Odluka Hrvatske obrtničke komore broj: 2-206-5706/29-11-2016 od 10. studenoga 2016.

NN 110/2016 (30.11.2016.), Odluka Hrvatske obrtničke komore broj: 2-206-5706/29-11-2016 od 10. studenoga 2016.

HRVATSKA OBRTNIČKA KOMORA

2440

Na temelju članka 32. Statuta Hrvatske obrtničke komore (»Narodne novine« br. 106/2014) Upravni odbor Hrvatske obrtničke komore, na 14. sjednici održanoj 10. studenoga 2016. donosi

ODLUKU

I.

Na listu sudaca prvostupanjskih vijeća imenuju se:

R. br.

Prezime i ime

Zanimanje

Prebivalište

OKZ

     

1.

Ramušćak Nikola

sudac, Županijski sud u Velikoj Gorici

Zagreb

2.

Cvitković Ana

sutkinja, Općinski građanski sud u Zagrebu

Zagreb

3.

Miladin Tihana Marija

sutkinja, Općinski građanski sud u Zagrebu

Zagreb

4.

Veselić Ivica

sudac, Županijski sud u Zagrebu

Zagreb

5.

Crnić Jasmina

sutkinja, Općinski građanski sud u Zagrebu

Zagreb

6.

Miletić Nenad

sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu

Zagreb

7.

Trojnar Antun

obrtnik, vlasnik građevinskog obrta »GR-Trojnar Antun«

Zagreb

8.

Zanetti Ivica

obrtnik, vlasnik obrta Frizerski i kozmetički salon »Zanetti«

Zagreb

9.

Brdar Zoran

obrtnik, vlasnik građevinskog obrta »Graditelj«

Zagreb

10.

Miletić Marijo

obrtnik, vlasnik obrta za trgovinu i usluge »Maestro media«

Zagreb

11.

Prosinečki Zlatko

obrtnik, vlasnik obrta »Građevinski obrt«

Zagreb

12.

Kuharić Mladen

obrtnik, vlasnik obrta za prijevoz, građevinska mehanizacija i izgradnja »Kuharić«

Zagreb

OK PGŽ

 

 

 

13.

Grba Ksenija

odvjetnica

Rijeka

14.

Vrcelj Igor

obrtnik, vlasnik obrta Tiskara i pečatoreznica »Grafoexpress«

Rijeka

15.

Sertić Darko

obrtnik, vlasnik ugostiteljsko-trgovačkog obrta »Podmornica«

Rijeka

OK SDŽ

     

16.

Mihanović Marin

pravni savjetnik

Žrnovnica

17.

Biošić Hrvoje

obrtnik, vlasnik obrta za uređenje i održavanje okoliša, parkova i nasada »Breza«

Hršćevani

18.

Škarica Tomislav

obrtnik, vlasnik ugostiteljskog obrta »Gajeta«

Duće

OK IŽ

     

19.

Pavičić Sirotić Kristina

sutkinja, Županijski sud u Puli

Pula

20.

Cernecca Enrico

obrtnik, vlasnik poljoprivredno trgovačkog obrta »Riko«

Rovinj

21.

Švić Graciano

obrtnik, vlasnik obrta za ugostiteljstvo »Graciano« i agencije za promet nekretnina

Rovinj

OK OBŽ

     

22.

Mehmedović Alma

viša sudska savjetnica, Općinski sud u Osijeku

Osijek

23.

Galičić Ivan

obrtnik, vlasnik obrta »Autocentar Ivica«

Valpovo

24.

Hostić Antun

obrtnik, vlasnik obrta za centralno grijanje, vodo i plinoinstalacije »Hosman«

Đakovo

OK KZŽ

     

25.

Večković Jurman Nataša

sutkinja, Općinski sud u Zlataru,

Stalna služba u Krapini

Krapina

26.

Ricijaš Juraj

obrtnik, u mirovini

Klanjec

27.

Škrlec Željko

obrtnik, u mirovini

Zabok

OK ZŽ

     

28.

Vulić Dunja

odvjetnica

Zadar

29.

Vrsaljko Mirjana

obrtnica, vlasnica obrta Frizerski salon »Ana«

Benkovac

30.

Bukša Andreja

direktorica, Adea d.o.o. za ugostiteljstvo i trgovinu

Pag

OK BPŽ

     

31.

Guljaš Boris

odvjetnik

Osijek

32.

Milošević Željko

obrtnik, vlasnik obrta za servis kućanskih aparata »Frigo«

Nova Gradiška

33.

Medved Ivan

obrtnik, vlasnik obrta »Medex« metalna galanterija

Brodski Stupnik

OK VŽ

     

34.

Flack-Makitan Ksenija

sutkinja, Trgovački sud u Varaždinu

Varaždin

35.

Antekolović Josip

obrtnik, vlasnik kamenorezačko-
-keramičarskog obrta »KKK«

Lepoglava-Žarovnica

36.

Trstenjački Branko

obrtnik, vlasnik obrta »Transporti Trstenjački«

Varaždin

OK SMŽ

     

37.

Freiberger Alica

sutkinja, u mirovini

Sisak

38.

Čačić Ivanka

obrtnica, vlasnica obrta »Salon za uljepšavanje Viktorija«

Sisak

39.

Ružička Ivica

obrtnik, vlasnik obrta Automehaničarska radionica »Ružička«

Kutina

OK VSŽ

     

40.

Bušić Jelena

sutkinja, Općinski sud u Vukovaru,

Stalna služba u Vinkovcima

Županja

41.

Ćorić Krešimir

obrtnik, vlasnik poljodjelskog obrta i ugostiteljstva »Krešimir Ćorić«

Ilok

42.

Jukić Ivan

obrtnik vlasnik obrta »Kovinotokarska radionica Cerna«

Cerna

OK KŽ

     

43.

Mađeruh
Jadranka

sutkinja, Trgovački sud u Zagrebu,

Stalna služba u Karlovcu

Karlovac

44.

Palajsa Branko

obrtnik, vlasnik obrta za servis i trgovinu na veliko i malo kućanskim aparatima i rezervnim dijelovima »Tehno pal servis«

Karlovac

45.

Draganjac
Dubravko

obrtnik, vlasnik limarskog obrta »D & D«

Duga Resa

OK DNŽ

     

46.

Butigan Granić Dijana

sutkinja, Trgovački sud u Splitu, Stalna služba u Dubrovniku

Dubrovnik

47.

Bitanga Tonći

obrtnik, vlasnik ugostiteljskog obrta »Kopun«

Dubrovnik

48.

Jakić Ante

obrtnik, vlasnik obrta za trgovinu, elektroinstalacijske radove i popravke »Jakić« 

Metković

OK BBŽ

     

49.

Krivačić Zorislav

odvjetnik

Bjelovar

50.

Patačko Gabrijela Marija

obrtnica, vlasnica frizerskog obrta »Gabi«

Bjelovar

51.

Ćurić Ivica

obrtnik, vlasnik obrta »G.T.B.«

Bjelovar

OK MŽ

     

52.

Vertuš Zvonko

sudac u mirovini

Čakovec

53.

Golub Franjo

obrtnik, vlasnik strojobravarskog obrta »Lamela«

Macinec

54.

Krištofić Ivan

obrtnik, vlasnik obrta Vodovodne instalacije »VIK – Krištofić«

Macinec

OK KKŽ

     

55.

Horvat Pavlic Marina

pročelnica, Upravni odjel za poslove Županijske skupštine i pravne poslove Koprivničko-križevačke županije

Križevci

56.

Cikoš Mirko

obrtnik, vlasnik građevinskog obrta »Cikoš građenje«

Virje

57.

Matić Ivo

obrtnik, vlasnik autolimarskog i autolakirerskog obrta »Matić«

Kunovec Breg

OK VPŽ

     

58.

Petraš Mirko

odvjetnik

Virovitica

59.

Perković Josip

obrtnik, vlasnik zlatarskog obrta »Perković«

Slatina

60.

Došen Milan

obrtnik, vlasnik obrta Elektromehanička radnja »Elektromehanika Došen«

Virovitica

OK ŠKŽ

     

61.

Krnić Krešimir

sudac, Općinski sud u Šibeniku

Šibenik

62.

Čivljak Ljazer

obrtnik, vlasnik zlatarsko-trgovačkog obrta »Zlatarna Simon Čivljak«

Šibenik

63.

Pavlić Marinko

obrtnik, vlasnik ugostiteljskog obrta »Toni«

Jezera

OK PSŽ

     

64.

Trgovčić Đurđica

viša sudska savjetnica, Županijski sudu u Slavonskom Brodu, Stalna služba u Požegi

Požega

65.

Bašić Gojko

obrtnik, vlasnik obrta Ugostiteljstvo »Bagi«

Požega

66.

Nikšić Tomislav

obrtnik, vlasnik obrta »Strojobravarija i bravarija«

Požega

OK LSŽ

     

67.

Šporčić Dušan

sudac u mirovini

Senj

68.

Cvitković Mladen

obrtnik, vlasnik obrta »Stolar Majstorina«

Otočac

69.

Hećimović Dragan

obrtnik, vlasnik ugostiteljskog obrta »Stari Zagreb«

Perušić



Na listu sudaca prvostupanjskih vijeća iz redova predstavnika potrošača imenuju se:

R. br.

Prezime i ime

Zanimanje

Prebivalište

OKZ

 

 

 

1.

Vujović Igor

savjetnik. »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Zagreb

2.

Kovačić Ida

savjetnica, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Zagreb

3.

Dabčević Mato

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Ivanja Reka

4.

Matijević Dino

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Zagreb

5.

Koller Diana

savjetnica, »Savez udruga za zaštitu potrošača Hrvatske«

Zagreb

6.

Lončar Tomislav ml.

savjetnik, »Savez udruga za zaštitu potrošača Hrvatske«

Zagreb

OK IŽ

     

7.

Ivančević
Vladimir

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Valbandon

8.

Kos Diego

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Pula

OK OBŽ

     

9.

Brumerček-Lukačević Mira

savjetnica, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Josipovac

OK KZŽ

     

10.

Vlahović Zvonko

Savez udruga za zaštitu potrošača Hrvatske

Donja Stubica

 OK VŽ

 

 

 

11.

Seidl Zoran

savjetnik, »Savez udruga za zaštitu potrošača Hrvatske«

Varaždin

OK KŽ

     

12.

Kristović Alen

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Karlovac

13.

Bišćan Branka

savjetnica »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Duga Resa

OK BBŽ

     

14.

Tremski Slavko

savjetnik, »Potrošač – Hrvatski savez udruga za zaštitu potrošača«

Garešnica

II.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja te će se objaviti u «Narodnim novinama«.

Broj: 2-206-5706/29-11-2016

Zagreb, 10. studenoga 2016.

Predsjednik
Hrvatske obrtničke komore
Dragutin Ranogajec, v. r.