Goričan (gr. R. Mađarske) – Čakovec – Varaždin – Breznički Hum – Zagreb – Karlovac – Rijeka (D8)

218,4

DC

5

G.P. Terezino Polje (gr. R. Mađarske) – Virovitica – V. Zdenci – Daruvar – Okučani – G.P. St. Gradiška (gr. BiH)

123,1

DC

6

G.P. Jurovski Brod (gr. R. Slovenije) – Ribnik – Karlovac – Brezova Glava – Vojnić – Glina – Dvor – gr. BiH

134,5

DC

7

G.P. Duboševica (gr. R. Mađarske) – Beli Manastir – Osijek – Đakovo – G.P. Sl. Šamac (gr. BiH)

115,2

DC

8

G.P. Pasjak (gr. R. Slovenije) – Šapjane – Rijeka – Zadar – Split – G.P. Klek (gr. BiH) – G.P. Zaton Doli (gr. BiH) – Dubrovnik – G.P. Karasovići (gr. Crne Gore)

643,8

DC

9

G.P. Metković (gr. BiH) – Opuzen – D8

10,9

DC

10

Čvorište Sv. Helena (A4) – čvorište Dubrava – čvorište Gradec – Križevci – Koprivnica – G.P. Gola (gr. R. Mađarske)

86,4

DC

12

Čvorište Vrbovec 2 (D10) – Bjelovar – Virovitica – G.P. Terezino Polje (gr. R. Mađarske)

86,5

DC

20

Čakovec (D3) – Prelog – D. Dubrava – Đelekovec – Koprivnica (D2)

50,4

DC

22

N. Marof (D3) – Križevci – Sv. Ivan Žabno (D28)

42,7

DC

23

Duga Resa (D3) – Josipdol – Žuta Lokva – Senj (D8)

103,9

DC

24

Zabok (D1) – Zlatar Bistrica – D. Konjšćina – Budinšćina – N. Marof – Varaždinske Toplice – Poljanec (D2)

72,4

DC

25

Korenica (D1) – Bunić – Lički Osik – Gospić – Karlobag (D8)

83,6

DC

26

Čvorište Dubrava (D10) – Čazma – Garešnica – Dežanovac – Daruvar (D5)

88,5

DC

27

Gračac (D1) – Obrovac – Benkovac – Stankovci – D8

96,9

DC

28

Čvorište Gradec (D10) – Bjelovar – V. Zdenci (D5)

70,7

DC

29

N. Golubovec (D35) – Zlatar Bistrica – Marija Bistrica – Soblinec (D3)

49,8

DC

30

Čvorište Buzin (A3) – V. Gorica – Petrinja – Hrv. Kostajnica – G.P. Hrv. Kostajnica (gr. BiH)

83,1

DC

31

V. Gorica (D30) – G. Viduševac – D6

56,1

DC

32

G.P. Prezid (gr. R. Slovenije) – Delnice (D3)

49,7

DC

33

G.P. Strmica (gr. BiH) – Knin – Drniš – čvorište Vidici (D8)

73,3

DC

34

Slatina (D2) – D. Miholjac – Josipovac (D2)

79,0

DC

35

Varaždin (D2) – Lepoglava – Sv. Križ Začretje (D1)

46,0

DC

36

Karlovac (D1) – Pokupsko – Sisak – čvorište Popovača (A3)

107,8

DC

37

Sisak (D36) – Petrinja – Glina (D6)

34,4

DC

38

Pakrac (D5) – Požega – Pleternica – Đakovo (D7)

120,7

DC

39

Gr. BiH – Aržano – Cista Provo – rotor Šestanovac – Dubci (D8)

37,3

DC

40

Čvorište Sv. Kuzam (A7) – D8 – luka Bakar (Zapad)

3,1

DC

41

G.P. Gola (gr. R. Mađarske) – Koprivnica – Križevci – čvorište Vrbovec 1 (D10)

82,9

DC

42

Vrbovsko (D3) – Ogulin – Josipdol – Plaški – Grabovac (D1)

90,3

DC

43

Đurđevac (D2) – Bjelovar – Čazma – čvorište Ivanić Grad (A3)

78,1

DC

44

Čvorište Nova Vas (A9) – Ponte Portone – Buzet – čvorište Lupoglav (A8)

50,5

DC

45

V. Zdenci (D5) – Garešnica – čvorište Kutina (A3)

43,6

DC

46

Đakovo (D7) – Vinkovci – G.P. Tovarnik (gr. R. Srbije)

73,0

DC

47

Lipik (D5) – Novska – H. Dubica – H. Kostajnica – Dvor (D6)

94,5

DC

48

Čvorište Baderna (A9) – Pazin – čvorište Rogovići (A8)

20,8

DC

49

Pleternica – čvorište Lužani (A3)

19,2

DC

50

Žuta Lokva (D23) – Otočac – Gospić – Gračac (D27)

104,2

DC

51

Gradište (D53) – Požega – čvorište N. Gradiška (A3)

50,3

DC

52

Špilnik (D50) – Korenica (D1)

41,1

DC

53

G.P. D. Miholjac (gr. R. Mađarske) – Našice – G.P. Sl. Brod (gr. BiH)

91,6

DC

54

Maslenica (D8) – Zaton Obrovački (D27)

13,5

DC

55

Borovo (D2) – Vinkovci – G.P. Županja (gr. BiH)

48,6

DC

56

Drniš (D33) – Muć – čvorište Klis-Grlo (D1)

53,1

DC

57

Vukovar (D2) – Orolik – Nijemci – čvorište Lipovac (A3)

36,1

DC

58

Šibenik (luka) – Boraja – Trogir (D8)

43,0

DC

59

Knin (D1) – Kistanje – Bribirske Mostine – Putičanje – Kapela (D8)

53,9

DC

60

Brnaze (D1) – Trilj – Cista Provo – Imotski – G.P. Vinjani Donji (gr. BiH)

66,1

DC

62

Šestanovac (D39) – Zagvozd – Vrgorac – Kula Norinska – Metković (D9)

89,5

DC

64

Pazin (D48) – Podpićan – Vozilići (D66)

26,9

DC

66

Pula (D400) – Labin – Opatija – Matulji (D8)

90,1

DC

69

Slatina (D2) – Čeralije – Voćin – Zvečevo – Kamensko (D38)

53,4

DC

70

Omiš (D8) – Naklice – Gata – čvorište Blato n/C (A1)

21,6

DC

72

Sl. Brod: D53 – Svačićeva – I. G. Kovačića – N. Zrinskog (D423)

2,7

DC

74

Đurmanec (D207) – Krapina – Bednja – Lepoglava (D35)

22,0

DC

75

D200 – Savudrija – Umag – Novigrad – Poreč – Vrsar – Vrh Lima – Bale – Pula (D400)

101,7

DC

100

Porozina (trajektna luka) – Cres – Mali Lošinj (Ž5159)

80,5

DC

101

D100 – Merag (trajektna luka)

10,9

DC

102

Šmrika (D8) – Krk – Baška

48,3

DC

103

D102 – zračna luka Rijeka

1,7

DC

104

D102 – Valbiska (trajektna luka)

10,1

DC

105

Lopar (trajektna luka) – Rab – Mišnjak (trajektna luka)

22,7

DC

106

Žigljen (trajektna luka) – Novalja – Pag – Ražanac – Posedarje (D8)

73,8

DC

109

Veli Rat – Savar – Sali

41,9

DC

110

Muline (trajektna luka) – Ugljan – Tkon (trajektna luka)

41,6

DC

111

Maslinica – Grohote – Stomorska

17,8

DC

112

Rogač (trajektna luka) – D111

1,9

DC

113

Supetar – Nerežišće – Sumartin (trajektna luka)

39,4

DC

114

Milna – Sutivan – Supetar (D113)

18,8

DC

115

G. Humac (D113) – Bol

11,4

DC

116

Hvar – Milna – Starigrad (trajektna luka) – Sućuraj

77,8

DC

117

Komiža – Podhum – Vis

19,9

DC

118

Vela Luka – Kapja – Dubovo – Korčula

43,5

DC

119

Ubli – Lastovo

9,5

DC

120

Pomena – Polače – Sobra – Saplunara

42,9

DC

121

Murter – Tisno – D8

14,0

DC

123

Trajektna luka Sobra – D120

1,1

DC

124

Trajektna luka Brbinj – Brbinj – D109

1,7

DC

125

Trajektna luka Zaglav – D109

1,1

DC

126

Trogir (D315) – Arbanija – Slatine

8,3

DC

128

Uvala Mikavica – T.P. Žirje

3,8

DC

200

G.P. Plovanija (gr. R. Slovenije) – Buje – čvorište Buje (A9)

11,8

DC

201

G.P. Požane (gr. R. Slovenije) – Buzet (D44)

7,1

DC

203

G.P. Brod na Kupi (gr. R. Slovenije) – Delnice (D3)

11,2

DC

204

G.P. Pribanjci (gr. R. Slovenije) – Bosanci (D3) – čvorište Bosiljevo 1 (A1)

6,3

DC

205

G.P. Razvor (gr. R. Slovenije) – Kumrovec – Klanjec – Gubaševo (D1)

24,6

DC

206

G.P. Hum na Sutli (gr. R. Slovenije) – Pregrada – Krapina (D1)

28,7

DC

207

Hum na Sutli (D206) – Lupinjak – Đurmanec (D1)

14,5

DC

208

G.P. Trnovec (gr. R. Slovenije) – Nedelišće (D3)

6,9

DC

209

G.P. Mursko Središće (gr. R. Slovenije) – Šenkovec – Čakovec (D3)

17,3

DC

210

Gola (D41) – Ždala – Molve – Virje (D2)

24,3

DC

211

G.P. Baranjsko Petrovo Selo (gr. R. Mađarske) – Baranjsko Petrovo Selo (D517)

2,0

DC

212

D7 – Kneževi Vinogradi – G.P. Batina (gr. R. Srbije)

22,1

DC

213

D2 – G.P. Erdut (gr. R. Srbije)

26,7

DC

214

Županja (D55) – Gunja – gr. BiH

28,8

DC

216

Vojnić (D6) – Kolarić – G.P. Maljevac (gr. BiH)

25,0

DC

217

Ličko Petrovo Selo (D1) – G.P. Ličko Petrovo Selo (gr. BiH)

3,0

DC

218

G.P. Užljebić (gr. BiH) – Dobroselo – Mazin – D1

57,2

DC

219

Gornji Muć (D56) – Sinj – Obrovac Sinjski – G.P. Bili Brig (gr. BiH)

31,7

DC

220

Čvorište Bisko (A1) – Čaporice (D60) – Trilj – G.P. Kamensko (gr. BiH)

28,9

DC

222

G.P. Mali Prolog (granica BiH) – D62

0,6

DC

223

G.P. Gornji Brgat (granica BiH) – Dubac (D8)

4,6

DC

224

Mošćenica (D37) – Blinjski Kut – Sunja – Panjani (D30)

34,2

DC

225

G.P. Harmica (gr. R. Slovenije) – Brdovec – čvorište Zaprešić (A2)

14,8

DC

227

Gr. R. Slovenije – Banfi – Štrigova – Prekopa – Lopatinec – Šenkovec (D209)

19,4

DC

228

Jurovski Brod (D6) – Kamanje – Ozalj – Karlovac (D1)

30,2

DC

229

D206 – M. Tabor – Luka Poljanska – Miljana – Kumrovec (D205)

25,6

DC

300

Umag (D75) – čvorište Buje (A9)

8,4

DC

301

Novigrad (D75) – Bužinija – čvorište Nova Vas (A9)

5,8

DC

302

Poreč (D75) – čvorište Baderna (A9)

10,0

DC

303

Rovinj (D75) – čvorište Kanfanar (A9)

13,5

DC

305

D32 – Čabar (Ž5031)

4,9

DC

306

Vir – Nin – Zadar (Bili brig) – D8

27,5

DC

307

Gubaševo (D1) – Oroslavje – D. Stubica – Marija Bistrica (D29)

23,8

DC

310

Jastrebarsko (D1) – čvorište Jastrebarsko (A1)

3,7

DC

312

D47 – Novska

1,8

DC

313

N. Gradiška – Rešetari (D51)

1,9

DC

314

D2 – Orahovica

2,9

DC

315

Trogir (D126) – Pantana (D409)

2,7

DC

400

Pula (D75) – Pula (trajektna luka)

1,6

DC

401

D66 – zračna luka Pula

1,6

DC

402

D66 – Brestova (trajektna luka)

3,2

DC

403

Čvorište Škurinje (A7) – luka Rijeka zapad

2,4

DC

404

Rijeka (D8) – Luka Brajdica – čvorište Draga (A7)

4,0

DC

405

Stinica (trajektna luka) – D8

3,8

DC

406

D8 – Prizna (trajektna luka)

2,9

DC

407

Zadar (trajektna luka) – Zadar (D8)

3,8

DC

408

Zračna luka »Pleso« – D30

1,0

DC

409

Plano (D8) – zračna luka »Resnik«

3,3

DC

410

Trajektna luka Split – Visoka (D8)

4,0

DC

411

Makarska zapad (D8) – trajektna luka – (D411)

1,5

DC

412

Drvenik (D8) – Drvenik (trajektni pristan)

0,3

DC

413

Ploče (D8) – luka Ploče

1,9

DC

414

Trajektna luka Orebić – Ston – Zaton Doli (D8)

64,7

DC

415

Trajektna luka Trpanj – D. Banda (D414)

7,2

DC

416

Prapratno (D414) – trajektna luka Prapratno

0,9

DC

417

Rječno pristanište Osijek – D2

2,3

DC

418

D2 – zračna luka Klisa

2,5

DC

420

Sustjepan (D8) – luka Gruž

2,8

DC

421

Most Raša (D66) – luka Bršica

3,6

DC

422

Čvorište Babindub (D424) – zračna luka Zadar

3,9

DC

423

Sl. Brod: D514 – Luka Sl. Brod

6,1

DC

424

Zadar (luka Gaženica) – čvorište Zadar 2 (A1)

17,6

DC

425

M. Prolog (D62) – Karamatići – čvorište Čeveljuša (D8)

17,6

DC

427

Čvorište Marčelji (nova A7) – Viškovo – čvorište Rujevica (A7)

10,3

DC

500

Čvorište Vranja (A8) – Šušnjevica – Kršan (D64)

23,7

DC

501

G. Jelenje (D3) – čvorište Oštrovica (A6) – Meja – Križišće – Šmrika (D8)

20,3

DC

502

D. Zemunik (D424) – Smilčić – Karin (D27)

17,3

DC

503

Zapužane (D27) – Biograd na Moru (trajektna luka)

16,2

DC

507

Valentinovo (D206) – Krapinske Toplice – Gubaševo (D205)

15,6

DC

510

Čvorište Umag (A9) – G.P. Kaštel (gr. R. Slovenije)

3,0

DC

512

Makarska (D8) – Ravča (D62)

30,6

DC

514

Sl. Brod (D53) – čvorište Sl. Brod istok (A3)

2,7

DC

515

Našice (D53) – Đakovo (D7)

32,7

DC

516

Karasovići (D8) – G.P. Konfin (granica Crne Gore)

14,4

DC

517

B. Manastir (D7) – Belišće (D34)

27,4

DC

518

Osijek (D2) – Jarmina (D46)

32,9

DC

519

Dalj (D213) – Borovo (D2)

16,2

DC

520

Čvorište Babina Greda (A3) – Slavonski Šamac (D7)

7,6

DC

522

Udbina (D1) – Lovinac – čvorište G. Ploča (A1)

13,2

DC

523

Šmrika (D8) – Križišće (D501)

3,0

DC

525

Pleternica (D49) – čvorište Sl. Brod zapad (A3) – Sl. Brod (D53)

25,6

DC

526

Čvorište Varaždinske Toplice (A4) – Varaždinske Toplice (D24)

1,2

DC

528

Varaždin (D2) – čvorište Varaždin (A4)

2,4

DC

530

Čvorište Ludbreg (A4) – Zamlaka (D2)

1,6

DC

531

Čvorište Vrpolje (A1) – Vrpolje (D58)

1,7

DC

532

Baška Voda (D8) – Zagvozd (D62)

10,5

DC

534

Budak (D25) – čvorište Gospić (A1)

2,4

DC

535

Drvenik (D8) – Ravča (D62)

12,1

Ukupno kilometara državnih cesta:

6.867,7

IV.

U županijske ceste se razvrstavaju sljedeće ceste:

Oznaka županijske ceste

OPIS CESTE

DULJINA (km)

ŽC

1006

D29 – A.G. Grada Zagreba

4,0

ŽC

1036

A.G. Grada Zagreba – Otok – Ž3070

11,1

ŽC

1037

A.G. Grada Zagreba – Bregana Pisarovinska – Velika Jamnička (Ž3106)

6,8

ŽC

1046

A.G. Grada V. Gorica – Lukinić Brdo – D36

4,7

ŽC

2002

Ž2003 – Jalšovec – D227

3,6

ŽC

2003

G.P. Bukovje (gr. R. Slovenije) – Sv. Martin na Muri – M. Središće – Miklavec – Turčišće – Hodošan (D3)

34,9

ŽC

2004

Brezovec (Ž2003) – T.L. Vučkovec

4,0

ŽC

2005

Vrhovljan (Ž2003) – Selnica – Zebanec Selo – D209

6,7

ŽC

2006

D209 – Selnica – Prekopa (D227)

10,6

ŽC

2007

Štrigova (D227) – Sv. Urban

3,3

ŽC

2008

Peklenica (Ž2003) – Vratišinec – A.G. Grada Čakovca

4,7

ŽC

2009

D227 – G. Mihaljevec – Macinec – D208

11,8

ŽC

2010

Vratišinec (Ž2008) – G. Kraljevec

2,0

ŽC

2011

G. Dubrava – G. Mihaljevec (Ž2009)

2,1

ŽC

2012

D227 – Okrugli Vrh

2,8

ŽC

2013

Frkanovec (Ž2253) – Zasadbreg – A.G. Grada Čakovca

5,2

ŽC

2014

D227 – Vučetinec (Ž2254)

0,9

ŽC

2015

Ž2013 – M. Mihaljevec – Brezje – Slakovec – Nedelišće (D3)

10,3

ŽC

2016

Knezovec – A.G. Grada Čakovca

0,7

ŽC

2017

Podturen (Ž2003) – Sivica – A.G. Grada Čakovca

4,3

ŽC

2018

Dekanovec (Ž2003) – Belica – A.G. Grada Čakovca

13,2

ŽC

2019

Črečan – Gornji Hrašćan (D208)

2,0

ŽC

2020

A.G. Grada Čakovca – Totovec – A.G. Grada Čakovca – G. Kuršanec (D3)

3,1

ŽC

2022

Belica (Ž2018) – M. Subotica – Orehovica – D2

14,9

ŽC

2023

Turčišće (Ž2003) – Palovec – D3

5,6

ŽC

2024

D3 – Palinovec

2,3

ŽC

2026

Čvorište Goričan (D3) – Goričan – D. Kraljevec – Prelog (D20)

11,5

ŽC

2027

D2 – Veliki Lovrečan – Donja Voća (Ž2056)

11,3

ŽC

2028

Ž2029 – Otok Virje – D. Dravsko (D2)

5,6

ŽC

2029

G.P. Otok Virje (gr. R. Slovenije) – Vratno Otok – Vinica – Biljevec – D35

16,4

ŽC

2030

A.G. Grada Čakovca – Strahoninec (L20026)

1,3

ŽC

2033

Sv. Juraj u Trnju (D3) – Prelog – Otok – Ž2071

12,1

ŽC

2034

D3 – D. Kraljevec (Ž2026)

2,3

ŽC

2035

D2 – Križovljan Radovečki – Natkrižovljan – Ž2045

3,5

ŽC

2036

Ž2029 – Strmec Podravski – Družbinec – D2

4,9

ŽC

2037

Svibovec Podravski – Sračinec (D2)

4,0

ŽC

2038

D20 – Sv. Križ – Podbrest

1,9

ŽC

2039

Draškovec (D20) – Oporovec

1,9

ŽC

2040

Kotoriba – D. Vidovec – D20

5,0

ŽC

2041

Ž2040 – D. Dubrava (D20)

2,3

ŽC

2042

Gr. R. Slovenije – Cvetlin – Ž2056

1,8

ŽC

2043

G.P. Zlogonje (gr. R. Slovenije) – Zlogonje – Ž2056

3,4

ŽC

2044

Miklinova Kapela (Ž2027) – granica R. Slovenije – G. Voća – D. Voća (Ž2027)

7,9

ŽC

2045

Miklinova Kapela (Ž2027) – Križanče – Vinica Breg – Vinica (Ž2029)

6,7

ŽC

2046

Majerje (D2) – N. Ves Petrijanečka (Ž2101)

2,7

ŽC

2048

A.G. Grada Varaždina – Turčin (D3)

0,7

ŽC

2050

A.G. Grada Varaždina – Beretinec – Sv. Ilija – Beletinec – Remetinec – N. Marof (D3)

16,7

ŽC

2052

A.G. Grada Varaždina – Kelemen – Jalžabet – Vrbanovec (D2)

9,2

ŽC

2053

A.G. Grada Varaždina – D2 – Trnovec- Zbelava (Ž2052)

5,1

ŽC

2054

Šemovec (D2) – Jalžabet – Grešćevina – Tuhovec (D24)

12,0

ŽC

2055

Vularija – Orehovica (Ž2022)

2,3

ŽC

2056

Trakošćan (Ž2258) – Jazbina Cvetlinska – Donja Voća – Kanjiri – Ž2101

20,2

ŽC

2057

Ž2056 – Žarovnica – Ž2101

7,4

ŽC

2058

Kameničko Podgorje (L25013) – Ž2101

3,4

ŽC

2059

Klenovnik (Ž2243) – Koškovec – D35

8,8

ŽC

2060

Biljevec (Ž2029) – Maruševec – Korenjak – Ribić Breg – Ž2101

9,3

ŽC

2061

D35 – Krkanec – Tužno (Ž2063)

3,7

ŽC

2062

Ž2060 – Maruševec – Cerje Nebojse – Ž2059

5,6

ŽC

2063

D35 – Tužno – Črešnjevo – Beretinec (Ž2050)

8,5

ŽC

2064

Ž2063 – Cerje – Tužno – Gačice – Gradišće – Ž2105

5,1

ŽC

2065

Tužno (Ž2063) – Pece (Ž2105)

5,0

ŽC

2066

Črešnjevo (Ž2063) – Ledinec (L25124)

3,4

ŽC

2067

Remetinec (Ž2050) – Krč (D24)

2,2

ŽC

2070

A.G. Grada Varaždina – D. Kneginec – G. Kneginec (Ž2250)

2,3

ŽC

2071

Zamlaka (D2) – Čičkovina – Hrženica – Ludbreg (Ž2262)

13,7

ŽC

2072

Luka Ludbreška (25094) – Sesvete Ludbreške – Veliki Bukovec – Ž2076

12,6

ŽC

2074

Križovljan (D2) – D24

3,3

ŽC

2075

Ludbreg: D2 – D2

2,9

ŽC

2076

Sigetec Ludbreški (D2) – Slokovec – M. Bukovec – Selnica Podravska – V. Otok – D20

16,9

ŽC

2078

D20 – Legrad – D20

5,1

ŽC

2079

Slokovec (Ž2076) – Vojvodinec (Ž2081)

8,4

ŽC

2080

Kutnjak (L25102) – Ž2081

1,7

ŽC

2081

D20 – Zablatje – Kuzminec – Rasinja – V. Poganac – Ž2089

27,2

ŽC

2082

Imbriovec (L26001) – Đelekovec (D20)

3,8

ŽC

2083

Ž2258 – Vranojelje – Vrbno – Šaša (D74)

8,8

ŽC

2084

Dubravec – Kaniža (D35)

3,4

ŽC

2085

Ž2101 – Ivanec – Prigorec

4,8

ŽC

2086

Sv. Ilija (Ž2050) – Tomaševec Biškupečki – D3

3,1

ŽC

2087

Varaždin Breg (Ž2250) – Halić – Vrtlinovec (Ž2250)

4,8

ŽC

2088

Ž2250 – Kaštelanec – Kelemen (Ž2052)

4,0

ŽC

2089

Ludbreg (Ž2262) – Apatovec – Križevci: Ul. I. Lepušića (D22)

31,3

ŽC

2091

T.L. Šoderica – D41

1,6

ŽC

2093

Prišlin (D229) – Poredje – Desinić (Ž2151)

10,5

ŽC

2095

Klenovec Humski – D206

3,7

ŽC

2096

Đurmanec (D207) – Podbrezovica – D. Plemenšćina – Pregrada (D206)

11,2

ŽC

2101

Lepoglava (D74) – Bedenec – Jerovec – Donje Ladanje – N. Ves Petrijanečka – A.G. Grada Varaždina

31,2

ŽC

2102

Lepoglava: D35 – D35

3,3

ŽC

2103

Ivanec: D35 – M. Maleza – Ž2085 – I. Kukuljevića – Ul. Varaždinska – D35

1,9

ŽC

2104

Ivanec (Ž2103) – Punikve – Ivanečko Naselje (D35)

2,9

ŽC

2105

D35 – Salinovec – Pece – Završje Podbelsko (Ž2050)

14,3

ŽC

2106

Ž2105 – Margečan – Seljanec – Bela – Ž2107

3,0

ŽC

2107

Ž2105 – Bela – Podrute – D24

7,3

ŽC

2109

Presečno (D3) – Oštrice – Petkovec Toplički (D24)

7,4

ŽC

2110

Jalševec Svibovečki (D24) – Drenovec

3,2

ŽC

2111

Greščevina (Ž2054) – Gornja Poljana – D24

2,8

ŽC

2112

Ž2081 – Kunovec – A.G. Grada Koprivnica

9,0

ŽC

2113

Peteranec (D41) – Ž2114

1,3

ŽC

2114

Drnje (D41) – Hlebine – Molve (D210)

19,1

ŽC

2115

D41 – Otočka

1,5

ŽC

2116

Gola (D41) – Novačka – Repaš (D210)

11,1

ŽC

2117

Sopot (Ž2151) – Marinec – Velika Horvatska (Ž2248)

7,8

ŽC

2118

D206 – Gorjakovo – Ž2117

6,2

ŽC

2119

Ž2118 – Cigrovec – Mala Erpenja – Ž2155

9,4

ŽC

2120

Slatina Svedr. (D206) – Štuparje – Stara Ves Petrovska – A.G.Grada Krapina

7,0

ŽC

2122

A.G.Grada Krapina – Radoboj – D35

5,3

ŽC

2123

Radoboj (Ž2122) – Jazvine – A.G.Grada Krapina

3,7

ŽC

2125

D35 – Mihovljan – Sutinske Toplice – D29

9,2

ŽC

2126

D29 – Gregurovec – Mihovljan (Ž2125)

5,7

ŽC

2127

D29 – Gora Veternička – D35

2,6

ŽC

2128

D29 – Lobor – Ladislavec – D29

11,2

ŽC

2129

Borkovec (Ž2169) – Martinščina – Gornja Batina (Ž2169)

6,5

ŽC

2130

Gertovec – Ž2169

1,6

ŽC

2131

Zajezda – Budinščina (D24)

4,9

ŽC

2133

Kamena Gorica – D24

1,6

ŽC

2134

D24 – D. Makojišće – D3

3,7

ŽC

2135

D24 – Grana – D22

3,3

ŽC

2136

Novi Marof (D3) – Ključ – D24

4,5

ŽC

2138

Kalnik – Selanec – D22

8,6

ŽC

2139

Ž2081 – Vel. Botinovac – Mali Grabičani – D41

7,0

ŽC

2143

A.G. Grada Koprivnica – Zrinski Topolovac – N. Skucani – A.G. Grada Bjelovara

23,7

ŽC

2147

A.G. Grada Koprivnica – Koprivnički Bregi – Jeduševac – Hlebine (Ž2114)

9,5

ŽC

2149

Koprivnički Bregi (Ž2147) – Glogovac

3,6

ŽC

2150

Ž2147 – Delovi – Novigrad Podravski (D2)

6,3

ŽC

2151

D229 – Desinić – Sopot – Pregrada (D206)

14,7

ŽC

2153

D205 – Pristava – Tuhelj (Ž2248)

4,9

ŽC

2155

D205 – Tuh.Toplice – Krapinske Toplice – A.G. Grada Krapina

11,5

ŽC

2158

A.G.Grada Krapina – D. Pačetina – Sv. Križ Začretje – Ciglenica Zagorska (D1)

5,9

ŽC

2160

Švaljkovec (D1) – Sv. Križ Začretje – Štrucljevo – Zabok (Ž2195)

7,5

ŽC

2161

Ž2160 – Pustodol Začretski – Tisanić Jarek – Ž2195

7,6

ŽC

2162

Ciglenica Zagorska (D1) – Brestovec Orehovički (Ž2164)

7,6

ŽC

2164

Orehovica – Lug Orehovički (Ž2165)

5,1

ŽC

2165

V. Komor (Ž2125) – Grabe – Bedekovčina (D24)

8,5

ŽC

2166

Mirkovec (D1) – Bedekovčina (D24)

6,0

ŽC

2167

Kebel – Ž2165

3,7

ŽC

2168

Mače (D29) – M. Bukovec – Poznanovec (D24)

5,3

ŽC

2169

Zlatar (D29) – G. Batina – Budinščina (D24)

16,7

ŽC

2170

G. Batina (Ž2169) – D. Batina – Konjščina (D24)

8,3

ŽC

2171

D24 – Hraščina – Breznički Hum (D3)

8,5

ŽC

2172

Trgovišće (Ž2171) – Vrbovo (L22062)

4,7

ŽC

2173

Šćepanje – Ž2171

2,2

ŽC

2174

D3 – Breznica – D3

5,7

ŽC

2175

D3 – Visoko – Sudovec (D22)

9,5

ŽC

2176

Sv. Petar Orehovec (D22) – Miholec – Ž3002

5,2

ŽC

2177

Sv. Petar Orehovec (D22) – Selanec – Ž2138

1,6

ŽC

2178

Bočkovec (L25154) – Guščerovec (D22)

3,6

ŽC

2179

Sv. Helena – Križevci: Ul. Helenski put (D22)

5,3

ŽC

2180

Ivanec Križevački (Ž2089) – Čabraji – Vojakovec – D41

7,4

ŽC

2181

Sokolovac (D41) – Srijem – Široko Selo – Ž2212

11,1

ŽC

2182

Novigrad Podravski (D2) – D. Mosti – Kapela – Ž2143

21,6

ŽC

2183

Virje (D2) – Šemovci (D43)

4,6

ŽC

2184

Molve (D210) – Molve Grede – Grkine – Đurđevac (Ž2247)

13,2

ŽC

2185

Ž2184 – Novo Virje – Ferdinandovac – Kloštar Podravski (D2)

24,5

ŽC

2186

Mihanović Dol (D205) – Kraljevec – Dubravica – Zaprešić (D225)

26,5

ŽC

2187

G.P. Mihanović Dol (gr. R. Slovenije) – Ž2186

0,2

ŽC

2188

Ravnice – D205

1,2

ŽC

2189

Jalšje (L22041) – Gubaševo (D205)

3,4

ŽC

2191

Dubrovčan (D205) – Družilovec – Veliko Trgovišće (Ž2195)

4,2

ŽC

2192

Veliko Trgovišće (Ž2195) – Domahovo – Žeinci (Ž2195)

4,7

ŽC

2193

Jakuševec Zabočki – Ž2161

1,1

ŽC

2195

Zabok (D1) – Pavlovec Zabočki – Gubaševo – V. Trgovišće – Luka – Pojatno – Ž2186

22,3

ŽC

2197

Hum Zabočki (D24) – Oroslavje (D307)

3,5

ŽC

2198

Bedekovčina (D24) – Lepa Ves – D. Stubica (D307)

8,5

ŽC

2200

Donji Hruševec – D307

3,1

ŽC

2201

Poznanovec (D24) – Dubovec – Banščica (D307)

6,7

ŽC

2202

Podgrađe – Tugonica (D29)

0,9

ŽC

2204

Konjščina (D24) – Sušobreg – Poljanica Bistrička – Marija Bistrica (Ž2221)

8,1

ŽC

2205

Konjščina (D24) – Ž2221

6,2

ŽC

2206

Ž2205 – Turkovčina

5,0

ŽC

2207

Mirkovec (D3) – Bisag – Drašković

4,9

ŽC

2208

Gregurovec (Ž3002) – Veliki Raven (D41)

7,1

ŽC

2209

Križevci: D22 – N. Tesle – Tomislavova – D22

2,4

ŽC

2210

V. Potočec – Križevci (D22)

3,9

ŽC

2211

Cubinec (D22) – Poljana Križevačka – Cugovec – Dubrava (D26)

19,9

ŽC

2212

Majurec (D41) – Sv. Petar Čvrstec – Zrinski Topolovac (Ž2143)

17,9

ŽC

2213

Đurđevac (D2) – Budrovac – Sirova Katalena – Ž2232

12,3

ŽC

2214

Đurđevac (Ž2184) – Kalinovac – Ferdinandovac (Ž2185)

11,2

ŽC

2215

Sveti Križ (D205) – Lučelnica – Radakovo – Ž2186

12,8

ŽC

2216

Oroslavje (Ž2197) – Ž2217

2,7

ŽC

2217

Žejinci (Ž2195) – Stubička Slatina – Krušljevo Selo – Stubičke Toplice (Ž2219)

7,7

ŽC

2218

Ž2217 – Igrišće

2,5

ŽC

2219

Stubičke Toplice (D307) – Pila – A.G. Grada Zagreba

16,3

ŽC

2220

Strmec Stubički (Ž2219) – Gornja Bistra – Novaki Bistranski – Ivanec Bistranski – A.G. Grada Zagreba

17,3

ŽC

2221

Marija Bistrica (D29) – D. Orešje – Hrastje (D3)

17,0

ŽC

2222

D. Stubica (Ž2221) – D. Podgora

2,0

ŽC

2223

Modrovec – D307

1,4

ŽC

2224

D307 – G. Stubica – Sv. Matej – D29

10,2

ŽC

2225

G. Stubica (Ž2224) – Slani Potok

2,2

ŽC

2226

Ž2224 – Hum Stubički – Sekirevo Selo

2,5

ŽC

2227

M.Bistrica (D29) – Podgorje Bistričko

1,6

ŽC

2228

Trema (Ž2212) – Dvorište – D22

3,2

ŽC

2229

Brezovljani – Sv. Ivan Žabno (D28)

3,2

ŽC

2230

Sv. Ivan Žabno (D28) – Cirkvena (Ž2231)

3,2

ŽC

2231

Kenđelovec (D28) – Cirkvena – Farkaševac – Sišćani – D43

20,9

ŽC

2232

Budančevica (D2) – Suha Katalena – Šandrovac – Bulinac (D28)

27,5

ŽC

2234

Kloštar Podravski (D2) – Dinjevac – Grabrovnica – Ž4002

9,1

ŽC

2235

Ž2185 – Podravske Sesvete

3,3

ŽC

2236

Virje (D2) – Miholjanec – Donje Zdjelice – Babotok – D43

13,6

ŽC

2237

Radakovo (Ž2215) – Luka (Ž2195)

6,2

ŽC

2238

D41 – Kloštar Vojakovački (L26085)

2,7

ŽC

2241

Ravnice Desinićke (Ž2248) – Goričnica – Kumrovec (D205)

4,0

ŽC

2242

Veliki Bukovec – Poznanovec (D24)

2,7

ŽC

2243

Klenovnik (Ž2059) – Bitoševje – Žarovnica (Ž2057)

4,5

ŽC

2244

Sudovec (Ž2175) – Pofuki – Bisag – Ž2207

8,4

ŽC

2245

Gr. R. Slovenije – Vrhovljan – Sveti Martin na Muri (Ž2003)

1,8

ŽC

2247

Đurđevac: D2 – Bana Josipa Jelačića – D2

3,8

ŽC

2248

Desinić (Ž2151) – V. Horvatska – Tuhelj – D205

16,7

ŽC

2250

Turčin (D3) – Varaždinske Toplice (D24)

10,2

ŽC

2253

Pleškovec (D227) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

5,7

ŽC

2254

G. Mihaljevec (Ž2009) – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (D227)

8,6

ŽC

2255

D. Kraljevec (Ž2026) – Draškovec (D20)

3,3

ŽC

2256

Gubaševo (Ž2195) – aerodrom Gubaševo

0,2

ŽC

2257

Radoboj (Ž2122) – Gorjani Sutinski – Novi Golubovec (D29)

6,7

ŽC

2258

Macelj (D1) – Trakošćan – Bednja (D74)

12,5

ŽC

2260

Đelekovec (D20) – Torčec – Drnje (D41)

6,6

ŽC

2261

D. Vuglovec (D35) – G. Vuglovec

1,3

ŽC

2262

Hrastovsko (D24) – Ludbreg (D2)

4,5

ŽC

3001

Ž2206 – Bedenica – D3

6,1

ŽC

3002

Komin (D3) – Zaistovec – Gregurovec – Križevci (D41)

25,0

ŽC

3003

Ž2143 – Kraljevac – Rovišće (D28)

8,2

ŽC

3004

Zrinski Topolovac (Ž2143) – Kapela (Ž2182)

10,2

ŽC

3005

Dubravica (Ž2186) – Vukovo Selo – Harmica (D225)

8,8

ŽC

3006

G. Pušća (Ž2186) – Hruševec Kupljenski – Ž2195

4,8

ŽC

3007

Ž2217 – Jakovlje – D. Bistra – Novaki Bistranski (Ž2220)

11,0

ŽC

3008

Luka (Ž2195) – Kraljev Vrh – Ž2220

7,0

ŽC

3009

Kupljenovo (Ž2195) – Jakovlje (Ž3007)

2,4

ŽC

3010

G. Drenova – Blaškovec (D3)

5,1

ŽC

3011

D. Drenova – Ž3010

1,6

ŽC

3012

Hrnjanec – Ž3010

1,3

ŽC

3013

Ž3010 – Nespeš – D. Psarjevo – D3

6,2

ŽC

3014

G. Psarjevo (L31030) – Biškupec Zelinski – Sv. Ivan Zelina (D3)

4,0

ŽC

3015

Hrastje (D3) – Polonje (L31007)

1,9

ŽC

3016

D3 – Sv. Helena – Rakovec (Ž3288)

8,2

ŽC

3017

Marinovec Zelinski (Ž3288) – Brezovec Zelinski – Gračec (Ž3034)

12,6

ŽC

3018

Ž3288 – Hudovo – Kraljev Vrh – G. Tkalec (D41)

18,2

ŽC

3019

Ž3018 – Preseka – Topolovec – Celine (Ž3288)

11,3

ŽC

3020

A.G. Grada Bjelovara – Tuk – Ž3042

5,7

ŽC

3021

D28 – Žabljak

1,6

ŽC

3022

Predavac (D28) – Diebali (D28)

2,6

ŽC

3025

Ž3049 – V. Trojstvo (Ž3027)

7,0

ŽC

3027

A.G. Grada Bjelovara – V. Trojstvo – Šandrovac (Ž2232)

14,5

ŽC

3028

Ž3027 – Maglenča (L37039)

1,5

ŽC

3029

Ž3027 – Kašljavac – Severin – Dautan – Međurača – St. Plošćica – N. Plošćica – Ž3090

28,2

ŽC

3030

D. Pušča (Ž2186) – M. Gorica – Trstenik Puščanski – D225

10,3

ŽC

3031

Ž3005 – M.Gorica (Ž3030)

1,5

ŽC

3032

D. Pušča (Ž3030) – Hrebine

2,2

ŽC

3033

M.Gorica (Ž3030) – Križ Brdovečki – Šenkovec – D225

4,4

ŽC

3034

A.G. Grada Zagreba – Dugo Selo – čvorište Vrbovec 1 (D10)

16,3

ŽC

3035

G. Laduč (D225) – Prudnice – Brdovec (D225)

8,4

ŽC

3036

Pojatno (Ž2195) – D. Bistra (Ž3007)

3,7

ŽC

3037

D. Bistra (Ž3007) – Oborovo Bistransko (Ž2220)

2,9

ŽC

3038

Bukovec Zelinski – D3

1,6

ŽC

3039

Goričica (D3) – Paukovec

1,4

ŽC

3040

Gradec – Gradečki Pavlovec (Ž3052)

2,1

ŽC

3041

Haganj (D28) – Dubrava – Ivanić Grad – Lijevi Dubrovčak – Veleševec – Orle – Bukevje – A.G. Grada V. Gorica

63,1

ŽC

3042

Nova Kapela (Ž3041) – Farkaševac – A.G. Grada Bjelovara

11,9

ŽC

3045

A.G. Grada Bjelovara – Nevinac (Ž3029)

1,4

ŽC

3049

D43 – Ćurlovac – Remetovac – D43

3,7

ŽC

3051

A.G. Grada Samobora – čvorište Sv. Nedjelja (A3)

2,1

ŽC

3052

Vrbovec (D41) – čvorište Gradec (D10)

7,5

ŽC

3055

A.G. Grada Samobora – D. Reka – D1

10,8

ŽC

3060

A.G. Grada Samobora – Strmec Samoborski – Ž3063

3,9

ŽC

3061

Sv. Nedjelja (Ž3051) – Brezje Samoborsko – Kalinovica – D1

6,5

ŽC

3062

Ž3061 – Novaki Samoborski

1,0

ŽC

3063

Ž3051 – Bestovje – A.G. Grada Zagreba

3,7

ŽC

3064

Ž3063 – Rakitje – A.G. Grada Zagreba

2,7

ŽC

3065

M.Gorica (L31099) – Ž3061

2,0

ŽC

3066

Ž3061 – Kerestinec

0,9

ŽC

3067

D1 – D. Stupnik

4,6

ŽC

3070

Dugo Selo (Ž3034) – Rugvica – Orle (Ž3041)

15,5

ŽC

3071

Ž3034 – želj. kolodvor Dugo Selo

0,5

ŽC

3072

Ž3034 – M. Ostrna – V. Ostrna – želj. kolodvor V. Ostrna

4,7

ŽC

3073

Ž3070 – Črnec Rugvički – Ježevo – Trebovec – Posavski Bregi (Ž3041)

15,7

ŽC

3074

Ž3034 – Lupoglav – Kloštar Ivanić – Caginec (D43)

18,8

ŽC

3075

Rakovec (Ž3288) – Peskovec – Lonjica (Ž3034)

8,9

ŽC

3076

Ž3034 – Brckovljani (L31111)

1,0

ŽC

3077

Želj. kolodvor Vrbovec – Ž3078

0,5

ŽC

3078

Ž3288 – Brčevec

2,1

ŽC

3079

Ž3080 – Poljanski Lug (L31116)

5,0

ŽC

3080

Ž3288 – Poljana (L31116)

3,2

ŽC

3081

Štefanje (D43) – Ivanska (Ž3084)

7,8

ŽC

3082

Ž3081 – D. Šušnjara – Martinac – D. Miklouš (D26)

14,3

ŽC

3084

D43 – Paljevine – Ivanska – Berek – Begovača – D26

25,5

ŽC

3085

Ivanska (Ž3084) – Srijedska – Ž3029

6,9

ŽC

3086

Đurđic (L37070) – Ž3085

2,2

ŽC

3089

St. Rača (L37080) – Ž3090

0,8

ŽC

3090

D28 – N. Rača – V. Trnovitica – Veliki Pasijan (D26)

28,5

ŽC

3091

Ž2232 – Babinac (L37082)

3,1

ŽC

3092

Ž3090 – Orlovac – Slovinska Kovačica – D. Kovačica – V. Grđevac (D28)

9,9

ŽC

3093

V. Grđevac (D28) – G. Kovačica – V. Barna (Ž3094)

13,8

ŽC

3094

V. Grđevac (D28) – Grubišno Polje – Ivanovo Selo – Ž3301

26,5

ŽC

3095

Zrinska (L37087) – Ž3093

2,9

ŽC

3096

Visoče (Ž3273) – Balići – Belošići – Petruš Vrh (Ž3097)

8,0

ŽC

3097

D228 – Krmačina – Vivodina – Dvorište Vivodinsko – Krašić (Ž3297)

19,1

ŽC

3099

Vrhovac (L34013) – Ž3297

2,2

ŽC

3100

Ž3297 – Slavetić – Ž3102

7,9

ŽC

3101

Brezarić (Ž3297) – Guci Draganički – D1

7,3

ŽC

3102

Novaki Petrovinski (D1) – Draga Svetojanska – Hrastje Plešivičko – D1

19,1

ŽC

3103

Novaki Petrovinski (D1) – Domagović

2,5

ŽC

3104

G. Reka (L31138) – Ž3055

0,7

ŽC

3105

Stankovo – D1

3,1

ŽC

3106

Klinča Selo (D1) – Kupinec – Pisarovina (D36)

16,3

ŽC

3108

A.G. Grada V. Gorica – Lučelnica – Pisarovina (D36)

9,5

ŽC

3119

Ž3070 – Oborovo – Lijevi Dubrovčak (Ž3041)

12,8

ŽC

3120

Jezero Posavsko (Ž3041) – Martinska Ves – A.G. Grada Siska

19,1

ŽC

3121

Lijevi Dubrovčak (Ž3041) – Lijevo Trebarjevo – Mahovo – A.G. Grada Siska

22,3

ŽC

3122

Jalševec Breški (L31172) – Ž3041

0,9

ŽC

3123

Ivanić-Grad: Ž3041 – D43

1,0

ŽC

3124

D43 – Bunjani – Voloder – Kutina – Novska (D47)

62,2

ŽC

3125

Ž3124 – Deanovec (L31178)

2,1

ŽC

3126

Gornji Prnjarovec (L31181) – Ž3124

0,6

ŽC

3127

Križ (L31178) – Ž3124

0,9

ŽC

3128

Čazma (D43) – Rečica Kriška – Ž3124

17,7

ŽC

3129

Ž3124 – Vezišće

3,8

ŽC

3130

Ž3128 – M. Ludina – Ž3158

8,6

ŽC

3131

G. Garešnica (D26) – G. Jelenska – Podbrđe (Ž3124)

22,2

ŽC

3132

V. Trnovitica (Ž3090) – Ž3133

5,4

ŽC

3133

Pavlovac (D28) – Ladislav – D45

8,2

ŽC

3134

Ž3133 – V. Trnova

2,7

ŽC

3135

Hercegovac (D45) – Ž3136

3,1

ŽC

3136

V. Zdenci (D45) – Tomašica – Garešnica (D26)

13,3

ŽC

3137

Ilovski Klokočevac (Ž3136) – Ž3138

5,9

ŽC

3138

Končanica (D5) – D26

9,9

ŽC

3139

Grbovac (L37116) – D5

2,4

ŽC

3140

D6 – Pravutina – Vel. Paka – Ribnik (D6)

11,7

ŽC

3141

Netretić (D6) – Vukova Gorica (D3)

10,2

ŽC

3142

Donje Stative (D6) – Novigrad – Jarče Polje (D3)

9,0

ŽC

3143

Ozalj (Ž3297) – Zorkovac na Kupi – Gornje Pokupje (D228)

10,5

ŽC

3144

M. Erjavec (D228) – D. Stative (D6)

8,2

ŽC

3145

Tomašnica (Ž3144) – A.G. Grada Karlovca

0,2

ŽC

3146

A.G. Grada Karlovca – Lug (D1)

1,1

ŽC

3150

Draganić (D1) – Lazina

2,3

ŽC

3151

Peščenica (D30) – Brežane Lekeničke – Cerje

7,5

ŽC

3152

D36 – Lasinja – Bović – Blatuša (D6)

33,4

ŽC

3153

Lasinja (Ž3152) – Banski Kovačevac – A.G. Grada Karlovca

9,2

ŽC

3154

D36 – Lijevi Štefanki (L31190)

1,7

ŽC

3155

D31 – D. Hruševec (L31203)

5,6

ŽC

3156

D30 – Žažina – Mala Gorica – D30

6,5

ŽC

3157

Dužica (D30) – A.G. Grada Siska

1,3

ŽC

3158

Okoli – V. Ludina – Gornja Vlahinička

11,8

ŽC

3159

A3 – Popovača (Ž3124)

2,9

ŽC

3160

Želj. postaja »Popovača« – Popovača (Ž3124)

1,1

ŽC

3161

Stružec (D36) – Osekovo – Gornja Gračenica (Ž3124)

13,4

ŽC

3163

Selište – D45

7,7

ŽC

3164

Kutinska Slatina – D45

1,4

ŽC

3165

Dišnik (L37137) – D45

5,8

ŽC

3166

Rogoža (D45) – V. Vukovje – Ž3167

7,5

ŽC

3167

Garešnica (D26) – Kaniška Iva – Međurić (Ž3168)

15,0

ŽC

3168

Uljanik (D26) – Poljana – Međurić – B. Jaruga (Ž3124)

15,6

ŽC

3169

D26 – Trojeglava – Badljevina (D5)

11,4

ŽC

3170

Daruvar (D5) – Vrbovac – Markovac (L37154)

6,3

ŽC

3171

Šibovac (L37150) – D5

1,8

ŽC

3172

D5 – Doljani – Sirač (Ž3291)

6,3

ŽC

3173

Miljanovac (L37157) – Ž3172

1,3

ŽC

3174

Bosiljevo (Ž3175) – Vodena Draga – Jarče Polje (D3)

11,6

ŽC

3175

Vukova Gorica (D3) – Resnik Bosiljevski (D204) – Orišje – Ogulin (D42)

32,0

ŽC

3176

Orišje (Ž3175) – Lešće – Generalski Stol (D23)

11,4

ŽC

3179

Novigrad (Ž3142) – Zagradci – A.G. Grada Karlovca

5,4

ŽC

3180

Zagradci (Ž3179) – Duga Resa (D3)

2,8

ŽC

3181

A.G. Grada Karlovca – D. Mrzlo Polje – Duga Resa (Ž3182)

3,8

ŽC

3182

D23 – Duga Resa – Belavići (D23)

5,4

ŽC

3183

Belavići (Ž3182) – G. Bukovlje – Zvečaj (D23)

8,7

ŽC

3184

D. Resa (Ž3182) – Belajske Poljice (Ž3185)

4,5

ŽC

3185

A.G. Grada Karlovca – Barilović – Perjasica – Generalski Stol (D23)

37,4

ŽC

3186

Turanj (D1) – Skakavac – A.G. Grada Karlovca – Gvozd – Perna (Ž3225)

23,7

ŽC

3189

Barilović (Ž3185) – Krnjak (D1)

8,7

ŽC

3191

D. Selo Lasinjsko (Ž3152) – Stipan – Ž3186

15,3

ŽC

3192

Gvozd (Ž3186) – Ž3152

7,3

ŽC

3193

Ilovačak – Ž3194

1,8

ŽC

3194

Ž3152 – Gornja Bučica – D31

8,1

ŽC

3195

Slatina Pokupska (D31) – Zaloj – M. Solina – Prekopa (D37)

18,8

ŽC

3196

Ž3198 – Novi Farkašić – Slana – Glinska Poljana – D37

17,3

ŽC

3197

D37 – Strašnik

2,5

ŽC

3198

Nebojan – G. Mokrice – D37

8,1

ŽC

3199

Petrinja: D37 – Želj. postaja

0,5

ŽC

3200

Petrinja: D30 – D37

2,9

ŽC

3201

D30 – Donja Mlinoga – Jabukovac (Ž3234)

14,1

ŽC

3202

N. Drenčina (L33051) – D37

2,5

ŽC

3208

A.G. Grada Siska – Blinja (D30)

1,1

ŽC

3209

A.G. Grada Siska – Puska – Jasenovac (D47)

21,0

ŽC

3211

Gornja Letina (L33067) – Sunja – D224

8,1

ŽC

3212

Ž3124 – Husain (L33070)

1,2

ŽC

3213

Gojlo (L37139) – Piljenice (L33137)

9,2

ŽC

3214

Zbjegovača – Ž3124

0,6

ŽC

3215

Kraljeva Velika (L33138) – Lipovljani – Ž3124

4,1

ŽC

3216

Ž3124 – Jamarica (L33073)

2,7

ŽC

3217

Kozarice (L33141) – D47

3,5

ŽC

3218

Ogulin (D42) – Gornje Zagorje

10,2

ŽC

3219

Ž3218 – Desmerice

4,9

ŽC

3220

Tounj (L34104) – Zdenac (D23)

1,3

ŽC

3221

Zdenac (D23) – Rebrovići

2,3

ŽC

3223

Hađer (Ž3195) – Dvorište – D. Viduševac – Glina (D6)

6,5

ŽC

3224

Johovo (D216) – Dunjak – Klokoč – Donja Brusovača (D216)

12,1

ŽC

3225

Vojnić (D216) – Perna – Ž3228

23,1

ŽC

3227

D6 – Topusko (Ž3229)

2,7

ŽC

3228

Topusko (Ž3229) – Ponikvari – Crni Potok – Ž3229

17,4

ŽC

3229

D6 – Topusko – Katinovac – Maljevac (D216)

34,6

ŽC

3230

Ž3151 – Poljana Lekenička – D30

7,1

ŽC

3231

Glina (D6) – Veliki Obljaj – G.P. »Bosanska Bojna« (gr. R BiH)

20,2

ŽC

3232

D6 – Majske Poljane (L33093)

1,0

ŽC

3233

L33042 – Luščani – Ž3235

7,4

ŽC

3234

D6 – Veliki Šušnjar – Miočinovići – D. Stupnica – D6

40,8

ŽC

3235

Ž3201 – D. Bačuga – Grabovac Banski – Ž3234

7,1

ŽC

3237

Ž3234 – Bijele Vode – D6

9,4

ŽC

3238

Ž3234 – M. Gradac – Dragotina (D6)

11,4

ŽC

3240

D. Mlinoga (Ž3201) – G. Mlinoga – D30

7,9

ŽC

3241

Borojevići (L33110) – Mečenčani – D30

4,7

ŽC

3242

Brest Pokupski (D30) – A.G. Grada Siska

1,9

ŽC

3244

D30 – M. Gradusa – Drljače – D224

13,9

ŽC

3245

V. Krčevo – želj. postaja – Graboštani (D224)

3,8

ŽC

3247

Sunja (Ž3211) – Bistrač – Strmen – Slovinci – Timarci (L33126)

29,1

ŽC

3249

Nova Subocka (Ž3124) – St. Subocka – Krapje (Ž3209)

12,3

ŽC

3250

Novska (D312) – Bročice – D47

5,1

ŽC

3251

Novska: Ž3250 – Želj. postaja

0,7

ŽC

3252

Novska (D312) – Okučani (D5)

20,3

ŽC

3253

D47 – Košutarica – Mlaka

11,5

ŽC

3254

Ž5191 – Jasenak – Puškarići – D42

23,0

ŽC

3255

Oštarije (D42) – Skradnik (D23)

3,6

ŽC

3256

D23 – Kamenica Skradnička – Gornje Primišlje – Slunj (D1)

29,6

ŽC

3257

Obrovci (L34142) – Taborište (Ž3258) – Slunj (D1)

6,0

ŽC

3258

Slunj (D1) – Batnoga – Cetingrad – Pašin Potok – gr. BiH

22,0

ŽC

3262

Gorička (L33154) – D. Javoranj – D6

11,8

ŽC

3263

Zrin (L33153) – G. Oraovica – Divuša (D47)

11,6

ŽC

3264

Šaš (Ž3294) – Utolica – D47

8,9

ŽC

3266

Slunj (D1) – D. Furjan – Bogovolja – Cetingrad (Ž3258)

29,7

ŽC

3267

D. Furjan (Ž3266) – Kordunski Ljeskovac – Ž3269

13,2

ŽC

3269

Rakovica (D1) – Grabovac Drežnički – gr. BiH

14,4

ŽC

3270

Klokoč (Ž3224) – Gojkovac – Batnoga (Ž3258)

6,8

ŽC

3271

Maljevac (D216) – Pašin Potok (Ž3258)

4,5

ŽC

3272

Ž3172 – Badljevina – D5

4,4

ŽC

3273

Gr. R Slovenije – Kordići – Sošice – Jurkovo Selo (Ž3297)

18,2

ŽC

3274

Mahovo (Ž3121) – A.G. Grada Siska

4,9

ŽC

3275

Stankovac (Ž3195) – Slana (Ž3196)

3,9

ŽC

3276

Kraj Gornji (Ž3005) – Marija Magdalena – Ž3030

3,0

ŽC

3277

Berek (Ž3084) – Ruškovac – G. Plošćica – V. Trnovitica (Ž3090)

14,4

ŽC

3280

Nova Rača (Ž3090) – Drljanovac (D28)

2,9

ŽC

3281

Ž3136 – Sokolovac – Kreštelovac – D26

9,7

ŽC

3282

Orlovac (Ž3092) – Dražica – Pavlovac (Ž3133)

7,8

ŽC

3283

Sišćani (Ž2231) – Zdenčec – Štefanje (D43)

6,0

ŽC

3284

Cerina (D26) – Donji Lipovčani – Marčani – Sovari (D43)

8,6

ŽC

3287

Daruvar: D26 – Zagrebačka – Zrinska – D5

1,1

ŽC

3288

Sv. Ivan Zelina (D3) – Rakovec – Vrbovec – čvorište Dubrava (D10)

21,8

ŽC

3290

Krnjak (D1) – Kolarić (D216)

5,7

ŽC

3291

Ž3170 – Pakrani – Sirač – Dereza – D5

18,2

ŽC

3292

Želj. postaja – Pešćenica (D30)

1,6

ŽC

3294

Sunja (D224) – Hrvatska Dubica (D47) – G.P. Hrvatska Dubica (gr. BiH)

26,8

ŽC

3296

Kamanje (D228) – Police – Ozalj (D228)

8,3

ŽC

3297

A.G. Grada Samobora – Krašić – Ozalj (D228)

34,9

ŽC

3300

Predavac (D28) – A.G. Grada Bjelovara

1,0

ŽC

3301

Donji Daruvar (D5) – Suhopolje (D2)

38,2

ŽC

4001

Dinjevac (Ž2234) – Pitomača (D2)

5,4

ŽC

4002

Pitomača (D2) – V. Črešnjevica – V. Pisanica – D28

29,9

ŽC

4003

Okrugljača (L40003) – Bušetina (Ž4007)

4,2

ŽC

4004

Gornje Bazje (D5) – V. Polje (L40009)

3,2

ŽC

4005

Žlebina (L40011) – Gradina – Suhopolje (Ž4024)

13,8

ŽC

4006

V. Črešnjevica (Ž4002) – Turnašica – Lozan (D2)

9,9

ŽC

4007

D2 – Rogovac – Lukač – Gradina (Ž4005)

18,4

ŽC

4008

Bušetina (Ž4007) – Špišić Bukovica (D2)

5,6

ŽC

4009

Turanovac (L40007) – D5

1,7

ŽC

4010

Detkovac (L40013) – Brezovica – Gradina (Ž4005)

7,7

ŽC

4011

D7 – Duboševica – Ž4018

4,4

ŽC

4012

Ž4006 – Vukosavljevica

1,9

ŽC

4013

Dugo Selo Lukačko (L40010) – Ž4007

2,2

ŽC

4014

Brezovica (Ž4010) – Budakovac

7,9

ŽC

4015

Lipovac – Ž4005

2,2

ŽC

4016

Gaćište (L40025) – Orešac (Ž4024)

1,5

ŽC

4017

Kneževo – D7

1,9

ŽC

4018

D7 – Topolje – Gajić – Batina (D212)

18,5

ŽC

4019

D7 – Branjina – Podolje – Ž4018

14,6

ŽC

4022

A.G. Grada Virovitica – Pčelić – Ž3301

7,1

ŽC

4024

Suhopolje (D2) – Novaki – Sopje – Čađavica (D34)

33,5

ŽC

4025

Novaki (Ž4024) – G. Miholjac – Bakić – Slatina (Ž4296)

15,8

ŽC

4026

Ž4024 – Nova Šarovka – D34

6,5

ŽC

4027

Ž4019 – Popovac (L44064)

2,2

ŽC

4028

Pivnica Slavonska (Ž3301) – Levinovac – Slatina (Ž4296)

19,2

ŽC

4029

Josipovo (L40039) – Bakić (Ž4025)

3,3

ŽC

4030

D34 – Moslavački Krčenik – Zdenci – Orahovica – Kutjevo – Pleternica (D38)

67,0

ŽC

4031

D34 – Viljevo – Šljivoševci – Koška (D2)

39,0

ŽC

4032

Ž4031 – Blanje – Ivanovo – D. Miholjac (D34)

9,2

ŽC

4033

Torjanci – N. Nevesinje – D517

7,2

ŽC

4034

Luč (L44006) – Petlovac (D517)

3,4

ŽC

4037

Podolje (Ž4019) – Kotlina – Kneževi Vinogradi (D212)

7,8

ŽC

4038

Čađavica (D34) – Mikleuš – Četekovac – Ž4253

24,8

ŽC

4039

Čađavica (Ž4038) – Zvonimirovac (L40060)

3,2

ŽC

4040

D517 – Novi Bezdan

1,0

ŽC

4041

D517 – Bolman – Uglješ – Švajcarnica (D7)

18,5

ŽC

4042

D212 – Grabovac – Vardarac – Bilje (Ž4257)

18,2

ŽC

4043

Ž4028 – Levinovac

1,9

ŽC

4044

Ž4028 – Hum – Voćin (D69)

9,1

ŽC

4045

Nova Bukovica (D2) – Miljevci – Crnac (Ž4030)

14,9

ŽC

4046

Golinci (L44015) – Miholjački Poreč (D53)

2,6

ŽC

4047

Miholjački Poreč (D53) – Čamagajevci – Črnkovci (D34)

8,6

ŽC

4048

Čamagajevci (Ž4047) – Marijanci (Ž4049)

4,2

ŽC

4049

Črnkovci (Ž4047) – Marijanci – Šljivoševci (Ž4031)

9,8

ŽC

4050

Belišće (D517) – Valpovo (Ž4051)

2,9

ŽC

4051

Valpovo: D34 – D34

4,7

ŽC

4052

Valpovo (Ž4051) – Harkanovci – Koška (D2)

17,5

ŽC

4053

Valpovo (Ž4051) – Nard (L44028)

5,3

ŽC

4054

Novi Čeminac (Ž4041) – Čeminac (D7)

3,3

ŽC

4055

T.L. Tikveški dvorac – Ž4056

8,2

ŽC

4056

Lug (Ž4042) – Kozjak – Kopačevo – Ž4042

17,2

ŽC

4057

D. Predrijevo (Ž4030) – St. Petrovo Polje (L40066)

2,3

ŽC

4058

D53 – Bokšić – Feričanci (D2)

24,2

ŽC

4059

Bocanjevci (L44023) – Valpovo (Ž4051)

6,7

ŽC

4060

Ž4052 – Ladimirevci – Bizovac (D2)

6,7

ŽC

4061

Ladimirevci (Ž4060) – Petrijevci (D34)

7,4

ŽC

4062

Čačinci (D2) – Bukvik (L40074)

3,5

ŽC

4063

Čačinci (D2) – Zdenci (Ž4030)

6,0

ŽC

4064

Ž4030 – Zokov Gaj – Ž4058

7,4

ŽC

4065

Zdenci (Ž4030) – Bankovci – Ž4058

5,8

ŽC

4066

Bokšić (Ž4058) – Klokočevci (D53)

6,1

ŽC

4067

Bizovac (D2) – Brođanci – Čepinski Martinci (Ž4105)

10,0

ŽC

4069

Slatinski Drenovac (Ž4253) – Humljani – D2

12,6

ŽC

4070

Donja Pištana (L40074) – Ž4030

3,5

ŽC

4072

Orahovica (D2) – Dolci (L40078)

2,3

ŽC

4073

Ž4058 – Đurđenovac (Ž4075)

3,5

ŽC

4074

Šaptinovci (Ž4066) – Sušine – Đurđenovac (Ž4075)

4,6

ŽC

4075

D2 – Vučjak Feričanački – Đurđenovac – Pribiševci – D53

9,3

ŽC

4076

Ž4075 – Našičko Novo Selo – Gabrilovac (Ž4075)

3,1

ŽC

4077

Ličko Novo Selo (Ž4076) – Brezik Našički – D2

5,3

ŽC

4078

D53 – Lila – Ribnjak – Lađanska – D2

6,1

ŽC

4079

D2 – Ledenik (L44047)

3,9

ŽC

4080

Koška (D2) – Budimci (Ž4105)

10,4

ŽC

4081

Habjanovci (L44053) – Brođanci (Ž4067)

1,5

ŽC

4085

D7 – Čepin – Livana – A.G. Grada Osijeka

7,2

ŽC

4089

Čepin (Ž4085) – Ivanovac – D518

8,5

ŽC

4092

Aljmaš – Ž4093

0,8

ŽC

4093

D213 – Erdut – D213

13,1

ŽC

4094

Marino Selo (L37140) – Ž3168

2,6

ŽC

4095

Brezine (L33073) – Ž4236

2,6

ŽC

4096

Poljana (Ž4236) – Janja Lipa (L33073)

2,5

ŽC

4097

Donja Obrijež (L41001) – Gornja Obrijež – D5

6,2

ŽC

4098

Prekopakra (L41012) – Pakarac (D5)

0,6

ŽC

4099

Pakrac (D38) – Šeovica

5,9

ŽC

4100

D69 – G. Vrhovci – A.G. Grada Požege – D. Lipovac – Nova Kapela (Ž4158)

25,5

ŽC

4101

Biškupci (Ž4100) – Kaptol – Vetovo – D49

22,1

ŽC

4102

T.L. Nevoljaš – Velika (Ž4253)

3,8

ŽC

4103

Marjančaci (L44029) – Ž4052

1,0

ŽC

4104

Seona – D2

3,7

ŽC

4105

Podgorač (D515) – Budimici – Čepin (Ž4085)

30,1

ŽC

4106

Ž4105 – Punitovci – Tomašanci – D7

15,0

ŽC

4107

Punitovci (Ž4106) – Beketinci – D7

9,4

ŽC

4108

Ž4107 – Jurjevac Punitovački – Široko Polje (D7)

5,0

ŽC

4109

D7 – Vladislavci – Paulin Dvor – Ernestinovo (D518)

12,7

ŽC

4110

Dopsin (L44107) – Vladislavci (Ž4109)

1,8

ŽC

4111

Vera (L44086) – Bobota – Pačetin – D55

15,1

ŽC

4112

D47 – Jagma – Subocka (L41008)

3,5

ŽC

4113

Pasikovci (D38) – Milivojevci – Ž4100

10,2

ŽC

4114

Trnovac – Ž4253

1,7

ŽC

4115

Kaptol (Ž4101) – Alilovci – A.G. Grada Požege

6,2

ŽC

4116

Kamenolom Vetovo – Vetovo – Jakšić – D38

14,5

ŽC

4117

D49 – Bektež (D51)

4,6

ŽC

4118

T. L. Borovik (L44099) – Drenje – D515

14,9

ŽC

4119

Slatinik Drenjski (L44102) – Ž4118

2,5

ŽC

4120

D7 – Lipovac Hrastinski – Koritna – Ž4130

8,4

ŽC

4121

D518 – Laslovo – Korog – Ž4148

11,1

ŽC

4122

Silaš (L44083) – Korog (Ž4121)

3,5

ŽC

4124

N. Ljeskovica – D53

4,9

ŽC

4126

Podvrško – Opatovac – D51

5,8

ŽC

4127

D49 – Grabarje (L41060)

0,7

ŽC

4128

Josipovac Punitovački (Ž4106) – Gorjani – Satnica Đakovačka (D515)

8,8

ŽC

4129

Satnica Đakovačka (D515) – Kondrić – D38

12,3

ŽC

4130

D7 – Viškovci – Semeljci – Šodolovci – Petrova Slatina – D518

24,6

ŽC

4131

Ž4130 – Vučevci

2,6

ŽC

4132

Semeljci (Ž4130) – Mrzović (Ž4148)

5,6

ŽC

4133

Kešinci (Ž4132) – Stari Mikanovci (D46)

7,4

ŽC

4134

Gaboš (D518) – Ostrovo – D55

9,1

ŽC

4135

Tordinci (Ž4148) – Ž4134

3,3

ŽC

4136

Nuštar (D55) – Cerić – A.G. Grada Vinkovci

3,9

ŽC

4137

Nuštar (D55) – Bogdanovci – A.G. Grada Vukovara

9,3

ŽC

4139

Šagovina Cernička – Giletinci – Cernik (Ž4141)

7,9

ŽC

4140

»Strmac« – Šumetlica – Ž4141

7,9

ŽC

4141

D51 – Cernik – Nova Gradiška (Ž4158)

6,3

ŽC

4142

Rešetari (L42006) – Ž4158

0,5

ŽC

4143

Drežnik – Gunjavci – Adžamovci – Ž4158

5,2

ŽC

4144

Breznica Đakovačka (L44099) – D38

2,2

ŽC

4145

Đakovo: D7 – Ž4146

2,0

ŽC

4146

Đakovo: D7 – D46

3,8

ŽC

4147

Đakovo: D7 – Ž4146

3,3

ŽC

4148

Vrbica (Ž4133) – Markušica – Tordinci – Ž4111

27,6

ŽC

4149

Karadžićevo (L46059) – Jarmina (D518)

4,6

ŽC

4150

A.G. Grada Vukovara – Petrovci – St. Jankovci – D46

9,1

ŽC

4153

Okučani (D5) – Vrbovljani

4,6

ŽC

4154

Ratkovac – Smrtić – Ž4158

2,0

ŽC

4155

Ž4158 – Dragalić – Donji Bogićevci (L42016)

5,7

ŽC

4156

Nova Gradiška (Ž 4158) – Prvča – Visoka Greda – Savski Bok – Mačkovac (L42019)

16,5

ŽC

4157

Nova Gradiška (Ž4158) – Sičice – Vrbje – Ž4178

13,8

ŽC

4158

Okučani (D5) – Kosovac – Medari – Nova Gradiška – S. P. Selo – Vrbova – Batrina (D49)

38,8

ŽC

4159

Brđani – Ž4158

2,3

ŽC

4160

Tisovac – Godinjak (Ž4158)

3,1

ŽC

4162

Bilice (D525) – Ravan – Brodski Zdenci – D53

14,8

ŽC

4163

D38 – Trnava – Staro Topolje (Ž4202)

13,5

ŽC

4165

N. Perkovci (L44127) – Piškorevci – D7

5,1

ŽC

4166

Vođinci (D46) – Retkovci – Andrijaševci (Ž4170)

13,4

ŽC

4167

Ivankovo (D46) – Retkovci – Prkovci – Šiškovci – Cerna (Ž4170)

18,8

ŽC

4168

Našice: Martin (D53) – Markovac Našički (D515)

4,4

ŽC

4170

A.G. Grada Vinkovci – Cerna – Gradište – Županja (D55)

25,6

ŽC

4172

A.G. Grada Vinkovci – Privlaka – Otok – Vrbanja – Gunja (D214)

50,5

ŽC

4173

A.G. Grada Vukovara – Tovarnik (D46)

13,0

ŽC

4174

Opatovac (D2) – Lovas – Ž4173

6,7

ŽC

4175

Ž4153 – Čovac

2,4

ŽC

4176

Ž4153 – Gređani

5,4

ŽC

4177

Dragalić (Ž4155) – Poljane (L42018)

2,6

ŽC

4178

Zapolje (Ž4158) – Bodovaljci – Orubica – Davor – granica BiH

18,9

ŽC

4179

Ž4178 – Laze (L42020)

2,8

ŽC

4180

St. Petrovo Selo (Ž4158) – Davor (Ž4178)

12,5

ŽC

4181

Ž4180 – Štivica – Komarnica

4,4

ŽC

4182

Nova Kapela (Ž4158) – Siče (L42023)

4,6

ŽC

4183

Ž4182 – Magić Mala

3,5

ŽC

4184

Batrina (Ž4158) – Seoce

2,7

ŽC

4185

Dragovci (D49) – Drenovac – Bilice (D525)

13,8

ŽC

4186

Lovčić (L41068) – Brodski Stupnik (Ž4244)

5,2

ŽC

4187

Ljeskove vode – Korduševci – Šušnjevci – Ž4202

7,7

ŽC

4188

Klokočevik (L42041) – Zadubravlje – Trnjanski Kuti (Ž4210)

10,4

ŽC

4189

Lapovci (L44122) – Ž4163

2,1

ŽC

4190

St. Perkovci (L44127) – Čajkovci (Ž4202)

2,7

ŽC

4192

Rokovci (Ž4170) – A.G. Grada Vinkovci

2,5

ŽC

4193

A.G. Grada Vinkovci – Privlaka (Ž4172)

3,5

ŽC

4194

D46 – N. Jankovci – Ž4172

5,5

ŽC

4195

Svinjarevci (L46028) – D57

1,7

ŽC

4196

D57 – Berak – Čakovci – Mikluševci – Ž4173

14,6

ŽC

4197

Čakovci (Ž4196) – Šidski Banovci (D46)

5,6

ŽC

4198

Lovas (Ž4174) – Bapska – Šarengrad (D2)

14,2

ŽC

4199

Ilok (Ž4200) – gr. R. Srbije

6,2

ŽC

4200

Ilok: D2 – D2

4,1

ŽC

4201

Sičice (Ž4157) – Dolina (L42019)

6,5

ŽC

4202

Bartolovci (D525) – A.G. Grada Slavonski Brod – Garčin – Strizivojna – St. Mikanovci (D46)

48,6

ŽC

4203

Lužani (Ž4244) – Živike – L42027

3,9

ŽC

4204

Oriovac (Ž4244) – Slavonski Kobaš – gr. BiH

8,8

ŽC

4205

Brodski Stupnik (Ž4244) – Zbjeg – A.G. Grada Slavonski Brod

23,0

ŽC

4206

Slobodnica (L42036) – D525

0,9

ŽC

4210

A.G. Grada Slavonski Brod – Trnjanski Kuti – Oprisavci – Jaruge – D7

36,2

ŽC

4212

A.G. Grada Slavonski Brod – D. Vrba – Zadubravlje (Ž4188)

8,4

ŽC

4213

Bukovlje (Ž4202) – Sl. Brod (D514)

1,4

ŽC

4215

Rušćica (Ž4210) – Klakar – D. Bebrina (L42048)

11,8

ŽC

4216

Garčin (Ž4202) – Bicko Selo – Oprisavci (Ž4210)

5,5

ŽC

4217

Staro Topolje (Ž4202) – Sredanci – Svilaj – granica BiH

9,0

ŽC

4218

D. Andrijevci (Ž4202) – Divoševci – V. Kopanica – Gundinci – B. Greda – Štitar – Ž4170

38,5

ŽC

4219

Divoševci (Ž4218) – Kupina – Prnjavor (Ž4210)

3,4

ŽC

4220

Gundinci (Ž4218) – Sikirevci (D7)

5,3

ŽC

4221

Cerna (Ž4170) – Babina Greda (Ž4218)

15,1

ŽC

4222

Gradište (Ž4170) – D55

2,1

ŽC

4223

Otok (Ž4172) – Bošnjaci (D214)

15,2

ŽC

4224

Otok (Ž4172) – Nijemci (D57)

12,1

ŽC

4225

Ž4224 – D. Novo Selo

2,8

ŽC

4226

Gornji Varoš – D5

3,1

ŽC

4227

St. Gradiška (D5) – Donji Varoš

2,7

ŽC

4228

Kaniža (L42036) – Ž4205

3,5

ŽC

4229

Bošnjaci (D214) – Ž4172

12,7

ŽC

4230

D214 – Soljani – Strošinci – G.P. Strošinci (gr. R Srbije)

25,9

ŽC

4231

Ž4172 – Đurići – Račinovci – Ž4230

18,9

ŽC

4232

Rajevo Selo (L46053) – D214

2,3

ŽC

4233

Tovarnik (D46) – Nijemci (D57)

10,5

ŽC

4234

Čvorište Lipovac (A3) – Ž4230

22,9

ŽC

4236

Poljana (Ž3168) – Gaj – Kukunjevac – Dobrovac (D47)

15,0

ŽC

4237

Koška (D2) – Ordanja – Andrijevac (L44047)

4,2

ŽC

4238

Gorjani (Ž4128) – Tomašanci (Ž4106)

3,3

ŽC

4239

Tomašanci (Ž4106) – Ivanovci Gorjanski – D7

4,4

ŽC

4240

Nova Gradiška: Ž4158 – D313

1,3

ŽC

4241

Okučani (D5) – želj. kolodvor Okučani

1,0

ŽC

4242

Špišić Bukovica (D2) – Topolovica – M. Grđevac – Ž3093

20,0

ŽC

4244

D49 – Lužani – Oriovac – Stari Slatnik (D525)

15,6

ŽC

4247

Čepin: D7 – Ž4085

1,6

ŽC

4253

Čeralije (D69) – Drenovac – A.G. Grada Požege

37,3

ŽC

4257

Švajcarnica (D7) – Darda – Bilje – A.G. Grada Osijeka

12,8

ŽC

4259

Zmajevac (D212) – Ž4018

3,7

ŽC

4291

Ž4105 – čvorište Čepin (A5)

1,7

ŽC

4292

Trnava (Ž4163) – Dragotin (Ž4164) – Đakovo (Ž4147)

15,0

ŽC

4293

D7 – Šećerana – Šumarina – D517

4,1

ŽC

4295

D. Miholjac: D53 – D34

2,4

ŽC

4296

Sladojevci (D2) – Slatina (D2)

8,0

ŽC

4297

Našice: D2 – Ž4168

1,6

ŽC

5001

T.N. Kanegra – Valica (D75)

1,3

ŽC

5003

Umag (D75) – Kmeti – D75

6,6

ŽC

5006

D75 – Babići

1,4

ŽC

5007

Buje (Ž5209) – Šterna – Oprtalj – Livade – Karojba – A.G. Grada Pazina

35,1

ŽC

5008

Buje (D200) – Grožnjan – Ponte Porton (Ž5209)

11,8

ŽC

5009

Ž5008 – Martinčići – Šterna (Ž5007)

8,0

ŽC

5010

Istarske Toplice (L50051) – D44

0,5

ŽC

5011

Vodice (Ž5012) – Brest – Buzet (D44)

22,7

ŽC

5012

G.P. Jelovice (gr. R. Slovenije) – Vodice – Permani (D8)

32,6

ŽC

5013

Buzet (D44) – Cerovlje (Ž5046)

21,8

ŽC

5014

Ž5011 – Račja Vas – Lanišće – Lupoglav (D44)

21,1

ŽC

5015

Veli Brgud – Ž5012

2,1

ŽC

5016

Permani (D8) – Breza – Ž5017

7,4

ŽC

5017

Rupa (D8) – Škalnica – Saršoni – A.G. Grada Rijeka

17,3

ŽC

5019

Jušići (D8) – Spinčići – Kastav (Ž5204)

2,6

ŽC

5020

Brnčići (L58018) – Ž5021

1,9

ŽC

5021

Jurčići (Ž5206) – Viškovo (Ž5025)

4,2

ŽC

5022

Klana (L58014) – Ž5017

2,0

ŽC

5023

Studena (L58014) – Ž5017

3,3

ŽC

5025

Ž5017 – Viškovo – Marinići – A.G. Grada Rijeka

5,6

ŽC

5026

D. Jelenje (Ž5055) – Lukeži – Lopača – A.G. Grada Rijeka

2,6

ŽC

5027

Podkilavac – Ž5055

2,3

ŽC

5028

Jezero (Ž5055) – Soboli (D3)

2,0

ŽC

5030

T.L. Platak – D3

9,5

ŽC

5031

Čabar (D305) – Plešce – Zamost – Hrvatsko

13,5

ŽC

5032

Crni Lug (D32) – Gornje Jelenje (D3)

15,1

ŽC

5033

Gašparci (gr. R. Slovenije) – Brod na Kupi – Brod Moravice – D3

26,9

ŽC

5034

Kupjak (D3) – Ravna Gora – Vrbovsko (D42)

21,2

ŽC

5036

Moravice (L58030) – D3

2,5

ŽC

5037

T.N. Lanterna – D75

3,1

ŽC

5039

Ulika – Črvar – D75

3,2

ŽC

5040

Tar (D75) – Labinci – Višnjan (Ž5042)

9,4

ŽC

5041

Kufci (Ž5042) – Brnobići -Vižinada (Ž5209)

13,1

ŽC

5042

Špadići (D75) – Višnjan – Diklići – Karojba (Ž5007)

18,9

ŽC

5043

Ž5007 – Motovunski Novaki

2,1

ŽC

5046

A.G. Grada Pazina – Cerovlje – Paz – Boljun (D500)

15,7

ŽC

5047

D500 – Veprinac – Matulji – Kastav (Ž5204)

21,6

ŽC

5048

Veprinac (Ž5047) – Ičići (D66)

8,2

ŽC

5049

Dobreć – Ž5050

2,3

ŽC

5050

Liganj (L58041) – Lovran (D66)

4,3

ŽC

5051

D66 – Opatija – A.G Grada Rijeka

5,3

ŽC

5052

Rukavac (L58016) – Mihotići (Ž5047)

1,2

ŽC

5053

Mihotići (Ž5047) – Pobri – Opatija (Ž5051)

2,8

ŽC

5055

Viškovo (Ž5025) – Saršoni – Trnovica – Dražice – Čavle (D3)

15,2

ŽC

5056

Grobnik – Podrvanj (Ž5055)

2,1

ŽC

5059

Ž5205 – Škrljevo – Krasica – Praputnjak – D501

5,8

ŽC

5060

Luka Bakar (Istok) – D8 – Meja (Ž5059)

4,3

ŽC

5062

D3 – Fužine – Lič – Lukovo – Bribir – Jargovo – D8

45,1

ŽC

5063

D501 – Hreljin – Ž5068

3,0

ŽC

5064

Križišće (D501) – Drivenik – Bribir – N. Vinodolski (D8)

23,4

ŽC

5065

D8 – Kraljevica – Ž5189

1,8

ŽC

5066

Oštro – Ž5189

1,4

ŽC

5067

Homer – Lokve – D3

4,8

ŽC

5068

Ž5191 – Vrata – Fužine – Zlobin – Križišće (D501)

26,3

ŽC

5069

Ž5034 – Stari Laz – Mrkopalj (Ž5191)

10,8

ŽC

5070

Grando (D200) – Brtonigla – Bužinija (D301)

8,0

ŽC

5071

Vrsar (D75) – T.N. Koversada

1,4

ŽC

5072

Žbandaj (D302) – Lovreč (Ž5209)

5,8

ŽC

5074

Lovreč (Ž5209) – Mofardini (L50098) – Kringa – Ž5075

12,4

ŽC

5075

Tinjan (D48) – Sv. Petar u Šumi (Ž5076) – Žminj (Ž5190)

12,1

ŽC

5076

A.G. Grada Pazina – Sv. Petar u Šumi – Kanfanar (Ž5077)

8,9

ŽC

5077

Okreti (D303) – Kanfanar – Žminj – Petehi – Barban (D66)

23,5

ŽC

5079

Žminj (Ž5077) – Jakačići (L50109) – Pićan (D64)

16,1

ŽC

5081

Kršan (D64) – Nedešćina – Labin – Crni – Ravni

25,7

ŽC

5082

Mošćenička Draga (D66) – Mošćenice (L58064)

2,4

ŽC

5083

Omišalj – D102

1,4

ŽC

5084

Njivice – D102

0,9

ŽC

5085

T. N. Haludovo – Malinska (Ž5086)

1,6

ŽC

5086

Porat – Malinska – Sv. Vid Miholjice – D102

6,1

ŽC

5087

Sv. Vid Miholjice (Ž5086) – Sv. Vid Dobrinjski – Šilo

14,5

ŽC

5088

D8 – Jadranovo – D8

3,0

ŽC

5089

Belobrajići (Ž5064) – Tribalj – Crikvenica (Ž5091)

7,3

ŽC

5090

D8 – Dramalj – D8

1,7

ŽC

5091

Crikvenica: D8 – D8

3,0

ŽC

5092

Selce: D8 – D8

1,8

ŽC

5093

Ž5062 – Ž5094

1,0

ŽC

5094

Novi Vinodolski (D8) – Bater – Breze – Ž5191

41,3

ŽC

5095

T. N. Valalta – Rovinj (D303)

4,4

ŽC

5096

Obrada (D303) – Štanga – Bale (D75)

15,1

ŽC

5097

Kanfanar (Ž5077) – Svetvinčenat (Ž5190)

5,0

ŽC

5098

D75 – Krmed – Svetvinčenat (Ž5190)

9,4

ŽC

5099

Svetvinčenat (Ž5190) – Pajkovići – Ž5100

5,6

ŽC

5100

Petehi (Ž5077) – Glavani – Manjadvorci (D66)

11,9

ŽC

5101

Barban (Ž5077) – Divšići – Vodnjan (Ž5190)

18,1

ŽC

5103

Labin (Ž5081) – Stanišovi – Koromačno

17,3

ŽC

5104

Labin (Ž5081) – Rabac – T.N. Girandela

4,6

ŽC

5105

Štanga (Ž5096) – T.N. Polari

3,0

ŽC

5106

Vrh (L58090) – Krk (Ž5131)

4,2

ŽC

5107

Kras (Ž5087) – D102

8,2

ŽC

5108

Ž5107 – Garica – Vrbnik

8,2

ŽC

5109

Klenovica: D8 – D8

2,9

ŽC

5110

Klenovica (D8) – Krivi Put – Prokike (D23)

32,2

ŽC

5111

Križ Kamenica (L59005) – Križpolje (D23)

2,7

ŽC

5112

Stajnica (L59007) – Ž5113

3,0

ŽC

5113

Križpolje (D23) – Glibodol – Lička Jasenica (D42)

26,8

ŽC

5114

Brinje (D23) – Letinac

7,8

ŽC

5115

T. L. Barbariga – Peroj – Fažana – A.G. Grada Pule

14,5

ŽC

5116

T. L. Zelena Laguna – D75

1,4

ŽC

5117

D75 – Galižana (L50160)

1,5

ŽC

5118

Guran (Ž5101) – Pinezići – Marčana – Ž5119

9,9

ŽC

5119

A.G. Grada Pule – Krnica – Kavran – Šišan – Medulin – Pomer – Pula (D66)

38,4

ŽC

5120

Zračna luka Pula (D401) – Valtura – Ž5119

5,1

ŽC

5121

Muntić – Ž5120

2,7

ŽC

5122

Pavićini (Ž5119) – T.N. Duga Uvala

2,1

ŽC

5123

Krnica (Ž5119) – Rakalj

3,8

ŽC

5124

T. L. Stara Gavza – D100

1,9

ŽC

5125

D102 – Punat – Stara Baška

12,1

ŽC

5126

Sv. Juraj (D8) – Krasno Polje – A.G. Grada Gospića

49,5

ŽC

5127

Hrvatsko Polje (L59013) – D50

4,4

ŽC

5128

Ž5113 – Dabar – Glavace – Otočac (D50)

29,2

ŽC

5129

Ž5128 – Škare (L59022)

3,5

ŽC

5130

Doljani – Zalužnica (D52)

4,8

ŽC

5131

D102 – Krk – D102

3,5

ŽC

5133

A.G. Grada Pule – Križanje Pomer (Ž5119)

1,9

ŽC

5134

A.G. Grada Pule – Šišan (Ž5119)

2,6

ŽC

5135

Banjole – Križanje Pomer (Ž5136)

1,8

ŽC

5136

Križanje Pomer (Ž5119) – Premantura – AC Stupice

5,6

ŽC

5137

T. L. Slatina – D100

9,4

ŽC

5138

Lopar (D105) – T. L. San Marino

0,9

ŽC

5139

Kampor – Rab – Banjol – Barbat (D105)

11,1

ŽC

5140

Krasno Polje (Ž5126) – Švica – Otočac (D50)

22,1

ŽC

5141

Ž5140 – Kuterevo (L59134)

3,1

ŽC

5142

Ž5140 – Lipovlje (L59134)

3,5

ŽC

5143

Otočac (D50) – Prozor (L59033)

4,6

ŽC

5144

Podhum (D52) – Čovići (D50)

4,8

ŽC

5145

Ž5144 – Sinac (L59035)

1,1

ŽC

5146

Ž5140 – D. Kosinj – Studenci – D50

32,5

ŽC

5147

Ličko Lešće (D50) – Vrelo Gacke (L59036)

3,3

ŽC

5148

D50 – Ramljani (L59041)

3,9

ŽC

5149

Vrhovine (D52) – Gornje Vrhovine (L59039)

2,3

ŽC

5151

Lun (L59046) – Novalja – D106

19,1

ŽC

5152

Lipovo Polje (L59031) – Ž5153

6,2

ŽC

5153

Bakovac Kosinjski (L59124) – G. Kosinj – Ž5146

10,9

ŽC

5154

A.G. Grada Gospića – Perušić (D50)

7,1

ŽC

5155

Kosa Janjačka (L59060) – Perušić (D50)

10,4

ŽC

5156

Čanak (L59041) – Kozjan – Bunić (D25)

14,1

ŽC

5157

Zračna luka Lošinj – Čunski (D100)

2,8

ŽC

5158

D100 – M. Lošinj T. L.

0,4

ŽC

5159

T.N. Čikat – M. Lošinj (D100)

2,7

ŽC

5160

Ž5159 – T.N. Sunčana Uvala

1,3

ŽC

5161

M. Lošinj (D100) – Veli Lošinj

3,4

ŽC

5164

A.G. Grada Gospića – Podlopača – D1

22,3

ŽC

5165

A.G. Grada Gospića – G. Ploča – Lovinac (D50)

14,2

ŽC

5166

D50 – Rok – Obrovac (D27)

38,2

ŽC

5167

Udbina (Ž5195) – D. Lapac (D218)

27,4

ŽC

5168

G. Lapac (D218) – Borićevac – gr. BiH

5,2

ŽC

5169

Bjelopolje (D1) – Donji Lapac (D218)

31,6

ŽC

5170

Doljani (Ž5203) – gr. BiH

5,1

ŽC

5172

Vozilići (D66) – Plomin Luka

2,7

ŽC

5173

Crni (Ž5081) – Marina

2,4

ŽC

5174

D75 – Zračna luka Vrsar

1,6

ŽC

5175

Ž5096 – T. N. Veštar

1,2

ŽC

5177

Ž5103 – AC Tunarica

2,2

ŽC

5178

A.G. Grada Pule – Pješčana Uvala

2,1

ŽC

5179

Medulin (Ž5119) – AC Kažela

2,7

ŽC

5183

Vrbnik (Ž5108) – Kuka (D102)

4,0

ŽC

5184

D3 – Lučice

0,9

ŽC

5185

Mali Lug (D32) – Zamost (Ž5031)

6,3

ŽC

5186

Mongrego – Bale (Ž5096)

5,2

ŽC

5187

T.N. Barbariga (Ž5115) – Cestarska kuća Bale (D75)

5,3

ŽC

5189

D8 – D102

2,6

ŽC

5190

A.G. Grada Pazina – Žminj – Svetvinčenat – Vodnjan (D75)

25,3

ŽC

5191

Lokve (D3) – Mrkopalj – Jezerane (D23)

63,8

ŽC

5192

Fažana (Ž5115) – Marana – Vodnjan (D75)

4,5

ŽC

5195

Udbina: D1 – D1

7,1

ŽC

5196

Udbina: Ž5195 – D522

3,5

ŽC

5198

St. Vodopija (D75) – Poreč (D302)

4,3

ŽC

5199

Štirovača (Ž5126) – Šušanj (L59122)

28,6

ŽC

5200

Čvorište Pula (A9) – A.G. Grada Pule – Pomer (Ž5119)

3,1

ŽC

5201

Selište Drežničko (D42) – Prijeboj (D1)

14,1

ŽC

5203

Dobroselo (D218) – D. Srb – Otrić (D1)

39,0

ŽC

5204

Kastav – Rubeši – A.G. Grada Rijeka

2,5

ŽC

5205

Čavle (D3) – Škrljevo (Ž5059) – čvorište Sv. Kuzam (A7)

6,5

ŽC

5206

Kastav (Ž5204) – Jurčići – A.G. Grada Rijeke

2,2

ŽC

5207

Ž5206 – A.G. Grada Rijeke

0,6

ŽC

5209

Kaštel (D510) – Buje – Vižinada – čvorište Medaki (A9) – Vrh Lima (D75)

45,9

ŽC

6003

Ž6278 – Benkovac – D27

1,3

ŽC

6004

Nin (Ž6011) – Vrsi – Duševića Mlin (Ž6007)

12,8

ŽC

6005

D106 – Vlašići

6,2

ŽC

6006

Ljubač – Ž6007

2,6

ŽC

6007

Ražanac – A.G. Grada Zadra

14,4

ŽC

6008

N.P. Paklenica – D8

3,1

ŽC

6009

Velika Popina (L63037) – Ž5203

2,8

ŽC

6010

T.N. Zaton – D306

1,0

ŽC

6011

Nin (Ž6273) – Murvica – Zemunik Donji (Ž6040)

23,4

ŽC

6013

Ž6004 – Poljica – Ž6007

3,7

ŽC

6014

Ž6007 – Visočane – Poličnik – Suhovare – D. Biljane (Ž6278)

22,4

ŽC

6016

Radovin (L63055) – D106

2,5

ŽC

6017

Slivnica (L63058) – D106

1,8

ŽC

6019

Posedarje (D8) – Novigrad – Pridraga – D502

16,5

ŽC

6020

Ž6019 – Podgradina (L63160)

3,4

ŽC

6021

Ž6014 – Zemunik G. – Škabrnje – Zapužane – Miranje (Ž6064)

23,8

ŽC

6022

Novigrad (Ž6019) – Paljuv – Ž6258

6,9

ŽC

6023

Smilčić (D502) – G. Biljane – Korlat (L63120)

8,1

ŽC

6024

D27 – Kruševo (L63078)

2,4

ŽC

6025

Obrovac (D27) – Kaštel Žegarski – Ervenik – Kom – D1

39,0

ŽC

6026

Obrovac (Ž6025) – Medviđa – Kistanje – Manastir Krka

39,6

ŽC

6027

D27 – Kaštel Žegarski – Bruška – Benkovac (L63125)

44,7

ŽC

6028

D27 – Muškovci (L63074)

1,8

ŽC

6029

Ž6027 – Golubić

1,6

ŽC

6030

Nadvoda (L63084) – Kaštel Žegarski (Ž6027)

1,0

ŽC

6031

Krupa – Ž6027

2,2

ŽC

6032

Ž6025 – Komazeci

1,2

ŽC

6033

Otrić (D1) – Pribudić (L65004)

14,9

ŽC

6034

Plavno – Radljevac – Knin (D1)

19,8

ŽC

6039

A.G. Grada Zadra – Bibinje – čvorište Babindub (D424)

5,2

ŽC

6040

Čvorište Tromilja (D424) – Sukošan (D8)

10,9

ŽC

6041

Ž6040 – Debeljak (L63104)

2,2

ŽC

6042

Ž6040 – Galovac – Kakma (D503) – Vrana (Ž6064)

22,8

ŽC

6044

Galovac (Ž6042) – Prkos – Škabrnje – D56

6,9

ŽC

6045

D. Raštane (L63114) – Sv. Petar n/M (D8)

3,4

ŽC

6046

Sikovo (L63116) – Sv. Filip i Jakov (D8)

5,3

ŽC

6047

Polača (D503) – Lišane Tinjske – Tinj – Ž6042

7,0

ŽC

6048

D27 – D. Karin – Popovići – Ž6027

12,5

ŽC

6049

Kula Atlagić (L63121) – Benkovac (L63125)

3,6

ŽC

6050

Ž6064 – Podlug (L63128)

1,3

ŽC

6051

Ž6278 – Kolarina – L63144

5,6

ŽC

6052

Ž6027 – Lisičić – Brgud – Bjelina – Ž6026

19,2

ŽC

6053

Ervenik (Ž6025) – Biovičino Selo – Ž6026

12,0

ŽC

6054

Mokro Polje (L65001) – Radučić (D59)

6,1

ŽC

6055

D59 – Oklaj – Drniš (D33)

22,7

ŽC

6056

Vrbnik (D33) – Oklaj – Karalić – Širitovci (Ž6246)

21,8

ŽC

6057

Kovačić (D1) – T. L. Slap Krčić (L65013)

1,2

ŽC

6058

D1 – Biskupija – Orlić – Riđane – Zvjerinac (D33)

13,4

ŽC

6059

Luka – D109

0,9

ŽC

6060

Žman – D109

1,2

ŽC

6062

D110 – Pašman – D110

4,0

ŽC

6063

D8 – T. L. Crvena Luka

1,5

ŽC

6064

Šopot (D27) – Miranje – Vrana – Pakoštane

17,0

ŽC

6065

Vrana (Ž6064) – Radašinovac (L63143)

6,7

ŽC

6066

Pristeg (L63141) – D27

1,5

ŽC

6067

Ž6278 – Vukšić – Bila Vlaka – D27

9,4

ŽC

6068

Stankovci (D27) – Kašić Banjevački – Pirovac (D8)

13,0

ŽC

6069

Ž6067 – Morpolača – Čista Mala (Ž6071)

8,5

ŽC

6070

Dobropoljci (L63133) – Đevrske (D59)

5,7

ŽC

6071

D59 – Gaćelezi (D27)

7,0

ŽC

6072

Bribir – Ž6278

1,3

ŽC

6073

Ž6278 – Piramatovci

1,1

ŽC

6074

D59 – Varivode – Dubravice (Ž6075)

15,2

ŽC

6075

Ž6246 – Rupe – Dubravice – Skradin (Ž6278)

13,9

ŽC

6076

PKP Visovac – Ž6077

3,4

ŽC

6077

Širitovci (Ž6246) – Drinovci – Ž6078

7,7

ŽC

6078

Ž6055 – Trbounje – Kaočine – Pakovo Selo (D33)

15,3

ŽC

6079

Ramljane (D33) – Orlić (Ž6058)

2,7

ŽC

6080

D33 – Kninsko Polje – D1

2,6

ŽC

6081

D33 – Biočić – Miočić – Parčić – Ž6095

7,7

ŽC

6082

Siverić (D33) – Vrlika – Ježević – Bajagić – Otok – Grab – D220

74,8

ŽC

6083

Kijevo (D1) – Milaši – Cetina (L65030)

7,6

ŽC

6085

D121 – Jezera – ACY marina

1,7

ŽC

6086

D27 – Tribunj (L65032)

9,8

ŽC

6087

Vodice (D8) – Srima – D8

5,0

ŽC

6089

Sonković (L65019) – Gračac (Ž6278)

2,3

ŽC

6091

A.G Grada Šibenika – Sitno – Prgomet – A. G. Kaštela – D8

24,3

ŽC

6092

A.G Grada Šibenika – Unešić – G. Utore – Ž6098

27,9

ŽC

6093

D33 – Pokrovnik (L65047)

1,7

ŽC

6094

D33 – Žitnić – Unešić (Ž6092)

13,0

ŽC

6095

D33 – Kadina Glavica – Gradac – Baljci (L65058)

13,4

ŽC

6096

Gradac (Ž6095) – D56

1,1

ŽC

6097

Mirlović Polje (L65056) – D56

4,1

ŽC

6098

D56 – Kladnice – A.G. Kaštela

35,1

ŽC

6099

D56 – Crivac (L67007)

2,4

ŽC

6100

Ž6082 – Maovice (L67004)

1,5

ŽC

6101

Otišić (L67004) – D1

7,8

ŽC

6102

D1 – Potravlje (L67013)

1,1

ŽC

6103

Satrić (L67013) – D1

3,6

ŽC

6104

G. Bitelić – Ž6082

1,7

ŽC

6105

Hrvace (D1) – Rumin (Ž6082)

2,6

ŽC

6110

Unešić (Ž6092) – Sitno (Ž6091)

9,7

ŽC

6111

Primorski Dolac (L65071) – Ž6091

6,2

ŽC

6112

Kladnice (Ž6098) – Prgomet – Prapatnice (D58)

18,6

ŽC

6114

Nisko – Brštanovo – D56

10,8

ŽC

6115

Ž6098 – Lećevica – Korušce – Konjsko – D56

17,3

ŽC

6116

D56 – Neorić – Sičane – D1

12,4

ŽC

6117

D219 – Lučane – Karakašica (D1)

5,9

ŽC

6118

Karakašica (D1) – Čitluk – Jasensko (L67037)

3,1

ŽC

6120

Kraj (L67035) – D1

0,8

ŽC

6121

D1 – Prisoje – Ž6146

3,8

ŽC

6122

D219 – Gljev

4,5

ŽC

6123

Otok (Ž6082) – Ruda (L67044)

4,3

ŽC

6124

D60 – Vojnić Sinjski (L67082)

2,3

ŽC

6125

Voštane (L67045) – D220

5,5

ŽC

6126

D8 – Rogoznica

2,1

ŽC

6127

A.G. Grada Šibenika – Sapina Doca – D8

15,7

ŽC

6128

D8 – Dvornica (L65078)

2,6

ŽC

6129

Blizna Donja (Ž6130) – Bristivica – D58

10,2

ŽC

6130

Blizna Donja (Ž6129) – Mitlo – Gustirna – Marina (D8)

11,4

ŽC

6131

Poljica (D8) – Vrsine (L67053)

1,5

ŽC

6132

D8 – Sorići – Seget Donji (Ž6133)

3,1

ŽC

6133

Seget Donji (D8) – Trogir (D315)

2,4

ŽC

6134

Trogir (D126) – Okrug Gornji (Ž6136)

3,2

ŽC

6135

Marina (D8) – Vinišće

7,3

ŽC

6136

D126 – Žedno – Okrug Gornji (Ž6134)

4,3

ŽC

6137

A.G. Grada Kaštela – D8

2,0

ŽC

6138

Vranjic – Ž6139

1,7

ŽC

6139

Solin (D8) – A.G. Grada Splita

0,7

ŽC

6142

Strožanac (D8) – A.G. Grada Splita – Tugare – Naklice (D70)

9,0

ŽC

6145

D1 (rotor) – Dugopolje (L67078)

2,2

ŽC

6146

Ž6260 – Krušvar (L67084)

2,6

ŽC

6147

Ž6260 – Liska – Donji Dolac (L67086)

8,2

ŽC

6148

Trilj (D60) – Bisko (Ž6260)

7,6

ŽC

6149

Trilj (D220) – Strmec Dolac – Ugljane (D60)

6,2

ŽC

6150

Ugljane (D60) – Blato na Cetini (Ž6260)

14,2

ŽC

6151

Ž6150 – Nova Sela – Ž6260

2,9

ŽC

6152

Ž6260 – Srijane

1,7

ŽC

6153

G. Tijarica (Ž6154) – Dobranje – D60

9,7

ŽC

6154

D. Tijarica (D220) – G. Tijarica – Aržano (D39)

10,1

ŽC

6155

Aržano (D39) – Studenci – Lovreć (D60)

17,4

ŽC

6156

Gr. BiH – Cera – Ričice – Imotski (D60)

17,8

ŽC

6157

Studenci (Ž6155) – D. Proložac – Glavina D. (D60)

19,4

ŽC

6158

Nečujam – D111

3,5

ŽC

6161

Supetar (D113) – Postira – Pučišća – Stipanska luka

25,7

ŽC

6162

Podstrana – D8

2,4

ŽC

6163

A.G. Grada Splita – Dubrava

2,6

ŽC

6164

Postira (Ž6161) – Dol

2,7

ŽC

6165

Gata (D70) – Zakučac (D70)

1,8

ŽC

6166

Omiš (D8) – Kučiće – Slime – D39

24,0

ŽC

6167

D8 – Lokva – Mimice – Marušići (D8)

11,3

ŽC

6168

Lokva (Ž6167) – D8

1,9

ŽC

6169

D70 – Kostanje – Podgrađe – Ž6166

8,1

ŽC

6171

Ž6260 – Kreševo – Katuni – D39

7,8

ŽC

6172

Šestanovac (D39) – Žeževica (L67140)

2,2

ŽC

6173

Lovreć (D60) – Opanci (L67139)

1,2

ŽC

6174

Dolića Draga (L67145) – Ž6157

3,9

ŽC

6175

Postranje (L67152) – Ž6157

0,9

ŽC

6176

Prološko Blato – D. Proložac (Ž6157)

2,1

ŽC

6177

Kljenovac (D60) – Lokvičić (L67147)

2,8

ŽC

6178

Ž6179 – Medovdolac – Dobrinče – Ž6180

8,4

ŽC

6179

D60 – Medovdolac – Grabovac (D62)

8,5

ŽC

6180

Zagvozd (D62) – Poljica – Grubine (D60)

11,1

ŽC

6181

Šumet – Kamenmost (D60)

4,4

ŽC

6182

Kamenmost (D60) – Zmijavci – Runović – Ž6199

10,8

ŽC

6183

Grubine (Ž6180) – Ivanbegovina

1,7

ŽC

6184

Gornji Proložac (L67153) – Donji Proložac (Ž6157)

4,9

ŽC

6185

Gornji Vinjani (L67154) – Ž6264

3,0

ŽC

6186

Kamenmost (D60) – G. Podbablje (L67160)

6,0

ŽC

6187

Drum (L67159) – Hršćevani (Ž6186)

1,4

ŽC

6188

Ložišće (D114) – Nerežišće (D113)

9,0

ŽC

6189

Škrip (L67171) – Nerežišće (D113)

3,8

ŽC

6190

Ž6191 – Vidova Gora

4,9

ŽC

6191

Nerežišća (D113) – Uvala Farska – Murvica – Bol (D115)

20,4

ŽC

6192

Zračna luka Brač – D115

4,0

ŽC

6193

Pučišća (Ž6161) – Pražnica (D113)

6,6

ŽC

6194

Povlja – Selca (D113)

5,8

ŽC

6195

Brela: D8 – T. L. Maestral

1,5

ŽC

6196

Veliko Brdo – D8

1,8

ŽC

6197

Makarska: D411 – D8

1,8

ŽC

6198

D512 – Podgora (D8)

5,1

ŽC

6199

Gr. BiH – Slivno – Rašćani Gornji – Rašćani Donji – Gornje Igrane (D512)

30,1

ŽC

6201

Poljica Kozička (L67186) – Stilja – Prapatnice – Vrgorac (D62)

20,7

ŽC

6202

Hotel Arkada – Stari Grad – D116

3,1

ŽC

6203

Uvala M. Garška – Ž6269

1,7

ŽC

6204

D116 – Dol

1,4

ŽC

6205

Vrboska – D116

3,7

ŽC

6206

Vrboska (D116) – Vrbanj – Svirče (L67190)

2,7

ŽC

6207

Katezi (L67203) – Vrgorac (Ž6208)

2,7

ŽC

6208

Vrgorac (D62) – Staševica – Ž6276

19,6

ŽC

6209

Ž6201 – Banja – Orah – G.P. Orah (gr. BiH)

7,3

ŽC

6210

Podprolog (L67208) – Veliki Prolog (D62)

1,6

ŽC

6211

Ž6208 – Dusina – Otrić Seoci – D425

9,7

ŽC

6212

Komiža – Vis (D117)

9,9

ŽC

6215

Lovište – Viganj – Orebić (D414)

17,3

ŽC

6216

D8 – Ploče (D413)

2,4

ŽC

6217

Rogotin (D8) – Komin – Krvavac – Kula (D62)

12,4

ŽC

6218

Gr. BiH – Prud – Metković (D62)

5,9

ŽC

6219

Buk Vlaka (L69010) – Podgradina – Opuzen (D9)

4,5

ŽC

6220

Metković (D9) – Mlinište – gr. BiH

18,9

ŽC

6221

Vela Luka (Plitvine) (L69060) – D118

3,2

ŽC

6222

D118 – Blato – D118

3,8

ŽC

6223

Blato (Ž6222) – Prižba – Brna – Smokvica (Ž6268)

18,9

ŽC

6224

Račišće – Korčula (D118)

12,3

ŽC

6225

D118 – Lumbarda

5,4

ŽC

6226

Žuljana (L69028) – Dubrava (D414)

4,8

ŽC

6227

Sv. Nikola (Ž6228) – Most Bistrina (D8)

4,4

ŽC

6228

Gr. BiH – Rudine – Slano – A.G. Grada Dubrovnika

33,5

ŽC

6229

Ošlje – Ž6228

1,7

ŽC

6230

Pasadur (L69063) – Ubli (D119)

2,7

ŽC

6231

Luka – Hodilje – Ston (D414)

3,8

ŽC

6232

Gr. BiH – Slano (Ž6228)

3,2

ŽC

6238

Cavtat – Zvekovica (D8)

2,6

ŽC

6239

Zvekovica (D8) – Drvenik -Ž6241

14,3

ŽC

6240

D8 – Radovčići – Mikulići – D516

18,9

ŽC

6241

Dubravka – Gruda (D8)

9,9

ŽC

6242

Ž6240 – Molunat

2,1

ŽC

6243

Brgat (D223) – Grbavac – Petrača – D8

7,4

ŽC

6244

Korčula: D118 – luka

1,6

ŽC

6245

Lukoran – D110

0,6

ŽC

6246

Đevrske (D59) – Širitovci – Drniš (D33)

31,1

ŽC

6247

Uzdolje (L65015) – D33

1,0

ŽC

6248

D110 – Čokovac

0,5

ŽC

6249

Tkon (D110) – T. N. Sovinje

2,0

ŽC

6250

Murter (D121) – Betina – D121

2,7

ŽC

6252

Hvar (D116) – Brusje – Stari Grad (D116)

18,3

ŽC

6253

Klis (D56) – Solin (D8)

8,0

ŽC

6255

Prigradica (L69018) – Blato (Ž6222)

4,6

ŽC

6258

Islam Latinski (D8) – Smilčić – D. Biljane (Ž6278)

13,7

ŽC

6260

Klis Grlo (Ž6253) – Dugopolje – Bisko – Blato na Cetini – Šestanovac (D39)

41,5

ŽC

6263

Blato na Cetini (Ž6260) – čvorište Blato na Cetini (D70)

2,8

ŽC

6264

Imotski (D60) – G.P. Vinjani Gornji (gr. BiH)

7,6

ŽC

6266

Zvekovica (Ž6239) – Vučje Ždrijelo – Ljuta – Ž6241

13,7

ŽC

6267

D8 – Slano

0,6

ŽC

6268

Kapja (D118) – Smokvica – Čara – Dubovo (D118)

12,3

ŽC

6269

Vira – Hvar (D116)

3,8

ŽC

6270

Solin (Ž6139) – Mravinci – A. G. Grada Splita

5,6

ŽC

6271

D109 – Telašćica

4,9

ŽC

6273

Privlaka (D306) – Nin – Sv. Nikola (D306)

8,3

ŽC

6274

Stara Novalja (trajektna luka) – D106

8,0

ŽC

6275

Gorica (D106) – Povljana

7,6

ŽC

6276

Karamatići (D425) – Ploče (D8)

8,0

ŽC

6277

A.G. Grada Šibenika – A.G. Grada Šibenika

4,3

ŽC

6278

D. Zemunik (D502) – Benkovac – Skradin – A.G. Grada Šibenika

58,0

ŽC

6279

Klek (D8) – Badžula (Ž6220)

6,7

ŽC

6280

Dubovica (D116) – Sv. Nedjelja (L67190)

6,7

 

Ukupno kilometara županijskih cesta:

9703,4

V.

U lokalne ceste se razvrstavaju sljedeće ceste:

Oznaka lokalne ceste

OPIS CESTE

DULJINA (km)

LC

10013

Blaškovec – Ž3010

1,7

LC

10160

A.G. Grada Zagreba – Hrušćica (Ž1036)

0,7

LC

10161

A.G. Grada Zagreba – Trstenik Nartski (Ž1036)

1,0

LC

10162

A.G. Grada Zagreba – Prozorje – Martin Breg – Kozinšćak – Dugo Selo (Ž3034)

5,2

LC

10165

A.G. Grada Zagreba – Kupinec (Ž3106)

3,5

LC

10166

Demerje (Ž3067) – A.G. Grada Zagreba

0,8

LC

20001

Vrhovljan (Ž2003) – Grkavec – Kapelšćak – Donji Koncovčak (L20002)

3,3

LC

20002

Ž2005 – Donji Koncovčak – Gornji Koncovčak – Vučkovec (L20080)

4,8

LC

20003

Mursko Središće (D209) – želj. kolodvor – Brezje – Brodec (L20019)

3,7

LC

20004

Železna Gora (D227) – Lohovec – Sveti Urban (Ž2007)

3,9

LC

20005

Sveti Urban (Ž2007) – Stanetinec – Preseka – Macinec (Ž2009)

11,6

LC

20006

L20005 – Pernjak – Goričica – Martinuševec – Prhovec – Preseka (L20005)

6,1

LC

20007

Lohovec (L20004) – Tupkovec – Gornja Dubrava – Preseka (L20005)

7,4

LC

20008

Ž2011 – Bogdanovec

0,6

LC

20009

Prekopa (D227) – Vugrišinec – Ž2009

2,3

LC

20010

D227 – Vukanovec – Gornji Mihaljevec (Ž2009)

3,6

LC

20011

D227 – Dragoslavec – Dragoslavec Breg – Gornji Mihaljevec (Ž2254)

3,6

LC

20013

Okrugli Vrh (Ž2254) – Križopotje – Slakovec (Ž2015)

1,8

LC

20014

Macinec (Ž2009) – Črečan (Ž2019)

1,5

LC

20015

Prekopa (D227) – Praporčan – Ž2006

4,1

LC

20017

Ž2253 – Merhatovec – Štrukovec (D209)

3,7

LC

20018

Ž2013 – Knezovec – Ž2016

1,6

LC

20019

D209 – Brodec – Vratišinec (Ž2008)

2,7

LC

20020

Gornji Kraljevec (Ž2010) – Sivica (Ž2017)

3,4

LC

20023

A.G. Grada Čakovca – Pribislavec (Ž2018)

1,7

LC

20025

Čakovec: D3 – A.G. Grada Čakovca

0,3

LC

20026

Čakovec: D3 – Strahoninec – Poleve – A.G. Grada Čakovca

5,1

LC

20028

Pribislavec (Ž2018) – V. Štefanec – A.G. Grada Čakovca – A.G. Grada Čakovca – L20033

2,6

LC

20029

Ferketinec (Ž2003) – Celine – Sivica (L20020)

3,3

LC

20030

Gardinovec (Ž2018) – Domašinec (Ž2003)

1,6

LC

20031

Ž2003 – Palinovec – Sveti Juraj u Trnju (D3)

4,8

LC

20032

Hodošan (D3) – Goričan – Ž2255

7,5

LC

20033

A.G. Grada Čakovca – Vularija (Ž2055)

1,5

LC

20034

A.G. Grada Čakovc – Ž2022

1,7

LC

20035

Mala Subotica (Ž2022) – Sveti Križ (D20)

3,0

LC

20036

Sveti Juraj u Trnju (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

2,7

LC

20037

Orehovica (Ž2022) – Podbrest – Otok (Ž2033)

7,0

LC

20038

Prelog (D20) – L20039

1,3

LC

20039

HE Čakovec (Ž2022) – HE Donja Dubrava – Donja Dubrava (D20)

25,3

LC

20040

Donji Kraljevec (Ž2255) – Cirkovljan (D20)

2,5

LC

20041

Želj. kolodvor D. Mihaljevec – Čukovec – D. Mihaljevec – L20039

4,6

LC

20042

Čukovec (L20041) – D20

1,0

LC

20043

Prilaz Donji Mihaljevec (D20) – L20039

0,5

LC

20044

Prilaz Sveta Marija (D20) – L20039

0,2

LC

20045

Šiblje – Kotoriba (Ž2040)

2,6

LC

20046

Štrigova (D227) – Robadje – Ž2007

3,5

LC

20047

Belica (Ž2022) -Palovec (Ž2023)

2,3

LC

20048

Gornji Hrašćan (D208) – Pušćine (D3)

3,8

LC

20049

Gornji Mihaljevec (Ž2009) – Križopotje (L20012)

2,5

LC

20050

Slakovec (Ž2015) – Šenkovec (D209)

3,8

LC

20051

Držimurec (Ž2023) – Ž2024

2,2

LC

20052

Gornji Hraščan (D208) – Pretetinec (Ž2015)

2,5

LC

20053

Držimurec (Ž2023) – Piškorovec

1,5

LC

20054

Črečan (Ž2019) – Pretetinec (L20052)

1,6

LC

20055

Vukanovec (Ž2009) – Gornja Dubrava (Ž2011) – L20005

5,3

LC

20056

Trnovec (D208) – Macinec (Ž2009)

1,6

LC

20057

Dragoslavec Breg (L20011) – Dragoslavec Selo (L20081)

1,5

LC

20058

Čehovec (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

2,9

LC

20059

Prhovec (L20005) – Preseka – G.P. R. Slovenija

1,2

LC

20060

Prelog (Ž2033) – L20038

0,5

LC

20061

L20041 – D. Mihaljevec (L20041)

2,9

LC

20062

Vugrišinec (L20009) – Prekopa (D227)

0,4

LC

20063

Herjankovčina (L20080) – Prekopa (D227)

1,5

LC

20064

Mačkovec (D209) – A.G. Grada Čakovca

0,2

LC

20065

Gornji Koncovčak (L20002) – Zaveščak (Ž2006)

2,2

LC

20066

Goričan (L20032) – Kotoriba (L20045)

13,6

LC

20067

Oporovec (Ž2039) – L20039

0,9

LC

20069

Gornji Kraljevec (L20020) – A.G. Grada Čakovca

1,5

LC

20070

Palinovec (L20031) – Hodošan (Ž2003)

2,9

LC

20071

G. Kraljevec (L20020) – A.G. Grada Čakovca

1,3

LC

20072

Stanetinec (L20005) – Sv. Urban (L20075)

0,6

LC

20073

Lopatinec (D227) – Brezje (Ž2015)

1,0

LC

20074

Pleškovec (D227) – Ž2013

1,8

LC

20075

Sv. Urban (L20006) – Prhovec (L20006)

2,3

LC

20076

Pleškovec (L20074) – Mali Mihaljevec (Ž2015)

1,6

LC

20077

Frkanovec (Ž2013) – Logožarec (L20074)

1,4

LC

20078

Nedelišće (D3) – Strahoninec (Ž2030)

2,3

LC

20079

Zasadbreg (Ž2013) – A.G. Grada Čakovca

2,2

LC

20080

T.L. Vučkovec (Ž2004) – Trnovčak – Železna Gora (D227)

2,9

LC

20081

Dragoslavec Selo (Ž2254) – Okrugli Vrh (Ž2254)

2,0

LC

22001

G. Macelj – D. Macelj – Đurmanec (D207)

7,6

LC

22003

Ž2093 – Gornje Brezno – Donje Brezno – D229

4,1

LC

22005

Tabor Grad – Hum Košnjički (Ž2151)

0,8

LC

22006

Gaber (Ž2151) – Gornji Zbilj – D. Zbilj – Velika Horvatska (Ž2117)

7,7

LC

22007

Vinagora – Vrh Vinagorski (Ž2151)

2,1

LC

22008

Orešje Humsko – Druškovec (D206)

1,9

LC

22010

D1 – Ravninsko – Donje Jesenje – Gornje Jesenje (D74)

7,3

LC

22012

Stara Ves Petrovska (Ž2120) – A.G. Grada Krapina

0,8

LC

22013

G. Jesenje (D74) – Brdo Jesenjsko

2,3

LC

22014

Ž2123 – Bregi Radobojski – A.G. Grada Krapina

3,0

LC

22015

Gora Veternička (Ž2127) – Veternica-Ž2125

2,8

LC

22016

D29 – Stari Golubovec – Lobor (Ž2128)

7,6

LC

22017

Delkovec-Vukanci (D29)

2,2

LC

22018

Repno – Belec (Ž2169)

1,6

LC

22019

Juranšćina – Belec (L22018)

1,5

LC

22020

Gornja Selnica – Belec (Ž2169)

2,0

LC

22021

Završje Belečko (Ž2169) – Petruševec – Vižanovec – L22022

6,3

LC

22022

Pažurovec (Ž2169) – Sv. Križ Budinščinski – Prepuštovec – Konjščina (D24)

9,5

LC

22023

Gotalovec – Krapinica – Ž2131

2,7

LC

22024

Krapinica (L22023) – Gornji Kraljevec (D24)

1,5

LC

22025

Kuzminec Miljanski – Pušča – Zagorska Sela (D229)

2,7

LC

22026

Gr. R Slovenije – Plavić (D229)

0,9

LC

22027

D. Škrnik – Kumrovec (D205)

2,7

LC

22029

D205-Dugnjevec – Prosenik-Ž2248

6,5

LC

22030

Klanjec (Ž2186) – Lučelnica

4,8

LC

22031

Novi Dvori (Ž2186) – D. Ledine – Radakovo (Ž2215)

5,9

LC

22034

Trsteno – Ž2248

2,0

LC

22036

Sveti Križ (Ž2215) – Dubrovčan (Ž2191)

5,5

LC

22038

Dubrovčan (L22036) – Požarkovec (L22039)

3,2

LC

22039

Lučelnica (Ž2215) – Požarkovec – Strmec – Ž2237

10,2

LC

22040

Krapinske Toplice (Ž2155) – Vrtnjakovec – Viča Sela – Ž2189

6,1

LC

22041

Mala Erpenja (Ž2155) – Selno – Jalšje (Ž2189)

7,8

LC

22042

L22040 – Oratje – L22041

4,4

LC

22043

Ravnice (Ž2188) – L22041

1,0

LC

22045

Začretski Prosenik – Martinišće (Ž2189)

4,2

LC

22047

Kozjak Začretski – Ž2162

1,6

LC

22048

Vojnić Breg – Ž2162

0,9

LC

22050

Židovinjak – Ž2166

1,4

LC

22051

Zlatar (D29) – Hitreci

0,7

LC

22052

Zlatar (Ž2169) – Čubeki – Donja Batina (Ž2170)

4,0

LC

22053

Zlatar (D29) – Lovrečan (D24)

4,2

LC

22054

Ervenik Zlatarski – Zlatar Bistrica (D24)

3,8

LC

22056

Gusakovec (D307) – Šagudovec

2,5

LC

22057

D24 – Brestovec

0,8

LC

22059

Klimen – Ž2170

3,0

LC

22060

Ž2171 – Maretić – Hušinec – Peščeno – Jertovec (Ž2205)

7,4

LC

22061

Brlekovo – Turnišće (D24)

2,7

LC

22062

Peščeno (L22060) – Šavorići – Vrbovo (Ž2172)

4,8

LC

22063

Vrbovo (Ž2172) – Turkovčina (Ž2206)

3,2

LC

22064

Lipovec (D24) – želj. kolodvor Lipovec – Poljanica Bistrička

1,2

LC

22066

Donji Sušobreg (Ž2204) – Gornji Sušobreg – Globočec (Ž2221)

3,5

LC

22067

Gornji Kraljevec (D24) – Loborčeci

3,6

LC

22069

Oroslavje: D307 – Ž2216

1,1

LC

22070

Želj. kolodvor Oroslavje (Ž2197) – Stubičke Toplice (Ž2217)

3,8

LC

22071

Donja Stubica (D307) – Pustodol

0,8

LC

22072

Donja Stubica (D307) – Milekovo Selo

1,3

LC

22073

Donja Stubica (D307) – Grabrina

1,5

LC

22074

Gr. R. Slovenije – G. Čemehovec – Movrač (Ž2186)

2,2

LC

22076

Donja Stubica (D307) – Gornja Podgora

1,8

LC

22077

D205 – Klanjec (L22030)

0,4

LC

22078

Selnica (Ž2201) – Gusakovec (D307)

5,5

LC

22079

Valentinovo (D206) – Benkovo (D507)

0,8

LC

22080

Dubrovčan (Ž2155) – Vilanci

0,9

LC

22081

Ž2162 – Sekirišće

0,6

LC

22082

Čret (D507) – Krapinske Toplice (Ž2155)

3,2

LC

22084

Strmec (L22039) – Vižovlje – Družilovec (Ž2191)

3,8

LC

22085

Bratkovec – Poljana Sutlanska (D229)

1,0

LC

22087

Zlatar Bistrica (D24) – Gornji Brestovec – D29

1,3

LC

22088

Radoboj groblje (Ž2123) – Klet Gorica – Marof (L22014)

2,6

LC

22089

Gorjani Sutinski (Ž2257) – Gornja Šemnica (Ž2122)

2,0

LC

22090

A.G. Grada Krapina – Orehovec Radobojski – Marof (Ž2123)

1,8

LC

22091

Klenice (Ž2096) – Bežanec (D206)

2,3

LC

22092

Samci (D307) – Muzej seljačkih buna

0,8

LC

22093

Samci (L22092) – Gornja Stubica (Ž2224)

0,9

LC

22094

Selnica (L22078) – Gusakovec – Dobri Zdenci (D307)

2,1

LC

22095

Grletinec (Ž2093) – ciglana – Druškovec (D206)

1,0

LC

22096

Štuparje (Ž2120) – Batišti – Čret (L22082)

3,3

LC

22097

Opasanjek (L22054) – Veleškovec (D24)

2,7

LC

22098

Sveti Matej (Ž2224) – Gornja Planina (A.G. Grada Zagreba)

2,3

LC

22099

Marija Bistrica: Ž2221 – Ž2227

0,5

LC

25001

Dubrava Križovljanska – D2

0,9

LC

25002

Lovrečan Otok – Veliki Lovrečan (D2)

0,4

LC

25003

Veliki Lovrečan (Ž2027) – Mali Lovrečan (Ž2027)

3,1

LC

25004

Brezje Dravsko (D2) – Kolarovec – Ž2027

1,4

LC

25005

Virje Otok (Ž2028) – Virje Križovljansko – Križovljan Radovečki (D2)

4,4

LC

25006

L25005 – Radovec Polje – Radovec (Ž2035)

3,1

LC

25007

Babinec (D2) – L25015

2,1

LC

25008

Zalužje – Donja Višnjica (Ž2056)

3,1

LC

25009

Jamno (Pavlineki) – Ž2056

3,5

LC

25010

Brezova Gora – Ž2258

4,7

LC

25012

L25189 – Meljan – Šinkovica Šaška – Šinkovica Bednjanska – Ž2258

8,3

LC

25013

Bednja (D74) – Prebukovje – Kameničko Podgorje – Ž2057

9,4

LC

25014

Osonjak – Vrbno (Ž2083)

1,6

LC

25015

L25004 – Netig – Radovec (Ž2035)

3,5

LC

25016

L25015 – Jarki (L25017)

1,2

LC

25017

Ž2027 – Jarki – Vinica Breg (Ž2045)

2,3

LC

25018

Vinica Breg (Ž2045) – Marčan (L25037)

4,2

LC

25020

Gr. R. Slovenije – Jelovec Vočanski – Gornja Voća (Ž2044)

4,7

LC

25021

Ž2027 – Goruševnjak – L25018

1,6

LC

25022

Kuserbanjsko – Brežnica – Leskovari – Donja Voća (Ž2056)

1,5

LC

25023

Donja Voća (Ž2056) – Stolniki – Lipovnik (L25029)

3,3

LC

25024

Plemenšćina – Klenovnik (bolnica) Ž2059

2,1

LC

25025

Vukovoj – Klenovnik – Ž2059

3,2

LC

25026

Goranec – Ž2243

3,4

LC

25029

Ž2059 – Lipovnik (Ž2101)

1,5

LC

25030

Ž2243 – Vuglovečki – Dubravec (Ž2084)

2,0

LC

25031

Komar – Družbinec – Ž2036

1,8

LC

25032

Gornje Vratno (D2) – Donje Vratno (Ž2029)

0,6

LC

25033

Natkrižovljan (Ž2035) – Sobrnje – Ž2045

2,1

LC

25034

Vinica (Ž2029) – Petrijanec – D2

4,0

LC

25035

Petrijanec (D2) – Zelendvor – Ž2101

3,4

LC

25036

Vinica Breg Ž2045 – Peščenica – Gornje Ladanje – Ž2029

3,3

LC

25037

Marčan (Ž2029) – Peščenica Vinička – Plitvica Voćanska – Kanjirov Breg – Ž2056

5,0

LC

25038

Gornje Ladanje (Ž2029) – Banjski Dvor (Ž2101)

0,7

LC

25039

Donje Ladanje (Ž2029) – Ž2101

1,2

LC

25040

Koretinec (Ž2029) – Čalinec (Ž2060)

1,4

LC

25042

Greda (D35) – Selnik (L25041)

1,4

LC

25043

Vidovec (D35) – Domitrovec – Krkanec (Ž2061)

1,7

LC

25044

Brodarevec (Ž2060) – Novaki (Ž2060)

3,4

LC

25045

Brodarevec (Ž2060) – Druškovec – Ž2059

3,4

LC

25046

Ž2059 – Sveti Rok – Koškovec (Ž2059)

2,5

LC

25047

Želj. kolodvor Cerje Tužno – Ž2063

0,3

LC

25070

Nova Ves Petrijanečka (Ž2101) – Vidovec (D35)

3,4

LC

25073

A.G. Grada Varaždina – Ž2048

0,2

LC

25074

Beretinec (Ž2063) – Ledinec – Ž2066

1,7

LC

25075

Turčin (Ž2048) – Križanec – D3

3,1

LC

25077

Turčin (D3) – Gornji Kneginec (Ž2250)

0,7

LC

25078

Gornji Kneginec (L25077) – Dugi Vrh – Lužan Biškupečki – D3

4,6

LC

25079

Trnovec Bartolovečki: (D2) – Ul. Varaždinska – Bartolovečka – Ž2053

1,4

LC

25080

Trnovec (L25079) – Ul. Nova – A.G. Grada Varaždina

0,9

LC

25081

Trnovec Bartolovečki: (L25080) – Ul. Radnička, Bartolovečka dio – L25079

0,9

LC

25082

Bartolovec (D2) – Žabnik – Štefanec Bartolovečki – D2

1,8

LC

25083

Štefanec Bartolovečki (D2) – Štefanec Marof – Šemovec – Ž2054

1,3

LC

25084

Zamlaka (D2) – Novakovec – Ž2052

4,1

LC

25085

Donji Kneginec (Ž2070) – Gornji Kneginec – L25122

2,2

LC

25086

Jakopovec (Ž2088) – Veliki Vrh – Vrtlinovec – Ž2250

3,8

LC

25087

Kaštelanec (Ž2088) – Veliki Vrh – L25086

2,2

LC

25088

Kelemen (Ž2052) – Mali Vrh – Vukovec – Jarki Horvatićevi – Lukačevec Toplički – D24

8,3

LC

25089

Ž2052 – Leštakovec – L25088

2,4

LC

25090

Imbriovec Jalžabetski (Ž2052) – Pustike

2,6

LC

25091

Novakovec (Ž2052) – Rukljevina – Gornja Poljana – (Ž2111)

5,2

LC

25092

L25188 – Hrastovljan (Ž2071) – Donji Martijanec – D2

4,5

LC

25093

Ž2071 – Madaraševec

0,7

LC

25094

Hrženica (Ž2071) – Luka Ludbreška – Poljanec – Ludbreg (Ž2262)

9,9

LC

25095

Luka Ludbreška (L25094) – Priles – Sveti Đurđ (Ž2071)

2,1

LC

25096

Vrbanovec (D2) – Gornji Martijanec – G. Poljana (Ž2111)

6,0

LC

25097

Donji Martijanec (D2) – Rivalno – Ž2074

5,5

LC

25098

Ludbreg (Ž2075) – Ž2262 – Kućan Ludbreški – Ž2089

4,2

LC

25099

Sesvete Ludbreške (Ž2072) – Sigetec Ludbreški – Ž2076

3,6

LC

25100

Dubovica (Ž2072) – Kapela Podravska – Sveti Petar – Čukovec – D2

7,6

LC

25101

Veliki Bukovec (Ž2072) – Mali Bukovec – Ž2076

3,7

LC

25102

Novo Selo Podravsko (Ž2076) – Županec – Kutnjak – Selnica Podravska – Ž2076

8,3

LC

25103

Mali Bukovec (Ž2076) – Županec – Lunjkovec – Ž2079

4,5

LC

25104

Slokovec (Ž2079) – Globočec Ludbreški (D2)

2,4

LC

25105

Ž2258 – Bednja – D74

1,8

LC

25106

Kamenica (Ž2058) – Žarovnica (Ž2057)

1,4

LC

25107

Kamenica (Ž2058) – Crkovec – Viletinec – L25108

3,0

LC

25108

Rinkovec (D74) – Viletinec – Purga Lepoglavska – Ž2101

5,7

LC

25109

Lepoglava (D74) – Muričevec – Očura – D35

0,6

LC

25111

Prigorec (Ž2085) – Ivančica

9,7

LC

25112

Stažnjevec (D35) – Ž2105

3,5

LC

25113

Stažnjevec (L25112) – Gačice (Ž2064)

3,3

LC

25114

Gačice (Ž2064) – Osečka – Jenčini – Ž2105

4,3

LC

25115

Ivanečki Vrhovec (D35) – Salinovec – Ž2105

3,0

LC

25117

Punikve (Ž2104) – Vitešinec – Ivanec (Ž2085)

2,3

LC

25118

Ž2085 – Prigorec – Ivanečka Željeznica – Ž2105

6,5

LC

25119

L25118 – Suha Željeznica

2,0

LC

25121

Doljan (Ž2086) – Žigrovec – Seketin – D3

3,7

LC

25122

Gornji Kneginec (L25078) – Varaždin Breg – Ž2087

1,7

LC

25123

Gornji Kneginec (L25122) – Mali Vrh – Dugi Vrh – L25078

1,9

LC

25124

Radovan (Ž2065) – Škriljevec – Ledinec – Završje Podbelsko – Ž2105

5,4

LC

25125

Ledinec (Ž2066) – Briška – Beletinec – Krušljevec želj. st. – Conari

5,4

LC

25126

Varaždin Breg (Ž2087) – Pintaričeva Graba – Lužan Bisk. – L25078

3,8

LC

25127

Beletinec (Ž2050) – Presečno – D3

3,7

LC

25128

Ž2050 – Strmec Remetinečki – Šanteki – D3

1,8

LC

25129

Presečno (Ž2109) – Oštrice – Ž2109

1,8

LC

25130

Remetinec (Ž2050) – Mađarevo – D24

3,1

LC

25131

Remetinec (Ž2050) – Novi Marof – D3

0,7

LC

25132

L25130 – Krč – Novi Marof – D24

1,2

LC

25133

Podrute (Ž2107) – Bugarska – D24

2,5

LC

25134

Mađarevo (D24) – Donje Makojišće (Ž2134)

3,9

LC

25135

L25134 – Gornje Makojišće (D3)

2,5

LC

25136

Kamena Gorica (Ž2133) – Podrute – D24

1,5

LC

25137

Ščepanje (Ž2173) – Tukači – Hum Breznički (Ž2171)

5,3

LC

25139

Cvrtnjak (L25089) – Pihovec

1,5

LC

25141

Vukovec (L25088) – Martinkovec – Varaždinske Toplice (Ž2250)

2,5

LC

25142

Varaždinske Toplice: Ž2250 – L25184

0,4

LC

25143

Varaždinske Toplice (L25184) – Pišćanovec – Čurilovec (D24)

5,0

LC

25144

L25143 – Škarnik – Lovrentovec – Svibovec – D24

3,3

LC

25145

Hrastovec Toplički – D24

0,6

LC

25146

Orehovec (Ž2109) – Ljubešćica (D24)

1,8

LC

25147

Ljubešćica (D24) – Vaga – L25150

2,1

LC

25148

Špica (L25150) – Ljubelj Kapelski

2,1

LC

25149

Kam (L25150) – Ljubelj Kalnički

3,3

LC

25150

Ivanovo Polje (D24) – Hruškovec – Borje – L26003

10,7

LC

25151

L25097 – Rivalno – Donja Poljana – Ž2111

4,9

LC

25152

Ludbreg (L25094) – Skoruš – Ž2089

1,1

LC

25153

Ludbreg (L25094) – Katalena – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

0,8

LC

25154

Slanje (D24) – Gabrinovec – Vratno – Bočkovec (Ž2178)

19,3

LC

25155

Sveti Petar (Ludbreški) (Ž2079) – Bolfan (D2)

3,3

LC

25156

Čukovec (D2) – Segovina

5,2

LC

25157

Butkovec (Ž2171) – Kršćenovec – Breznički Jales (L25165)

7,8

LC

25158

Breznički Hum (D3) – Radešić – Vinično (Ž2175)

4,2

LC

25159

Čanjevo – Ž2175

1,9

LC

25161

Sudovec (D22) – Vukšinec Riječki – Kolarec (L26040)

3,4

LC

25162

Vrh Visočki (Ž2175) – Presečno (Ž2244)

1,4

LC

25163

Visoko (Ž2175) – Đurinovec (Ž2244)

2,9

LC

25165

Jarek Bisaški (D3) – Jales Breznički – Omamno (L31002)

6,6

LC

25166

Podvorec (D3) – Gornji Borenec – Bisag – Tkalec Breznički

2,3

LC

25167

Ž2244 – Drašković (2207) – Jandruškanov brijeg – Ž3002

4,7

LC

25168

Sudovčina (D2) – želj. kolodvor Donji Martijanec

0,2

LC

25169

Ludbreg: Ž2075 – želj. kolodvor Ludbreg

0,2

LC

25170

Kaniža (D35) – Lančić – Ivanec: Ul. žrtava hrvatskih domovinskih ratova – Ž2103

2,9

LC

25171

Ž2089 – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

2,0

LC

25172

Klenovnik (Ž2245) – Šamber – Donji Jerovec (Ž2101)

5,2

LC

25175

Strmec Podravski (Ž2036) – D2

1,0

LC

25176

Ž2083 – Ježovec – Vrbno (Ž2083)

4,1

LC

25177

L25020 – Rijeka Voćanska – Ž2056

2,3

LC

25178

Lepoglava: D35 – Stepinčeva ulica – Ž2102

0,8

LC

25179

Oštrice (Ž2109) – Kjuč (Ž2136)

1,9

LC

25180

Gr. R. Slovenije – Đurova Vrba (L25008)

2,2

LC

25181

Siker – Ž2056

1,0

LC

25182

Ravna Gora – Kameničko Podgorje (Ž2058)

1,6

LC

25184

Varažd. Toplice: Ž2250 – D24

1,3

LC

25186

D. Kneginec (Ž2070) – Kelemen (Ž2052)

4,3

LC

25187

Ludbreg (D2) – Vinogradi Ludbreški – Sigečak – Globočec Ludbreški (D2)

2,5

LC

25188

Ž2071 – Hrženica (Ž2033)

6,4

LC

25189

Cvetlin (Ž2056) – Prebukovje (L25013)

3,3

LC

25190

Marof (D35) – Kaniža – L25170

1,0

LC

25191

L25020 – Stoičkov Breg

1,3

LC

25193

L25096 – Donja Poljana – L25151

1,8

LC

25194

Petrijanec (L25035) – Sračinec – Hraščica (D2)

6,8

LC

25195

D24 – Svibovec – Jalševec – D24

1,1

LC

25196

L25113 – Đurasovec – L25112

1,1

LC

25197

Vitešinec (L25117) – Prigorec (L25118)

1,1

LC

25198

RCGO Piškornica – D20

3,1

LC

25199

Ž2102 – Braće Radića

1,0

LC

25200

D35 – Ulica Budim – Ž2101

0,7

LC

25201

D74 – Purga – L25108

1,3

LC

25202

Crkovec (L25107) – Vulišinec (L25108)

2,6

LC

25203

Kamenica (L25106) – Žarovnica (Ž2057)

1,2

LC

25204

Zlogonje (Ž2043) – D. Višnjica (Ž2056)

4,3

LC

25205

L25180 – L25008

2,7

LC

25206

Zalužje (L25180) – G. Višnjica (Ž2056)

2,4

LC

26001

Zablatje (Ž2081) – Imbriovec – Pustakovec – Koprivnički Ivanec (Ž2112)

9,8

LC

26002

Mali Otok (Ž2081) – Imbriovec – L26001

1,2

LC

26003

Vukovec (D22) – Vojnovec Križevački – Kalnik – Kamešnica – L25154

9,0

LC

26004

Duga Rijeka (Ž2089) – Ivančec – Rasinja – Ž2081

11,1

LC

26005

Velika Rasinjica (L26004) – Ribnjak – Veliki Poganec – Ž2081

4,9

LC

26006

Duga Rijeka (Ž2089) – Prkos – Domaji – Velika Mučna (D41)

13,8

LC

26007

Vratno (L25154) – Osijek Vojakovački – Marinovec – Ž2089

7,1

LC

26008

Gorica – Ž2081

1,0

LC

26009

Cvetkovec (D2) – Rasinja (Ž2081)

1,6

LC

26010

Lukovec – L26004

1,3

LC

26011

Radeljevo Selo – L26006

0,4

LC

26012

Ž2081 – Milčići – Herak – Veliki Grabičani (Ž2081)

4,1

LC

26013

Jankovac – L26006

0,4

LC

26014

Kuzminec (Ž2081) – Pustakovec – L26001

3,6

LC

26015

Pustakovec (L26001) – Kunovec – A.G. Grada Koprivnica

5,3

LC

26017

D20 – Torčec (Ž2260)

3,7

LC

26031

Đelekovec (Ž2260) – Šoderica – Ž2091

3,9

LC

26032

Sigetec (Ž2114) – Komatnica – Hlebine (Ž2114)

10,2

LC

26033

Sigetec (Ž2114) – Koprivnički Bregi – Ž2147

5,9

LC

26034

Jeduševac (Ž2147) – Vlaislav (D2)

3,1

LC

26035

Gabajeva Greda – Ž2114

0,6

LC

26036

Gabajeva Greda (Ž2114) – Levača

1,2

LC

26037

Ž2114 – Gornja Šuma – D210

2,3

LC

26038

Gornja Šuma (L26037) – Čingi Lingi

0,9

LC

26039

D210 – Ždala

1,8

LC

26040

Pofuki (Ž2244) – Kolarec – Donji Fodrovec – Ž3002

6,2

LC

26041

D22 – Kostanjevec Riječki

1,5

LC

26042

Gornja Rijeka (D22) – Deklešanec

1,8

LC

26043

Gornja Rijeka (D22) – Miholec – Ž2176

8,4

LC

26044

D22 – Fajerovac (L26043)

3,0

LC

26045

Nemčevec – L26043

0,6

LC

26046

Vukovec (D22) – Bogačevo – Sveti Petar Orehovec (D22)

5,3

LC

26047

Obrež Kalnički (L26003) – Vinarec – D22

4,5

LC

26048

Kamešnica (L25154) – Potok Kalnički – Mikovec – Črnčevec

7,3

LC

26049

Bogačevo (L26046) – Voljavec Riječki (L26043)

1,4

LC

26050

Selanec (Ž2138) – Zamladinec – Bočkovec (Ž2178)

2,3

LC

26051

Podvinje Miholečko – Selnica Miholečka – L26043

1,4

LC

26052

D22 – Međa

1,2

LC

26053

Mokrice Miholečke – Kusijevec – L26040

0,8

LC

26054

Gorica Miholečka – Ž2176

1,0

LC

26055

Bočkovec (Ž2178) – Piškovec

1,1

LC

26056

Gušćerovec (D22) – Dijankovec – Erdovec – Ž3002

3,6

LC

26057

Erdovec (Ž3002) – Lemeš – Veliki Raven (Ž2208)

4,2

LC

26058

Kapela Ravenska – Ž2208

0,8

LC

26059

Pavlovec Ravenski – Donji Dubovec (Ž2208)

1,1

LC

26060

Rijeka Koprivnička – Donjara (D41)

5,6

LC

26061

L25154 – Žibrinovec – Sveta Helena – Gornja Glogovnica – Ž2089

7,0

LC

26062

Vojakovac (Ž2180) – Vujići Vojakovački

1,9

LC

26063

Pobrđani Vojakovački – Kloštar Vojakovački (D41)

3,1

LC

26064

Križevci (D22) – Greberanec – Pesek – Donja Brckovčina (D41)

5,1

LC

26065

Križevci: Ul. Zagorska (D22) – Pušća – D22

2,4

LC

26066

Mali Potočec – Ul. Kosovec – Križevci (Ž2210)

1,7

LC

26067

Križevci: Ž2210 – Ul. Svetokriška – J. Jelačića – Gundulićeva – D22

2,2

LC

26068

Križevci: Ž2209 – Sveti Martin – Špiranec – Mali Raven (D41)

7,3

LC

26069

Cubinec (D22) – Đurđic – Novi Đurđic – D22

6,1

LC

26070

Trema (Ž2212) – Osuđevo – Kloštar Vojakovački (Ž2238)

6,4

LC

26071

Veliki Botinovac (Ž2139) – Mali Poganac – D41

2,3

LC

26072

Mali Botinovac – Ž2139

0,8

LC

26073

Prnjavor Lepavinski – Sokolovac – D41

3,3

LC

26074

Grdak – L26073

1,3

LC

26075

Donjara (D41) – Stari Bošnjani – Novi Bošnjani – Mali Carevdar (L26076)

5,7

LC

26076

Mali Carevdar – Carevdar (D41)

1,0

LC

26077

Lepavina (D41) – Većeslavec – Povelić (Ž2212)

12,5

LC

26078

L26077 – Mala Branjska

2,2

LC

26079

Ž2181 – Miličani – Ž2181

2,2

LC

26080

L26077 – Velika Branjska – Trnovac Sokolovački – Ladislav Sokolovački – Ž2181

7,5

LC

26081

Srijem (Ž2181) – Ladislav Sokolovački – L26080

4,5

LC

26082

Mala Mučna (Ž2181) – G. Maslarac – Ž2143

9,2

LC

26083

Široko Selo (Ž2181) – Križ Gornji (Ž2143)

2,3

LC

26084

Male Sesvete – L26085

2,0

LC

26085

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Velike Sesvete – L26077

4,0

LC

26086

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Raščani – Sveti Petar Čvrstec – L26087

5,5

LC

26087

Večeslavec (L26077) – Ruševac – Sveti Petar Čvrstec – Cepidlak – L26089

9,1

LC

26088

Grabovac (Ž2212) – Cepidlak – L26089

4,5

LC

26089

Carevići (Ž2212) – Crljenjaki – Brdo Cirkvensko – Kuštani – D28

9,0

LC

26090

A.G. Grada Koprivnica – Glogovac (Ž2149)

1,2

LC

26091

Velika Mučna (D41) – A.G. Grada Koprivnica – Paunovac – L26082

3,4

LC

26092

L26082 – Kamenica – A.G. Grada Koprivnica

0,5

LC

26093

Ž2143 – Gornja Velika – Donja Velika – L26094

5,7

LC

26094

Ž2143 – Peščenik – Donja Velika – Poljančani (Ž2182)

11,4

LC

26095

L26082 – Peščenik – L26094

2,4

LC

26096

L26082 – Brđani Sokolovački – L26082

1,5

LC

26097

L26082 – Donji Maslarac

0,5

LC

26098

D2 – Borovljani

0,9

LC

26099

D2 – Vlaislav

0,9

LC

26100

Plavšinac (D2) – Srdinac – Novigrad Podravski (Ž2182)

5,4

LC

26101

Javorovac – Ž2182

1,0

LC

26102

Virje (D2) – D210

2,8

LC

26103

Miholjanec (Ž2236) – Hampovica (D43)

3,5

LC

26104

Molve Grede (Ž2185) – Brezovica (Ž2184)

3,5

LC

26105

Grkine (L26104) – Severovci (L26106)

3,4

LC

26106

Novo Virje (Ž2185) – Severovci – Đurđevac (Ž2184)

9,7

LC

26107

Đurđevac: Ž2184 – Ž2247

1,3

LC

26108

Đurđevac: L26107 – Hladna Voda (Ž2214)

4,7

LC

26109

Šemovci (D43) – Sveta Ana

3,5

LC

26110

Mičetinac – Ž2213

3,4

LC

26111

Kalinovac (Ž2214) – Batinska (Ž2185)

5,0

LC

26112

Kalinovac (Ž2214) – Budrovac (Ž2213)

7,3

LC

26113

Kalinovac (L26112) – Peski – Špoljarev Kut – Ž2185

5,5

LC

26114

Novo Virje (Ž2185) – Brodić – Podravske Sesvete (Ž2235)

18,1

LC

26115

Lijepa Greda (L26114) – Ferdinandovac (L26116)

2,1

LC

26116

Ferdinandovac (Ž2185) – L26114

2,7

LC

26117

Podravske Sesvete (Ž2235) – Pitomača (D2)

7,6

LC

26118

Doljanec – Ž2208

1,5

LC

26119

Poljana Križevačka (Ž2211) – Brezovljani (Ž2229)

3,2

LC

26120

Ž2212 – Brestaki – Sveti Ivan Žabno (D22)

5,2

LC

26121

Crljenjaki (L26089) – Kovačevac – Kraljevac (Ž3003)

5,1

LC

26122

Brdo Cirkvensko (L26089) – Novi Glog – D28

2,9

LC

26123

D28 – Hrsovo – Majur – L26124

4,8

LC

26124

Cirkvena (Ž2231) – Brezine – Bolč (Ž3042)

4,6

LC

26125

Bukovje Križevačko (D22) – Gračina

1,9

LC

26126

Selnica Podravska (Ž2076) – Most (D20)

2,9

LC

26127

Sirova Katalena (Ž2213) – Šandrovac (Ž2232)

6,4

LC

26129

Kloštar Podravski (D2) – Kozarevac – L37046

12,7

LC

26130

Kozarevac (L26129) – Mala Črešnjevica – Ž2234

5,1

LC

26131

Rasinja (Ž2081) – Subotica Podravska (D2)

2,3

LC

26132

Ž2180 – Mičijevac

1,0

LC

26135

Kuštani (D28) – Cirkvena (Ž2231)

1,5

LC

26137

Križevci: Račkog (D22) – Trg J.J. Strossmayera (D41)

1,3

LC

26138

Križevci: Karane (D41) – Karanski put – Ulica M. Kiepacha (D22)

1,9

LC

26139

Križevci: Naselje Mladine – D22

2,0

LC

26140

Križevci: Pesek (L26064) – Radnički dol – Ulica Pušća (L26065)

2,3

LC

26141

Ž2238 – L26085

1,3

LC

26142

Špiranec (L26068) – Pokasin (L31066)

2,6

LC

26146

Kalnik (L26003) – Šopron (Ž2138)

1,4

LC

26147

Borje (L26003) – Šopron (L26146)

1,7

LC

26148

Vukovec (D22) – Popovec Kalnički (L26047)

1,2

LC

26151

Kalnik (L26146) – Kamenica – Potok Kalnički

0,8

LC

26154

Koprivnički Ivanec (Ž2112) – Peteranec (D41)

4,6

LC

26156

Đurđevac: Ž2247 – D43

0,4

LC

26157

Molve (D210) – Ž2184

3,5

LC

26158

Ž2232 – Kozarevac

2,9

LC

31002

Otrčkovec – Omamno – Ž3001

3,8

LC

31003

Ž2221 – Zadrkovec – Ž3001

5,1

LC

31004

Šurdovec – L31003

0,6

LC

31005

Ž2221 – Prepolno

0,3

LC

31006

Gornje Orešje – Ž2221

1,0

LC

31007

Ž3002 – Tomaševec – Polonje – N. Mjesto – Krečaves (Ž3288)

7,5

LC

31008

Radoišće (Ž3002) – L31009

1,8

LC

31009

Zrinščina – Salnik – Dvorišće – Rakovec (Ž3288)

10,1

LC

31010

L22074 – Prosinec – Vučilčevo – Dubravica (Ž2186)

3,7

LC

31011

L31010 – Lukavec Sutlanski – Lugarski Breg

2,1

LC

31013

Kraj Donji (Ž3005) – Marija Gorica (Ž3033)

1,9

LC

31014

Vukovo Selo (Ž3005) – Križ Brdovečki (Ž3033)

2,3

LC

31016

Ž3033 – Gornji Laduč – D225

3,7

LC

31017

Merenje – Ž3006

1,4

LC

31018

Pluska – Ž2237

1,4

LC

31019

Krajska Ves – Ž2237

1,3

LC

31020

Vadina – Ž2195

1,8

LC

31021

L31022 – Pojatno (Ž2195)

3,7

LC

31022

D. Pušča (Ž2186) – Ž2195

2,5

LC

31023

Dubrava Puščanska – Ž2186

1,7

LC

31025

Ž3007 – Igrišće (Ž2218)

2,1

LC

31026

Ž3037 – Poljanica Bistranska (Ž2220)

1,3

LC

31027

Ž3037 – Oborovo – Ž2220

2,4

LC

31028

Kalinje – Pretoki (D3)

1,8

LC

31029

G. Topličica – D3

1,7

LC

31030

Velika Gora – Gornje Psarjevo – Ž3013

2,0

LC

31031

Ž3014 – D. Psarjevo (Ž3013)

2,6

LC

31033

Bunjak – Drenova (Ž3013)

1,6

LC

31034

Drenova (Ž3013) – Suhodol Zelinski – Donja Zelina (D3)

3,9

LC

31035

L31034 – Hrnjanec (Ž3012)

1,5

LC

31036

Blaževdol Psarjevački – Blaževdol (D3)

1,0

LC

31037

Curkovec – Ž3016

1,7

LC

31038

D. Zelina (D3) – Vukovje Zelinsko – Ž3017

3,8

LC

31039

Paukovec (Ž3039) – Banje Selo – Hrebinec – Ž3034

10,6

LC

31040

L31009 – Vinkovec – Ž3018

3,9

LC

31041

Polonje (L31007) – Valetić (L31009)

4,0

LC

31042

Ž3288 – D. Topličica – Novo Mjesto (L31007)

4,3

LC

31043

Baničevec – Ž3016

2,2

LC

31044

Ž3016 – Dropčevec

0,8

LC

31045

Križevčec – Ž3017

1,6

LC

31046

Ž3017 – Majkovec – Ž3017

1,4

LC

31047

Vrhovec – L31048

0,6

LC

31048

Ž3075 – Negovec – Ž3075

3,7

LC

31050

Lipnica – Hudovo – Ž3288

2,6

LC

31051

Ž3288 – Dijaneš – Pirakovec – Ž3034

5,9

LC

31052

Ledina – Kraljev Vrh (Ž3018)

2,3

LC

31053

Gornja Velika – Donja Velika – Žunci – Lovrečka Velika – D41

9,7

LC

31054

Ž3019 – Kamenica – Hruškovica – Marenić – Lovrečka Varoš – D41

8,8

LC

31055

Cerik (L31054) – Lukovo – Ž3019

1,5

LC

31056

Gaj (Ž3288) – Luka (D41)

2,5

LC

31057

Celine (Ž3288) – Marinska Ves (D41)

0,7

LC

31058

Luka (D41) – želj. kolodvor Vrbovec (Ž3077)

4,7

LC

31059

Vrbovec: D41 – želj. kolodvor – Ž3288

3,4

LC

31060

Lovrečka Varoš (L31054) – Cerje – Vrbovec (L31059)

2,5

LC

31061

Graberšćak – D41

1,2

LC

31062

D41 – Novaki Ravenski

2,4

LC

31063

Repinec – L31066

1,2

LC

31064

Vel. Brezovec – L31066

1,2

LC

31065

Gostović (D41) – M. Brezovec – L31066

3,0

LC

31066

Pokasin – Festinec – Podjales – Gradec (Ž3040)

6,9

LC

31067

D41 – Podolec – Banovo (D41)

1,8

LC

31068

L31067 – Đivan

0,5

LC

31069

Cugovec (Ž2211) – Grabrić – Zabrđe – Koritna (D26)

6,1

LC

31070

Remetinec – D28

1,8

LC

31071

D28 – Nova Kapela

5,1

LC

31072

Ž2211 – Habjanovac – Ž3041

4,0

LC

31073

Ž3041 – L31074

2,5

LC

31074

Žabnica (L31075) – St. Kapela – Ž3042

3,4

LC

31075

Haganj (D28) – Zabnica – Zvonik (Ž2231)

5,1

LC

31076

Ž2231 – Brezine (L26124)

3,1

LC

31077

Ž3042 – Ivančani – Kunđevac – Dubrava (D26)

9,6

LC

31078

Bolč (Ž3042) – D. Markovac – Kabel (Ž2231)

6,5

LC

31079

Brdovec (D225) – Kalamiri (Ž2186)

3,5

LC

31097

Sv. Nedjelja (Ž3061) – Nedeljski Breg

1,8

LC

31099

Ž3061 – Jagnjić Dol – Mala Gorica (Ž3065)

3,4

LC

31100

A.G. Grada Samobora – Mala Gorica (Ž3065)

1,0

LC

31101

Novaki Samoborski (Ž3062) – Rakitje – Ž3064

2,9

LC

31102

Kerestinec (Ž3066) – D1

3,2

LC

31103

Kerestinec (L31102) – A.G. Grada Zagreba

0,4

LC

31105

Bukevje – Ž31039

1,2

LC

31106

L31039 – A.G. Grada Zagreba

2,0

LC

31107

L10162 – Prozorje – L10162

3,0

LC

31108

L10162 – Dugo Selo (Ž3034)

2,0

LC

31109

Dugo Selo (Ž3034) – Puhovo – Črnec Dugoselski – Ž3037

5,6

LC

31110

Gornje Dvorišće (L31039) – Donje Dvorišće – Lukarišće – Ž3034

2,9

LC

31111

Božjakovina (Ž3076) – L31039

1,5

LC

31112

Ž3034 – Prikraj – Kusanovec

3,6

LC

31113

Ž3034 – želj. kolodvor Vel. Ostrna (Ž3072)

4,2

LC

31114

Mala Ostrna (Ž3072) – Leprovica – Obedišće Ježevsko (Ž3073)

3,6

LC

31115

Novo Selo – L31058

0,8

LC

31116

Poljana (Ž3080) – Poljanski Lug (Ž3079)

4,6

LC

31117

Varoški Lug – Gornji Marinkovac – Prnjarovac – Grabik – Cerina (D26)

9,7

LC

31118

Donja Obreška – Gornja Obreška – Ž3041

2,8

LC

31119

Ž3041 – Stara Marča

1,6

LC

31120

Čemernica Lonjska – Bešlinec (Ž3041)

2,8

LC

31121

Krišci (L31120) – Ž3041

1,2

LC

31122

D26 – Dubravski Markovac – Brezje – Ž3041

4,0

LC

31123

Paruženac – Radulec – Ž3041

2,2

LC

31124

Dubrava (Ž3041) – Zetkan – Graberec – Prnjarovac (L31126)

7,3

LC

31125

D26 – Podlužan – Kostanj

3,1

LC

31126

Mostari (Ž3041) – G. Lipovčani – D. Lipovčani (L37050)

5,1

LC

31127

GR. R. Slovenije – Sošice (Ž3096)

12,0

LC

31128

Stupe – Kupčina Žumberačka – Ž3297

2,5

LC

31129

Gornje Prekrižje – D. Prekrižje – Jezerine (Ž3097)

1,7

LC

31130

Pećno – Rude Pribičke – Svrževo – Ž3297

10,0

LC

31131

Slavetić (Ž3100) – Goljak

1,0

LC

31132

Strmac (Ž3297) – Pribić – Krašić (Ž3297)

3,9

LC

31133

Krašić (Ž3297) – Krupače

1,1

LC

31134

Ž3100 – Hrašća – Toplice – Ž3102

3,8

LC

31135

Brebrovac – Petrovina (Ž3102)

2,5

LC

31136

Ž3101 – Gornja Kupčina – Ceglje (D1)

4,3

LC

31137

Draga Svetojanska (Ž3102) – Dolanjski Jarak – Črnilovec – Ž3102

9,2

LC

31138

Ž3102 – Ivančići – Vranov Dol – G. Reka (Ž3104)

5,3

LC

31139

D310 – Cvetković

0,7

LC

31140

Ž3055 – Jurjevčani – Vlaškovec – Donji Desinec – želj. kolodvor

9,2

LC

31141

Lokošin Dol – Gornji Desinec (L31140)

3,0

LC

31142

D1 – Zdihovo – Pavlovčani – Breznik – D1

4,9

LC

31143

D1 – Goli Vrh – Repišće – Gonjeva – Novo Selo Okićko – Tržić – Klinča Selo (D1)

13,7

LC

31148

A.G. Grada Samobora – Ž3106

2,1

LC

31165

A.G. Grada V. Gorica – Obed – Ž3041

2,1

LC

31166

A.G. Grada V. Gorica – Bukevje (Ž3041)

1,7

LC

31169

Ž3041 – Orle

1,0

LC

31170

Ž3041 – Ž3041

2,4

LC

31171

Tedrovec – Ž3074

0,5

LC

31172

Tarno – Lepšić – Opatinec – Jalševec (Ž3122)

4,4

LC

31173

Zaklepica – Ž3041

0,9

LC

31174

Križ (ind. zona) – L31180

3,0

LC

31175

Kloštar Ivanić (Ž3041) – Sobočani – Ž3074

6,6

LC

31176

Caginec (D43) – Derežani – Ž3125

3,9

LC

31177

Ivanić Grad (Ž3041) – Donji Šarampov

1,1

LC

31178

Deanovec (Ž3125) – Širinec – Križ (Ž3127)

5,2

LC

31179

Johovec – M. Hrastilnica (L31180)

1,8

LC

31180

V. Hrastilnica – Križ (Ž3127)

4,8

LC

31181

G. Prnjarovac (Ž3126) – D. Prnjarovac

2,0

LC

31182

Ž3124 – Konščani

1,9

LC

31183

Ž3128 – Razljev

0,5

LC

31184

Mirkopolje – L31185

0,7

LC

31185

Ž3297 – A.G. Grada Karlovca

5,5

LC

31186

Bregana Pisarovinska (Ž1037) – Gorica Jamnička – Ž3108

3,1

LC

31187

D36 – Dvoranci – Selsko Brdo – D36

7,3

LC

31189

A.G. Grada V. Gorica – Opatija – D31

2,9

LC

31190

Ž3154 – Lijevi Štefanki – D36

1,9

LC

31191

D31 – Roženica

0,6

LC

31192

D31 – Zgurić Brdo

1,1

LC

31193

A.G. Grada V. Gorica – Novo Brdo – D31

3,7

LC

31194

Žitkovčica – L31193

1,6

LC

31195

Čakanec – G. Hruševec (D31)

2,8

LC

31196

D31 – Markuzi

1,8

LC

31197

L31196 – Ježoviti

1,3

LC

31198

A.G. Grada V. Gorica – Barbarići Kranarski

2,6

LC

31199

D31 – Pustike – G. Vukojevac – D30

8,6

LC

31200

Ž3155 – Gladovec Kravarski

0,7

LC

31201

Donji Hruševec (Ž3155) – D. Selo

2,3

LC

31202

Strezojevo – L31203

1,0

LC

31203

Ž3155 – Hotnja – D36

7,8

LC

31204

L31203 – Gajdeki – L31203

1,4

LC

31205

Auguštanovec – Lijevi Degoj – Pokupsko (D31)

4,8

LC

31206

D31 – Gladovec Pokupski – Pokupsko (D31)

3,2

LC

31208

A.G. Grada Samobora – Mrzlo Polje Žumberačko – A.G. Grada Samobora

3,7

LC

31209

Čret Posavski – Ž3041

1,4

LC

31210

Veleševec (Ž3041) – Selce

3,0

LC

31213

Pisarovina: Ž3106 – D36

1,5

LC

33001

Ž3041 – Desni Dubrovčak – Desno Željezno

3,3

LC

33002

Ž3130 – Ruškovica

2,0

LC

33003

Katoličko Selišće – Ž3130

2,7

LC

33004

D30 – Donji Vukojevac – L31199

1,6

LC

33005

Brežane (Ž3151) – Modruše – Prkovec – Gradec – Krleščak – L33005

10,3

LC

33006

Željeznički kolodvor – Lekenik – D30

0,9

LC

33007

Pok. Polanjek – D36

4,0

LC

33008

Stari Brod (D36) – Vrh Letovanički – Letovanić (D36)

5,4

LC

33011

Lijevo Željezno – Ž3121

1,2

LC

33012

Lijeva Luka (Ž3121) – Martinska Ves (Ž3121)

1,4

LC

33013

Ž3120 – Ljubljanica

2,2

LC

33014

Ž3120 – Strelečko

1,9

LC

33015

A.G. Grada Siska – Bok Palanječki

2,7

LC

33017

Stružec (D36) – Potok – L33019

11,2

LC

33018

Moslavačka Slatina – Popovača (Ž3124)

7,0

LC

33019

Ž3124 – Osekovo (Ž3161)

5,1

LC

33020

Voloder (Ž3124) – želj. postaja

1,7

LC

33021

Mikleuška – Ciglenica – Ž3124

5,4

LC

33022

Krajiška Kutinica – L33023

2,8

LC

33023

Kutinica – Katoličke Čaire – Ž3164

9,2

LC

33024

Kletište – Ž3163

1,3

LC

33025

Katoličke Čaire (L33023) – M. Bršljanica – Velika Bršljanica(L37137)

6,3

LC

33026

Brnjavac – Gvozd (Ž3186)

3,0

LC

33029

Ž3152 – Golinja – G. Taborište – D31

7,5

LC

33031

Kozarac (Ž3152) – G. Trstenica

3,0

LC

33032

Ž3194 – Donja Bučica

3,6

LC

33033

G. Viduševac – D31

1,3

LC

33034

Ž3195 – Hađer

0,7

LC

33035

D36 – Pok. Vratečko

1,2

LC

33036

Ž3275 – D. Jame

3,2

LC

33037

Novi Farkašić (Ž3196) – D. Mokrice – Ž3198

4,6

LC

33039

D37 – Graberje

1,0

LC

33040

Gora (D37) – Sibić

1,9

LC

33041

D37 – Novo Selo Glinsko

3,3

LC

33042

D37 – Križ Hrastovački – Pecki – D. Bačuga (Ž3235)

12,8

LC

33043

Petrinja: D30 – D30

1,5

LC

33044

Petrinja (L33043) – Križ Hrastovački (L33042)

3,0

LC

33045

Petrinja: L33043 – D30

0,3

LC

33046

Petrinja (D30) – Cepeliš (L33042)

2,8

LC

33047

Petrinja: D30 – Ž3200

1,7

LC

33048

Petrinja: D37 – Ž3200

2,0

LC

33049

Petrinja: D37 – L33048

1,6

LC

33050

Petrinja (Ž3200) – D37

2,0

LC

33051

Nova Drenčina (Ž3202) – D37

1,5

LC

33053

D30 – Taborište

0,8

LC

33054

D30 – Klinac

2,3

LC

33062

A.G. Grada Siska – Blinjska Greda – Donjani – D224

4,8

LC

33064

D224 – Kinjačka – A.G. Grada Siska

4,4

LC

33066

Brđani Kosa (D224) – Vukoševac – Ž3244

4,7

LC

33067

Gornja Letina (Ž3211) – Donja Letina

2,8

LC

33068

Selišće Sunjsko – Ž3247

1,0

LC

33069

Repušnica (Ž3124) – želj. postaja

0,7

LC

33070

Kutina (D45) – Husain – Batina – Ž3213

4,5

LC

33071

Kutina (L33070) – Mišinka – Ž3213

6,3

LC

33072

Ilova (Ž3213) – Ž3124

1,4

LC

33073

Jamarica (Ž3216) – Janja Lipa – Brezine (Ž4095)

10,1

LC

33074

L34095 – Slavsko Polje – D6

5,3

LC

33075

Crevarska Strana (D6) – D6

8,1

LC

33077

Blatuša (Ž3186) – Ž3228

4,3

LC

33080

Perna (Ž3228) – Vorkapić – Ž3229

9,1

LC

33083

G. Čemernica (Ž3152) – D6

7,0

LC

33085

Šatornja – D6

1,5

LC

33086

Skela – Donje Selište – Ž3231

4,1

LC

33087

Glina: D37 – Frankopanska ulica – S. A. Radića – Frankopanska

1,3

LC

33088

Joševica – D6

1,5

LC

33089

D6 – Roviška

1,3

LC

33091

Ž3231 – Buzeta

6,1

LC

33092

Dabrina – D6

3,1

LC

33093

Brnjeuška – Majske Poljane (Ž3232) – Trtnik Glinski – Ravno Rašće – D6

14,7

LC

33094

Maja (D6) – Svračica

1,2

LC

33095

L33091 – Prijeka – Dolnjaki – D6

4,5

LC

33097

Ž3238 – Trnovac Glinski

1,9

LC

33098

Ž3238 – Veliki Gradac – Ž3234

5,2

LC

33099

Gornja Bačuga – Ž3235

1,8

LC

33100

Ž3201 – Hrvatski Čuntić – Ž3201

1,1

LC

33101

Prnjavor Čuntički – Ž3201

0,6

LC

33102

Dragotinci – Ž3201

1,1

LC

33103

D30 – Deanovići – Ž3240

4,2

LC

33104

D30 – Petkovac

0,5

LC

33105

Jabukovac (Ž3201) – L33106

2,9

LC

33106

Tremušnjak(L33105) – Begovići – Jabukovac (Ž3201)

6,6

LC

33107

Ž3240 – Jošavica

1,1

LC

33108

Ž3234 – Mačkovo Selo

1,2

LC

33109

A.G. Grada Siska – Sjeverovac – Kladari – M. Gradusa (Ž3244)

4,4

LC

33110

Borojevići (Ž3241) – Lovča

7,2

LC

33111

Umetići (D30) – G. Bjelovac – D. Bjelovac (L33112)

3,9

LC

33112

D30 – Kostreši Bjelovački – G. Kukuruzari – D30

4,5

LC

33114

Babina Rijeka – D. Kukuruzari (D30)

4,5

LC

33115

Drljača (Ž3244) – Četvrtkovac (L33116)

1,0

LC

33116

D224 – Četvrtkovac – Radonja Luka – L33117

7,5

LC

33117

M. Gradusa (Ž3244) – Svinica – G. Hrastovac (D224)

10,2

LC

33118

L33117 – M. Krčevo – V. Krčevo (Ž3245)

2,9

LC

33119

Donji Hrastovac (D224) – Ž3294

1,7

LC

33120

Staza (Ž3294) – Želj. postaja

1,0

LC

33121

L33126 – Staza (Ž3294)

2,3

LC

33122

L33126 – Pobrđani (Ž3294)

2,0

LC

33123

L33126 – Čapljani – Ž3294

2,4

LC

33124

G. Meminska (L33126) – Jasenovčani – Ž3294

2,4

LC

33126

D224 – G. Meminska – Timarci (Ž3247)

6,6

LC

33127

L33126 – Selište Kostajničko – Hrvatska Kostajnica (D47)

10,1

LC

33128

Graboštani (D224) – Mračaj

3,6

LC

33129

Sunja (Ž3211) – Ž3294

3,3

LC

33130

Sunja (L33129) – D224

1,4

LC

33131

Sunja (L33129) – Krivaj Sunjski

2,6

LC

33132

Ž3247 – Žreme

1,2

LC

33133

Kostajnički Majur (D224) – Kostrići

2,5

LC

33134

L33127 – Rausovac – Ž3264

3,5

LC

33135

Ž3247 – Ž3294

1,2

LC

33136

Strmen (Ž3247) – Crkveni Bok – Ivanjski bok

5,7

LC

33137

Piljenice (Ž3213) – Lipovljani (Ž3215)

5,4

LC

33138

Piljenice (Ž3213) – Kraljeva Velika (Ž3215)

9,7

LC

33139

Trebež – Ž3209

1,2

LC

33140

St. Subocka (Ž3249) – Sigetac

2,0

LC

33141

Lipovljani (Ž3124) – Kozarice (Ž3217)

5,7

LC

33142

L33141 – Novi Grabovac (L41006)

5,8

LC

33143

Ž3124 – Ž3217

4,6

LC

33144

Rajić (Ž3252) – želj. postaja

0,9

LC

33145

Rajčići – Rajić (Ž3252)

5,5

LC

33146

Brubno – D6

2,4

LC

33147

Ž3231 – Bojna – Kobiljak – Ostojić – Donji Žirovac (D6)

16,0

LC

33149

Ljeskovac – Ž3234

3,5

LC

33150

D6 – Majdan

4,0

LC

33151

Brestik – Ž3238

3,5

LC

33152

Zrin (Ž3263) – Zrinski Brđani Rudeži – Švrakarica – Paukovac (Ž3262)

7,8

LC

33153

Zrin (Ž3263) – Donji Javoranj (Ž3262)

8,5

LC

33154

Gorička (Ž3262) – Pedalj – Donja Stupnica (Ž3234)

7,0

LC

33155

L33154 – Grabovica – L33152

3,9

LC

33156

Udetin – Bansko Vrpolje (L33157)

3,2

LC

33157

Ž3262 – Glavičani – Bansko Vrpolje – Ćore – Vanići (D6)

6,1

LC

33159

D30 – Čukur

3,0

LC

33160

Rogulje – Ž3263

1,5

LC

33161

Lotine – Šegestin – L33153

7,3

LC

33162

Riječani Buinjski – L33163

1,9

LC

33163

Buinja – Ž3263

2,1

LC

33164

Šakanlije – Jovac (L33166)

2,1

LC

33165

Volinja – D47

1,6

LC

33166

D47 – Jovac – Ž3263

4,8

LC

33167

Trgovi – D6 – Kosna

4,1

LC

33168

Gage – D6

3,2

LC

33169

Ž3262 – Hrtić – Dvor (L33176)

4,0

LC

33170

Sočanica – L33171

1,9

LC

33171

D6 – Javnica – Kotarani

8,7

LC

33173

L33175 – Gornji Dobretin – L33175

7,4

LC

33175

Matijevići (D6) – Javornik – Donji Dobrtin – Ivanjska (gr. BiH)

11,4

LC

33176

Dvor: D47 – D6

1,1

LC

33177

Ž3294 – Baćin – D47

2,7

LC

33178

Donji Cerovljani (Ž3294) – želj. postaja – D47

4,2

LC

33179

D47 – Bair – Popovac

1,2

LC

33180

Hrvatska Kostajnica: D47 – D47

0,5

LC

33181

Orleković (D36) – Brkiševina

5,7

LC

33182

Šišinec – Brkiševina (L33181)

1,5

LC

33184

Višnjica – D47

1,2

LC

33185

D30 – Petrovec

0,5

LC

33186

Topusko (Ž3229) – Hrvatsko Selo – Ž3229

2,9

LC

33187

D6 – Gornji Žirovac

3,8

LC

33189

Rujevac – D6

1,4

LC

33191

Ljubina – D6

6,1

LC

33192

D30 – D. Velešnja – G. Velešnja

5,0

LC

33193

L33109 – Sjeverovac – Ž3244

1,9

LC

34001

Gr. R. Slovenije – Brezovica – Pilatovci – Radatovići – Badovinci – Ž3273

13,5

LC

34002

Sv. Gera – Sekulići – Kuljaji – Radatovići (L34001)

8,5

LC

34003

L34001 – Dragoševci – Liješće – gr. R. Slovenije

3,8

LC

34004

Ž3273 – Kašt – Brašljevica – gr. R. Slovenije

4,1

LC

34005

Jurovo – D6

1,6

LC

34006

Bubnjarci ŽS – D228

1,6

LC

34007

D228 – Donji Bukovac – Žakanje – D6

3,9

LC

34011

Ž3097 – Obrež – Gorniki – Lović Prekriški – Ž3097

7,2

LC

34013

Ferenci (L34011) – Vrhovac (Ž3099)

5,5

LC

34014

L34013 – Škaljevica – Hrženik – Ž3097

4,8

LC

34017

D228 – Reštovo

1,4

LC

34019

Preseka – Veli Vrh (Ž3296)

1,2

LC

34020

Brlog – Ž3296

1,1

LC

34021

D228 – Durlinci – Police (Ž3296)

3,1

LC

34022

Mišinci – D6

1,3

LC

34023

Brihovo (Ž3140) – Kohanjac – D6

2,9

LC

34024

D6 – Breznik – Jugovac – L34028 – Novaki Lipnički

5,7

LC

34026

Ž3140 – Mrzljaki – Kunići – Ladešić Draga – Ž3141

13,2

LC

34027

Ž3140 – Lipnik – D6

2,8

LC

34028

Ribnik (D6) – Martinski Vrh – Jaškovo – G. Pokupje (D228)

15,5

LC

34029

Donji Oštri Vrh – Ozalj (D228)

2,5

LC

34030

L34028 – Veliki Erjavec – Svetice – Mali Erjavec (D228)

7,2

LC

34033

D6 – Mali Modruš Potok – Pišćetke – Grdun – Ž3144

10,3

LC

34034

L34033 – Završje – Tomašnica – Ž3144

6,7

LC

34036

D6 – Vel. Modruš Potok

1,5

LC

34037

D6 – Vinski Vrh – Ž3142

4,3

LC

34038

Zorkovac – L31185

1,2

LC

34039

L31185 – A.G. Grada Karlovca – Budrovci (D1)

4,4

LC

34040

A.G. Grada Karlovca – G. Pokupje (D228)

0,3

LC

34041

D1 – želj. kolodvor Draganići

1,3

LC

34049

Novo selo Lasinjsko – Ž3153

1,2

LC

34051

Donja Lasinja – Lasinja (Ž3152)

1,1

LC

34052

Ž3153 – Dobrići – Crna Draga – Lasinja (Ž3152)

8,5

LC

34053

Ž3152 – Desni Štefanki

0,8

LC

34054

Fratrovci – D3

1,0

LC

34055

Pribanjci (D204) – Žubrinci – D3

4,6

LC

34056

Gr. R. Slovenije – Donje Prilišće (Ž3141)

0,7

LC

34057

Hrsina – Bosiljevo (Ž3175)

2,2

LC

34058

Tomašići (Ž3176) – Radočaji

2,1

LC

34059

Ž3141 – Kućevice – Novigrad (Ž3142)

5,1

LC

34060

Tončići – Straža – Jarče Polje (D3)

1,7

LC

34061

D3 – Mračin – Gradište – Lipa (L34062)

7,4

LC

34062

Vodena Draga (Ž3174) – Lipa – Zvečaj (D23)

6,8

LC

34063

Frketić Selo – Dubravci (D3)

0,8

LC

34064

D3 – Dubravci – Kozalj Vrh – Venac Mrežnički (D23)

4,7

LC

34065

Lišnica – D3

0,6

LC

34066

Skupica – Ž3179

0,8

LC

34067

Gršćaki – D23

2,2

LC

34068

Belavići (Ž3182) – Galović Selo

1,5

LC

34069

Mrežnički brig (Ž3183) – Bošt

2,2

LC

34070

Ž3183 – Mrežnički Novaki – Križ – L34080

4,7

LC

34077

Belajske Poljice (Ž3185) – A.G. Grada Karlovca

2,7

LC

34078

Ž3184 – Mrežnička Varoš – Mrežnički Brig – Ž3183

3,7

LC

34079

Ž3184 – Pećurkovo Brdo – L34080

1,8

LC

34080

Belaj (Ž3185) – Leskovac – Šćulac (Ž3185)

8,1

LC

34081

Leskovac (L34080) – Carevo Selo – Barilović (Ž3185)

2,8

LC

34082

Ž3185 – G. Velemerić – D. Velemerić – A.G. Grada Karlovca

5,2

LC

34091

A.G. Grada Karlovca – Vojišnica (D6)

9,2

LC

34093

Živković Kosa (D6) – Bukovica – A.G. Grada Karlovca

7,7

LC

34094

Zimić – A.G. Grada Karlovca

1,4

LC

34095

L34091 – Utinja Vrelo – Malešević Selo – Vojišnica (D6)

9,6

LC

34096

Banski Kovačevac (Ž3153) – Sjeničak Lasinjski (Ž3186)

6,3

LC

34098

Vitunj – Puškarići (Ž3254)

5,5

LC

34099

L34098 – Brestovac – Hreljin (D42)

2,4

LC

34100

Drenovac – D42 – Bukovnik

3,3

LC

34101

Ogulin: D42 – B. Frankopana – D42

1,6

LC

34102

Grabrk (Ž3175) – Gorinci – Skukani (Ž3176)

8,3

LC

34103

Duga Gora – Gen. Stol (Ž3176)

5,6

LC

34104

Trošmarija (Ž3175) – Višnjić Brdo – Tounj (Ž3220)

11,1

LC

34105

D42 – Potok Tounjski – Zdenac (D42)

3,2

LC

34106

Jankovo Selište – Kejići – Ž3185

3,3

LC

34107

Ž3185 – Mrežnički Brest – Petrunići – Siča – Ž3185

6,6

LC

34108

Ž3185 – Cerovac Barilovićki – Žabljak

2,6

LC

34110

Svojić – Ž3185

2,9

LC

34111

Perjasica (Ž3185) – Primišlje (Ž3256)

18,1

LC

34113

Mlakovac (L34082) – D. Budački (L34114)

2,1

LC

34114

Dugi Dol (Ž3189) – Donji Budački (D1)

3,7

LC

34116

Krnjak (Ž3189) – Podgorje Krnjačko

1,7

LC

34117

Ponorac – Gornji Skrad – L34118

2,2

LC

34118

Velika Crkvina – Čatrnja – Zagorje (D1)

6,5

LC

34120

Zagorje (D1) – Vođević – Veljun (D1)

6,2

LC

34121

Brebornica (D1) – G. Budački – Vođević (L34120)

6,0

LC

34122

Veljun (L34120) – Cvijanović Brdo – Cvitović (Ž3257)

12,8

LC

34123

Budačka Rijeka (D1) – Trupinjak

6,7

LC

34125

Grabovac Vojnički (Ž3290) – Žarište

1,6

LC

34127

Biljeg (D6) – Ključar – Muljava (Ž3225)

5,4

LC

34128

Vrelo – Jasenak (Ž3254)

5,3

LC

34129

Krakar – Radojčići (Ž5191)

2,0

LC

34130

Tomići – Trbovići (Ž5191)

3,5

LC

34131

Drežnica (Ž5191) – Podbitoraj

2,4

LC

34132

Potok Musulinski – Bjelsko (Ž3254)

1,9

LC

34133

Zagorje Modruško (Ž3218) – Oštarije (D42)

3,9

LC

34134

Oštarije (D42) – želj. kolodvor Oštarije

2,3

LC

34135

Josipdol (D23) – Carovo Polje – Čakovac Oštarijski (D23)

4,3

LC

34136

Jospdol (D42) – Salopeki – Modruš (D23)

7,8

LC

34137

Munjava (D23) – Cerovnik – Kunić – Međeđak (D42)

13,1

LC

34138

Poloj (L34111) – Veljun (D1)

4,1

LC

34140

Donji Nikšić (D1) – Donje Taborište (Ž3258)

4,6

LC

34141

Ponor – Žalčeva Kosa (Ž3258)

2,0

LC

34142

Obrovci (Ž3257) – G. Glina – Kremen (Ž3258)

4,5

LC

34144

D216 – Prisjeka – Kusaja – Ž3224

3,9

LC

34145

D216 – G. Brusovača – Svinica – Gejkovac (Ž3229)

8,7

LC

34146

Ž3224 – Dejanović Križ – Ruševica – Cetingrad (Ž3258)

7,1

LC

34147

Ž3258 – Gnojnice – Cetinski Varoš (Ž3266)

8,8

LC

34148

Janja Gora – Plavča Draga (D42)

3,7

LC

34150

Želj. kolodvor Blata – D42

1,5

LC

34151

Vojni poligon – Slunj (Ž3256)

1,9

LC

34152

L34151 – Podmelnice – D1

1,9

LC

34153

Slunj (Ž3266) – Lumbardenik

3,8

LC

34154

Donji Lađevac (Ž3266) – Kruškovača (Ž3266)

9,1

LC

34155

D1 – Čuić Brdo – Donji Furjan (Ž3266)

7,0

LC

34156

Jelov Klanac – Rakovica (D1)

2,4

LC

34157

Rakovica (D1) – Donji Lipovac

5,2

LC

34158

Nova Kršlja – Ž3269

0,9

LC

34159

Lipovača (Ž3269) – Drežnik Grad (D1)

3,5

LC

34160

Drežnik Grad (D1) – Sadilovac – Lipovača – L34159

8,8

LC

34161

D42 – Čatrnja – D1

2,1

LC

34163

Tatar Varoš (Ž3258) – Gornje Gnojnice (L34147)

3,1

LC

34164

Grabarska (Ž3258) – Šiljkovača

3,4

LC

34167

Jurovo (L34005) – Mišinci (L34022)

0,7

LC

37002

Gornji Mosti – Srednji Mosti – Donji Mosti (Ž2182)

2,9

LC

37003

Jakopovac (Ž3004) – Kobasičari (Ž2143)

6,6

LC

37005

Ž2182 – Gornje Zdelice – Ž2236

3,7

LC

37006

Babotok (Ž2236) – Botinac – L37015

4,5

LC

37007

Ž2236 – Jabučeta – Ž2236

3,0

LC

37008

Kovačevac (L26121) – Rovišće (D28)

3,2

LC

37009

L37010 – Draganić – Rovišće (D28)

4,1

LC

37010

Kakinac – Ž3022

4,4

LC

37011

Ž2143 – Podgorci – L37010

3,2

LC

37012

Marići (Ž3022) – Prekobrdo – Šiptari – Ž2143

3,6

LC

37013

Reškovci – L37003

1,7

LC

37014

Stanići – Ž2182

0,9

LC

37015

Kapela (L37016) – Lipovo Brdo

1,5

LC

37016

Kapela (Ž2182) – Stara Diklenica – L37023

4,3

LC

37018

Žabjak (Ž3021) – A.G. Grada Bjelovara

2,3

LC

37022

Ž2182 – Starčevljani – A.G. Grada Bjelovara

2,7

LC

37023

Nova Diklenica (D43) – A.G. Grada Bjelovara

4,1

LC

37034

Višnjevac – Martinac – Ž3027

5,3

LC

37035

A.G. Grada Bjelovara – L37034

0,6

LC

37039

Ž3027 – A.G. Grada Bjelovara – Maglenča – A.G. Grada Bjelovara

6,9

LC

37042

Kegljenac – Malo Trojstvo – Ž3025

2,2

LC

37043

Dominkovica – Ž3025

1,1

LC

37044

Vrbica – Ž3025

2,4

LC

37045

Paulovac – Ž3027

1,0

LC

37046

Šandrovac (Ž2232) – Ribnjačka – Ž2232

13,2

LC

37047

Pupelica – Ravneš – Ž3029

5,2

LC

37048

L31124 – Gornji Dragičevci (D26)

2,5

LC

37050

Sovari (D43) – Gornji Prnjerovac (Ž3126)

5,2

LC

37051

Cerina (L37050) – Bosiljevo (D43)

3,9

LC

37052

Dereza – D26

1,1

LC

37053

D. Draganec – Komuševac – D43

3,1

LC

37054

L37053 – Gornji Draganec (D43)

1,1

LC

37055

D43 – Milaševac (L37056)

1,2

LC

37056

L37057 – Milaševac – D26

4,7

LC

37057

Vagovina (D43) – Bojana – Grabovnica (D26)

6,8

LC

37058

L37057 – B. Brdo

1,3

LC

37059

Ž3283 – Staro Štetanje – D43

2,8

LC

37061

Blatnica – D43

0,7

LC

37062

D43 – Laminac (Ž3081)

4,5

LC

37063

D43 – D. Šušnjara (Ž3082)

4,7

LC

37064

Starine (L37065) – Kozlani – Utiskani

3,6

LC

37065

L37062 – Starine – Rastovac – Ivanska (Ž3081)

4,9

LC

37066

Rastovac (L37065) – Ž3081

1,6

LC

37067

Ž3082 – Križic – L37068

3,0

LC

37068

Babinac (L37069) – Gornja Petrička – L37069

6,7

LC

37069

Ž3084 – Babinac – D. Petrička – Samarica – D26

10,4

LC

37070

Paljevine (Ž3084) – Kolarevo Selo – Đurđic (Ž3086)

5,9

LC

37074

L37070 – Međurača – Ž3090

8,7

LC

37075

Srijedska (Ž3085) – Ž3085

2,2

LC

37076

Ž3085 – Berek (Ž3084)

2,5

LC

37078

Nova Rača (Ž3090) – Slovinska Kovačica (Ž3092))

5,5

LC

37079

A.G. Grada Bjelovara – Dautan (Ž3029)

0,9

LC

37080

Ž3029 – Stara Rača – L37074

3,8

LC

37081

Bedenik (Ž3091) – Ž4002

3,2

LC

37082

L37081 – Babinac – Ž4002

6,3

LC

37083

Bedenička – Ž4002

1,3

LC

37084

D28 – Mala Pisanica – Slovinska Kovačica (Ž3092)

4,4

LC

37086

Bačkovica (Ž4002) – Čađavac – L37087

4,4

LC

37087

Velika Pisanica (Ž4002) – Nova Pisanica – Zrinska (Ž3095)

10,5

LC

37088

L37087 – Ž3093

3,0

LC

37089

Sibenik – Mali Grđevac (Ž4242)

4,8

LC

37090

Čremušina – L37089

3,1

LC

37092

Mala Jasenovača – L37117

2,1

LC

37094

Velika Peratovica – Mala Peratovica – L40016

5,0

LC

37095

Ž3128 – Pavličani

1,8

LC

37096

Vrtlinska (Ž3128) – Andigola – D26

12,7

LC

37097

D26 – Ž3128

1,3

LC

37098

Donji Miklouš (Ž3082) – Novo Selo

2,6

LC

37099

L37069 – Ž3084

6,8

LC

37100

Donja Petrička (L37069) – Ž3084

3,3

LC

37101

L37100 – Krivaja – L37099

3,2

LC

37103

L37099 – Šimljana – Oštri Zid – D26

5,1

LC

37104

Šimljanik (D26) – L37103

3,9

LC

37105

Gornja Garešnica (Ž3131) – Veliki Prokop – D26

8,1

LC

37107

Ž3084 – Ruškovac (Ž3277)

2,5

LC

37108

Gornja Begovača – Ž3084

1,0

LC

37109

Ž3084 – Kostanjevac

1,9

LC

37110

Gornja Ploščica (Ž3277) – Nova Ploščica (Ž3029)

2,7

LC

37111

Ž3277 – Gornja Trnovitica – Mlinski Vinogradi – Ž3090

5,4

LC

37113

Velika Trnovitica (Ž3090) – Ladislav (Ž3133)

4,4

LC

37114

D26 – Palešnik (D45)

7,9

LC

37115

L37114 – Zdenčac – Ž3136

6,2

LC

37116

Ž3094 – Velika Jasenovača – Grbavac (Ž3139)

6,4

LC

37117

Velika Barna (Ž3093) – Mala Barna – L40016

6,0

LC

37118

Otkopi – D5

2,2

LC

37119

Mala Peratovica (L37094) – Gornja Rašenica – Ž3094

7,2

LC

37120

Gornja Rašenica (L37119) – L37125

2,4

LC

37121

Dioš – L37122

1,5

LC

37122

D5 – Šuplja Lipa – Borova Kosa – Ž3094

7,3

LC

37123

Dapčevački Brđani – D5

0,6

LC

37124

D5 – Mala Dapčevica

1,4

LC

37125

Treglava – Ž3094

1,8

LC

37126

Ivanovo Selo (Ž3094) – Munije – Dijakovac

10,5

LC

37127

Mala Maslenjača (Ž3094) – Velika Maslenjača

1,2

LC

37128

Veliki Miletinac – Bastajski Brđani – Ž3301

4,5

LC

37129

Mali Bastaji – Ž3301

0,9

LC

37130

Ž3301 – Koreničani

0,4

LC

37131

L40022 – Removac

1,2

LC

37133

Gornje Cjepidlake – L40022

0,4

LC

37134

Ž3301 – Puklica

1,0

LC

37135

Đulovac (D34) – Stara Krivaja

2,4

LC

37136

L37135 – Nova Krivaja

0,7

LC

37137

Dišnik (Ž3165) – Velika Bršljanica – Rogoža (D45)

9,7

LC

37138

Ž3165 – Kapelica (D45)

4,6

LC

37139

Malo Vukovje (Ž3167) – Gojlo (Ž3213)

6,3

LC

37140

Kaniška Iva (Ž3167) – Ribnjaci – Marino Selo (Ž4094)

5,4

LC

37142

Hrastovac (D45) – Blagorodovac (D26)

4,1

LC

37143

Imsovac (Ž3137) – Stražanac – Ž3138

5,7

LC

37144

Imsovac – Ž3281

4,0

LC

37145

Uljanik (D26) – Gornji Uljanik

2,3

LC

37146

Brestovac Daruvarski (Ž3138) – Ljudevit Selo – Ž3169

7,0

LC

37147

Lipovac Majur – L37146

1,2

LC

37148

Brestovačka Brda – Ivanovo Polje (Ž3169)

3,2

LC

37149

L37150 – Golubinjak – Drlež – Trojeglava – Goveđe Polje – Brekinska (L41004)

13,1

LC

37150

Šibovac (Ž3171) – Donji Sređani (D26)

6,3

LC

37151

Gornji Sređani (D26) – D5

2,2

LC

37152

Donji Daruvar (D5) – Dobra Kuća – Vukovije (Ž3301)

6,1

LC

37154

Ž3170 – Ječmenica – Markovac (Ž3170)

5,5

LC

37156

Sirač (Ž3291) – Barica

1,8

LC

37157

Miljanovac (Ž3173) – Badljevina (D26)

4,2

LC

40001

Kladare (D2) – Dinjevac (Ž4001)

2,6

LC

40002

Otrovanec (Ž4002) – Sedlarica (Ž4006)

3,1

LC

40003

Pitomača (D2) – Starogradački Marof – Okrugljača (Ž4003)

13,1

LC

40004

L40003 (skela) – Križnica

4,9

LC

40005

Starogradački Marof (L40003) – Stari Gradac – Turnašica (Ž4006)

12,6

LC

40007

Turanovac (Ž4009) – Ž4007

1,6

LC

40008

Zrinj Lukački – Terezino Polje (D5)

0,5

LC

40009

Terezino Polje (D5) – Veliko Polje (L40011)

5,4

LC

40010

Ž4004 – Budrovac Lukački – Dugo Selo Lukačko (Ž4013)

5,1

LC

40011

Budrovac Lukački (L40010) – Žlebina (Ž4005)

5,7

LC

40012

Lug Gradinski – Ž4005

1,7

LC

40013

Rušani (Ž4005) – Detkovac – Vladimirovac (Ž4014)

9,2

LC

40014

Ž4005 – Novi Gradac – Detkovac (L40013)

8,4

LC

40015

Vukosavljevica (Ž4006) – Špišić Bukovica (Ž4242)

5,0

LC

40016

Topolovica (Ž4242) – D5

8,5

LC

40017

Špišić Bukovica (D2) – Novi Antunovac

1,5

LC

40018

Bušetinski Put (Ž4008) – A.G. Grada Virovitica

0,7

LC

40019

D5 – Brezik

1,0

LC

40022

A.G. Grada Virovitica – Đulovac (Ž3301)

7,1

LC

40024

Suhopolje (D2) – Borova (Ž4022)

3,4

LC

40025

Ž4005 – Gaćište (Ž4016)

7,1

LC

40026

Zvonimirovo – Ž4024

2,5

LC

40027

Ž4024 – Naudovac – Jugovo Polje (D2)

5,6

LC

40028

Jugovo Polje (L40027) – D2

1,0

LC

40029

Jugovo Polje (D2) – Budanica

3,3

LC

40030

L40029 – Cabuna (D2)

1,6

LC

40031

Pčelić (Ž3301) – Žubrica (L40029)

1,9

LC

40032

Žubrica (L40031) – Trnava Cabunska

4,2

LC

40033

Jugovo Polje (L40027) – N. Cabuna (L40034)

2,1

LC

40034

Žiroslavje – N. Cabuna – Cabuna (D2)

5,0

LC

40035

Vladimirovac (Ž4014) – Gaćište (Ž4016)

4,3

LC

40036

Španat (Ž4025) – Bistrica (D2)

2,8

LC

40037

Vaška (Ž4024) – G. Miholjac (Ž4025)

6,2

LC

40038

D2 – Sladojevački Lug – G. Miholjac (Ž4025)

4,3

LC

40039

Kapinci (Ž4024) – Josipovo (Ž4029)

4,4

LC

40040

Sopjanska Greda – Sopje (Ž4024)

1,1

LC

40041

Noskovci (Ž4024) – Starin (L40059)

4,0

LC

40042

Ilmin Dvor – Čađavički Lug (D34)

1,7

LC

40044

M. Trapinska – Pepelane (Ž3301)

3,4

LC

40045

Rodin Potok – Pepelane (Ž3301)

1,0

LC

40046

Gvozdanska – Pivnica Slavonska (Ž3301)

1,0

LC

40047

Lisičine – Ž4044

4,4

LC

40048

Mačkovac (Ž4028) – Hum Varoš

1,7

LC

40049

G. Kusonje – N. Kusonje (Ž4028)

1,8

LC

40050

Lukavac – Slatina (Ž4296)

5,5

LC

40055

Grabić – D34

2,2

LC

40056

Medinci (D34) – G. Viljevo – Brezik (Ž4045)

10,6

LC

40057

Kozice (D2) – G. Viljevo (L40056)

4,3

LC

40059

Vraneševci (D34) – Starin (D34)

2,7

LC

40060

D. Bazije (Ž4038) – Zvonimirovac

3,0

LC

40061

Kapinci (Ž4024) – N. Šarovka (Ž4026)

5,3

LC

40062

Bjelkovac (Ž4045) – Rajino Polje – L40065

4,6

LC

40063

Rajino Polje (L40062) – Brezovljani Vojlovički – L40065

4,2

LC

40064

L40065 – Paušinci – Ž4030

4,6

LC

40065

Čačinci (D2) – Breštanovci – M. Rastovac (L40068)

18,5

LC

40066

V. Rastovac – St. Petrovo Polje – Zokov Gaj (Ž4064)

7,7

LC

40067

L40068 – N. Petrovo Polje – L40066

1,4

LC

40068

St. Petrovo Polje (L40066) – Ž4031

9,1

LC

40069

Voćin (D69) – Sekulinci – Đuričić (Ž4253)

15,2

LC

40070

Macute (D69) – Smude

1,7

LC

40071

G. Meljani – L40069

2,0

LC

40072

Rijenci – Ž4253

2,1

LC

40074

Kokočak – G. Pištana – D. Pištana – Bukvik (Ž4062)

11,2

LC

40076

Obradovci – L40066

4,3

LC

40077

Ž4030 – Kutovi

2,2

LC

40078

Duga Međa (Ž4030) – Dolci – L40079

4,1

LC

40079

Orahovica (Ž4030) – N. Jošava – St. Jošava – Karlovac Feričanački – Ž4065

10,1

LC

40080

Duzluk (Ž4030) – Šumeđe – Gazije – Šeona (Ž4104)

18,6

LC

40081

Crkvari (L40079) – Šumeđe (L40080)

2,7

LC

40082

Humljani (Ž4069) – Krajina

2,1

LC

40085

D2 – Bjeljevina Orahovačka – Ž4030

3,8

LC

41001

L41004 – Kapetanovo Polje – Donja Obrijež (Ž4097)

5,3

LC

41002

Badljevina (D5) – Dereza (L37155)

3,2

LC

41003

Antunovac (Ž3168) – Gaj (Ž4236)

3,4

LC

41004

Gaj (Ž4236) – Toranj – L41005

10,8

LC

41005

Gornja Obrijež (Ž4097) – Batinjani – Kukunjevac (Ž4236)

7,4

LC

41006

L33073 – Bujavica – Lovska – N. Grabovac – Kozarice (Ž3217)

17,1

LC

41007

Kukunjevac (Ž4236) – želj. kolodvor

1,7

LC

41008

Subocka (Ž4112) – D5

5,2

LC

41009

Lipik (D5) – L41008

4,7

LC

41010

Omanovac – D5

0,7

LC

41011

Ploštine – Donja Obrijež (Ž4097)

1,9

LC

41012

D5 – Stari Majur – Novi Majur – Prekopakra (Ž4098)

6,4

LC

41013

Batinjani (L41005) – Prekopakra (Ž4098)

5,1

LC

41014

Klisa – D5

3,1

LC

41015

Ž4099 – Japaga

1,7

LC

41016

Ž4099 – Kraguj

2,9

LC

41017

Španovica (D38) – G. Šumetlica

4,6

LC

41018

Jeminovac (L41019) – Čečavac – Koprivna – Rasna – D38

5,9

LC

41019

Šnjegavić – Jeminovac – Čeč.Vučjak – D51

6,4

LC

41020

Ž4100 – Doljanci

0,7

LC

41021

Stražeman – Biškupci (Ž4101)

1,0

LC

41022

Lučinci (Ž4113) – Skenderovci – D38

8,2

LC

41023

Ž4113 – Milanovac – A.G. Grada Požege

4,1

LC

41024

Potočani – Ž4101

0,8

LC

41025

Radovanci – Ž4101

0,6

LC

41026

Aleksandrovac – L41027

2,3

LC

41027

Trenkovo (D49) – A.G. Grada Požege

3,3

LC

41030

Češljakovci – Ž4101

0,7

LC

41031

Golo Brdo – Ž4101

0,6

LC

41032

Kaptol (Ž4101) – Doljanovci – Podgorje – Ž4101

7,6

LC

41033

Ž4101 – Ramanovci – Treštanovci – D51

8,2

LC

41035

Tekić – Bertelovci – D51

3,4

LC

41036

Bektež (D51) – D51

2,1

LC

41037

Lukač – Ž4101

1,6

LC

41038

Hrnjevac – Ž4101

1,2

LC

41039

Venje – Ž4101

1,7

LC

41040

Mitrovac (zapad) – Ž4101

2,1

LC

41041

Tominovac – D51

1,1

LC

41042

Bjeliševac – D51

0,8

LC

41043

Ferovac – Ž4030

0,3

LC

41044

Kula (D51) – Ciglenik – Veliki Bilač

7,5

LC

41045

Kula (D51) – Poreč – Latinovac (L41064)

5,9

LC

41046

Duboka – D53

2,1

LC

41047

Jurkovac – Ž4124

1,0

LC

41048

Jezera – St. Zdenkovac – Kneženac – Čaglin (D53)

15,5

LC

41049

Skenderovci (L41022) – A.G. Grada Požege

2,8

LC

41050

Treštanovci (L41033) – A.G. Grada Požege

1,4

LC

41054

A.G. Grada Požege – Starac – Vinogradska – Pleternica (D38)

6,2

LC

41055

Koprivnica – Poloje – Ž4185

4,0

LC

41056

Radnovac (D51) – Trpari – Gradac (Ž4030)

6,2

LC

41057

Rajsavac (D51) – Lakušija – L41056

5,4

LC

41058

Trapari (L41056) – D38

2,8

LC

41059

Frkljevci (D525) – Zagrađe (Ž4185)

2,3

LC

41060

Grabarje (Ž4127) – želj. kolodvor Zarilac

4,5

LC

41061

Zarilac – L41062

0,9

LC

41062

Ž4030 – Ašikovci – Knežci – L41044

7,8

LC

41063

Tulnik – D38

2,6

LC

41064

Čaglin (D53) – Latinovac – Ivanovac Požeški

6,0

LC

41065

Sapna – L41048

2,2

LC

41066

Sibokovac – L41048

1,7

LC

41067

Ž4185 – Becić – Ciglenik – Lužani (Ž4244)

5,0

LC

41068

Bučje (Ž4185) – Lovčić (Ž4186)

4,5

LC

41069

Brđani – Ravan (Ž4162)

0,5

LC

41070

Streljana – Bzenica – D49

1,1

LC

41071

Komorice – D49

1,6

LC

41072

L41054 – Vinska cesta – vikend naselje – Pleternica: Ul. Ljudevita Gaja (D49)

2,5

LC

41073

D38 – Dolač – vjersko središte Gospe od suza

1,1

LC

41074

L41057 – Lakušija – Sesvete – Ž4030

1,9

LC

41075

Ž4030 – Ćosinac – Ž4030

1,8

LC

41076

Sulkovci (D49) – Staro sajmište Pleternica – D525

4,3

LC

41077

Ž4253 – Gospodarska zona Velika – Ž4101

4,5

LC

41078

Pleternica: D49 – Gospodarska zona – D38

2,2

LC

42001

Gornji Rogolji – Trnakovac – D5

5,7

LC

42002

Donji Rogolji (L42001) – Bobare

2,0

LC

42005

Mašić (Ž4158) – Poljane (Ž4177)

3,0

LC

42006

Bukovica – Rešetari (Ž4142)

3,4

LC

42007

D51 – Banićevac

0,9

LC

42009

Vladisovo – Oštri Vrh – St. Petrovo Selo (Ž4158)

4,2

LC

42010

Gornji Lipovac – Ž4100

2,9

LC

42012

Donji Slatinik – D53

2,2

LC

42013

Dubovik – D53

4,1

LC

42014

Oriovčić – D53

4,5

LC

42015

Ž4176 (Gređani) – D5

1,3

LC

42016

Donji Bogićevci (Ž4155) – Pivare – D5

8,6

LC

42017

Donji Bogićevci (Ž4155) – Gorice – Ž4156

6,4

LC

42018

Poljane (Ž4177) – Prvča (Ž4156)

2,7

LC

42019

Mačkovac (Ž4156) – Dolina – Ž4178

11,7

LC

42020

Godinjak (Ž4158) – G. Crnogovci – D. Crnogovci – Laze (Ž4179)

4,9

LC

42021

Blažević Dol – Ž4158

4,0

LC

42022

Vrbova (Ž4158) – Komarnica (Ž4181)

3,8

LC

42023

Siče (Ž4182) – »Radinje«

2,3

LC

42024

L42010 – Pavlovci

3,3

LC

42025

Stara Kapela – D49

3,1

LC

42027

Živike (Ž4203) – Pričac

1,1

LC

42028

Lužani (Ž4244) – Kloštar – Slavonski Kobaš (Ž4204)

8,9

LC

42029

Stari Slatnik (Ž4244) – želj. postaja Stari Slatinik

0,4

LC

42030

Ravan (Ž4162) – Sibinj (D525)

8,5

LC

42031

L42030 – Grgurevići – Čelikovići

1,0

LC

42032

L42030 – Jakačina Mala

0,7

LC

42033

Sibinj (D525) – želj. postaja Sibinj

1,3

LC

42034

»Petnja« – Završje – Sibinj (D525)

2,9

LC

42036

Slobodnica (Ž4206) – Kaniža – Bebrina – Slavonski Kobaš (Ž4204)

22,3

LC

42037

Glogovica – D53

1,8

LC

42038

Kindrovo – Grabarje (D53)

2,8

LC

42039

A.G. Grada Slavonski Brod – Tomica

0,5

LC

42040

Ježevik – Bukovlje (Ž4202)

3,4

LC

42041

Šušnjevci (Ž4187) – Vrhovina – Klokočevik – Novo Topolje (Ž4163)

12,6

LC

42042

Surevica (L42041) – Garčin (Ž4202)

3,6

LC

42043

Želj. kolodvor Garčin – Ž4216

0,5

LC

42044

Želj. kolodvor D. Andrijevci – Ž4202

0,4

LC

42045

Ž4217 – Stružani – Zoljani – Kupina (Ž4219)

4,6

LC

42046

Ž4218 – Mala Kopanica – Novi Grad (Ž4210)

5,4

LC

42047

Ž4205 – Dubočac

2,8

LC

42048

Trnjanski Kuti (Ž4210) – Donja Bebrina (Ž4215)

3,5

LC

42049

D7 – Kruševica – D520

1,3

LC

42051

Staro Petrovo Selo (Ž4158) – želj. kolodvor Staro Petrovo Selo

0,8

LC

42052

Batrina (Ž4158) – želj. kolodvor Nova Kapela

0,4

LC

42054

L42055 – Šagovina Cernička (Ž4139)

4,1

LC

42055

Šagovina Mašička – Trnava (Ž4158)

5,2

LC

44001

Martinci Miholjački – Gezinci (D34)

2,0

LC

44005

Zeleno Polje – Ž4034

1,5

LC

44006

Luč (Ž4034) – Šumarina (Ž4293)

4,3

LC

44007

Širine – D517

0,6

LC

44010

Kneževi Vinogradi (D212) – Kamenac – Karanac – Kozarac (D7)

9,7

LC

44011

Suza (D212) – Mirkovac – L44034

8,4

LC

44013

Kapelna (Ž4031) – L44015

7,4

LC

44014

L44013 – Krunoslavje – Ž4031

3,4

LC

44015

Golinci (Ž4046) – Kućanci (Ž4031)

4,7

LC

44016

Podgajci Podravski (D34) – Ž4047

4,4

LC

44017

Bočkinci (L44016) – Črnkovci (D34)

2,3

LC

44018

Čamagajevci (Ž4048) – Ž4049

4,7

LC

44019

Beničanci (D53) – Laciči (Ž4031)

4,2

LC

44020

Marijanci(Ž4049) – Marjanski Ivanovci – Ž4052

11,9

LC

44021

Ž4049 – Tiborjanci – D34

5,5

LC

44022

D34 – Veliškovci – L44021

1,6

LC

44023

Tiborjanci (L44021) – Bocanjevci – Zelčin (Ž4052)

11,4

LC

44024

Kitišanci (D34) – Vinogradci – L44023

4,2

LC

44025

L44020 – Bocanjevci (L44023)

4,1

LC

44026

Novo Nevesinje (Ž4033) – D517

4,0

LC

44027

Kitišanci (D34) – D517

2,0

LC

44028

Valpovo (Ž4050) – Nard – D34

12,5

LC

44029

Marjančaci (Ž4103) – Ž4052

0,7

LC

44030

D517 – Majške Međe

1,1

LC

44032

Darda (Ž4257) – Ž4042 (Lug)

7,2

LC

44033

Darda (Ž4257) – želj. kolodvor

0,9

LC

44034

Ž4042 – Jasenovac – Sokolovac – Ž4055

10,5

LC

44035

Ž4055 – Tikveš

3,7

LC

44037

Feričanci (D2) – Valenovac – Gazije (L40080)

4,9

LC

44038

D2 – Valenovac (L44037)

3,4

LC

44039

Sušine (Ž4074) – Teodorovac

2,2

LC

44042

D53 – Lipine

2,3

LC

44044

Velimirovac (D53) – D2

2,9

LC

44045

D2 – želj. kolodvor Jelisavac

0,6

LC

44046

Ledenik (Ž4079) – Ž4105

6,8

LC

44047

Ledenik (L44046) – Andrijevac – Branimirovac – Ž4080

6,5

LC

44048

Andrijevac (Ž4237) – Bijela Loza – Ž4105

6,5

LC

44049

Ordanja (Ž4237) – Ž4080

2,0

LC

44050

Ž4052 – Topoline (D2)

5,6

LC

44051

Lug Subotički (Ž4080) – Habjanovci (Ž4081)

10,1

LC

44052

Ivanovci (Ž4052) – Cret Bizovački (D2)

6,2

LC

44053

Cret Bizovački (D2) – Habjanovci (Ž4081)

4,0

LC

44054

Satnica (Ž4061) – D2

2,4

LC

44055

Petrijevci (Ž4061) – Selci – Brođanci (Ž4067)

13,3

LC

44056

Cerovac – L44055

1,0

LC

44057

Čepinski Martinci (Ž4105) – Ž4107

9,7

LC

44061

A.G. Grada Osijeka – Ž4089

2,0

LC

44064

Popovac (Ž4027) – Kamenac (L44010)

6,8

LC

44083

A.G. Grada Osijeka – Silaš (Ž4122)

2,8

LC

44084

Bijelo Brdo (D213) – želj. kolodvor

0,9

LC

44085

D213 – Ž4093

3,1

LC

44086

D213 – Vera (Ž4111)

8,1

LC

44090

Gazije (L40080) – D. Motičina (D2)

6,0

LC

44091

Zoljan (D53) – želj. kolodvor

0,4

LC

44092

Našice: D2 – Ž4168

0,9

LC

44093

Markovac Našički (Ž4168) – Makloševac – Ceremošnjak – Granice – Rozmajerovac

16,0

LC

44094

Gradac Našički (D53) – Londžica

3,8

LC

44095

L44094 – L44093

4,9

LC

44097

Kelešinka – Stipanovci (D515)

1,1

LC

44098

Stipanovci (D515) – Kršinci

3,4

LC

44099

Podgorač (D515) – Paučje – Breznica Đakovačka (Ž4144)

24,0

LC

44100

D515 – Bučje Gorjansko

1,7

LC

44101

D515 – Paljevina – Drenje (Ž4118)

5,0

LC

44102

Slatinik (Ž4119) – Paljevina – Potnjani (D515)

5,9

LC

44103

Potnjani (D515) – Gorjani (Ž4128)

5,7

LC

44104

D515 – Gorjani (L44103)

3,6

LC

44105

Krndija (Ž4106) – Gorjani (Ž4128)

6,2

LC

44106

Ž4107 – Vuka (D7)

4,2

LC

44107

D7 – Hrastovac – Dopsin (Ž4110)

6,1

LC

44108

Široko Polje (D7) – Semeljci (Ž4130)

8,1

LC

44109

Ž4109 – Hrastin – Koprivna – Šodolovci (Ž4130)

5,9

LC

44110

Antunovac (D518) – A.G. Grada Osijeka

5,0

LC

44111

Laslovo (Ž4121) – L44112 – A.G. Grada Osijeka

10,1

LC

44112

D518 – L44111

3,8

LC

44114

L44083 – Ćelije – Bobota (Ž4111)

7,3

LC

44115

D2 – L44086

9,1

LC

44116

L44086 – D519

6,9

LC

44117

Milinac – L44099

0,9

LC

44118

Slobodna Vlast (D38) – Ratkov Dol

2,3

LC

44119

D38 – Musić

2,2

LC

44120

Ovčara – D38

2,0

LC

44121

Hrkanovci Đakovački – Trnava (Ž4163)

6,2

LC

44122

L44121 – Lapovci (Ž4189)

1,7

LC

44123

Ž4118 – Pridvorje – Preslatinci (L44124)

6,0

LC

44124

Kućanci Đakovački (Ž4118) – Ž4129

3,9

LC

44125

Gašinci (Ž4129) – Selci Đakovački (D38)

4,2

LC

44127

Ž4292 – Novi Perkovci – Stari Perkovci (Ž4190)

5,3

LC

44128

Svetoblažje (Ž4163) – L44141

2,7

LC

44133

Đakovo (Ž4146) – L44134

8,3

LC

44134

Semeljci (Ž4130) – Đurđanci – D46

8,6

LC

44135

L44134 – Vrbica (Ž4133)

3,4

LC

44136

Budrovci (D46) – D7

3,5

LC

44137

D7 – Piškorevci (Ž4165)

1,8

LC

44138

D7 – Ž4202

1,2

LC

44139

Čeminac (D7) – Grabovac (Ž4042)

4,9

LC

44141

D38 – Svetoblažje – Dragotin (Ž4292)

4,3

LC

46001

L44114 – Ludvinci – Tordinci (Ž4148)

6,4

LC

46002

Bobota (Ž4111) – Trpinja (D2)

3,5

LC

46003

D2 – Borovo (D519)

6,2

LC

46004

Ž4111 – A.G. Grada Vukovara

2,0

LC

46005

A.G. Grada Vukovara – Bršadin (D55)

2,2

LC

46013

Petrovci (Ž4150) – Negoslavci – A.G. Grada Vukovara

10,4

LC

46014

A.G. Grada Vukovara – Grabovo – Čakovci (Ž4196)

7,1

LC

46015

L46014 – Mikluševci (Ž4196)

2,5

LC

46016

Ž4173 – D2

2,1

LC

46017

Prkovci (Ž4167) – B.Greda (D520)

14,5

LC

46018

Cerna (Ž4170) – želj. kolodvor

1,0

LC

46020

Gradište (Ž4170) – želj. kolodvor

0,6

LC

46023

D55 – Privlaka (Ž4193)

5,9

LC

46026

Ž4172 – Đeletovci (D57)

14,6

LC

46027

Srijemske Laze (D46) – L46026

3,4

LC

46028

Svinjarevci (Ž4195) – Slakovci (D46)

4,0

LC

46029

Slakovci (D46) – želj. kolodvor

0,8

LC

46030

Orolik (D46) – L46026

5,0

LC

46031

Čakovci (Ž4196) – D46

4,7

LC

46032

D46 – Vinkovački Banovci

1,2

LC

46033

Ilača (D46) – želj. kolodvor

1,2

LC

46034

Mohovo (D2) – Lovas (Ž4174)

4,2

LC

46035

Bapska (Ž4198) – gr. R. Srbije

3,0

LC

46036

Ilok: Ž4200 – Ž4199

1,2

LC

46037

Ilok: Ž4200 – D2

1,6

LC

46039

Ilok (Ž4200) – GP Ilok (gr. R. Srbije)

2,8

LC

46040

Ž4199 – gr. R. Srbije

1,1

LC

46042

Ž4170 – D55

0,5

LC

46043

L46042 – Županja (Ž4170)

3,7

LC

46050

Ž4229 – Gunja (Ž4172)

17,9

LC

46051

Ž4172 – D57

11,9

LC

46052

Lipovac (D57) – gr. R. Srbije

1,5

LC

46053

Rajevo Selo (Ž4232) – Gunja (D214)

6,2

LC

46054

D214 – Ž4172

6,6

LC

46055

Soljani (Ž4230) – Drenovci (Ž4172)

6,2

LC

46056

Drenovci (L46055) – Đurići (Ž4231)

4,7

LC

46057

Račinovci (Ž4231) – gr. R. Srbije

4,1

LC

46058

Slakovci (L46029) – Otok (Ž4172)

8,2

LC

46059

Karadžićevo (Ž4149) – D518

4,9

LC

46060

L46039 – Radoš

4,3

LC

46061

Lipovac: D57 – D57

0,8

LC

50004

D75 – Umag (Ž5003)

5,0

LC

50005

Valica (D75) – Ž5003

2,5

LC

50006

D75 – Vilanija – Petrovija (D300)

5,9

LC

50007

Gamboci – D200

2,6

LC

50008

Ž5006 – Čepljani – Juricani (D300)

3,8

LC

50009

Lovrečica – D75 – Buroli – L50010

7,0

LC

50010

L50009 – Radini – Brtonigla (Ž5070)

5,7

LC

50011

D300 – Kršete – Brtonigla (Ž5070)

2,6

LC

50012

Plovanija (D200) – Ž5209 – Kremenje (Ž5007)

4,8

LC

50013

Kremenje (Ž5007) – Merišće – Oskoruš – Brič – Kučibreg – Hrvoji

12,8

LC

50014

Marušići (Ž5007) – Martinčići (Ž5009)

3,6

LC

50015

Baredine – Krasica (Ž5209)

2,3

LC

50016

Šterna (Ž5007) – Čepić – L50017

3,5

LC

50017

Gr. R. Slovenije – Sveta Lucija (Ž5007)

6,6

LC

50018

Šorgi – L50019

0,7

LC

50019

L50017 – Zrenj – Žnjidarići

5,6

LC

50020

Vižentini Vrh – Oprtalj (Ž5007)

2,4

LC

50021

Mužići (Ž5009) – Završje – Dolina Mirne (L50051)

7,6

LC

50023

Ugrini – G.P. Štrped (D201)

1,5

LC

50024

Črnica – Perci (L50026)

1,0

LC

50025

Hrib – Seljaci – L50027

4,9

LC

50026

D201 – Perci

1,7

LC

50027

D44 – Žonti – Škuljari – D201

6,2

LC

50028

Mali Mlun – D44

1,9

LC

50029

Veli Mlun – D44

2,2

LC

50030

Pračana – D44

2,6

LC

50031

Sovinjska Brda – Sovinjak (L50032)

3,0

LC

50032

L50030 – Sovinjak – Sv. Donat – Penčići – Ž5013

6,6

LC

50034

Gornja Nugla – Roč (D44)

3,9

LC

50035

Prapoče – Lanišće (Ž5014)

4,1

LC

50036

Krkuž – Roč (L50037)

2,5

LC

50037

Roč (L50034) – Kompanj

2,4

LC

50038

Roč (D44) – Brnobići – Hum – L50082

9,5

LC

50039

Ž5014 – Brgudac

3,6

LC

50040

Karigador (D75) – Florini – Kovri (Ž5070)

4,2

LC

50042

Brtonigla (Ž5070) – Nova Vas (D44)

3,0

LC

50043

Nova Vas (D44) – Donji Srbani

1,5

LC

50044

Črvar (Ž5039) – Materada

3,0

LC

50045

Tar (Ž5040) – Rogovići

1,7

LC

50046

Frata (D75) – Gedići – Antonci – Poreč (Ž5198)

11,3

LC

50047

Kostanjica – Ponte Porton (Ž5209)

2,0

LC

50048

Bajkini – Vranje selo – Danci (Ž5041)

1,4

LC

50049

Baškoti (Ž5041) – Bokići (Ž5040)

4,4

LC

50050

Višnjan (Ž5042) – Žbandaj (D302)

9,4

LC

50051

Ponte Porton (L50047) – Livade – Gradinje – Istarske Toplice (Ž5010)

13,3

LC

50052

Antonci – Buzećani – D44

2,7

LC

50053

Pirelići – L50051

0,6

LC

50054

L50055 – Bartolići

1,3

LC

50055

D44 – Barušići – Sv. Donat (L50032)

11,8

LC

50056

Ž5007 – Morari – Sv. Bartol – A.G. Grada Pazina

6,3

LC

50058

Brkač – Ž5007

2,4

LC

50059

Ž5007 – Kaldir – Lazi

5,6

LC

50060

Rakotule – Ž5042

0,8

LC

50061

Ž5209 – Velići – Ritošin Brig – Vranići (Ž5042)

4,2

LC

50062

Ž5209 – Rapavel – Smolici – Kvešti – Muntrilj (L50095)

6,3

LC

50063

Škropeti (Ž5007) – Muntrilj (L50095)

5,4

LC

50064

Senj – L50055

1,7

LC

50065

L50055 – Klarići

1,6

LC

50066

L50067 – Marčenigla

1,8

LC

50067

Vrh (L50055) – Šćulci

2,9

LC

50068

Urihi (Ž5013) – Račice

1,9

LC

50069

Juradi – Račički Brijeg – Ž5013

4,2

LC

50070

Brest (Ž5011) – Klenovšćak

2,6

LC

50072

Grimalda – Ž5013

2,4

LC

50073

L50072 – Pagubice – Ž5046

5,8

LC

50079

Pazinski Novaki (Ž5046) – Čusi

1,9

LC

50080

Ročko Polje (D44) – Hum (L50038)

4,0

LC

50081

Previž – Cerovlje (L50082)

1,3

LC

50082

Gorenja Vas (L50084) – Borut – Cerovlje (Ž5013)

13,3

LC

50083

Lupoglav (Ž5014) – Dolenja Vas – Brest pod Učkom

4,4

LC

50084

Lupoglav (D44) – Vranja (D500)

4,4

LC

50085

Ž5046 – Sidreti – Gradinje – Afrići (Ž5046)

4,2

LC

50086

Ž5046 – Gologorica – Gologorički Dol – Zajci – D48

9,9

LC

50087

Dolenja Vas (L50084) – Boljun – Brnci (D500)

7,8

LC

50088

Varvari (D302) – Veleniki

2,0

LC

50089

D302 – Mušalež

0,9

LC

50090

Žbadanj (Ž5072) – Radmani – Dračevac – Fuškulini (L50091)

4,7

LC

50091

D75 – Mugeba – Fuškulin – Flengi (D75)

7,2

LC

50092

Gradina (D75) – Sv. Lovreč (Ž5074)

5,8

LC

50093

Dračevac (L50090) – Montižana

1,2

LC

50094

Ž5209 – Fabci

1,3

LC

50095

Sv. Ivan (Ž5209) – Muntrilj – Tinjan (D48)

8,2

LC

50096

Rajki (L50095) – Žužići – Milohanići – Butori (D48)

4,6

LC

50098

Jakovići (D48) – Mofardini (Ž5074)

4,3

LC

50099

D48 – Kringa – Ž5074

4,1

LC

50100

Kringa (Ž5074) – Radetići – L50101

4,2

LC

50101

Sv. Lovreč (Ž5074) – Selina – Barat – Korenići – Kanfanar (Ž5077)

15,9

LC

50102

L50101 – Červari – Mrgani – Korenići (L50101)

5,2

LC

50103

Krajcar Breg (Ž5076) – Pamići – Križanci (Ž5075)

2,2

LC

50104

Pifari (Ž5076) – Matijaši – Žminj (Ž5190)

3,7

LC

50108

A.G. Grada Pazina – Bazgalji – A.G. Grada Pazina – Žminj (Ž5077)

6,4

LC

50109

A.G. Grada Pazina – Mandalenčići – Jakačići – Salamunišće (L50112)

7,6

LC

50110

D64 – Mandalenčići (L50109)

2,9

LC

50111

A.G. Grada Pazin – Ž5079

1,4

LC

50112

Ž5079 – Batlug – Balići – Jurićev Kal – Vadreš – Ž5077

12,8

LC

50113

Žminj (Ž5079) – Domjanići

2,7

LC

50114

Žminj (Ž5077) – Balići (L50112)

6,8

LC

50115

L50112 – Cvitiči

1,4

LC

50116

Žagrići (L50114) – Cere (Ž5077)

2,7

LC

50117

Balići (Ž50114) – Rudani – Benčići – Cere (Ž5077)

4,2

LC

50118

Floričići – Švići – Jakomići – L50086

3,0

LC

50119

Krbune – L50086

2,6

LC

50120

Oršanići (L50086) – Tupljak – Potpičan (D64)

3,7

LC

50121

D64 – Pićan – D64

2,6

LC

50122

D64 – Lazarići – Boljevići – Ž5081

3,4

LC

50123

D64 – Šumber – Grašići – Santalezi – Ž5081

9,9

LC

50124

Grašići (L50123) – Nedeščina (Ž5081)

2,5

LC

50125

Grašići (L50123) – Županići – Marići – Veli Turini – Mali Turini – Kunj

10,4

LC

50126

Ružići – Martinski (L50125)

1,9

LC

50127

Ž50125 – Živulići (L50123)

3,6

LC

50128

Bubani – Sošići – Matohanci – D303

1,7

LC

50131

Kanfanar (Ž5077) – Maružini – Smoljanci (Ž5098)

3,6

LC

50132

Ž5097 – Modrušani – Tomišići – Mužini – Žminj (Ž5077)

8,9

LC

50133

Smoljanci (Ž5098) – Rapanji

0,8

LC

50134

Svetrinčenat (Ž5099) – Kranjčići – želj. postaja

3,0

LC

50135

Gajana – D75

1,9

LC

50136

Čabruniči – Jankovica (Ž5190)

1,0

LC

50137

Cukrići – Juršići (Ž5190)

1,0

LC

50138

Gradišće (L50132) – Grižini (L50139)

2,1

LC

50139

Svetvinčenat (Ž5190) – Cere (Ž5077)

6,7

LC

50140

Petehi (Ž5077) – Draguzeti

0,9

LC

50141

Kožljani (Ž5077) – Grandići – Želiski – Ž5101

4,4

LC

50142

Ž5190 – Štokovci – Bokordići (Ž5099)

3,6

LC

50143

Juršići (Ž5190) – Butkovići – Orbanići – Divšići (Ž5101)

6,5

LC

50144

Šajini (Ž5100) – Bičići – Orbanići – Ž5190

9,5

LC

50145

Manjadvorci (D66) – Hreljići – L50153

3,9

LC

50146

L50125 – Mali Golji – Veli Golji – Marcijani – Vinež (Ž5081)

5,5

LC

50147

Marići (L50125) – Snašići – Vinež (Ž5081)

5,4

LC

50148

Snašići (L50147) – Barbići

2,1

LC

50149

Letajac – Topid – Sv. Bartul – L50147

3,4

LC

50150

Salakovci (Ž5103) – Kranjci – Presika (Ž5081)

3,5

LC

50151

Brgod (Ž5103) – Trget

4,0

LC

50152

D66 – Puntera

0,6

LC

50153

Bristovac (D66) – Hrboki – Rebići

4,1

LC

50154

Ripenda Verbanci – Labin (Ž5081)

3,8

LC

50155

Ripenda Kras – Podlabin (Ž5104)

2,0

LC

50156

Labin (Ž5081) – Prtlog

4,2

LC

50157

Hreljići (L50145) – Bratulići – Stara Stancija (Ž5119)

2,4

LC

50158

Peroj (Ž5115) – Marana (Ž5192)

2,1

LC

50159

Vodnjan: D75 – želj. postaja (Ž5190)

1,1

LC

50160

Vodnjan (Ž5190) – Pula kanal (D75)

6,7

LC

50161

Fažana (Ž5115) – Galižana (D75)

4,0

LC

50162

A.G. Grada Pule – Šurida (Ž5115)

1,0

LC

50164

Divšići (Ž5101) – Filipana – Prodol (D66)

4,2

LC

50165

Divšići (L50164) – Šarići (L50166)

1,4

LC

50166

Šarići – Pinezići (Ž5118)

2,4

LC

50167

Mutvoran – Cokuni – Križ (Ž5118)

1,8

LC

50169

Loborika (D66) – Muntić (L50170)

1,6

LC

50170

Loborika (D66) – Muntić (Ž5121)

2,8

LC

50171

Vizače – Valtura (Ž5120)

1,7

LC

50173

Krnica (Ž5123) – Luka »Krnica«

2,9

LC

50174

Ž5119 – Peruški

1,0

LC

50175

Vinkuran (Ž5178) – Ž5119

1,7

LC

50176

Jadreški – Ž5134

1,3

LC

50177

Ližnjan (Ž5119) – Luka Kuje

1,7

LC

50179

Ž5007 – Momjan

1,7

LC

50180

D500 – Šušnjevica – Nova Vas – Kožljak – Vozilići (D66)

13,1

LC

50181

Stancija Bembo – Golaš – D75

2,6

LC

50182

Frkeči (Ž5077) – Bristovac (D66)

2,9

LC

50183

Šišan (Ž5119) – Grabrovići – Svetica

1,8

LC

50184

Ž5119 – Mali Vareški – Jovići

1,1

LC

50185

Ž5081 – Štrmac (D66)

0,8

LC

50186

Sveti Lovreč (Ž5074) – Lakovići – Radići – Jakići

3,5

LC

50187

Ž5190 – Režanci

2,7

LC

50188

Ž5042 – Prhati

1,2

LC

50189

Radovani – Ž5209

0,6

LC

58001

Čabar (D305) – G. Žagar (Ž5031)

4,2

LC

58002

D32 – Vrhovci – Lazi – Tršće (D32)

4,7

LC

58003

Makov Hrib (D32) – Crni Lazi – Tršće (D32)

2,7

LC

58004

Selo – Tršće (D32)

0,8

LC

58005

Vode – Smrečje (D32)

1,5

LC

58007

Gerovo (D32) – Hrib

3,9

LC

58008

Male Mune – Ž5012

0,3

LC

58009

Vele Mune – Ž5012

0,3

LC

58010

Gr. R Slovenije – V. Mune – Ž5012

3,2

LC

58011

Brdce – D8

1,5

LC

58012

Gr. R. Slovenije – Ž5017

1,3

LC

58013

Lipa: Ž5017 – Ž5017

0,8

LC

58014

Lisac – Klana – Studena (Ž5023)

7,0

LC

58015

Ž5012 – Brešca – Mučići (D8)

1,7

LC

58016

Jurdani (D8) – Rukavac (Ž5052)

2,5

LC

58018

Brničići (Ž5020) – Kosi – Sroki – Ž5025

2,6

LC

58019

Kukuljani – Zoretići – Trnovica (Ž5055)

1,0

LC

58020

Lubarska (Ž5055) – Martinovo Selo – Lopača (Ž5026)

1,4

LC

58021

Dražice (Ž5055) – Podhum (Ž5028)

3,0

LC

58022

D203 – Radočaj

3,0

LC

58023

Moravička Sela – Ž5033

1,0

LC

58024

Gornji Kuti – Brod Moravice (Ž5033)

1,2

LC

58025

Brod Moravice (Ž5033) – Vele Drage – Razdrto

7,1

LC

58026

Lokvica (Ž5033) – D3

2,2

LC

58027

Skrad (D3) – Bukov Vrh

5,2

LC

58028

Skrad (D3) – Divjake – L58027

3,7

LC

58029

Donja Dobra (L58030) – St. Lazi

2,7

LC

58030

D. Dobra (D3) – Moravice (Ž5036)

4,2

LC

58031

Zalesina (D3) – Stari Laz (Ž5069)

3,0

LC

58032

Blaževci – Plemenitaš – Lukovdol – Močile (D3)

13,0

LC

58033

Moravice (L58030) – Žakule – Tiči – Vrbovsko (Ž5034)

9,9

LC

58034

Ž5034 – Vujnovići

1,4

LC

58035

Vrbovsko (Ž5034) – želj. kolodvor

0,7

LC

58036

Vrbovsko (D42) – Kučaj – Okruglica (D42)

13,4

LC

58037

D42 – Tuk

0,8

LC

58038

Vrbovsko: L58036 – D42

2,0

LC

58039

Močile (D3) – V. Jadrč – Osojnik – L58040

6,0

LC

58040

Zdihovo (D3) – Lipje – Ponikve – Malik

12,2

LC

58041

Lovranska Draga – Liganj (Ž5050)

3,6

LC

58043

Matulji (Ž5047) – Rubeši (Ž5204)

1,0

LC

58046

L58047 – A.G. Grada Rijeka

1,2

LC

58047

Mariniči (Ž5025) – A.G. Grada Rijeka

1,1

LC

58048

Marinići (Ž5025) – A.G. Grada Rijeka

0,8

LC

58054

Kostrena: D8 – Glavani – Rožmanići – D8

4,4

LC

58055

Kostrena: D8 – Paveki – D8

4,1

LC

58056

Ponikve – L58110

3,9

LC

58057

Šmrika: D8 – D501

1,2

LC

58058

Fužine (Ž5062) – želj. kolodvor

0,5

LC

58059

Banovina (Ž5062) – Pirovište

1,0

LC

58060

Brestova Draga – Sunger (Ž5191)

2,4

LC

58061

Mrkopalj (Ž5069) – Begovo Razdolje

6,3

LC

58062

Musulini – D42

1,9

LC

58063

Gomirje (D42) – želj. kolodvor

1,4

LC

58064

Mošćenice (Ž5082) – Jelana – Brseč (D66)

7,1

LC

58065

Omišalj – D102

1,7

LC

58066

Sužan – L58067

1,0

LC

58067

Čižići – Tribulje – Rasopasno – Ž5087

6,0

LC

58068

L58067 – Ivan Dobrinjski – Kras (Ž5087)

2,9

LC

58069

Klimno – Hlapa (Ž5087)

4,3

LC

58070

Sv. Vid Miholjice (Ž5086) – Ostrobradić – D104

4,0

LC

58071

Ž5087 – Risika – Ž5108

6,3

LC

58072

Antovo – Kostelj (Ž5064)

1,1

LC

58073

Baretići – Ž5064

0,7

LC

58074

Grižane (Ž5064) – L58075

2,1

LC

58075

Ž5089 – Mavriči – Ž5064

4,4

LC

58076

L58075 – Barci

0,5

LC

58077

Crikvenica (Ž5091) – Ladvić – Ž5064

6,8

LC

58079

Crikvenica (Ž5091) – Selce (Ž5092)

2,0

LC

58080

Podskoči – Bribir (Ž5064)

1,4

LC

58081

Jargovo (Ž5062) – Bribir (Ž5062)

2,3

LC

58082

Kičeri (Ž5064) – Ugrini – Sv. Vid

1,0

LC

58083

Ž5093 – Donji Zagon – Ledenica – Ž5094

5,4

LC

58084

Beli – D100

6,8

LC

58085

Brzac – Milohniči – Poljica – Bajčići – L58090

8,8

LC

58086

L58085 – Linardići – Vrh (Ž5106)

8,3

LC

58087

D104 – Škrbčići – L58086

1,3

LC

58088

Pinezići – D104

0,7

LC

58089

Milčetići (Ž5086) – L58070

2,5

LC

58090

Vrh (Ž5106) – D102

3,5

LC

58091

Kornić – D102

1,2

LC

58093

Valun – D100

6,3

LC

58095

Cres: Ž5124 – Ž5124

1,7

LC

58096

D100 – Loznati

1,2

LC

58097

D100 – Orlec

2,3

LC

58098

Batomalj – D102

0,6

LC

58099

Ustrine – D100

1,8

LC

58100

D100 – Vrana – D100

1,5

LC

58101

Osor (D100) – Punta Križa – T.L. »Baldarin«

14,8

LC

58102

L58022 – Zakrajc Brodski – Gorica – Skrad (D3)

7,9

LC

58103

T.L. Artatore – D100

0,5

LC

58104

Dumići – D. Draga – Supetarska Draga (D105)

2,2

LC

58105

Kampor (Ž5139) – T.L. Suha Punta

2,3

LC

58107

Kraljevica (D8) – D523

1,5

LC

58108

Jušići (D8) – Matulji (Ž5047)

1,8

LC

58109

Pilana – Klana (L58014)

2,3

LC