Odluka o odlikovanju Spomenicom domovinske zahvalnosti za 10 godina

NN 87/2002 (23.7.2002.), Odluka o odlikovanju Spomenicom domovinske zahvalnosti za 10 godina

PREDSJEDNIK REPUBLIKE HRVATSKE

 

1453

Na teme­lju članka 97. Ustava Republike Hrvatske i članka 2. stavka 1. Zakona o odlikova­njima i prizna­njima Republike Hrvat­ske (»Narodne novine«, broj 20/95), a na prijedlog ministra obrane i Državnog povjerenstva za vojna odlikova­nja, donosim

ODLUKU

kojom se odlikuju

SPOMENICOM DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI
ZA 10 GODINA

za časnu i uzornu službu

  1.   PETAR (Ivanov) STIPETIĆ, general zbora

        Glavni stožer Oružanih snaga Republike Hrvatske

  2.   JOSIP (Antunov) IGNAC, general-pukovnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

  3.   JOSIP (Adamov) LUCIĆ, general-pukovnik

        Glavni stožer Oružanih snaga Republike Hrvatske

  4.   MARIJAN (Josipov) MAREKOVIĆ, general-pukovnik

        Sektor za uprav­lja­nje osob­ljem (M-2)

  5.   DARKO (Petrov) GRDIĆ, general-bojnik

        Zapovjedništvo Hrvatskog vojnog učilišta »Petar Zrinski«

  6.   MATE (Ivanov) LAUŠIĆ, general-bojnik

        Uprava vojne policije

  7.   JOZO (Petrov) MILIĆEVIĆ, general-bojnik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku kopnenu vojsku

  8.   JOSIP (Josipov) PETROVIĆ, brigadni general

        Ured za NATO/PfP

  9.   DRAGUTIN (Mijin) ŠLOPAR, brigadni general

        Uprava za logistiku

10. GORDAN (Šimin) ČAČIĆ, stožerni brigadir

      Uprava za obavještajne poslove

11. JOSIP (Dragutinov) ČERNI, stožerni brigadir

      Ratna škola OSRH »Ban Josip Jelačić«

12. ŽELJKO (Ivanov) DVEKAR, stožerni brigadir

      Zapovjedništvo VI. Zbornog područja OSRH Varaždin

13. MARKO (Ne­gin) EŠKINJA, stožerni brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

14. ŽELJKO (Slavkov) HUČIĆ, stožerni brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

15. ANTUN (Nikolin) JERIČEVIĆ, stožerni brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

16. ŽELJKO (Antunov) PRPIĆ, stožerni brigadir

      Zapovjedništvo Hrvatskog vojnog učilišta »Petar Zrinski«

17. MARKO (Matin) RAJČIĆ, stožerni brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

18. IVAN (Vladimirov) BAKAVIĆ, kapetan bojnog broda

      Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku ratnu mornaricu

19. VELIMIR (Jurin) BARBIR, kapetan bojnog broda

      Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

20. TOMO (Nikolin) MEDVED, kapetan bojnog broda

      Zapovjedništvo za obuku

21. IVICA (Alojzijev) SUPIĆ, kapetan bojnog broda

      Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku ratnu mornaricu

22. ZVONIMIR (Martinov) AMBRINAC, brigadir

      Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku kopnenu vojsku

23. STJEPAN (Vinkov) ANTOLAŠIĆ, brigadir

      Uprava za obavještajne poslove

24. MATO (Antin) BAGIĆ, brigadir

      Uprava za logistiku

25. MILAN (Josipov) BOKULIĆ, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

26. ZORAN (Stjepanov) BREZOVAC, brigadir

      Uprava za programira­nje

27. TIHOMIR (Filipov) BUDANKO, brigadir

      Zapovjedništvo III. Zbornog područja OSRH Knin

28. MILE (Antin) BUDIŠA, brigadir

      Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

29. PAVEL (Zvonimirov) CUKROV, brigadir

      Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku ratnu mornaricu

30. STANKO (Danin) ČELAR, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

31. ŠIME (Josin) ČIČIN-KARLOV, brigadir

      Uprava za operativne poslove

32. VLADO (Josipov) ČONDIĆ, brigadir

      Personalna uprava

33. BLAGO (Vidakov) DUJMOVIĆ, brigadir

      Ratna škola OSRH »Ban Josip Jelačić«

34. STJEPAN (Ilijin) GAŠLJEVIĆ, brigadir

      Uprava za vojnu obvezu

35. ANTE (Dragin) GILJA, brigadir

      68. bojna vojne policije

36. IVAN (Karlov) HUĐEK, brigadir

      Uprava za programira­nje

37. DRAŽEN (Josipov) JAKOPEC, brigadir

      Uprava za planira­nje i razvoj

38. TOMISLAV (Nikolin) JELOVČIĆ, brigadir

      Uprava za gospodare­nje nekretninama

39. DAMIR (Milanov) KOZIĆ, brigadir

      Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

40. JASENKO (Brankov) KROVINOVIĆ, brigadir

      Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

41. PAVAO (Danin) KRPAN, brigadir

      Uprava za planira­nje i razvoj

42. DAMIR (Andrijin) KUŠTELEGA, brigadir

      Uprava za planira­nje i raspodjelu izvora

43. ZLATKO (Ivanov) LASAN, brigadir

      Uprava za planira­nje i raspodjelu izvora

44. FRANJO (Fra­njin) LOGOŽAR, brigadir

      Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

45. BORISLAV (Markov) LOKAS, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

46. JOSIP (Anđelkov) LOZO, brigadir

      Uprava za gospodare­nje nekretninama

47. MILAN (Svetozarev) MIHIĆ, brigadir

      Zapovjedništvo I. Zbornog područja OSRH Karlovac

48. JOZO (Ljubin) MILIČEVIĆ, brigadir

      Uprava za gospodare­nje nekretninama

49. IVICA (Dragin) NEKIĆ, brigadir

      Personalna uprava

50. IVAN (Marijanov) PAVIĆ, brigadir

      Uprava za financije

51. ĐURO (Ivanov) POLDRUGAČ, brigadir

      Uprava za logistiku

52. RADOSLAV (Vinkov) PUŠIĆ, brigadir

      Personalna uprava

53. MATE (Markov) RABOTEG, brigadir

      Učilište Hrvatske RM »Petar Krešimir IV«

54. MATE (Ivanov) RAOS, brigadir

      zrakoplovna baza

55. JOZO (Vidov) RIBIČIĆ, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

56. DARKO (Fra­njin) RUKAVINA, brigadir

      Ratna škola OSRH »Ban Josip Jelačić«

57. DOMAGOJ (Milovanov) SIVRIĆ, brigadir

      Uprava za proizvod­nju

58. VJEKOSLAV (Stankov) STOJKOVIĆ, brigadir

      Instituta za obrambene studije, istraživanja i razvoj

59. VLADO (Josipov) ŠINDLER, brigadir

      Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

60. FRANE (Petrov) TOMIČIĆ, brigadir

      Ratna škola OSRH »Ban Josip Jelačić«

61. ILE (Stipin) TOTIĆ, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

62. BRANKO (Matin) TUBIĆ, brigadir

      Zapovjedništvo za obuku

63. BORIS (Rozalinov) ZDILAR, brigadir

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

64. VLADIMIR (Edin) JANKOVIĆ, kapetan fregate

      Središnjica elektroničkog izviđanja

65. MARINKO (Jurin) KARDUM, kapetan fregate

      Središnjica elektroničkog izviđanja

66. ŽELJKO (Fabijanov) MIŠE, kapetan fregate

      Uprava za obavještajne poslove

67. IVAN (Antunov) STANKOVIĆ, kapetan fregate

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

68. DINKO (Tomin) BARBARIĆ, pukovnik

      66. bojna vojne policije

69. TIHOMIR (Pavlov) BEDIĆ, pukovnik

      Uprava za planiranje i razvoj

70. MLADEN (Ivanov) BEOVIĆ, pukovnik

      Uprava za planiranje i razvoj

71. IVICA (Ferdinandov) BEŠLIĆ, pukovnik

      brigada veze

72. VLADO (Jankov) BOGOVIĆ, pukovnik

      Uprava za proizvodnju

73. NEDILJKO (Kajin) BOJIĆ, pukovnik

      Ministarstvo obrane Republike Hrvatske

74. DRAGUTIN (Petrov) BOŽIĆ, pukovnik

      Uprava za obavještajne poslove

75. ILIJA (Ivanov) BRKIĆ, pukovnik

      Zapovjedno-stožerna škola »Blago Zadro«

76. MIHAEL (Nikolin) BUDIMIR, pukovnik

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

77. IVAN (Mijin) BUJANIĆ, pukovnik

      Uprava za logistiku

78. VLADIMIR (Milanov) BURIĆ, pukovnik

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

79. MIROSLAV (Nikin) ČOVIĆ, pukovnik

      Uprava za obavještajne poslove

80. ŽELJKO (Matin) ĆAPIN, pukovnik

      Glavni inspektorat obrane (GIO)

81. IVAN (Ferdinandov) DRAŠKOVIĆ, pukovnik

      Uprava za obranu Krapina

82. BOŽO (Žarkov) DRMIĆ, pukovnik

      Uprava za obavještajne poslove

83. STIPO (Stipin) DŽALTO, pukovnik

      Uprava za logistiku

84. ANDRIJA (Matin) FIAMENGO, pukovnik

      Glavna logistička baza MORH

85. MILAN (Filipov) FILIPOVIĆ, pukovnik

      topničko-raketna brigada

86. ARTUR (Viktorov) GORIČAN, pukovnik

      Institut za obrambene studije, istraživanja i razvoj

87. IVAN (Mirkov) GRUJIĆ, pukovnik

      Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

88. ZDRAVKO (Antunov) HAPP, pukovnik

      Uprava za planiranje i razvoj

89. SREĆKO (Dragutinov) HERCEG, pukovnik

      Zapovjedništvo za obuku

90. MATO (Ivanov) HUCALUK, pukovnik

      Središnjica elektroničkog izviđanja

91. ŽELJKO (Marijanov) JAKOVLJEVIĆ, pukovnik

      Uprava za logistiku

92. MIRKO (Franjin) JUKL, pukovnik

      Uprava za proizvodnju

93. MILAN (Josin) JURČIĆ, pukovnik

      Zapovjedništvo I. Zbornog područja OSRH Karlovac

94. IVAN (Ilijin) JURIĆ, pukovnik

      Uprava vojne policije

95. ZVONKO (Julijusov) JURMAN, pukovnik

      Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

96. BRUNO (Josipov) JUTRIŠA, pukovnik

      Uprava za obuku i školstvo

97. MARIO (Dragutinov) KATUŠIĆ, pukovnik

      Uprava za operativne poslove

98. ZMAGO (Štefanov) KEREC, pukovnik

      Uprava za planiranje i razvoj

99. IVICA (Ivanov) KINDER, pukovnik

      Kabinet ministra

100. ANTE (Ivanov) KLANAC, pukovnik

        Zapovjedništvo VI. Zbornog područja OSRH Varaždin

101. RUDOLF (Ivanov) KLICPER, pukovnik

        Tehničko-opskrbna uprava

102. VLADO (Josipov) KOLINGER, pukovnik

        Uprava za financije

103. MIROSLAV (Zdravkov) KOMAR, pukovnik

        Personalna uprava

104. ŽELJKO (Stjepanov) KOSTADINOVIĆ, pukovnik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku ratnu mornaricu

105. TOMISLAV (Ratimirov) KOVAČ, pukovnik

        Uprava za nakladništvo

106. MATO (Matin) KRIŽANAC, pukovnik

        Učilište Hrvatske KoV »Fran Krsto Frankopan«

107. MIRKO (Đorđev) KUKOLJ, pukovnik

        Uprava za proizvodnju

108. MARIJAN (Ivanov) KUMIĆ, pukovnik

        Tehničko-opskrbna uprava

109. STJEPAN (Josipov) KUŽIR, pukovnik

        Učilište Hrvatske KoV »Fran Krsto Frankopan«

110. VLADIMIR (Ivanov) LEBINAC, pukovnik

        Uprava za komunikacije

111. MILJENKO (Milanov) LISEC, pukovnik

        Uprava za vojnu obvezu

112. JOSO (Petrov) LJEVAR, pukovnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

113. MIRKO (Dragutinov) LJEVAR, pukovnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

114. NEVENKO (Marijanov) MANDIĆ, pukovnik

        Glavna logistička baza MORH

115. ŽELJKO (Ivanov) MAREKOVIĆ, pukovnik

        Uprava za logistiku

116. MIRKO (Đurin) MARIJAN, pukovnik

        Uprava za operativne poslove

117. JOSIP (Stjepanov) MARTINČEVIĆ MIKIĆ, pukovnik

        Uprava za proizvodnju

118. VLADIMIR (Markov) MARUŠIĆ, pukovnik

        Tehničko-opskrbna uprava

119. TOMISLAV (Matin) MEŠTROVIĆ, pukovnik

        Zapovjedništvo za obuku

120. DINKO (Antin) MIKULIĆ, pukovnik

        Uprava za planiranje i razvoj

121. DARKO (Milanov) MILETIĆ, pukovnik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku kopnenu vojsku

122. IGNAC (Boltin) MILETIĆ, pukovnik

        Uprava za planiranje i razvoj

123. JULIJE (Klementov) NOVAK, pukovnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

124. IVA (Antina) PAŠALIĆ, pukovnik

        Sektor za upravljanje osobljem (M-2)

125. ANTE (Šimunov) PAVLOVIĆ, pukovnik

        Uprava vojne policije

126. BRANISLAV (Štefičin) PEJČIĆ, pukovnik

        Uprava za planiranje i raspodjelu izvora

127. ZORAN (Antin) PEŠA, pukovnik

        Zapovjedno-stožerna škola »Blago Zadro«

128. ZORAN (Jurin) PILIČIĆ, pukovnik

        Personalna uprava

129. DARKO (Franjin) PINTARIĆ, pukovnik

        Uprava za logistiku

130. BRANKO (Matijin) PREDRAGOVIĆ, pukovnik

        gardijska brigada

131. IVICA (Dragin) PREVOLŠEK, pukovnik

        Uprava za gospodarenje nekretninama

132. TOMISLAV (Matin) SABLJO, pukovnik

        logistička brigada

133. BORIS (Ilijin)  SMILJANIĆ, pukovnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

134. ZVONKO (Bogumilov) SMOLA, pukovnik

        Uprava za logistiku

135. JOSIP (Franjin) SRAKOČIĆ, pukovnik

        Uprava za gospodarenje nekretninama

136. KREŠIMIR (Antunov) SUDAREVIĆ, pukovnik

        Zapovjedništvo I. Zbornog područja OSRH Karlovac

137. TIHOMIR (Đurđičin) ŠAVORIĆ, pukovnik

        Zapovjedništvo za obuku

138. BRANKO (Petrov) ŠKARA, pukovnik

        Uprava za operativne poslove

139. DAMIR (Zvonkov) ŠTEFIČEK, pukovnik

        Uprava za logistiku

140. MILAN (Matin) ŠTIMAC, pukovnik

        Tehničko-opskrbna uprava

141. IVAN (Mirkov) TROBENTAR, pukovnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

142. JOSIP (Stjepanov) TROGRLIĆ, pukovnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

143. DANKO (Andrijin) UROIĆ, pukovnik

        Uprava za planiranje i raspodjelu izvora

144. IVAN (Antin) ZRILIĆ, pukovnik

        336. institut zrakoplovne medicine

145. BRANKO (Slavkov) ŽIROVIĆ, pukovnik

        Uprava za proizvodnju

146. NIKOLA (Nikolin) ŽUPANIĆ, pukovnik

        Uprava za obuku i školstvo

147. BOŠKO (Milovanov) JERONČIĆ GRBA, kapetan korvete

        Središnjica elektroničkog izviđanja

148. JOSIP (Petrov) POCRNJA, kapetan korvete

        Središnjica elektroničkog izviđanja

149. MIRJAM (Slavkova) ANTOLIĆ, bojnik

        Uprava za obuku i školstvo

150. MIŠO (Stipin) ANTUNOVIĆ, bojnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

151. ELIZABETA (Petrova) ARSOVSKA-BADANJAK, bojnik

        Personalna uprava

152. MARIJAN (Josipov) BABIĆ, bojnik

        72. bojna VP

153. IVO (Antin) BAČIĆ, bojnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

154. BRANKO (Marijanov) BEKAVAC, bojnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

155. BLAŽENKA (Matina) BEŠLAJ-CIFREK, bojnik

        Uprava za nabavu i ugovaranje

156. MILAN (Matin) BIŠOF, bojnik

        Središte za obuku pješaštva – Požega

157. STANISLAV (Ivanov) BLAŽEKOVIĆ, bojnik

        Uprava za nabavu i ugovaranje

158. IVAN (Josipov) BOBIĆ, bojnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

159. DAMIR (Franjin) BOLFEK, bojnik

        Uprava za komunikacije

160. ZLATKO (Ivanov) BUKVIĆ, bojnik

        Uprava za financije

161. STJEPAN (Josipov) ČORAK, bojnik

        Uprava za financije

162. IVAN (Ivanov) ČUTURA, bojnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

163. VITOMIR (Jurin) ĆAVAR, bojnik

        Uprava za obavještajne poslove

164. IVAN (Maksov) DEKANIĆ, bojnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

165. JADRAN (Josipov) DELAŠ, bojnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

166. ŽELJKO (Jeronimov) DOBROVIĆ, bojnik

        Institut za obrambene studije, istraživanje i razvoj

167. IVAN (Đurin) DRAŽETIĆ, bojnik

        Uprava za komunikacije

168. ANTE (Mijin) DUJMOVIĆ, bojnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

169. STJEPAN (Đurin) DUMIĆ, bojnik

        Glavna logistička baza MORH

170. KREŠIMIR (Krunoslavov) ĐURANOVIĆ, bojnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

171. ŽELJKO (Antunov) ĐURČEVIĆ, bojnik

        Središte za obuku pješaštva – Požega

172. MATO (Jurin) FILIPOVIĆ, bojnik

        PO topničko-raketna brigada

173. ZLATKO (Ilijin) FILIPOVIĆ, bojnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

174. ZVONIMIR (Mijin) FRANJIĆ, bojnik

        Uprava za odnose s javnošću i informiranje

175. DAMIR (Josipov) GALEŠIĆ, bojnik

        Uprava za obavještajne poslove

176. ANTE (Ivanov) GLAVAN, bojnik

        Uprava vojne policije

177. MIROSLAV (Dragutinov) HABUDA, bojnik

        Zapovjedno-stožerna škola »Blago Zadro«

178. DAMIR (Nikolin) IVANIŠ, bojnik

        Personalna uprava

179. VINKO (Stipin) JAKOVLJEVIĆ, bojnik

        PO topničko-raketna brigada

180. JOSIP (Ivanov) JAKUPEC, bojnik

        Uprava za popunu osob­ljem

181. SLAVKO (Pejin) JELIĆ, bojnik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku kopnenu vojsku

182. ANTE (Jozin) JENJIĆ, bojnik

        72. bojna VP

183. VLADIMIR (Vinkov) KADEŽABEK, bojnik

        Glavna logistička baza MORH

184. DAVOR (Josipov) KIRALJ, bojnik

        Sektor za uprav­lja­nje osob­ljem (M-2)

185. TOMISLAV (Nikolin) KLANAC, bojnik

        Glavni stožer Oružanih snaga Republike Hrvatske

186. DENIS (Brankov) KOVAČEVIĆ, bojnik

        Glavna logistička baza MORH

187. ZVONIMIR (Markov) KOVAČEVIĆ, bojnik

        Uprava za obuku i školstvo

188. IVAN (Matin) KOVAČIĆ, bojnik

        Zapovjedništvo VI. Zbornog područja OSRH Varaždin

189. ANĐELKO (Cvitkov) KOZINA, bojnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

190. JURE (Anđelkov) LOZO, bojnik

        Personalna uprava

191. IVAN (Fra­njin) LUKŠA, bojnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

192. DINKO (Velimirov) MAJIĆ, bojnik

        Uprava za komunikacije

193. MILJENKO (Nikolin) MAJSTROVIĆ, bojnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

194. VLADO (Ivanov) MARIĆ, bojnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

195. LUKA (Jurin) MATANIĆ, bojnik

        71. bojna VP

196. MATO (Jurin) MATANOVIĆ, bojnik

        74. satnija policije

197. DARKO (Antunov) MATOKOVIĆ, bojnik

        Uprava za financije

198. MARIJAN (Ivanov) MILAS, bojnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

199. KREŠIMIR (Zvonimirov) MILINKOVIĆ, bojnik

        Središte za obuku službe prometa

200. DARKO (Joškov) MILKOVIĆ, bojnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

201. VLADIMIR (Ivanov) MITROVSKI, bojnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

202. MIROSLAV (Jožičin) MODRUŠAN, bojnik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

203. DARKO (Josipov) MOŽNIK, bojnik

        Uprava za obvavještajne poslove

204. DAMIR (Ivanov) NOVAK, bojnik

        Uprava za planira­nje i raspodjelu izvora

205. VINKO (Milin) PAULIĆ, bojnik

        Središte za obuku službi logistike

206. TIMON (Grgin) PERKOV, bojnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

207. MARIJA (Mirkova) PERNJEK, bojnik

        Uprava za proračun

208. STJEPAN (Josipov) POGAČIĆ, bojnik

        Uprava za vojnu obvezu

209. DAMIR (Nedi­ljkov) PUPIĆ, bojnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

210. DAMIR (Zvonimirov) PUŠKAŠ, bojnik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

211. SENDI (Žarkov) RADIĆ, bojnik

        Kabinet ministra

212. DAMIR (Ivanov) RAZUMOVIĆ, bojnik

        Središte za obuku pješaštva – Pože­ga

213. VITOMIR (Jakobov) SABAĐIJA, bojnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

214. FRANJO (Nikin) ŠOLJIĆ, bojnik

        Uprava vojne policije

215. IVAN (Ivanov) ŠTORGA, bojnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

216. KREŠIMIR (Ladislavov) TRSTENJAK, bojnik

        Sektor za oprema­nje i nabavu (M-7)

217. VINKO (Mijin) TUBIĆ, bojnik

        Uprava za popunu osob­ljem

218. MARKO (Antin) VALIDŽIĆ, bojnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Sred­nji Jadran

219. JERKO (Petrov) VRANJKOVIĆ, bojnik

        Uprava za logistiku

220. VLADIMIR (Ivanov) VUKOŠIĆ, bojnik

        Glavna logistička baza MORH

221. STJEPAN (Ivanov) VUKOVIĆ, bojnik

        Uprava za popunu osob­ljem

222. TOMISLAV (Josipov) VULETIĆ, bojnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

223. TIHOMIR (Vladimirov) ZAJEC, bojnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

224. MIROSLAV (Antin) ŽANKO, bojnik

        Zapovjedništvo III. Zbornog područja OSRH Knin

225. NENAD (Tomin) ŽITKOVIĆ, bojnik

        Uprava za logistiku

226. MLADEN (Mladenov) TRNSKI, poručnik bojnog broda

        Uprava za obvještajne poslove

227. RAJKO (Ivanov) AHEC, satnik

        Glavna logistička baza MORH

228. ROBERT (Matijin) ANDRAŠEVIĆ, bojnik

        Središte za obuku i odgoj voj. log. spec.

229. ANTUN (Stjepanov) ARIĆ, satnik

        Glavna logistička baza MORH

230. ANTUN (Antunov) BALETIĆ, satnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

231. VLADIMIR (Rudolfov) BAN, satnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

232. BRANKO (Rajkov) BANČEVIĆ, satnik

        Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

233. SLOBODAN (Ivanov) BANDALO, satnik

        Uprava za logistiku

234. ZDRAVKO (Božin) BARBARIĆ, satnik

        Vojni ordinarijat u RH

235. SLAVKO (Jurin) BATUR, satnik

        Uprava za odnose s javnošću i informira­nje

236. JOSIP (Mirkov) BELJAN, satnik

        Zapovjedno-stožerna škola »Blago Zadro«

237. VESNA (Ljubomirova) BEŠTEK, satnik

        Zapovjedništvo VI. Zbornog područja OSRH Varaždin

238. MIRKO (Tomislavov) BILOBRK, satnik

        Uprava vojne policije

239. ŽELJKO (Matin) BLAIĆ, satnik

        PO topničko-raketna brigada

240. TOMISLAV (Ilijin) BULIĆ, satnik

        72. bojna VP

241. MILAN (Josipov) CRNEK, satnik

        Zapovjedništvo I. Zbornog područja OSRH Karlovac

242. DAOR (Vladimir) DABO, satnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

243. JOSIP (Antunov) DELIJA, satnik

        gardijska brigada

244. IVICA (Danijelov) DUMANČIĆ, satnik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

245. SLAVKO (Ivanov) ĐURAK, satnik

        Tehničko-opskrbna uprava

246. MATO (Petrov) ĐURKIĆ, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

247. GORAN (Vladin) FEGER, satnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

248. ILIJA (Nikolin) FRANJIĆ, satnik

        Uprava za popunu osob­ljem

249. DEJAN (Mirkov) FRIGELJ, satnik

        Uprava za nakladništvo

250. PETAR (Jakov­ljev) GABRILO, satnik

        Zapovjedno-stožerna škola »Blago Zadro«

251. VINKO (Matin) GMAZ, satnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

252. ŽELJKO (Fra­njin) GOLENIĆ, satnik

        Uprava za logistiku

253. VIKTOR (Jakov­ljev) GRANCARIĆ, satnik

        72. bojna VP

254. MIROSLAV (Vinkov) GRBAVAC, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

255. MARKO (Ivin) GRGIĆ, satnik

        bojna atomsko-biološko-kemijske obrane

256. ŽELIMIR (Josipov) HORVAT, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

257. KAŽIMIR (Dominikov) HRGA, satnik

        Zapovjedništvo za obuku

258. NEDILJKO (Antin) IVAČIĆ, satnik

        zrakoplovna baza

259. ZDENKO (Markov) JANČEC, satnik

        Uprava za logistiku

260. BLAŽO (Andrijin) JANKOVIĆ, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

261. DRAŽEN (Ivanov) JOŽEF, satnik

        Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

262. KREŠO (Tomin) KAIĆ, satnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

263. IVAN (Ivanov) KALENDAR, satnik

        Uprava za popunu osob­ljem

264. ANTE-ŠIME (Antin) KARAMARKO, satnik

        Glavni inspektorat obrane (GIO)

265. MATO (Antin) KARAMATIĆ, satnik

        71. bojna VP

266. MARIO (Miroslavov) KAUZLARIĆ, satnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

267. PERICA (Lukin) KLARIĆ, satnik

        Uprava za odnose s javnošću i informira­nje

268. SRETAN (Stipin) KOLOVRAT, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

269. ZDENKO (Antunov) KOSINA, satnik

        Središte za obuku službe prometa

270. IVAN (Marijanov) KOŽUL, satnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

271. MARCELLA (Borisova) KRANJČEC, satnik

        Uprava za logistiku

272. MARIO (Stjepanov) KRANJEC, satnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

273. ZDENKO (Stjepanov) KRESOVLJAK, satnik

        Središte za obuku službi logistike

274. IVICA (Mijin) KRIŠTO, satnik

        logistička brigada

275. ANTE (Markov) KUJUNDŽIĆ, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

276. FRANE (Mirkov) LILJAK, satnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

277. MIRKO (Stjepanov) LIOVIĆ, satnik

        Zapovjedništvo Hrvatskog vojnog učilišta »Petar Zrinski«

278. IVAN (Zvonimirov) MAGLIČIĆ, satnik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

279. DARKO (Josipov) MARGETIĆ, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

280. VESELKO (Božin) MARIĆ, satnik

        Uprava za popunu osob­ljem

281. BRANKO (Stjepanov) MIHALJEVIĆ, satnik

        Glavna logistička baza MORH

282. DAMIR (Anin) MIKŠIĆ, satnik

        Zapovjedništvo HRZ i PZO

283. GORAN (Ankin) MILKOVIĆ, satnik

        Uprava za popunu osob­ljem

284. SLOBODAN (Stjepanov) MODRIĆ, satnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Sred­nji Jadran

285. JOSIP (Matin) NEKIĆ, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

286. PAVO (Petrov) NOVAK, satnik

        Središte za obuku pješaštva – Pože­ga

287. RANKO (Marijanov) NOVOSELAC, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

288. ŽELJKO (Martinov) OBADIĆ, satnik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

289. MIROSLAV (Mirkov) PAVIĆ, satnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

290. VLADO (Vladin) PAVLOVIĆ, satnik

        Uprava za planira­nje i raspodjelu izvora

291. NEDILJKO (Ivanov) PERKUŠIĆ, satnik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

292. MIODRAG (Milanov) PETROVIĆ, satnik

        Uprava za vojnu obvezu

293. DAMIR (Ivan-Zvonimirov) PLAVŠIĆ, satnik

        Uprava za popunu osobljem

294. KREŠO (Franjin) PROFETA, satnik

        Uprava za popunu osobljem

295. MLADEN (Petrov) RAŠIĆ, satnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

296. MARIJAN (Petrov) RATEŠIĆ, satnik

        Uprava za gospodarenje nekretninama

297. ZVONKO (Josipov) RODIĆ, satnik

        Središte za obuku pješaštva – Požeag

298. ZDRAVKO (Božin) SERDAR, satnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

299. ZLATKO (Ivanov) STANEC, satnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

300. ZVONKO (Ivanov) STANIĆ, satnik

        Uprava za gospodarenje nekretninama

301. ZDENKO (Dragin) ŠAKOTA, satnik

        Središte za obuku pješaštva – Požega

302. MARIO (Dionizijev) ŠEBETOVSKY, satnik

        Uprava za operativne poslove

303. MATO (Vinkov) ŠEGO, satnik

        Uprava za komunikacije

304. DRAŽEN (Stjepanov) ŠILOBOD, satnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

305. JADRANKO (Ivičin) ŠMITLEHNER, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

306. MILAN (Ivanov) ŠTIMAC, satnik

        Središte za obuku pješaštva – Požega

307. DRAŽEN (Marijanov) ŠUTO, satnik

        Uprava za obavještajne poslove

308. PAVAO (Josipov) TOKIĆ, satnik

        Uprava za obuku i školstvo

309. ANĐELKO (Petrov) TOPLIČANEC, satnik

        Glavna logistička baza MORH

310. ĆIRO (Pavin) UGRIN, satnik

        Uprava za obavještajno-analitičke prosudbe

311. DARKO (Maksimilijanov) URANKAR, satnik

        Uprava za nakladništvo

312. ZORAN (Čedomirov) VASILJEVIĆ, satnik

        Uprava za popunu osobljem

313. MIROSLAV (Rokov) VIDOVIĆ, satnik

        Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

314. DANIEL (Borisov) VOVK, satnik

        Personalna uprava

315. BOŽE (Ivanov) VUJEVIĆ, satnik

        Glavna logistička baza MORH

316. KREŠIMIR (Franjin) ŽALAC, satnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

317. IVAN ANTON (Ivanov) ŽLIMEN, satnik

        Glavna logistička baza MORH

318. IVICA (Matin) ANIĆ, natporučnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

319. DAVORKO (Petrov) BARUŠIĆ, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

320. SILVIJO (Ramadanov) BEGANOVIĆ, natporučnik

        Uprava za obavještajne poslove

321. ZDRAVKO (Josipov) BLAŽEVIĆ, natporučnik

        Vojni ordinarijat u RH

322. IVAN (Karlov) BORAS, natporučnik

        72. bojna VP

323. JURAJ (Ivanov) BRIGIĆ, natporučnik

        Personalna uprava

324. JOSIP (Jakovljev) BUTIGAN, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

325. MIROSLAV (Stjepanov) CRNOLATEC, natporučnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

326. BOŽIDAR (Zdravkov) ČIĆIN, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

327. MIJO (Markov) ĆORIĆ, natporučnik

        Središte za obuku pješaštva i oklopništva – Sinj

328. ANTE (Petrov) ĆUDINA-BEGOVIĆ, natporučnik

        72. bojna VP

329. NIKOLA (Vidakov) DAMJANOVIĆ, natporučnik

        Tehničko-opskrbna uprava

330. STJEPAN (Stjepanov) DEVERIĆ, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

331. NIKICA (Franin) DOLIĆ, natporučnik

        Zapovjedništvo za obuku

332. EMILIJA (Ivanova) EBENSPANGER, natporučnik

        Uprava za obuku i školstvo

333. IVICA (Josipov) FALAMIĆ, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

334. ZLATKO (Stjepanov) FLUKA, natporučnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

335. VERA (Florijanova) GILJEVIĆ, natporučnik

        Uprava za financije

336. KARLO (Željkov) GOBEC, natporučnik

        Uprava za obuku i školstvo

337. JASMINKO (Marijanov) GREGOVIĆ, natporučnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

338. PETAR (Ivanov) GRUBIŠIĆ, natporučnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

339. STIPE (Antin) IVANDA, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

340. VLADIMIR (Viktorov) JAGUŠIĆ, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

341. IVO (Antunov) JASPRICA, natporučnik

        Tehničko-opskrbna uprava

342. SVEMIR (Stipin) JELINČIĆ, natporučnik

        Uprava za komunikacije

343. MIROSLAV (Lukin) JURIŠIĆ, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

344. PAVO (Božin) KELAVA, natporučnik

        Zapovjedništvo III. Zbornog područja OSRH Knin

345. DAVOR (Ivanov) KIRIN, natporučnik

        Uprava za nakladništvo

346. RADE (Milin) KNEZ, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

347. KRUNOSLAV (Vladimirov) KOS, natporučnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

348. BORISLAV (Milošev) KOTUR, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

349. ALEN SINIŠA (Rudolfov) KUBIĆ, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

350. KREŠIMIR (Matejev) MARAS, natporučnik

        Tehničko-opskrbna uprava

351. JOSIP (Vinkov) MARINKOVIĆ, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

352. ALOJZ (Franjin) MATIJAŠIĆ, natporučnik

        Uprava za proizvodnju

353. NEDJELJKO (Josin) MILKOVIĆ, natporučnik

        268. satnija izvidničko-diverzantska

354. DARIO (Miljenkov) MILJKOVIĆ, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

355. ŽELJKO (Andrijin) NIKOLAC, natporučnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

356. ZDRAVKO (Mirkov) NOVAK, natporučnik

        Zapovjedništvo VI. Zbornog područja OSRH Varaždin

357. TOMISLAV (Milin) OREŠKOVIĆ, natporučnik

        Personalna uprava

358. BRANKO (Antin) OŠTRIĆ, natporučnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

359. MLADEN (Mijin) PAVLOVIĆ, natporučnik

        72. bojna VP

360. DRAŽEN (Alojzijev) PEČNIK, natporučnik

        Uprava za planiranje i razvoj

361. RAJKO (Tadijin) PERIĆ, natporučnik

        Uprava sigurnosno informativne službe SIS MORH

362. TOMISLAV (Matin) PEŠUT, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

363. ZRINKA (Zvonimirova) PILLAUER-MARIĆ, natporučnik

        Uprava za odnose s javnošću i informiranje

364. ANTE (Božin) POBRIĆ, natporučnik

        72. bojna VP

365. ZORAN (Ivin) PRCE, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

366. LUKA (Stipanov) PROLIĆ, natporučnik

        Središte za obuku pješaštva i oklopništva – Sinj

367. ANTE (Mirkov) RENIĆ, natporučnik

        72. bojna VP

368. DALIBOR (Stjepanov) ROMAC, natporučnik

        72. bojna VP

369. JOSIP (Ivanov) RUKAVINA, natporučnik

        71. bojna VP

370. MILE (Tomin) SKUKAN, natporučnik

        74. satnija vojne policije

371. IVAN (Vjekoslavov) ŠAREC NEMEC, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

372. DAMIR (Ivanov) ŠIMIĆ, natporučnik

        72. bojna VP

373. ROBERT (Krunoslavov) ŠIPEK, natporučnik

        Uprava za popunu osobljem

374. ZVONIMIR (Franin) ŠKARO, natporučnik

        72. bojna VP

375. DARKO (Radin) ŠKORIĆ, natporučnik

        Uprava za logistiku

376. MLADEN (Ferdinandov) ŠPANIĆ, natporučnik

        Personalna uprava

377. JANICA (Stjepanova) ŠTERC, natporučnik

        Sektor za obavještajno-sigurnosne poslove (M-5)

378. BRANIMIR (Stipanov) TOJČIĆ, natporučnik

        Ured za NATO/PfP

379. JURE (Josin) TOMLJENOVIĆ, natporučnik

        71. bojna VP

380. DARKO (Josipov) TONKOVIĆ, natporučnik

        Zapovjedništvo V. Zbornog područja OSRH Pazin

381. NEVENKA (Leopoldova) VEŠLIGAJ, natporučnik

        Glavna logistička baza MORH

382. DARKO (Dragutinov) VRAGOVIĆ, natporučnik

        Uprava za planiranje i razvoj

383. ŽELJKO (Ivanov) VUKELJA, natporučnik

        Uprava za logistiku

384. BORIS (Nikolin) ZAGOREC, natporučnik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

385. LEONARDO (Dragutinov) ANTOLOVIĆ, poručnik

        Glavna logistička baza MORH

386. MATO (Matin) BARIŠIĆ, poručnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Južni Jadran

387. MIRO (Josipov) BENIĆ, poručnik

        70. satnija vojne policije

388. JADRANKA (Mirkova) BEZJAK, poručnik

        Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

389. ZORAN (Matin) BILOĐERIĆ, poručnik

        Središte za obuku vojnika – mornara

390. RATKO (Mijin) BRNADIĆ, poručnik

        Uprava za planiranje i raspodjelu izvora

391. ANTE (Tomin) BUBALO, poručnik

        inženjerijska brigada

392. MARKO (Tvrtkov) BULJAN, poručnik

        72. bojna VP

393. LUKA (Ilijin) CEKOVIĆ, poručnik

        Personalna uprava

394. CVIJETO (Matin) CRNČEVIĆ, poručnik

        72. bojna VP

395. DRAŽEN (Draganov) CRNKOVIĆ, poručnik

        Uprava za gospodarenje nekretninama

396. VELIMIR (Andrijin) ĆORIĆ, poručnik

        72. bojna VP

397. ADAM (Ivanov) DAKIĆ, poručnik

        Vojni ordinarijat u RH

398. DARKO (Franjin) DASOVIĆ, poručnik

        Personalna uprava

399. ŽELJKO (Ivanov) DRINKOVIĆ, poručnik

        Uprava za vojnu obvezu

400. VLADO (Nikolin) DŽALTO, poručnik

        72. bojna VP

401. FRANC (Antin) FILIPOVIĆ, poručnik

        74. satnija vojne policije

402. STJEPKO (Tomin) GERIČIĆ, poručnik

        Glavna logistička baza MORH

403. MIŠEL (Ivičin) GRAČAN, poručnik

        71. bojna VP

404. JOSIP (Stipin) GRBEŠ, poručnik

        Središte za obuku pješaštva – Požega

405. MIJO (Brankov) HALAR, poručnik

        70. satnija vojne policije

406. JADRANKA (Vinkova) HOLEC, poručnik

        Uprava za financije

407. MILKO (Josipov) IGNAC, poručnik

        Uprava za logistiku

408. BORIS (Josipov) JURAS, poručnik

        Uprava za vojnu obvezu

409. TOMISLAV (Krešimirov) KARAULA, poručnik

        72. bojna VP

410. DAVORIN (Markov) KASAČ, poručnik

        Središnjica elektroničkog izviđanja

411. NIKOLA (Jozin) KEKEZ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

412. STJEPAN (Fra­njin) KOVAČIĆ, poručnik

        brigada pzo

413. MARIN (Emilov) LACKOVIĆ, poručnik

        Uprava za obuku i školstvo

414. ANICA (Stjepanova) LONČAR, poručnik

        Uprava za financije

415. DAMIR (Josipov) LOOSER, poručnik

        Uprava za popunu osob­ljem

416. DAMIR (Dragutinov) LOVREČIĆ, poručnik

        74. satnija vojne policije

417. TOMISLAV (Jerkov) LOVRIĆ, poručnik

        Središte za obuku službu logistike

418. IVICA (Tomin) LUKINIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

419. JOSIP (Tomin) LUKINIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

420. MILAN (Antin) MALEŠ, poručnik

        72. bojna VP

421. MLADAN (Brankov) MANDIĆ, poručnik

        72. bojna VP

422. DRAŽEN (Dragutinov) MARČIĆ, poručnik

        70. satnija vojne policije

423. STJEPAN (Stjepanov) MATEŠA, poručnik

        Uprava za logistiku

424. BORIS (Šimin) MIKULIĆ, poručnik

        72. bojna VP

425. DAMIR (Ivanov) MILAKOVIĆ, poručnik

        Uprava za nabavu i ugovara­nje

426. IVAN (Ivanov) NORŠIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

427. IVICA (Marijanov) NOVAK, poručnik Središnjica elektroničkog izviđanja

428. IVANA (Ivanova) OKLOPČIĆ, poručnik

        Uprava za popunu osob­ljem

429. TOMISLAV (Ivanov) PALAC, poručnik

        satnija veze

430. ŽELJKO (Ivanov) PAPAZOVIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

431. JOSIP (Matin) PETROVIĆ, poručnik

        Zapovjed. voj-pom. sektora Sred­nji Jadran

432. IVAN (Ivanov) PLENKOVIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

433. ĐURĐICA (Antunova) POLJANČIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

434. VLADIMIR (Dragutinov) POTNAR, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

435. ANTE (Marinov) RADIĆ, poručnik

        inže­njerijska satnija

436. DARKO (Dragutinov) RAJKOVIĆ, poručnik

        PO topničko-raketna brigada

437. DAVOR (Andrijin) REPIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

438. ANTE (Ivanov) RUNJIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

439. TOMISLAV (Milin) SALOPEK, poručnik

        Glavna logistička baza MORH

440. BISERKA (Ivanova) SKEJA, poručnik

        Uprava za popunu osob­ljem

441. MIROSLAV (Josipov) SKOKO, poručnik

        Glavna logistička baza MORH

442. MILJENKO (Ivanov) SKORUP, poručnik

        zrakoplovna baza

443. PAVAO (Ivičin) SKORUP, poručnik

        Uprava za popunu osob­ljem

444. ŽELJKO (Stjepanov) SOKOL, poručnik

        Zapovjedništvo stana MORH

445. MILJENKO (Gojkov) SOLAR, poručnik

        Uprava za financije

446. DRAŽEN (Petrov) STUNJA, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

447. ZDRAVKO (Valentov) ŠOLTIĆ, poručnik

        brigada veze

448. VLADO (Ivanov) ŠTIĆ, poručnik

        Glavna logistička baza MORH

449. SLAVKO (Ilijin) TOPIĆ, poručnik

        Dom Stožera

450. ROBERT (Francov) TOTHORTI, poručnik

        72. bojna VP

451. IGOR (Ivičin) VILOVIĆ, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

452. DRAŽEN (Ilijin) VINČAK poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

453. ŽELIMIR (Jankov) VINSKI, poručnik

        70. satnija vojne policije

454. ANDRIJA (Božin) VUČKOVIĆ, poručnik

        Vojni ordinarijat u RH

455. VOJKO (Viktorov) ZEGA, poručnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

456. JOSIP (Stjepanov) ŽIVKOVIĆ, poručnik

        brigada pzo

457. DARIO (Antin) BLAGAIĆ, časnički namjesnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

458. SENIJA (Zdenkova) BORIĆ, časnički namjesnik

        Uprava za financije

459. IVAN (Antunov) CETINIĆ, časnički namjesnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

460. IVA (Lukina) ČAIĆ, časnički namjesnik

        Kabinet načelnika Glavnog stožera OSRH

461. ANTE (Franin) ČOVIĆ, časnički namjesnik

        pješačka satnija

462. ZDENKO (Stjepanov) JAPARIĆ, časnički namjesnik

        Središte za obuku pješaštva – Pože­ga

463. MARINKO (Matin) KNEZOVIĆ, časnički namjesnik

        72. bojna VP

464. IVAN (Vladin) KVATERNIK, časnički namjesnik

        Središte za obuku službu logistike

465. JOZO (Mirkov) MILIĆ, časnički namjesnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

466. VLADO (Matin) PAVLOVIĆ, časnički namjesnik

        Središte za obuku službe prometa

467. MARKO (Milivojev) ROGIĆ, časnički namjesnik

        72. bojna VP

468. ZLATKO (Marinov) BAVČEVIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

469. MIRJANA (Stjepanova) BRCKOVIĆ, stožerni narednik

        Uprava za popunu osob­ljem

470. IVAN (Nikolin) BULIĆ, stožerni narednik

        Vojni muzej

471. ZLATKO (Stjepanov) CERČIĆ, stožerni narednik

        Glavna logistička baza MORH

472. MARIJA (Vidova) ČERNI, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

473. STIJEPO (Mihin) ČUPIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

474. ŽELJKO (Markov) ĆURKOVIĆ, stožerni narednik

        72. bojna VP

475. DUBRAVKO (Stankov) FUČEK, stožerni narednik

        Personalna uprava

476. TOMISLAV (Matijin) GALINOVIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

477. VESNA (Fra­njina) HUSINEC, stožerni narednik

        Personalna uprava

478. EMIL (Stjepanov) KARUZA, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

479. ROBERT (Eduardov) KOCIJAN, stožerni narednik

        Uprava za komunikacije

480. DARKO (Andrijin) KOREN, stožerni narednik

        Personalna uprava

481. DAMIR (Nenadov) LOLIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

482. SNJEŽANA (Ivanova) MARASOVIĆ, stožerni narednik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku ratnu mornaricu

483. IVAN (Antunov) MARTIŠKOVIĆ, stožerni narednik

        70. satnija vojne policije

484. JURICA (Dragin) MATIJEVIĆ, stožerni narednik

        Središte za obuku pješaštva – Pože­ga

485. MARKO (Matin) MEŠIN, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

486. ANTE (Markov) MIŠIĆ, stožerni narednik

        74. satnija vojne policije

487. DINKO (Nikolin) MORIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

488. ATILA (Janošev) OLAH, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

489. IVAN (Antin) PARČINA, stožerni narednik

        72. bojna VP

490. DARKO (Antunov) PERKOVIĆ, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

491. NENAD-JOSIP (Matin) PRGOMET, stožerni narednik

        Personalna uprava

492. JOSIP (Ivanov) PUNEK, stožerni narednik

        inže­njerijska bojna

493. NEVEN (Šimin) RADAS, stožerni narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

494. BOŽICA (Vladimirova) ŠOLTIĆ, stožerni narednik

        Glavna logistička baza MORH

495. TOMISLAV (Ivanov) VIDOVIĆ, stožerni narednik

        Glavna logistička baza MORH

496. NIKOLA (Veselkov) VUKŠIĆ, stožerni narednik

        72. bojna VP

497. PAVO (Perin) ALAGA, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

498. MARIN (Ivanov) ANĐELIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

499. DUBRAVKO (Ivanov) BARBIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

500. TONĆI (Dragomirov) BONOMI, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

501. JERKO (Stjepanov) BOŽAN, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

502. GORDANA (Mladenova) BOŽIĆ, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

503. DAMIR (Franin) ČALJKUŠIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

504. MIRA (Josipova) ĆAVAR, nadnarednik

        Vojni ordinarijat u RH

505. MARIJAN (Stjepanov) JAPEC, nadnarednik

        Zrakoplovno-tehnički zavod

506. ŽELJKO (Marijanov) KNEŽEVIĆ, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

507. IVAN (Tomin) KOS, nadnarednik

        logistička brigada

508. ANTO (Matin) KOVAČ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

509. PREDRAG (Zvonkov) KRAVARŠĆAN, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

510. ZDRAVKO (Mijatov) MALINAR, nadnarednik

        70. satnica vojne policije

511. BOŽO (Mirkov) MAMIĆ, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

512. MILICA (Josipova) MARIČIĆ, nadnarednik

        Uprava za financije

513. IVICA (Grgin) MILETIĆ, nadnarednik

        71. bojna VP

514. SINIŠA (Grgin) MIŠIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

515. ANTUN (Milanov) PAULIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

516. MLADEN (Fra­njin) PAVLINA, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

517. MILAN (Tomin) PEĆARIĆ, nadnarednik

        71. bojna VP

518. FRANO (Stjepanov) PETROVIĆ, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

519. ERWIN (Nikolin) PODRUG, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

520. FRANJO (Fra­njin) SKOMRAK, nadnarednik

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

521. DAMIR (Mladenov) ŠARIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

522. GORAN (Antunov) ŠPOLJARIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

523. VELJKO (Dobroslavov) TOMELIĆ, nadnarednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

524. VATROSLAV (Petrov) TRGOVČIĆ, nadnarednik

        70. satnija vojne policije

525. BORIS (Miroslavov) VRHOVNIK, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

526. IVAN (Ivanov) ZVONAR, nadnarednik

        Glavna logistička baza MORH

527. DARKO (Matin) ANDRAKOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

528. TADIJA (Stipin) ANTUNOVIĆ, narednik

        74. satnija vojne policije

529. ZDENKO (Tomin) BANOŽIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

530. STIPE (Stjepanov) BARBARIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

531. MARINKO (Tadijin) BARTULOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

532. MARKO (Mirkov) BARTULOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

533. IVAN (Jozin) BIKIĆ, narednik

        72. bojna VP

534. MARINKA (Tomisavova) BILANDŽIĆ, narednik

        Uprava za komunikacije

535. JOSIP (Matin) BILOJELIĆ, narednik

        72. bojna VP

536. DRAGO (Ivanov) BRKIĆ, narednik

        72. bojna VP

537. ZORAN (Marijanov) CUPAN, narednik

        logistička brigada

538. PETAR (Ivanov) ČALJKUŠIĆ, narednik

        72. bojna VP

539. IVANKA (Marijanova) ČELIK, narednik

        Uprava za zapovjedne informacijsko-komunikac. sustav

540. BOGOMIR (Stjepanov) ČONKA, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

541. ZLATKO (Perin) ČORLUKA, narednik

        74. satnija vojne policije

542. RUŽICA (Ivina) ČUŽIĆ, narednik

        Uprava za financije

543. JOZO (Markov) ĆUK, narednik

        pješačka bojna

544. MLADEN (Brankov) DOKUZOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

545. LJILJANA (Ivanova) GLAVURDIĆ, narednik

        Sektor za financije i proračun (M-8)

546. ZDENKO (Matin) GRGURIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

547. ZORAN (Vladimirov) GURKA, narednik

        Simulacijsko središte

548. ZLATKO (Ivanov) JOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

549. ANTE (Dujin) JOZIĆ, narednik

        Središte za obuku pješaštva i oklopništva – Si­nj

550. BORIS (Andrijina) KOLAR, narednik

        Središte za obuku pješaštva – Koprivnica

551. SILVIO (Andrijin) KOLAR, narednik

        Središte za obuku pješaštva – Koprivnica

552. MIRJANA (Fra­njina) KRALJIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

553. VLADIMIR (Stanislavov) KUSTURIN, narednik

        71. bojna VP

554. DARIO (Nevenov) LUKAČ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

555. IVICA (Ankin) LUKETIĆ, narednik

        Glavna logistička baza MORH

556. LIDIJA (Josipova) LUKŠA, narednik

        Glavna logistička baza MORH

557. IVICA (Jurin) MABIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

558. MLADEN (Ivanov) MARJANOVIĆ, narednik

        Glavna logistička baza MORH

559. LJILJANA (Markova) MARKOVIĆ, narednik

        Uprava za financije

560. DARKO (Ivanov) MARTINOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

561. SLOBODAN (Žarkov) MIHALJ, narednik

        pješačka satnija

562. TINO (Tomislavov) MILAS, narednik

        72. bojna VP

563. VESNA (Josipova) MILETIĆ, narednik

        74. satnija vojne policije

564. ŽARKO (Ivanov) MODIĆ, narednik

        zrakoplovna baza

565. IVICA (Mirkov) MUSULIN, narednik

        72. bojna VP

566. STJEPAN (Mirkov) MUŽA, narednik

        74. satnija vojne policije

567. TOMISLAV (Marijanov) ODOBAŠIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

568. ALOJZIJE (Ivanov) OREŠKOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

569. VERONIKA (Jakov­ljeva) PAVLINOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

570. ANTE (Blažev) PENIĆ, narednik

        Središte za obuku pješaštva i oklopništva – Si­nj

571. IGOR (Zvonimirov) PODHRAŠKI, narednik

        Središ­njica elektorničkog izviđa­nja

572. IVICA (Antin) PRINCIP, narednik

        74. satnija vojne policije

573. ŽELJKO (Josipov) PRUGOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektorničkog izviđa­nja

574. JOSIP (Ivanov) RIMAC, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

575. ANKICA (Ivanova) SUJA, narednik

        Središte za obuku službi logistike

576. DAMIR (Ivanov) ŠERER, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

577. VESNA (Vinkova) ŠIMUNIĆ, narednik

        Uprava za popunu osob­ljem

578. VINKO (Vinkov) TOPALOV, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

579. ROBERT (Josipov) TREMAC, narednik

        Ured za nadzor razoruža­nja

580. KSENIJA (Ivanova) VADAS, narednik

        Personalna uprava

581. ZVONKO (Vinkov) ŽIVKOVIĆ, narednik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

582. ZLATICA (Matijina) ABRAMOVIĆ, desetnik

        Uprava za financije

583. JOSIP (Ivanov) BEKIĆ, desetnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

584. SANJA (Stipina) GALUNIĆ, desetnik

        Ured pomoćnika načelnika za Hrvatsku kopnenu vojsku

585. ĐURO (Jurajev) GRAČANIN, desetnik

        Glavna logistička baza MORH

586. NENAD (Ivin) KOKIĆ, desetnik

        pješačka bojna

587. MARIO (Josipov) STRINAVIĆ, desetnik

        Središ­njica elektroničkog izviđa­nja

588. DANIJEL (Šandorov) BREZOVAČKI, razvodnik

        72. bojna VP

589. ZVONKO (Stjepanov) CVRLJE, razvodnik

        72. bojna VP

590. JOSIP (Antin) ČAČIĆ, razvodnik

        72. bojna VP

591. IVICA (Milanov) ČIRJAK, razvodnik

        74. satnija vojne policije

592. GORAN (Ve­ljkov) GRUBEŠIĆ, razvodnik

        71. bojna VP

593. JURICA (Mi­ljenkov) JAKIĆ, razvodnik

        72. bojna VP

594. IVICA (Budimirov) MARIĆ, razvodnik

        72. vojna VP

595. BOŽO (Ljubomirov) PAVIĆ, razvodnik

        72. bojna VP

596. MILENKO (Božin) JUKIĆ

        306. logistička brigada

597. ZDRAVKO (Antin) LILIĆ

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

598. IVICA (Josipov) ŽILEC, VS 2. REDA

        Uprava za komunikacije

599. DARKO (Zvonimirov) KUCELJ, VS 3. REDA

        Uprava za obranu Krapina

600. TOMICA (Josipov) MANCE, VS 3. REDA

        Uprava za komunikacije

601. ANDRIJA (Rafaelov) PARAVIĆ, VS 3. REDA

        Uprava za komunikacije

602. ŽELJKO (Vinkov) PERIŠA, VS 3. REDA

        Uprava za komunikacije

603. ZDRAVKO (Ivanov) VINKOVIĆ, VS 3. REDA

        Uprava za obranu Krapina

604. ROBERT (Josipov) KEROVEC, VS 4. REDA

        Uprava za komunikacije

605. MLADEN (Mirkov) KUNŠTEK, VS 4. REDA

        Uprava za obranu Krapina

606. ČEDOMIR (Kolomanov) SVIBEN, VS 4. REDA

        Uprava za obranu Krapina

607. ŽARKO (Dragomirov) VUČAK, VS 4. REDA

        Uprava za komunikacije

608. IVAN (Josipov) BREZOVAC, VS 5. REDA

        Uprava za komunikacije

609. JOŠKO (Svetin) BUKIĆ, VS 5. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

610. ŽELJKO (Josipov) MEDVED, VS 5. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

611. GORDAN (Božidarov) MILČIĆ, VS 5. REDA

        Uprava za obranu Krapina

612. LIDIJA (Ivanova) BOGIŠIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za nakladništvo

613. MIROSLAV (Silvestrov) GRADIŠKI, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

614. IVAN (Ivanov) KOBER, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

615. BORIS (Ferdinandov) KRŽIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

616. IVAN (Ivanov) MARKONIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

617. FRANJO (Matin) MARŠIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

618. VLADIMIR (Linov) MARUŠIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

619. JOSIP (Dragutinov) MIRT, VS 6. REDA

        Uprava za obranu Krapina

620. CLAUDIO (Vinkov) SOLDATIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

621. ALOJZIJA (Leopoldova) ŠAKORONJA, VS 6. REDA

        Uprava za komunikacije

622. DRAGAN (Ilijin) ŽILIĆ, VS 6. REDA

        Uprava za obranu Krapina

623. GORANKO (Damirov) GERMOŠEK, VS 7. REDA

        Uprava za vojnu obvezu

624. LUKA (Pejin) JOVIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

625. DARVIN (Nikolin) KLIMAN, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

626. FRANJO (Matin) KONJIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za obranu Krapina

627. ANTE (Čedomirov) LELAS, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

628. VLADO (Josipov) LOPATIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

629. SINIŠA (Ilijin) LUKŠIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

630. BRANKO (Nikolin) LJUBANOVIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

631. DARKO (Dragin) MAJNARIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

632. BRANKO (Petrov) MATUŠAN, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

633. IVICA (Ivanov) POGAČIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

634. DANIEL (Stjepanov) SIROČIĆ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

635. NIKŠA (Antin) VIDOŠ, VS 7. REDA

        Uprava za komunikacije

636. VLADIMIR (Josin) BOŽIĆ, VS 8. REDA

        Uprava za vojnu obvezu

637. ŽARKO (Nikolin) CEROVEČKI, VS 8. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

638. IVICA (Petrov) BRAICA, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

639. IVAN (Ivanov) CVITKOVIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

640. MLADEN (Anđelkov) DORIČIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

641. VELJKO (Petrov) FRANČIŠKOVIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

642. MILAN (Ivanov) FUTAČ, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

643. ZRINKO (Antonov) GALINEC, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

644. JOSIP (Stjepanov) GREGUROVIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za vojnu obvezu

645. BRANKO (Stjepanov) HIBNER, VN 9. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

646. VJEKOSLAV (Nikolin) HRENČEVIĆ, VN 9. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

647. IGOR (Jurajev) JERKOVIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

648. JOSIP (Matin) JURŠIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

649. RAJKO (Maksov) JUTRIŠA, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

650. Josip (Janošev) KEL, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

651. TOMISLAV (Antonov) KRATOFIL, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

652. IVAN (Stjepanov) LOVRIĆ, VN 9. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

653. MLADEN (Milanov) MAJSEC, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

654. STJEPAN (Milanov) MALOGORSKI, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

655. MIJO (Mijin) MEDVEDEC, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

656. ANTE (Stipin) PERIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

657. ZDENKO (Rudolfov) RUMIHA, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

658. MIRA (Vladimirova) SAČER, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

659. BERISLAV (Martinov) STOLNIK, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

660. ŽELJKO (Ivanov) ŠEMANOVIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

661. MATEO (Dinkov) ŠEPIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

662. IVAN (Josipov) ŠIMAC, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

663. IVAN (Tomin) TORČIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

664. ZLATKO (Stjepanov) TRETINJAK, VN 9. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

665. JOSIP (Slavkov) VALENTIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

666. LEONARD (Filipov) VESEL, VN 9. REDA

        Uprava za komunikacije

667. IVAN (Dragin) VLAHEK, VN 9. REDA

        Uprava za obranu Krapina

668. FRANJO (Ivanov) VOGRANIĆ, VN 9. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

669. VILBOJ (Vilimov) BABIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

670. JELA (Ivanova) BAKULIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za financije

671. PETAR (Nikolin) BOGDANOVIĆ, VN 10. REDA

        Glavna logistička baza MORH

672. IVAN (Ivanov) BOLTUŽIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

673. PEJO (Tadijin) BOŠNJAK, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

674. ŽELJKO (Franjin) BREZAN, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

675. DAMIR (Ivanov) CMRK, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

676. ZVONIMIR (Nesimov) ČAMILOVIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

677. TUGOMIR (Petrov) ČUČEK, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

678. MARINKO (Žarkov) ČULJAK, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

679. BRANKO (Zlatkov) ČUNČIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

680. STJEPAN (Ivanov) ČUREK, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

681. BOŽIDAR (Ivanov) DEBELJAK, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

682. SLAVKO (Jurajev) DRK, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

683. ZVONKO (Mijin) DUKIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

684. IVAN (Bartolov) GLADOVIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

685. STJEPAN (Marinov) GRGIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

686. BRANKO (Ivanov) HORVAT, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

687. TOMISLAV (Stjepanov) HUZJAK, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

688. LINO (Adolfov) JURETIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

689. MARIJAN (Milanov) JURJEC, VN 10. REDA

        Uprava za obranu Krapina

690. MLADEN (Pavlov) KADIJA, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

691. MILAN (Stjepanov) KAPELAC, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

692. IVANOV (Ivanov) KIKIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

693. IVAN (Franjin) KLAIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

694. MIROSLAV (Zvonimirov) KRIZMANIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

695. MARIJAN (Stjepanov) KULAŠ-MARKOV, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

696. BORIS (Vinkov) LOVRIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

697. DRAGO (Nikolin) MATIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

698. IVAN (Franjin) MIHAC, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

699. SLAVKO (Zvonkov) MIHAC, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

700. BRANKO (Lukin) MIHALIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

701. SLAVKO (Ivanov) MIKOVIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

702. EDI (Marinov) MIŠE, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

703. ZDRAVKO (Ivanov) MUŽEVIĆ, VN 10. REDA

        Glavna logistička baza MORH

704. IVAN (Josipov) OPETUK, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

705. GORAN (Radivojev) OŽEGOVIĆ, VN 10. REDA

        logistička brigada

706. FRANCISKA (Jurajeva) PASARIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

707. ŽELJKO (Ilijin) PEH, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

708. DUŠAN (Vladimirov) PERUNIČIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

709. ANTE (Mijin) RAKO, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

710. DINKO (Zlatkov) SABOLEC, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

711. ZLATKO (Franjin) SEVER, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

712. IVICA (Antin) STJEPANOVIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

713. STANKO (Savin) STOŠIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

714. EMIL (Željkov) SUČIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama  

715. IVAN (Ljudevitov) ŠANTEK, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

716. ZDRAVKO (Josipov) ŠTUBAN, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

717. RINO (Milošev) TASOVAC, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

718. IVAN (Ivanov) VRANIĆ, VN 10. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

719. BORISLAV (Milin) VUKANOVIĆ, VN 10. REDA

        Uprava za komunikacije

720. DRAGAN (Milin) ALAT, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

721. MILORAD (Dragutinov) BALAŠKOVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za obranu Krapina

722. JADRANKA (Martinova) BAN, VN 11. REDA

        Uprava za obranu Krapina

723. MILAN (Nikolin) BARIČEVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

724. MILAN (Milanov) BRADARIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

725. IVAN (Andrijin) BRGLES, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

726. VITOMIR (Stjepanov) BUČAR, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

727. MLADEN (Ivanov) BUTKOVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

728. DUŠAN (Dušanov) BUVAČ, VN 11. REDA

        Uprava za obranu Krapina

729. ZLATAN (Josipov) CAR, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

730. TOMO (Nikolin) CEKOVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

731. MIROSLAV (Franjin) DENAC, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

732. ZVONKO (Ivanov) GRGEC, VN 11. REDA

        Uprava za gospodarenje nekretninama

733. IVAN (Tomin) HERJAVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

734. ŽELJKO (Ivanov) HERMAN, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

735. FRANE (Pavlov) IVANIŠEVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

736. BRANKO (Vladimirov) JAKŠA, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

737. STJEPAN (Stjepanov) JANEŠ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

738. VELJKO (Mihin) KARUZA, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

739. ŠIMO (Đurin) KOPIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

740. ŽELJKO (Đurin) KOVAČ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

741. DUNJA (Franjina) KOVAČEVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

742. ZDENKO (Mirkov) MAROT, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

743. MLADEN (Andrijin) MERKAŠ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

744. FRANJO (Josipov) MIKULIN, VN 11. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

745. ZDENKO (Nikolin) MIKULIN, VN 11. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

746. DUŠANKA (Nikolina) MILOŠ, VN 11. REDA

        Uprava za obranu Zagreb

747. BORIS (Miranov) MIMICA, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

748. BOŽIDAR (Dragutinov) MIRT, VN 11. REDA

        Uprava za obranu Krapina

749. SLAVKO (Ivanov) NOVOSEL-KROT, VN 11. REDA

        Glavna logistička baza MORH

750. ANTUN (Pavlov) OŽBOLT, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

751. DAMIR (Petrov) PAJALIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

752. JOSIP (Franjin) PENDE, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije 

753. JOSIP (Anđelkov) PLJEŠA, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

754. MLADEN (Milanov) POPOVIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

755. IVAN (Franjin) PULIG, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

756. ŽELJKO (Matin) SALOPEK, VN 11. REDA

        Glavna logistička baza MORH

757. ILIJA (Andrijin) SPAIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

758. MARČELO (Martinov) ŠTIFANIĆ, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

759. MATO (Ivanov) ZEMAN, VN 11. REDA

        Uprava za komunikacije

760. ZDENKO (Franjin) BIHAR, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

761. VEDRAN (Vlatkov) BRAJKOVIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

762. VEDRAN (Josin) BUTERIN,  VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

763. ŽELJKO (Milanov) CVITKOVIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

764. ANKICA (Josipova) ČORAK, VN 12. REDA

        Glavna logistička baza MORH

765. DAMIR (Dragutinov) ČUJKO, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

766. ZDRAVKO (Mijin) DRAGICA, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

767. STJEPAN (Ivanov) DVORNEKOVIĆ, VN 12. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

768. ŽIVKO (Ivanov) EMER, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

769. NENAD (Milanov) GRGA, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

770. IVAN (Andrijin) GROZAJ, VN 12. REDA

        Uprava za obranu Krapina

771. IVAN (Ignacov) HABUŠ, VN 12. REDA

        Glavna logistička baza MORH

772. SLOBODAN (Jozin) JERKUŠIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

773. IVAN (Josipov) JURIŠIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

774. GORDAN (Josipov) KATALINIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

775. ŽELJKO (Antunov) KERNER, VN 12. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

776. DRAGAN (Matin) KOLARIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

777. KREŠO (Vladin) KOŽAREC, VN 12. REDA

        Glavna logistička baza MORH

778. PETAR (Stjepanov) LENIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

779. NENAD (Nikolin) LOVRIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

780. ZDRAVKO (Matin) LUČIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

781. GORAN (Ferdin) OSTOJIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

782. STIPE (Petrov) PAŠTAR, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

783. PJER (Franin) PEŠA, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

784. VESNA (Josipova) PRACAIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za obranu Krapina

785. ZORAN (Brankov) RADULOVIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

786. ZDRAVKO (Dragutinov) REDE, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

787. DAMIR (Ivanov) REŠETAR, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

788. ZLATKO (Josipov) RIĐANEC, VN 12. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

789. BRANKO (Davorov) SEMEN, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

790. MILJENKO (Mijin) SUŠA, VN 12. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

791. ŽELJKO (Đurin) ŠERER, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

792. ŽELJKO (Martinov) ŠIPTAR, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

793. DUBRAVKO (Tomin) ŠOIĆ, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

794. ZLATKO (Brankov) TRUPEC, VN 12. REDA

        Uprava za komunikacije

795. MILAN (Tomislavov) BARČOT, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

796. NEVENKA (Fra­njina) BEZJAK, VN 13. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

797. NIKOLA (Fra­njin) CAPAN, VN 13. REDA

        Glavna logistička baza MORH

798. ANTUN (Ivanov) FILIPOVIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

799. MLADEN (Jankov) GREGORIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

800. NENAD (Leonov) GRGURIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

801. ŽELJKO (Ivanov) HORVAT, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

802. IVAN (Josipov) KAČUNIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

803. DARIJA (Matina) KATIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za financije

804. SINIŠA (Dragin) KILIH, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

805. ZVONIMIR (Ivanov) KUŠ, VN 13. REDA

        Glavna logistička baza MORH

806. DARKO (Tomin) MARKOVINOVIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

807. DRAŽEN (Stipin) MEDIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

808. SANJIN (Ivanov) NADALIĆ-ŠOTIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

809. DANIJEL (Slobodanov) NEMČIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

810. IVAN (Pavlov) PAVLOVIĆ, VN 13. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

811. BOŽICA (Radoslavova) PENEZIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

812. DAMIR (Antin) PENIĆ, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

813. BRANKO (Dragutinov) PIRŠ, VN 13. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

814. MARIJAN (Josipov) PLODINEC, VN 13. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

815. JOSIP (Andrijin) POBI, VN 13. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

816. DARKO (Imbrin) PREGIBAN, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

817. MARITA (Pavlova) ROSSO, VN 13. REDA

        Uprava za komunikacije

818. MARA (Josipova) SMOLČIĆ, VN 13. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

819. MILIVOJ (Perin) BRANEŽAC, VN 14. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

820. ANKICA (Fra­njina) BROZ, VN 14. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

821. DRAGICA (Dragutinova) GMAJNIČKI, VN 14. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

822. IVAN (Josipov) GOLUBIĆ, VN 14. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

823. STANIMIR (Đurin) GRGIĆ, VN 14. REDA

        303. logistička brigada

824. DRAGUTIN (Radoslavov) KRAJCAR, VN 14. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

825. MARIJAN (Stepanov) OREČIĆ, VN 14. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

826. INGRID (Josipova) RAČKI, VN 14. REDA

        Glavna logistička baza MORH

827. NEVEN (Dušanov) ROGOŠIĆ, VN 14. REDA

        Glavna logistička baza MORH

828. KATICA (Matkova) STIPERSKI, VN 14. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

829. ZVONIMIR (Boškov) TOMIĆ, VN 14. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

830. MARIJAN (Matin) TURIĆ, VN 14. REDA

        Uprava za komunikacije

831. IVANKA (Stjepanova) BEZJAK, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

832. IVICA (Milin) ČULJAK, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

833. DRAŽEN (Stjepanov) JANČIĆ, VN 15. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

834. MARIJA (Josipova) KARAŽIJA, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

835. DRAGICA (Fra­njina) KLADNIČKI, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

836. MELITA (Andrijina) KOZLINGER, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

837. FRANJO (Krešimirov) KOŽIĆ, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

838. SLAVKO (Dragutinov) KRAJCAR, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

839. MARICA (Dušanova) LISAK, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

840. MARICA (Fra­njina) MESEC, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

841. ANĐA (Matina) PRANJIĆ, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

842. EMIL (Fra­njin) SVOBODA, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

843. ANICA (Pavina) ŠIFEL, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

844. MLADEN (Stjepanov) TRUPČEVIĆ, VN 15. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

845. ROZALIJA (Petrova) VALENT, VN 15. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

846. BOŽIDAR (Mijin) VITEZ, VN 15. REDA

        Zrakoplovno-tehnički zavod

847. LJUBICA (Vilimova) BERC, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

848. MARIJA (Milanova) BEZJAK, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

849. SLAVICA (Matina) DUKIĆ, VN 16. REDA

        Glavna logistička baza MORH

850. NADICA (Dragutinova) HERCEG, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

851. MIRJANA (Antunova) JAGARIĆ, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

852. RUŽICA (Antina) KRIVAK, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

853. ŽELJKA (Vilimova) ŠKVORC, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

854. MIRA (Andrijina) ŽINIĆ, VN 16. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

855. KRISTINA (Jurajeva) JANČIĆ,  VN 17. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

856. ANĐA (Antina) MATIĆ, VN 17. REDA

        Uprava za gospodare­nje nekretninama

857. JADRANKA (Ivanova) SIVČEVIĆ, VN 17. REDA

858. IVAN (Nikolin) KOZLICA, bojnik

        Sektor za obrambenu politiku (M-1)

859. VIŠNJA (Fra­njina) TAFRA

        Sektor Tajništvo ministarstva (M)

860. ČEDO (Marinov) SOVULJ-KENNEDY, brigadir

        Uprava za obranu Split

861. ZDRAVKO (Jozin) VLADANOVIĆ, brigadir

        Uprava za obranu Zagreb

862. ANTUN (Fra­njin) ŠIMČIK, bojnik

        Uprava za obranu Pože­ga

863. TOMISLAV (Ivanov) DUNDOVIĆ, natporučnik

        Uprava za obranu Zagreb

864. SENKA (Ivanova) VUKO, natporučnik

        Uprava za obranu Vukovar

865. DAMIR (Ivanov) NORŠIĆ, poručnik

       

866. DRAGUTIN (Mijin) KAPUSTA, narednik

        Uprava za obranu Sisak

867. IVAN (Đurin) LUKINIĆ, narednik

        Uprava za obranu Zagreb

868. NIKOLA (Ivanov) MANDEK

        Uprava za obranu Zagreb

Urbroj: 01-012-02-2425/2
Zagreb, 18. lip­nja 2002.

PREDSJEDNIK REPUBLIKE
I VRHOVNI ZAPOVJEDNIK
ORUŽANIH SNAGA
Stjepan Mesić, v. r.