Odluka o imenovanju članova prvostupanjskih vijeća Suda časti Hrvatske obrtničke komore za mandatno razdoblje 2021. - 2024.

NN 12/2021 (10.2.2021.), Odluka o imenovanju članova prvostupanjskih vijeća Suda časti Hrvatske obrtničke komore za mandatno razdoblje 2021. - 2024.

HRVATSKA OBRTNIČKA KOMORA

228

Na temelju članka 32. Statuta Hrvatske obrtničke komore (»Narodne novine« br. 106/2014, 84/2016, 21/2018) Upravni odbor Hrvatske obrtničke komore, na 34. izvanrednoj elektroničkoj sjednici održanoj 29. siječnja 2021. donosi sljedeću

ODLUKU

I.

Na listu sudaca prvostupanjskih vijeća imenuju se:

R.
br.
Prezime i imeZanimanjePrebivalište
Obrtnička komora Zagreb
1.Cvitković AnaVisoki trgovački sud u Zagrebu, sutkinjaZagreb
2.Miladin Tihana MarijaŽupanijski sud u Zagrebu, sutkinjaZagreb
3.Veselić IvicaŽupanijski sud u Zagrebu, sudacZagreb
4.Miletić NenadOpćinski građanski sud u Zagrebu, sudacZagreb
5.Ramušćak NikolaŽupanijski sud u Velikoj Gorici, predsjednikZagreb
6.Mrkonjić PavaoOdvjetnički ured Pavao MrkonjićSamobor
7.Bokan TihanaOpćinski sud u Novom Zagrebu, sutkinjaZagreb
8.Trojnar AntunGrađevinski obrt GR-Trojnar Antun, obrtnikZagreb
9.Zanetti IvicaFrizerski i kozmetički salon Zanetti, obrtnikZagreb
10.Brdar ZoranGraditelj, obrt za građevinarstvo i prijevoz, obrtnikZagreb
11.Leščić IvanLiktin, obrt za proizvodnju i usluge metala, gume i plastike, vulkanizacija i trgovina, obrtnikPreseka
12.Prosinečki ZlatkoGrađevinski obrt, obrtnikZagreb
13.Kuharić MladenKuharić, prijevoz, građevinska mehanizacija i izgradnja, obrtnikZagreb
Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije
14.Horvat MarinaKoprivničko-križevačka županija, Upravni odjel za poslove županijske skupštine i pravne poslove, pročelnicaKoprivnica
15.Matić IvoAutolimarski i autolakirerski obrt Matić, obrtnikKunovec Breg
16.Cikoš MirkoCikoš građenje, građevinski obrt, obrtnikVirje
Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije
17.Puran JugoslavZajednički odvjetnički ured Jugoslav Puran i Dejan Bosanac, odvjetnikBjelovar
18.Šafar DamirŠafar prijevozničko-trgovački obrt, obrtnikSirač
19.Budjina ŽeljkoBudjina, obrt za strojnu obradu i trgovinu, obrtnikHercegovac
Obrtnička komora Karlovačke županije
20.Mađeruh JadrankaTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba Karlovac, sutkinjaKarlovac
21.Palajsa BrankoObrtnik u miroviniKarlovac
22.Draganjac DubravkoD B D limarski obrt, obrtnikDuga Resa
Obrtnička komora Varaždinske županije
23.Krnjak DenisTrgovački sud u Varaždinu, sudacNedelišće
24.Antekolović JosipKKK kamenorezačko keramičarski obrt, obrtnikLepoglava
25.Klopotan PetarObrtnik u miroviniPresečko
Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije
26.Petraš MirkoOdvjetnički ured Petraš, odvjetnikVirovitica
27.Šomođi ZlatkoPalma, obrt za pogrebne usluge, obrtnikSlatina
28.Šarić ZdravkoKožaplast, remenarska radionica i prerada plastičnih masa, obrtnikVirovitica
Obrtnička komora Istarske županije
29.Pavičić Sirotić KristinaŽupanijski sud u Puli, sutkinjaPula
30.Šabanović MerimSpektar gradnja, zajednički građevinski obrt, obrtnikUmag
31.Šujević AtilioObrtnik u miroviniPazin
Obrtnička komora Ličko-senjske županije
32.Fajdić MileJavni bilježnikGospić
33.Štimac PavaoKristina zanatsko ugostiteljski obrt, obrtnikPerušić
34.Cvitković MladenStolar M A J S T O R I N A, obrtnikOtočac
Obrtnička komora Zadarske županije
35.Vulić DunjaOdvjetnički ured Dunja Vulić, odvjetnicaZadar
36.Bukša AndrejaADEA d.o.o. za ugostiteljstvo i trgovinu, direktorPag
37.Glavić TomislavKER – VIN, obrt za keramičarstvo i vinarstvo, obrtnikNadin
Obrtnička komora Međimurske županije
38.Vertuš ZvonkoSudac u miroviniČakovec
39.Golub FranjoLamela strojobravarski obrt, obrtnikGornja Dubrava
40.Mihalic DarkoUgostiteljski obrt, caffe-bar Fašeranec, obrtnikČakovec
Obrtnička komora Osječko-baranjske županije
41.Bjelousov VesnaTrgovački sud u Osijeku, sutkinjaOsijek
42.Galičić IvanObrtnik u miroviniValpovo
43.Hostić AntunObrtnik u miroviniĐakovo
Obrtnička komora Sisačko-moslavačke županije
44.Freiberger AlicaSutkinja u miroviniSisak
45.Ružička IvicaAutomehaničarska radionica Ružička, obrtnikKutina
46.Miličić IvanPromet Miličić, prijevozničko-trgovačko-uslužni obrt, obrtnikSisak
Obrtnička komora Vukovarsko-srijemske županije
47.Vukasović PeroPrijevozničko-trgovački obrt, posredovanje u trgovini motornim vozilima Perica trans, obrtnikVinkovci
48.Pravdić IvicaUgostiteljski obrt N A D A, obrtnikVukovar
Obrtnička komora Brodsko-posavske županije
49.Nožinić NemanjaOdvjetnički ured Nemanja Nožinić, odvjetnikNova Gradiška
50.Milošević ŽeljkoServis kućanskih aparata Frigo, obrtnikStaro Petrovo Selo
51.Kuprešak IvanPekarnica-Mrvica pekarski obrt, obrtnikSlavonski Brod
Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije
52.Vuković VelimirTrgovački sud u Splitu, sudacSplit
53.Ćakić TatjanaNova moda, obrt za usluge, obrtnicaKaštel Lukšić
54.Klepo MarinkoTin, zajednički trgovački obrt, obrtnikSupetar
Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije
55.Večković Jurman NatašaOpćinski sud u Zlataru, stalna služba u Krapini, sutkinjaKrapina
56.Ricijaš JurajObrtnik u miroviniKlanjec
57.Škrlec ŽeljkoObrtnik u miroviniLug Zabočki
Obrtnička komora Šibensko-kninske županije
58.Kević Brakus AnaOpćinski sud u Šibeniku, sutkinjaDrniš
59.Čivljak LjazerZlatarna Simon Čivljak, obrtnikŠibenik
60.Čogelja Juras IvaPrius consulting, obrt za konzalting usluge, obrtnicaŠibenik
Obrtnička komora Požeško-slavonske županije
61.Papoušek IrenaOpćinski sud u Požegi, viša sudska savjetnicaPožega
62.Bašić GojkoUgostiteljstvo Bagi, obrtnikPožega
63.Nikšić TomislavStrojobravarija i bravarija, obrtnikPožega
Obrtnička komora Primorsko-goranske županije
64.Grba KsenijaOdvjetnički ured Ksenija Grba, odvjetnicaRijeka
65.Vrcelj IgorObrtnik u miroviniRijeka
66.Sertić DarkoUgostiteljski obrt Podmornica, obrtnikRijeka
Obrtnička komora Dubrovačko-neretvanske županije
67.Butigan Granić DijanaTrgovački sud u Dubrovniku, sutkinjaDubrovnik
68.Jakić AnteTrgovina, elektroinstalacijski radovi i popravci J A K I Ć, obrtnikMetković
69.Begušić ZlatkoUgostiteljski obrt ANTIKA, obrtnikDubrovnik


Na listu sudaca prvostupanjskih vijeća iz redova predstavnika potrošača imenuju se:

R.
br.
Prezime i imeZanimanjePrebivalište
Obrtnička komora Zagreb
1.Hrastović JosipUnija potrošača Hrvatske, savjetnikStaro Pračno
2.Koller DianaUnija potrošača Hrvatske, članSamobor
3.Vujović IgorUnija potrošača Hrvatske, predsjednik i savjetnikZagreb
4.Mavrović IgorUnija potrošača Hrvatske, savjetnikZagreb
Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije
5.Kovačević NelaUnija potrošača Hrvatske, savjetnicaSplit
6.Biljarski VladoUnija potrošača Hrvatske, savjetnikSplit
Obrtnička komora Primorsko-goranske županije
7.Komadina MašaUnija potrošača Hrvatske, članRijeka
Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije
8.Tremski SlavkoUnija potrošača Hrvatske, savjetnikGarešnica
Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije
9.Vlahović ZvonkoUnija potrošača Hrvatske, članDonja Stubica
Obrtnička komora Brodsko-posavske županije
10.Rečić Vujčić TihanaUnija potrošača Hrvatske, članSlavonski Brod
Obrtnička komora Dubrovačko-neretvanske županije
11.Lujić DoloresUnija potrošača Hrvatske, članDubrovnik
Obrtnička komora Karlovačke županije
12.Begović VitomirUnija potrošača Hrvatske, članKarlovac
Obrtnička komora Požeško-slavonske županije
13.Potočnjak DamirUnija potrošača Hrvatske, članPožega
Obrtnička komora Sisačko-moslavačke županije
14.Luketić Domitrović JasminkaUnija potrošača Hrvatske, članSisak
Obrtnička komora Istarske županije
15.Jurić HanaUnija potrošača Hrvatske, savjetnicaPula
Obrtnička komora Vukovarsko-srijemske županije
16.Kaselj NikolaCentar za zaštitu potrošača Vukovarsko-srijemske županije »Glas potrošača«, dopredsjednikNuštar
Obrtnička komora Osječko-baranjske županije
17.Brumerček Lukačević MiraUnija potrošača Hrvatske, savjetnicaJosipovac
Obrtnička komora Međimurske županije
18.Polišanski ZlatkoUnija potrošača Hrvatske, savjetnikČakovec
Obrtnička komora Varaždinske županije
19.Keretić SanjaUdruga za zaštitu prava potrošača »Varaždinski potrošač« Varaždin, savjetnicaVaraždin Breg
20.Slunjski VladimirUdruga za zaštitu prava potrošača »Varaždinski potrošač« Varaždin, odvjetnik – savjetnikVaraždin Breg
Obrtnička komora Ličko senjske županije
21.Ana KaraulaUnija potrošača Hrvatske, savjetnicaKorenica

II.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja te će se objaviti u »Narodnim novinama«.

Broj: 2-203-559/3-11-2021
Zagreb, 29. siječnja 2021.

Predsjednik
Hrvatske obrtničke komore
Dragutin Ranogajec, v. r.