Lista arbitara u postupcima bez međunarodnog elementa pred Stalnim izbranim sudištem pri Hrvatskoj gospodarskoj komori

NN 130/1997 (3.12.1997.), Lista arbitara u postupcima bez međunarodnog elementa pred Stalnim izbranim sudištem pri Hrvatskoj gospodarskoj komori

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

Na temelju članka 5. stavka 3. Pravilnika o Stalnom izbranom sudištu pri Hrvatskoj gospodarskoj komori (pročišćeni tekst, "Narodne novine" broj 113/93), Upravni odbor Hrvatske gospodarske komore na 5. sjednici održanoj 18. studenog 1997. godine utvrdio je

LISTU ARBITARA

O POSTUPCIMA BEZ MEĐUNARODNOG ELEMENTA PRED STALNIM IZBRANIM SUDIŠTEM PRI HRVATSKOJ GOSPODARSKOJ KOMORI

1. Andrassy Ivan, savjetnik, Astra International d.d., Trg Dražena Petrovića 3, Zagreb

2. Anić Vinko, pomoćnik tajnika, Hrvatska obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

3. Barbić dr. Jakša, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 14, Zagreb

4. Belajec dr. Velimir, sudac, Ustavni sud RH, Trg Sv. Marka 4, Zagreb

5. Bertečić Pavao, direktor kad. sektora, Industrogradnja d.d., Savska c. 66, Zagreb

6. Blažević Zvonimir, odvjetnik, Martićeva 5, Zagreb

7. Borčić dr. Vojislav, savjetnik, Jadroagent d.d., Trg Ivana Koblera 2, Rijeka

8. Bouček dr. Vilim, viši asistent, Pravni fakultet, Ćirilometodska 4, Zagreb

9. Bravar dr. Aleksandar, docent, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

10. Buljan Vesna, sudac, Trgovački sud, Petrinjska 8, Zagreb

11. Carnelutti mr. Mario, odvjetnik, Koturaška 73, Zagreb

12. Crnić Ivica, odvjetnik, Petrova 67, Zagreb

13. Čulinović-Herc dr. Edita, viši asistent, Pravni fakultet, Hahlić 6, Rijeka

14. Dević mr. Pave, odvjetnik, Omladinska 17, Opatija

15. Dika dr. Mihajlo, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

16. Đurić Nikša, odvjetnik, Praška 6/II, Zagreb

17. Eraković mr. Andrija, sudac, Visoki trgovački sud, Berislavićeva 11, Zagreb

18. Filipović dr. Velimir, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

19. Filipović mr. Vladimir, odvjetnik, Trg bana J. Jelačića 3, Zagreb

20. Galo-Stanić Greta, odvjetnik, Ribarska 4, Rijeka

21. Garašić mr. Jasna, asistent, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

22. Gasparini Gordana, sudac u mirovini, Marina Getaldića 19, Split

23. Giunio mr. Miljenko, pom. gl. direktora, Metalmineral d.d., Republike Austrije 25, Zagreb

24. Gliha dr. Igor, viši asistent, Pravni fakultet, Trg mašala Tita 3, Zagreb

25. Golja Arduino, član UO HOK-a, Područna obrtnička komora Županije istarske, Mate Balote 5, Pula

26. Gorenc dr. Vilim, sveučilišni profesor, Ekonomski fakultet, Trg Johna Kennedya 6, Zagreb

27. Grbin dr. Ivo, sudac Vrhovni sud RH, Trg N. Š. Zrinskog 7, Zagreb

28. Gregov Tihana, odvjetnik, Široka ulica 14/I, Zadar

29. Gudlin Vladimir, sudac u mirovini, Rogićeva 23, Zagreb

30. Hlača dr. Vinko, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Hahlić 6, Rijeka

31. Horvat Darko, odvjetnik, Križanićeva 16, Zagreb

32. Hrvojić Mladen, odvjetnik, M. Tita 163, Opatija

33. Jančić Nikša, odvjetnik, P. Budmani 7, Dubrovnik

34. Jelinić dr. Srećko, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, S. Radića 13, Osijek

35. Josipović dr. Tatjana, viši asistent, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

36. Klarić dr. Petar, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

37. Klasiček dr. Damir, docent, Pravni fakultet, S. Radića 13, Osijek

38. Kos Mario, odvjetnik, Nodilova 1, Zagreb

39. Kos mr. Josip, odvjetnik, Babonićeva 54-a, Zagreb

40. Kurobasa mr. Miljenko, sudac, Trgovački sud u Rijeci, Zadarska 1-3, Rijeka

41. Lang-Jurin Vlasta, savjetnik, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb

42. Ledić dr. Dragutin, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Hahlić 6, Rijeka

43. Letina mr. Branko, predsjednik, Područna obrtnička komora Županije varaždinske, Kukuljevićeva 13/I, Varaždin

44. Lipanović Radovan, odvjetnik, Gajeva 2b/I, Zagreb

45. Maćešić Miroljub, odvjetnik, Pod Kaštelom 4, Rijeka

46. Matić dr. Željko, savjetnik, Predsjednički dvori, Pantovčak 241, Zagreb

47. Matić Tin, odvjetnik, Martićeva 70, Zagreb

48. Mlikotin-Tomić dr. Deša, sveučilišni profesor, Ekonomski fakultet, Trg Johna Kennedyja 6

49. Momčinović mr. Hrvoje, sudac, Ustavni sud RH, Trg Sv. Marka 4, Zagreb

50. Musa mr. Krešimir, sudac, Visoki trgovački sud, Berislavićeva 11, Zagreb

51. Obuljen Sandra, savjetnik, Ingra, d.d., Humboldtova 4b, Zagreb

52. Parać dr. Zoran, docent, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 14, Zagreb

53. Petrak Milan, odvjetnik, Martićeva 70, Zagreb

54. Petrić Marijan, odvjetnik, Trg Kralja Tomislava bb, Varaždin

55. Poković Davor, odvjetnik, Buića 4, Dubrovnik

56. Potočnjak dr. Željko, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Trg maršala Tita 3, Zagreb

57. Radić Nikola, tajnik Suda časti, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb

58. Rubčić Vladimir, odvjetnik, Gundulićeva 40/I, Zagreb

59. Sajko dr. Krešimir, sveučilišni profesor, Pravni fakultet, Ćirilometodska 4, Zagreb

60. Sevšek Vlado, odvjetnik, Kratka 4/I, Varaždin

61. Sikirić dr. Dragutin, odvjetnik, Jurišićeva 5, Zagreb

62. Sikirić dr. Hrvoje, docent, Pravni fakultet, Ćirilometodska 4, Zagreb

63. Sindičić dr. Petar, tajnik, Hrvatska obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

64. Singer mr. Mladen, odvjetnik, Kaptol 2, Zagreb

65. Slakoper mr. Zvonimir, asistent, Ekonomski fakultet, Trg Johna Kennedyja 6, Zagreb

66. Stanić Boris, odvjetnik, D. Bričina 61, Mali Lošinj

67. Stanković dr. Gordan, docent, D. Cesarića 16, Rijeka

68. Stanković dr. Predrag, sveučilišni profesor, Pomorski fakultet, Studentska 2, Rijeka

69. Supančić Marijan, tajnik, Područna obrtnička komora Županije bjelovarsko-bilogorske i koprivničko-križevačke, Preradovićeva 4/I, Bjelovar

70. Sušac mr. Marko, savjetnik, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb

71. Šafran Stjepan, potpredsjednik, Hrvatska obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

72. Šarac Stanko, dipl. pravnik, Finvest, Zagreb, Ulica grada Vukovara 41

73. Šepić mr. Nenad, sudac, Visoki trgovački sud, Berislavićeva 11, Zagreb

74. Šoić Miran, rukovoditelj, Ured za gospodarstvo Hrvatske obrtničke komore, Ilica 49/I, Zagreb

75. Šporer Antun, predsjednik, Područna obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

76. Tissot-Tkalić Branka, savjetnik, Hrvatska obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

77. Tomljenović dr. Vesna, viši asistent, Pravni fakultet, Hahlić 6, Rijeka

78. Triva dr. Siniša, sveučilišni profesor u mirovini, Dobri dol 56, Zagreb

79. Tuškan Branimir, odvjetnik, Nova Ves 7, Zagreb

80. Vanić Zrinoslav, sudac, Trgovački sud u Slavonskom Brodu, Trg pobjede 13/III, Slavonski Brod

81. Velicki Vlasta, sudac, Trgovački sud u Osijeku, Strossmayerova 6, Osijek

82. Vičić Arno, odvjetnik, Vinogradska 51, Zagreb

83. Vidošević mr. Mladen, tajnik, Područna obrtnička komora, Ilica 49/I, Zagreb

84. Vrsalović Berigoj, odvjetnik, Doverska 15, Split

85. Vujović mr. Veljko, sudac u mirovini, Štamparova 6, Zagreb

86. Vukelić Tomislav, savjetnik, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb

87. Vukić Zoran, odvjetnik, Nikole Tesle 9, Rijeka

88. Vukmir dr. Branko, viši pravni savjetnik u mirovini, Gornje Prekrižje 51, Zagreb

89. Vukmir mr. Mladen, odvjetnik, Kaptol 2, Zagreb

90. Zlokić Ivka, sudac, Trgovački sud u Splitu, Ivana Gundulića 29, Split

Broj: I-55-318/5-1997.
Zagreb, 18. studenoga 1997.

Predsjednik
Nadan Vidošević, v. r.