BROJ CESTE

 

OPIS CESTE

 

DULJINA (km)

 

1001

 

Planina Donja – D29

 

2,6

 

1002

 

Blaguša – D29

 

3,0

 

1003

 

Ž1002 – Jasenovac – Ž1006

 

3,7

 

1005

 

Glavnica Gornja – Glavnica Donja – Ž1006

 

5,0

 

1006

 

D29 – Moravče – Adamovec – Belovar (D3)

 

15,2

 

1007

 

Goranec – Gornji Vugrovec – Donji Vugrovec – Ž1009

 

4,1

 

1008

 

Prekvršje – Ž1009

 

1,6

 

1009

 

Kašina (D29) – Markovo Polje – Sesvete – Ž1026

 

9,2

 

1010

 

Ž1050 – Gračanska – Markuševačka – Miroševačka – Dankovečka (Ž1026)

 

13,8

 

1011

 

Selska (Ž1030) – Sv. Duh – Bijenik – Lukšići – Šestinska cesta – Mlinovi – Ž1050

 

12,7

 

1012

 

Šestinski trg (Ž1011) – Šestinski vijenac – Pantovčak – Ilica (Ž1015)

 

5,8

 

1013

 

Popovec (D3) – Sesvete (Ž1026)

 

4,4

 

1014

 

Soblinec (D3) – Šašinovec

 

1,7

 

1015

 

Aleja Bologne (D225) – Ilica – Zagrebačka – Prilaz baruna Filipovića – Kršnjavoga – Trg hrv. velikana – Boškovićeva – Klaićeva – Republike Austrije – Ilica (Ž1015)

 

21,8

 

1016

 

G. Vrapče (od Horvatnice) – Vrapčanska – Oranice – Zagrebačka (Ž1035)

 

4,5

 

1017

 

Mirogojska (Ž1050) – Remete – Bukovačka (Ž1026)

 

8,7

 

1018

 

Vrančićeva (Ž1050) – Mlinarska

 

1,7

 

1019

 

Bolleova (Ž1017) – Bijenička – Voćarska – Vončinina (Ž1050)

 

2,7

 

1020

 

Domjanićeva (Ž1025) – Srebrnjak (Ž1024) – Bijenička – Lašćinska (Ž1024)

 

3,0

 

1021

 

Avenija G. Šuška (L10118) – Mandlova (Ž1034)

 

2,8

 

1022

 

Cerska (L10158 – Ž3034)

 

1,9

 

1023

 

Škorpikova (Ž1015 – Ž1035)

 

2,4

 

1024

 

Petrova (Ž1025) – Zajčeva – Kišpatićeva (Ž1017)

 

3,1

 

1025

 

Vlaška (Ž1050) – Maksimirska – Ž1017

 

1,9

 

1026

 

Trg hrvatskih velikana (Ž1015) – Zvonimirova – Maksimirska – Sesvete (Ž3034)

 

12,5

 

1027

 

Ljudevita Posavskog (Ž1026 – Ž1035)

 

2,5

 

1028

 

Ž3034 – Dumovec

 

1,1

 

1029

 

Heinzelova (Ž1025) – Radnička – Domovinski most – čvor Kosnica (A3)

 

9,5

 

1030

 

Rooseveltov trg (Ž1015) – Savska – Jadranski most (Ž1040)

 

4,9

 

1031

 

Ozaljska (Ž1011) – Vukovarska (Ž1029)

 

5,5

 

1032

 

Hrvatske bratske zajednice – Avenija V. Holjevca (Ž1031 – Ž1040)

 

2,6

 

1033

 

Avenija M. Držića (Ž1050 – Ž1040)

 

3,3

 

1034

 

Branimirova (Ž1029 – Ž1026)

 

6,9

 

1035

 

Čvor Jankomir (D1) – Ljubljanska avenija – Slavonska avenija – čvor Ivanja Reka (D3)

 

21,2

 

1036

 

Mije Haleuša (Ž1035) – Ivanja Reka – Granica grada – Otok – Ž3070

 

14,2

 

1037

 

Remetinečka (Ž1040) – Karlovačka – Brezovička – Pisarovinska – Grančari – Granica grada – Bregana Pisarovinska – Velika Jamnička (Ž3106)

 

23,1

 

1038

 

Savezne Republike Njemačke (Ž1040) – D30

 

2,6

 

1039

 

Sarajevska (Ž1040) – Jakuševačka – Granica grada – Mičevec

 

5,9

 

1040

 

Čvor Lučko (D1) – Jadranska avenija – Avenija Dubrovnik (Ž1033)

 

8,0

 

1041

 

Ventilatorska (D1) – Hojnikova – Bedekova – Hrvatski Leskovac – L10166

 

3,2

 

1043

 

Ž1037 – Odranski Obrež – D. Dragonožec

 

9,4

 

1046

 

Nadvožnjak Hrašće (D30) – Velika Cesta – Hrašće Turopoljsko – Lukavec – Dubranec – Lukinić Brdo – D36

 

28,7

 

1047

 

Rakov Potok (D1) – Horvati – Mokrice – Kraljevečka cesta (Ž1037)

 

10,3

 

1048

 

Sljemenska (Ž2219) – Prilaz Kraljičinom zdencu – Ž1011

 

10,4

 

1049

 

Sljemenska (Ž2219) – Bliznec – Ž1010

 

12,4

 

1050

 

Ksaverska cesta (Ž1010) – Medveščak – Ribnjak – Branjugova – Palmotićeva – Branimirova – Trg kralja Krešimira – Bauerova – Vlaška – Šoštarićeva

 

6,5

 

1051

 

Oporovečka (Ž1021 – Ž1010)

 

2,1

 

1052

 

Čulinečka (Ž1026 – 1034)

 

0,9

 

1054

 

Naletilićeva (Ž1037) – Sisačka – Velika cesta (Ž1046)

 

6,3

 

2001

 

Gr. R. Slovenije – Banfi – Štrigova – Prekopa – Lopatinec – Šenkovec (D209)

 

19,4

 

2002

 

Ž2003 – Jalšovec – Ž2001

 

3,6

 

2003

 

G. P. Bukovje (gr. R. Slovenije) – Sv. Martin na Muri – M. Središće – Miklavec – Turčišće – Hodošan (D3)

 

34,9

 

2004

 

Brezovec (Ž2003) – T. L. Vučkovec

 

4,0

 

2005

 

Vrhovljan (Ž2003) – Selnica – Zebanec Selo – D209

 

6,7

 

2006

 

D209 – Selnica – Prekopa (Ž2001)

 

10,6

 

2007

 

Štrigova (Ž2001) – Sv. Urban

 

3,3

 

2008

 

Peklenica (Ž2003) – Vratišinec – Žiškovec (D209)

 

6,7

 

2009

 

Ž2001 – G. Mihaljevec – Macinec – D208

 

11,8

 

2010

 

Vratišinec (Ž2008) – G. Kraljevec

 

2,0

 

2011

 

G. Dubrava – G. Mihaljevec (Ž2009)

 

2,1

 

2012

 

Ž2001 – Okrugli Vrh

 

2,8

 

2013

 

Frkanovec (Ž2253) – Zasadbreg – Krištanovec – N. Selo Rok (Ž2017)

 

10,2

 

2014

 

Ž2001 – Vučetinec (Ž2254)

 

0,9

 

2015

 

Ž2013 – M. Mihaljevec – Brezje – Slakovec – Nedelišće (D3)

 

10,3

 

2016

 

Knezovec – D209

 

1,2

 

2017

 

Podturen (Ž2003) – Sivica – N. Selo Rok – Čakovec (Ž2018)

 

12,3

 

2018

 

Dekanovec (Ž2003) – Belica – Čakovec (Ž2021)

 

14,8

 

2019

 

Črečan – Gornji Hrašćan (D208)

 

2,0

 

2020

 

Čakovec (D209) – Savska Ves – Totovec – Kuršanec – G. Kuršanec (D3)

 

14,2

 

2021

 

Čakovec: Ž2031 – Ž2031

 

2,1

 

2022

 

Belica (Ž2018) – M. Subotica – Orehovica – D2

 

14,9

 

2023

 

Turčišće (Ž2003) – Palovec – D3

 

5,6

 

2024

 

D3 – Palinovec

 

2,3

 

2025

 

Ž2020 – Novo Selo na Dravi

 

0,9

 

2026

 

Čvor Goričan (D3) – Goričan – D. Kraljevec – Prelog (D20)

 

11,5

 

2027

 

D2 – V. Lovrečan – D. Voća (Ž2056)

 

11,2

 

2028

 

Ž2029 – Otok Virje – D. Dravsko (D2)

 

5,7

 

2029

 

G. P. Otok Virje (gr. R. Slovenije) – Vratno Otok – Vinica – Biljevec – D35

 

16,2

 

2030

 

Ž2020 – Strahoninec

 

1,8

 

2031

 

D209 – Ivanovec – D20

 

7,2

 

2033

 

Sv. Juraj u Trnju (D3) – Prelog – Otok – Ž2071

 

12,1

 

2034

 

D3 – D. Kraljevec – Draškovec (D20)

 

5,6

 

2035

 

D2 – Križovljan Radovečki – Natkrižovljan – Ž2045

 

3,4

 

2036

 

Ž2029 – Strmec Podravski – Družbinec – D2

 

4,7

 

2037

 

Svibovec Podravski – Sračinec (D2)

 

3,9

 

2038

 

D20 – Sv. Križ – Podbrest

 

1,9

 

2039

 

Draškovec (D20) – Oporovec

 

1,9

 

2040

 

Kotoriba – D. Vidovec – D20

 

5,0

 

2041

 

Ž2040 – D. Dubrava (D20)

 

2,3

 

2042

 

Gr. R. Slovenije – Cvetlin – Ž2056

 

1,8

 

2043

 

G. P. Zlogonje (gr. R. Slovenije) – Zlogonje – Ž2056

 

3,6

 

2044

 

Miklinova Kapela (Ž2027) – granica R. Slovenije – G. Voća – D. Voća (Ž2027)

 

7,8

 

2045

 

Miklinova Kapela (Ž2027) – Križanče – Vinica Breg – Vinica (Ž2029)

 

6,1

 

2046

 

Majerje (D2) – N. Ves Petrijanečka (Ž2101)

 

2,7

 

2047

 

Varaždin: Ž2252 – Ž2251

 

1,4

 

2048

 

Varaždin: Ž2047 – Turčin (D3)

 

5,9

 

2049

 

Ž2251 – Ul. F. Galinca – Ul. M. J. Zagorke – Ul. M. Krleže dio – Ul. F. Supila – Trg P. Svačića – Ul. J. Merlića – Ž2051

 

3,2

 

2050

 

Varaždin (Ž2048) – Beretinec – Sv. Ilija – Beletinec – Remetinec – N. Marof (D3)

 

22,0

 

2051

 

Varaždin: Ž2047 – D3

 

1,6

 

2052

 

Varaždin (Ž2137) – Zbelava – Kelemen – Jalžabet – Vrbanovec (D2)

 

17,9

 

2053

 

Kučan Marof (Ž2052) – Motičnjak – D2 – Trnava – Zbelava (Ž2052)

 

7,8

 

2054

 

Šemovec (D2) – Jalžabet – Grešćevina – Tuhovec (D24)

 

12,1

 

2055

 

Vularija – Orehovica (Ž2022)

 

2,3

 

2056

 

Trakošćan (D508) – Jazbina Cvetlinska – D. Voća – Ž2101

 

20,0

 

2057

 

Ž2056 – Žarovnica – Ž2101

 

7,3

 

2058

 

Kameničko Podgorje (L25013) – Ž2101

 

3,4

 

2059

 

Klenovnik (Ž2243) – Koškovec – D35

 

8,8

 

2060

 

Biljevec (Ž2029) – Maruševec – Korenjak – Ribić Breg – Ž2101

 

9,4

 

2061

 

D35 – Krkanec – Tužno (Ž2063)

 

3,7

 

2062

 

Ž2060 – Maruševec – Cerje Nebojse – Ž2059

 

5,6

 

2063

 

D35 – Tužno – Črešnjevo – Beretinec (Ž2050)

 

8,5

 

2064

 

Ž2063 – Cerje – Tužno – Gačice – Gradišće – Ž2105

 

5,1

 

2065

 

Tužno (Ž2063) – Pece (Ž2105)

 

5,0

 

2066

 

Črešnjevo (Ž2063) – Ledinec (L25124)

 

3,1

 

2068

 

Varaždin: Jalkovec (Ž2050) – Ul. Gospodarska – G. Kućan (L25070)

 

5,5

 

2070

 

D. Kučan (Ž2052) – G. Kučan – D. Kneginec – G. Kneginec (Ž2250)

 

4,6

 

2071

 

Zamlaka (D2) – Čičkovina – Hrženica – Ludbreg (D24)

 

13,7

 

2072

 

Luka Ludbreška (25094) – Sesvete Ludbreške – Veliki Bukovec – Ž2076

 

12,8

 

2074

 

Križovljan (D2) – D24

 

3,3

 

2075

 

Ludbreg: D2 – D2

 

3,0

 

2076

 

Sigetec Ludbreški (D2) – Slokovec – M. Bukovec – Selnica Podravska – V. Otok – D20

 

16,9

 

2078

 

D20 – Legrad – D20

 

5,2

 

2079

 

Slokovec (Ž2076) – Vojvodinec (Ž2081)

 

8,4

 

2080

 

Kutnjak (L25102) – Ž2081

 

1,7

 

2081

 

D20 – Zablatje – Kuzminec – Rasinja – V. Poganac – Ž2089

 

27,2

 

2082

 

Imbriovec (L26001) – Đelekovec (D20)

 

3,8

 

2083

 

D508 – Vranojelje – Vrbno – Šaša (Ž2099)

 

10,1

 

2084

 

Dubrovec – Kaniža (D35)

 

3,4

 

2085

 

Ž2101 – Ivanec – Prigorec

 

4,8

 

2086

 

Sv. Ilija (Ž2050) – Tomaševec Biškupečki – D3

 

3,1

 

2087

 

Varaždin Breg (Ž2250) – Halić – Vrtlinovec (Ž2250)

 

4,8

 

2088

 

Ž2250 – Kaštelanec – Kelemen (Ž2052)

 

4,0

 

2089

 

Ludbreg (D24) – Apatovec – Križevci – Ul. I. Lepušića

 

31,3

 

2090

 

Đelekovec (D20) – Koprivnica (D41)

 

8,8

 

2091

 

T. L. Šoderica – D41

 

1,6

 

2092

 

Vučja Gorica – Mali Tabor – Lastine – D206

 

3,8

 

2093

 

Prišlin (Ž2092) – Poredje – Desinić (Ž2151)

 

10,5

 

2095

 

Klenovec Humski – D206

 

3,7

 

2096

 

Đurmanec (D207) – Podbrezovica – D. Plemenšćina – Pregrada (D206)

 

11,2

 

2098

 

Đurmanec (D207) – Krapina (D206) – Popovec (D1)

 

8,8

 

2099

 

Ž2098 – G. Jesenje – Bednja (D508)

 

12,6

 

2101

 

Lepoglava (D35) – Bedenec – Jerovec – Donje Ladanje – N. Ves Petrijanečka – Varaždin (D2251)

 

33,7

 

2102

 

Lepoglava: D35 – D35

 

3,2

 

2103

 

Ivanec (D35) – M. Maleza – Ž2085 – Ul. Varaždinska – D35

 

1,8

 

2104

 

D35 – Punikve

 

0,8

 

2105

 

D35 – Salinovec – Pece – Završje Podbelsko (Ž2050)

 

14,3

 

2106

 

Ž2105 – Margečan – Seljanec – Bela – Ž2107

 

3,1

 

2107

 

Ž2105 – Bela – Podrute – D24

 

7,5

 

2109

 

Presečno (D3) – Oštrice – Petkovec Toplički (D24)

 

7,3

 

2110

 

Jalševec Svibovečki (D24) – Drenovec

 

3,0

 

2111

 

Greščevina (Ž2054) – Gornja Poljana – D24

 

2,8

 

2112

 

Ž2081 – Kunovec – Koprivnica – Ž2141

 

11,4

 

2113

 

Peteranec (D41) – Ž2114

 

1,3

 

2114

 

Drnje (D41) – Hlebine – Molve (D210)

 

19,1

 

2115

 

D41 – Otočka

 

1,5

 

2116

 

Gola (D41) – Novačka – Repaš (D210)

 

11,1

 

2117

 

Sopot (Ž2151) – Marinec – Velika Horvatska (Ž2248)

 

7,8

 

2118

 

D206 – Gorjakovo – Ž2117

 

6,2

 

2119

 

Ž2118 – Cigrovec – Mala Erpenja – Ž2155

 

9,4

 

2120

 

Slatina Svedr. (D206) – Štuparje – Stara Ves Petrovska – Ž2121

 

7,0

 

2121

 

Tkalci (D206) – Gornja Pačetina (Ž2155)

 

6,6

 

2122

 

Krapina (D1) – Trški Vrh – Radoboj – D35

 

7,7

 

2123

 

Radoboj (Ž2122) – Jazvine – D1

 

5,0

 

2125

 

D35 – Mihovljan – Sutinske Toplice – D29

 

9,2

 

2126

 

D29 – Gregurovec – Mihovljan (Ž2125)

 

5,7

 

2127

 

D29 – Gora Veternička – D35

 

2,6

 

2128

 

D29 – Lobor – Ladislavec – D29

 

11,2

 

2129

 

Borkovec (Ž2169) – Martinščina – Gornja Batina (Ž2169)

 

6,5

 

2130

 

Gertovec – Ž2169

 

1,6

 

2131

 

Zajezda – Budinščina (D24)

 

4,9

 

2133

 

Kamena Gorica – D24

 

1,5

 

2134

 

D24 – D. Makojišće – D3

 

3,6

 

2135

 

D24 – Grana – D22

 

3,3

 

2136

 

Novi Marof (D3) – Ključ – D24

 

4,9

 

2137

 

Varaždin: Ž2051 – Ž2048

 

0,9

 

2138

 

Kalnik – Selanec – D22

 

8,6

 

2139

 

Ž2081 – Vel. Botinovac – Mali Grabičani – D41

 

7,0

 

2140

 

Koprivnica: Danica – Ul. Industrijska – D2

 

2,8

 

2141

 

Koprivnica: D2 – Ul. A. Starčevića – Ivanjska – D. Banovac – Marofska – D41

 

1,6

 

2142

 

Koprivnica: D41 – Herešin

 

3,0

 

2143

 

Koprivnica: Ž2141 – A. Starčevića – A. Nemčića – Starogradska – Zrinski Topolovac – N. Skucani – Bjelovar (D28)

 

37,7

 

2144

 

Koprivnica: Ž2143 – Ul. I. Mažuranića – Stari Brežanec – D41

 

0,9

 

2145

 

Koprivnica: Ž2141 – Kolodvorska – Vinička – Dub – Ž2143

 

2,1

 

2146

 

Koprivnica: Ž2145 – Križevačka – Trg Mladosti – Ž2143

 

1,0

 

2147

 

Koprivnica: D41 – Miklinovec – Koprivnički Bregi – Jeduševec (Ž2114)

 

13,6

 

2148

 

D2 – Bakovčice

 

2,5

 

2149

 

Koprivnički Bregi (Ž2147) – Glogovac

 

3,6

 

2150

 

Hlebine (Ž2147) – Delovi – Novigrad Podravski (D2)

 

6,3

 

2151

 

Ž2152 – Desinić – Sopot – Pregrada (D206)

 

14,7

 

2152

 

G. P. Miljana (gr. R. Slovenije) – Plavić – Zagorska Sela – D205

 

8,8

 

2153

 

D205 – Pristava – Tuhelj (Ž2248)

 

4,9

 

2155

 

D205 – Tuh.Toplice – Krapinske Toplice – G. Pačetina – Lepajci (D1)

 

14,9

 

2158

 

Ž2155 – D. Pačetina – Sv. Križ Začretje – Ciglenica Zagorska (D1)

 

5,9

 

2160

 

Švaljkovec (D1) – Sv. Križ Začretje – Štrucljevo – Zabok (Ž2195)

 

7,5

 

2161

 

Ž2160 – Pustodol Začretski – Tisanić Jarek – Ž2195

 

7,6

 

2162

 

Ciglenica Zagorska (D1) – Brestovec Orehovički (Ž2164)

 

7,6

 

2164

 

Orehovica – Lug Orehovički (Ž2165)

 

5,1

 

2165

 

V. Komor (Ž2125) – Grabe – Bedekovčina (D24)

 

8,5

 

2166

 

Mirkovec (D1) – Bedekovčina (D24)

 

6,0

 

2167

 

Kebel – Ž2165

 

3,7

 

2168

 

Mače (D29) – M. Bukovec – Poznanovec (D24)

 

5,3

 

2169

 

Zlatar (D29) – G. Batina – Budinščina (D24)

 

16,7

 

2170

 

G. Batina (Ž2169) – D. Batina – Konjščina (D24)

 

8,3

 

2171

 

D24 – Hraščina – Breznički Hum (D3)

 

8,5

 

2172

 

Trgovišće (Ž2171) – Vrbovo (L22062)

 

4,7

 

2173

 

Šćepanje – Ž2171

 

2,5

 

2174

 

D3 – Breznica – D3

 

5,7

 

2175

 

D3 – Visoko – Sudovec (D22)

 

9,3

 

2176

 

Sv. Petar Orehovec (D22) – Miholec – Ž3002

 

5,2

 

2177

 

Sv. Petar Orehovec (D22) – Selanec – Ž2138

 

1,6

 

2178

 

Bočkovec (L25154) – Guščerovec (D22)

 

3,6

 

2179

 

Sv. Helena – Križevci: Ul. Helenski put (D22)

 

5,3

 

2180

 

Ivanec Križevački (Ž2089) – Čabraji – Vojakovec – D41

 

7,4

 

2181

 

Sokolovac (D41) – Srijem – Široko Selo – Ž2212

 

11,1

 

2182

 

Novigrad Podravski (D2) – D. Mosti – Kapela – Ž2143

 

21,6

 

2183

 

Virje (D2) – Šemovci (D43)

 

4,6

 

2184

 

D210 – Molve Grede – Grkine – Đurđevac (Ž2247)

 

13,2

 

2185

 

Ž2184 – Novo Virje – Ferdinandovac – Kloštar Podravski (D2)

 

24,5

 

2186

 

Mihanović Dol (D205) – Kraljevec – Dubravica – Zaprešić (D225)

 

26,5

 

2187

 

G. P. Mihanović Dol (gr. R. Slovenije) – Ž2186

 

0,2

 

2188

 

Ravnice – D205

 

1,2

 

2189

 

Jalšje (L22041) – Gubaševo (D205)

 

3,4

 

2191

 

Vižovlje – Ž2195

 

4,3

 

2192

 

Domahovo – Ž2195

 

2,2

 

2193

 

Jakuševec Zabočki – Ž2161

 

1,1

 

2195

 

Zabok (D1) – Pavlovec Zabočki – Gubaševo – V. Trgovišće – Luka – Pojatno – Ž2186

 

22,3

 

2197

 

Hum Zabočki (D24) – Oroslavje (D307)

 

3,5

 

2198

 

Bedekovčina (D24) – Lepa Ves – D. Stubica (D307)

 

8,5

 

2200

 

Hruševec – D307

 

3,1

 

2201

 

Dubovec – Ž2221

 

3,5

 

2202

 

Podgrađe – Tugonica (D29)

 

0,9

 

2204

 

Konjščina (D24) – Sušobreg – Poljanica Bistrička – Marija Bistrica (Ž2221)

 

8,1

 

2205

 

Konjščina (D24) – Ž2221

 

6,2

 

2206

 

Ž2205 – Turkovčina

 

5,0

 

2207

 

Mirkovec (D3) – Bisag – Drašković

 

4,6

 

2208

 

Gregurovec (Ž3002) – V. Raven (D41)

 

7,1

 

2209

 

Križevci: D22 – N. Tesle – Tomislavova – D22

 

2,4

 

2210

 

V. Potočec – Križevci (D22)

 

3,9

 

2211

 

Cubinec (D22) – Poljana Križevačka – Cugovec – Dubrava (D26)

 

19,9

 

2212

 

Majurec (D41) – Sv. Petar Čvrstec – Zrinski Topolovac (Ž2143)

 

17,9

 

2213

 

Đurđevac (D2) – Budrovac – Sirova Katalena – Ž2232

 

12,1

 

2214

 

Đurđevac (Ž2184) – Kalinovac – Ferdinandovac (Ž2185)

 

11,3

 

2215

 

Radakovo (L22031) – Ž2186

 

3,4

 

2216

 

Oroslavje (Ž2197) – Ž2217

 

2,7

 

2217

 

Žejinci (Ž2195) – Stubička Slatina – Krušljevo Selo – Stubičke Toplice (Ž2219)

 

7,7

 

2218

 

Ž2217 – Igrišće

 

2,5

 

2219

 

Stubičke Toplice (D307) – Pila – Pl. dom Željezničar (Ž1048)

 

20,0

 

2220

 

Strmec Stubički (Ž2219) – Gornja Bistra – Novaki Bistranski – Ivanec Bistranski (D225)

 

18,0

 

2221

 

Donja Stubica (D307) – M. Bistrica – D. Orešje – Hrastje (D3)

 

30,8

 

2222

 

D. Stubica (Ž2221) – D. Podgora

 

2,0

 

2223

 

Modrovac – Ž2221

 

1,4

 

2224

 

Ž2221 – G. Stubica – Sv. Matej – D29

 

10,2

 

2225

 

G. Stubica (Ž2224) – Slani Potok

 

2,2

 

2226

 

Ž2224 – Hum Stubički

 

1,5

 

2227

 

M. Bistrica (D29) – Podgorje Bistričko

 

1,6

 

2228

 

Trema (Ž2212) – Dvorište – D22

 

3,2

 

2229

 

Brezovljani – Sv. Ivan Žabno (D28)

 

3,2

 

2230

 

Sv. Ivan Žabno (D28) – Cirkvena (Ž2231)

 

3,2

 

2231

 

Kenđelovec (D28) – Cirkvena – Farkaševac – Sišćani – D43

 

20,9

 

2232

 

Budančevica (D2) – Suha Katalena – Šandrovac – Bulinac (D28)

 

27,5

 

2233

 

Ž2232 – Kozarevac

 

2,9

 

2234

 

Kloštar Podravski (D2) – Dinjevac – Grabrovnica – Ž4002

 

9,1

 

2235

 

Ž2185 – Podravske Sesvete

 

3,3

 

2236

 

Virje (D2) – Miholjanec – Donje Zdjelice – Babotok – D43

 

13,6

 

2237

 

Radakovo (Ž2215) – Luka (Ž2195)

 

6,2

 

2238

 

D41 – Kloštar Vojakovački (L26085)

 

2,7

 

2240

 

Lepajci (D1) – D35

 

1,7

 

2241

 

Ravnice Desinićke (Ž2248) – Goričnica – Kumrovec (D205)

 

4,0

 

2242

 

Veliki Bukovec – Poznanovec (D24)

 

2,7

 

2243

 

Klenovnik (Ž2059) – Bitoševje – Žarovnica (Ž2057)

 

4,3

 

2244

 

Sudovec (Ž2175) – Pofuki – Bisag – Ž2207

 

8,4

 

2245

 

Gr. R. Slovenije – Vrhovljan – Sveti Martin na Muri (Ž2003)

 

1,3

 

2247

 

Đurđevac: D2 – J. B. Jelačića – D2

 

3,8

 

2248

 

Desinić (Ž2151) – V. Horvatska – Tuhelj – D205

 

16,7

 

2250

 

Turčin (D3) – Varaždinske Toplice (D24)

 

10,2

 

2251

 

Nedeljanec (D2) – Varaždin (Ž2252)

 

3,1

 

2252

 

Hrašćica (D2) – Varaždin (D3)

 

4,2

 

2253

 

Pleškovec (Ž2001) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

 

5,7

 

2254

 

L20011 – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (Ž2001)

 

7,8

 

3001

 

Ž2206 – Bedenica – D3

 

6,1

 

3002

 

Komin (D3) – Zaistovec – Gregurovec – Križevci (D41)

 

25,0

 

3003

 

Ž2143 – Kraljevac – Rovišće (D28)

 

8,2

 

3004

 

Zrinski Topolovac (Ž2143) – Kapela (Ž2182)

 

10,2

 

3005

 

Dubravica (Ž2186) – Vukovo Selo – Harmica (D225)

 

8,8

 

3006

 

G. Pušća (Ž2186) – Hruševec Kupljenski – Ž2195

 

4,8

 

3007

 

Ž2217 – Jakovlje – D. Bistra – Novaki Bistranski (Ž2220)

 

11,0

 

3008

 

Luka (Ž2195) – Kraljev Vrh – Ž2220

 

7,0

 

3009

 

Kupljenovo (Ž2195) – Jakovlje (Ž3007)

 

2,4

 

3010

 

G. Drenova – Blaškovec (D3)

 

5,1

 

3011

 

D. Drenova – Ž3010

 

1,6

 

3012

 

Hrnjanec – Ž3010

 

1,3

 

3013

 

Ž3010 – Nespeš – D. Psarjevo – D3

 

6,2

 

3014

 

G. Psarjevo (L31030) – Biškupec Zelinski – Sv. Ivan Zelina (D3)

 

4,0

 

3015

 

Hrastje (D3) – Polonje (L31007)

 

1,9

 

3016

 

D3 – Sv. Helena – Rakovec (Ž3288)

 

8,2

 

3017

 

Marinovec Zelinski (Ž3288) – Brezovec Zelinski – Gračec (Ž3034)

 

12,6

 

3018

 

Ž3288 – Hudovo – Kraljev Vrh – G. Tkalec (D41)

 

18,2

 

3019

 

Ž3018 – Preseka – Topolovec – Celine (Ž3288)

 

11,3

 

3020

 

Rovišće (D28) – Tuk – Ž3042

 

5,8

 

3021

 

D28 – Žabljak

 

1,6

 

3022

 

Predavac (D28) – Diebali

 

2,6

 

3023

 

D28 – Klokočevac (L37019)

 

1,6

 

3024

 

Plavnice Gornje (L37024) – Bjelovar (D43)

 

4,8

 

3025

 

Ž3049 – V. Trojstvo (Ž3027)

 

7,0

 

3026

 

Zvijerci (L37025) – Trojstveni Markovac (D43)

 

0,9

 

3027

 

Trojstveni Markovac (D43) – V. Trojstvo – Šandrovac (Ž2232)

 

16,3

 

3028

 

Ž3027 – Maglenča (L37039)

 

1,5

 

3029

 

Ž3027 – Kašljavac – Severin – Dautan – Međurača – St. Plošćica – N. Plošćica – Ž3090

 

28,2

 

3030

 

D. Pušča (Ž2186) – M. Gorica – Trstenik Puščanski – D225

 

10,3

 

3031

 

Ž3005 – M.Gorica (Ž3030)

 

1,5

 

3032

 

D. Pušča (Ž3030) – Hrebine

 

2,2

 

3033

 

M. Gorica (Ž3030) – Križ Brdovečki – Šenkovec – D225

 

4,4

 

3034

 

Čvor Kralj. Novaki (A4) – Dugo Selo – čvor Vrbovec 1 (D28)

 

21,9

 

3035

 

G. Laduč (D225) – Prudnice – Brdovec (D225)

 

8,4

 

3036

 

Pojatno (Ž2195) – D. Bistra (Ž3007)

 

3,7

 

3037

 

D. Bistra (Ž3007) – Oborovo Bistransko (Ž2220)

 

2,9

 

3038

 

Bukovec Zelinski – D3

 

1,6

 

3039

 

Goričica (D3) – Paukovec

 

1,4

 

3040

 

Gradec – Gradečki Pavlovec (Ž3052)

 

2,1

 

3041

 

Haganj (D28) – Dubrava – Ivanić Grad – Lijevi Dubrovčak – Veleševec – Orle – Bukevje – Novo Čiče – D30

 

69,5

 

3042

 

Nova Kapela (Ž3041) – Farkaševac – Gudovac – D43

 

20,8

 

3043

 

D28 – Plavnice Stare

 

2,0

 

3044

 

Bjelovar: D43 – D28

 

3,2

 

3045

 

Bjelovar (D28) – Galovac – Nevinac (Ž3029)

 

12,1

 

3046

 

Novoseljani (L37030) – Bjelovar (D28)

 

1,7

 

3047

 

Ždralovi (L37037) – D28

 

1,0

 

3048

 

Tomaš – D28

 

2,9

 

3049

 

D43 – Ćurlovac – Remetovac – D43

 

3,7

 

3050

 

Bregana (Ž3297) – Podvrh – M.Jazbina

 

1,4

 

3051

 

Ž3297 – Samobor – čvor Sv. Nedelja (A3)

 

8,0

 

3052

 

Vrbovec (D41) – Cugovec (D28)

 

7,5

 

3053

 

Ž3297 – Samoborski Otok

 

3,8

 

3054

 

Gradna – Ž3060

 

2,9

 

3055

 

Samobor (Ž3051) – Gajeva – Rude – D. Reka – D1

 

23,0

 

3056

 

Samobor (Ž3051) – Mirnovečka cesta – Kladje – Pavučnjak – D1

 

13,8

 

3057

 

Cerje Samoborsko (L31093) – M. Rakovica – Ž3056

 

3,8

 

3058

 

Klake – Ž3056

 

2,1

 

3059

 

Ž3056 – Molvice (L31100)

 

1,8

 

3060

 

Samobor (Ž3051) – Strmec Samoborski – Ž3063

 

8,3

 

3061

 

Sv. Nedelja (Ž3051) – Brezje Samoborsko – Kalinovica – D1

 

6,5

 

3062

 

Ž3061 – Novaki Samoborski

 

1,0

 

3063

 

Ž3051 – Bestovje – Zagreb (Ž1023)

 

6,1

 

3064

 

Ž3063 – Rakitje – Ježdovečka cesta (D1)

 

7,1

 

3065

 

M. Gorica (L31099) – Ž3061

 

2,0

 

3066

 

Ž3061 – Kerestinec

 

0,9

 

3067

 

D1 – D. Stupnik

 

4,6

 

3068

 

Sasi – Novaki – Šćitarjevo – Kobilići – V. Gorica (D30)

 

10,2

 

3069

 

Ž3068 – Strmec Bukevski

 

4,6

 

3070

 

Dugo Selo (Ž3034) – Rugvica – Orle (Ž3041)

 

15,5

 

3071

 

Ž3034 – želj. kolodvor Dugo Selo

 

0,5

 

3072

 

Ž3034 – M. Ostrna – V. Ostrna – želj. kolodvor V. Ostrna

 

4,7

 

3073

 

Ž3070 – Črnec Rugvički – Ježevo – Trebovec – Posavski Bregi (Ž3041)

 

15,7

 

3074

 

Ž3034 – Lupoglav – Kloštar Ivanić – Caginec (D43)

 

18,8

 

3075

 

Rakovec (Ž3288) – Peskovec – Lonjica (Ž3034)

 

8,9

 

3076

 

Ž3034 – Brckovljani (L31111)

 

1,0

 

3077

 

Želj. kolodvor Vrbovec – Ž3078

 

0,5

 

3078

 

Ž3288 – Brčevec

 

2,1

 

3079

 

Ž3080 – Poljanski Lug (L31116)

 

5,0

 

3080

 

Ž3288 – Poljana (L31116)

 

3,2

 

3081

 

Štefanje (D43) – Ivanska (Ž3084)

 

7,8

 

3082

 

Ž3081 – D. Šušnjara – Martinac – D. Miklouš (D26)

 

14,3

 

3083

 

Veliko Korenovo – D43

 

1,9

 

3084

 

D43 – Paljevine – Ivanska – Berek – Begovača – D26

 

25,5

 

3085

 

Ivanska (Ž3084) – Srijedska – Ž3029

 

6,9

 

3086

 

Đurđic (L37070) – Ž3085

 

2,2

 

3087

 

Prespa (L37040) – D28

 

1,3

 

3088

 

Ciglena (L37040) – D28

 

1,5

 

3089

 

St. Rača (L37080) – Ž3090

 

0,8

 

3090

 

D28 – N. Rača – V. Trnovitica – Veliki Pasijan (D26)

 

28,5

 

3091

 

Ž2232 – Babinac (L37082)

 

3,1

 

3092

 

Ž3090 – Orlovac – Slovinska Kovačica – D. Kovačica – V. Grđevac (D28)

 

9,9

 

3093

 

V. Grđevac (D28) – G. Kovačica – V. Barna (Ž3094)

 

13,8

 

3094

 

V. Grđevac (D28) – Grubišno Polje – Ivanovo Selo – D34

 

26,5

 

3095

 

Zrinska (L37087) – Ž3093

 

2,9

 

3096

 

Visoče (Ž3273) – Balići – Belošići – Petruš Vrh (Ž3097)

 

8,0

 

3097

 

Ž3098 – Krmačina – Vivodina – Dvorište Vivodinsko – Krašić (Ž3297)

 

19,1

 

3098

 

Jurovski Brod (D6) – Kamanje – Ozalj (Ž3297)

 

16,8

 

3099

 

Vrhovac (L34013) – Ž3297

 

2,2

 

3100

 

Ž3297 – Slavetić – Ž3102

 

7,9

 

3101

 

Brezarić (Ž3297) – Guci Draganički – D1

 

7,3

 

3102

 

Novaki Petrovinski (D1) – Draga Svetojanska – Hrastje Plešivičko – D1

 

19,1

 

3103

 

Novaki Petrovinski (D1) – Domagović

 

2,5

 

3104

 

G. Reka (L31138) – Ž3055

 

0,7

 

3105

 

Stankovo – D1

 

3,1

 

3106

 

Klinča Selo (D1) – Kupinec – Pisarovina (D36)

 

16,0

 

3107

 

Ž1047 – Horvati (L10164)

 

1,6

 

3108

 

Ž1046 – Vukomerić – Lučelnica – Pisarovina (Ž3106)

 

12,4

 

3109

 

V. Mlaka (L31154) – Lomnica (L31150)

 

3,1

 

3110

 

V. Gorica (D30) – Gradići (L31156)

 

2,1

 

3111

 

D31 – Okuje

 

1,2

 

3112

 

M.Buna (D31) – Kozjača (L31193)

 

6,9

 

3113

 

Lazina Čička (L31168) – N. Čiče – Vukovina (D30)

 

5,4

 

3114

 

Mraclin – D30

 

1,6

 

3115

 

D30 – Rakitovec (L31163)

 

3,4

 

3116

 

Buševec (D30) – Podvornica – D31

 

5,8

 

3117

 

V. Gorica: D30 – D31

 

3,2

 

3118

 

Ž3041 – Poljana Čička (L31163)

 

2,7

 

3119

 

Ž3070 – Oborovo – Lijevi Dubrovčak (Ž3041)

 

12,8

 

3120

 

Jezero Posavsko (Ž3041) – Martinska Ves – Sisak (D36)

 

20,8

 

3121

 

Lijevi Dubrovčak (Ž3041) – Lijevo Trebarjevo – Mahovo – Hrastelnica – D36

 

31,5

 

3122

 

Jalševec Breški (L31172) – Ž3041

 

0,9

 

3123

 

Ivanić Grad: Ž3041 – D43

 

1,0

 

3124

 

D43 – Bunjani – Voloder – Kutina – Novska (D47)

 

62,2

 

3125

 

Ž3124 – Deanovec (L31178)

 

2,1

 

3126

 

Gornji Prnjarovec (L31181) – Ž3124

 

0,6

 

3127

 

Križ (L31178) – Ž3124

 

0,9

 

3128

 

Čazma (D43) – Rečica Kriška – Ž3124

 

17,7

 

3129

 

Ž3124 – Vezišće

 

3,8

 

3130

 

Ž3128 – M. Ludina – Ž3158

 

8,6

 

3131

 

G. Garešnica (D26) – G. Jelenska – Podbrđe (Ž3124)

 

22,2

 

3132

 

V. Trnovitica (Ž3090) – Ž3133

 

5,4

 

3133

 

Pavlovac (D28) – Ladislav – D45

 

8,2

 

3134

 

Ž3133 – V. Trnova

 

2,7

 

3135

 

Hercegovac (D45) – Ž3136

 

3,1

 

3136

 

V. Zdenci (D45) – Tomašica – Garešnica (D26)

 

13,3

 

3137

 

Ilovski Klokočevac (Ž3136) – Ž3138

 

5,9

 

3138

 

Končanica (D5) – D26

 

9,9

 

3139

 

Grbovac (L37116) – D5

 

2,4

 

3140

 

D6 – Pravutina (L34025)

 

4,3

 

3141

 

Netretić (D6) – Vukova Gorica (D3)

 

10,2

 

3142

 

Donje Stative (D6) – Novigrad – Jarče Polje (D3)

 

9,0

 

3143

 

Ozalj (Ž3297) – Zorkovac na Kupi – Gornje Pokupje (Ž3297)

 

10,5

 

3144

 

M. Erjavec (Ž3297) – D. Stative (D6)

 

8,2

 

3145

 

Tomašnica (Ž3144) – Zadobarje – Mala Jelsa (D6)

 

3,8

 

3146

 

Mahično (Ž3297) – Tuškani – Lug (D1)

 

4,9

 

3147

 

Donje Pokupje (Ž3297) – Donja Jelsa – Borlin (D6)

 

5,0

 

3148

 

Selce (D36) – Mostanje (D1)

 

5,2

 

3149

 

D36 – Vodostaj – Kobilić Pokupski

 

7,1

 

3150

 

Draganić (D1) – Lazina

 

1,4

 

3151

 

Peščenica (D30) – Brežane Lekeničke – Cerje

 

7,5

 

3152

 

D36 – Lasinja – Bović – Blatuša (D6)

 

33,4

 

3153

 

Lasinja (Ž3152) – Banski Kovačevac – Kablari – Banska Selnica – Brežani – Ž3186

 

21,0

 

3154

 

D36 – Lijevi Štefanki (L31190)

 

1,7

 

3155

 

D31 – D. Hruševec (L31203)

 

5,6

 

3156

 

D30 – Žažina – Mala Gorica – D30

 

6,5

 

3157

 

Dužica (D30) – Greda – D36

 

6,8

 

3158

 

Okoli – V. Ludina – Gornja Vlahinička

 

11,8

 

3159

 

A3 – Popovača (Ž3124)

 

2,9

 

3160

 

Želj. postaja »Popovača« – Popovača (Ž3124)

 

1,1

 

3161

 

Stružec (D36) – Osekovo – Gornja Gračenica (Ž3124)

 

13,4

 

3163

 

Selište – D45

 

7,7

 

3164

 

Kutinska Slatina – D45

 

1,4

 

3165

 

Dišnik (L37137) – D45

 

5,8

 

3166

 

Rogoža (D45) – V. Vukovje – Ž3167

 

7,5

 

3167

 

Garešnica (D26) – Kaniška Iva – Međurić (Ž3168)

 

15,0

 

3168

 

Uljanik (D26) – Poljana – Međurić – B. Jaruga (Ž3124)

 

15,6

 

3169

 

D26 – Trojeglava – Badljevina (D5)

 

11,4

 

3170

 

Daruvar (D5) – Vrbovac – Markovac (L37154)

 

6,3

 

3171

 

Šibovac (L37150) – D5

 

1,8

 

3172

 

D5 – Doljani – Sirač (Ž3291)

 

6,3

 

3173

 

Miljanovac (L37157) – Ž3172

 

1,3

 

3174

 

Bosiljevo (Ž3175) – Vodena Draga – Jarče Polje (D3)

 

11,6

 

3175

 

Vukova Gorica (D3) – Resnik Bosiljevski (D204) – Orišje – Ogulin (D42)

 

32,2

 

3176

 

Orišje (Ž3175) – Lešće – Generalski Stol (D23)

 

11,4

 

3179

 

Novigrad (Ž3142) – Zagradci – Karlovac (D6)

 

9,8

 

3180

 

Zagradci (Ž3179) – Duga Resa (D3)

 

2,8

 

3181

 

Mala Švarča (D3) – D. Mrzlo Polje – Duga Resa (Ž3182)

 

5,1

 

3182

 

D23 – Duga Resa – Belavići (D23)

 

5,4

 

3183

 

Belavići (Ž3182) – G. Bukovlje – Zvečaj (D23)

 

8,7

 

3184

 

D. Resa (Ž3182) – Belajske Poljice (Ž3185)

 

4,5

 

3185

 

Karlovac (D1) – Barilović – Perjasica – Generalski Stol (D23)

 

38,6

 

3186

 

Turanj (D1) – Skakavac – Gvozd – Perna (Ž3225)

 

49,8

 

3187

 

Cerovac Vukmanički (D1) – Vukmanić – Skakavac (Ž3186)

 

8,6

 

3188

 

Ladvenjak (L34077) – Cerovac Vukmanički (D1)

 

1,8

 

3189

 

Barilović (Ž3185) – Krnjak (D1)

 

8,7

 

3191

 

D. Selo Lasinjsko (Ž3152) – Stipan – Ž3186

 

15,3

 

3192

 

Gvozd (Ž3186) – Ž3152

 

7,3

 

3193

 

Ilovačak – Ž3194

 

1,8

 

3194

 

Ž3152 – Gornja Bučica – D31

 

8,1

 

3195

 

Slatina Pokupska (D31) – Zaloj – M. Solina – Prekopa (D37)

 

18,8

 

3196

 

Ž3198 – Novi Farkašić – Slana – Glinska Poljana – D37

 

17,3

 

3197

 

D37 – Strašnik

 

2,5

 

3198

 

Nebojan – G. Mokrice – D37

 

8,1

 

3199

 

Petrinja: D37 – Želj. postaja

 

0,5

 

3200

 

Petrinja: D30 – D37

 

2,9

 

3201

 

D30 – Donja Mlinoga – Jabukovac (Ž3234)

 

14,1

 

3202

 

N. Drenčina (L33051) – D37

 

2,5

 

3203

 

D36 – Staro Pračno

 

1,8

 

3204

 

Sisak: D37 – skretanje za autobusni kolodvor

 

0,3

 

3205

 

Sisak (D37) – Topolovac – D36

 

12,6

 

3206

 

D36 – Budaševo – Topolovac (Ž3205)

 

5,0

 

3208

 

D224 – Mađari – Blinja (D30)

 

7,9

 

3209

 

Topolovac (Ž3205) – Gušće – Puska – Jasenovac (D47)

 

61,5

 

3210

 

 V. Svinjičko (L33016) – Ž3209

 

5,5

 

3211

 

Gornja Letina (L33067) – Sunja – D224

 

8,1

 

3212

 

Ž3124 – Husain (L33070)

 

1,2

 

3213

 

Gojlo (L37139) – Piljenice (L33137)

 

9,2

 

3214

 

Zbjegovača – Ž3124

 

0,6

 

3215

 

Kraljeva Velika (L33138) – Lipovljani – Ž3124

 

4,1

 

3216

 

Ž3124 – Jamarica (L33073)

 

2,7

 

3217

 

Kozarice (L33141) – D47

 

3,5

 

3218

 

Ogulin (D42) – Gornje Zagorje

 

10,2

 

3219

 

Ž3218 – Desmerice

 

4,9

 

3220

 

Tounj (L34104) – Zdenac (D23)

 

1,3

 

3221

 

Zdenac (D23) – Rebrovići

 

2,3

 

3223

 

Hađer (Ž3195) – Dvorište – D. Viduševac – Glina (D6)

 

6,5

 

3224

 

Johovo (D216) – Dunjak – Klokoč – Donja Brusovača (D216)

 

12,1

 

3225

 

Vojnić (D216) – Perna – Ž3228

 

23,1

 

3227

 

D6 – Topusko (Ž3229)

 

2,7

 

3228

 

Topusko (Ž3229) – Ponikvari – Crni Potok – Ž3229

 

17,4

 

3229

 

D6 – Topusko – Katinovac – Maljevac (D216)

 

34,6

 

3230

 

Ž3151 – Poljana Lekenička – D30

 

7,1

 

3231

 

Glina (D6) – Veliki Obljaj – G. P. »Bosanska Bojna« (gr. R. BiH)

 

20,2

 

3232

 

D6 – Majske Poljane (L33093)

 

1,0

 

3233

 

L33042 – Luščani – Ž3235

 

7,4

 

3234

 

D6 – Veliki Šušnjar – Miočinovići – D. Stupnica – D6

 

40,8

 

3235

 

Ž3201 – D. Bačuga – Grabovac Banski – Ž3234

 

7,1

 

3237

 

Ž3234 – Bijele Vode – D6

 

9,4

 

3238

 

Ž3234 – M. Gradac – Dragotina (D6)

 

11,4

 

3240

 

D. Mlinoga (Ž3201) – G. Mlinoga – D30

 

7,9

 

3241

 

Borojevići (L33110) – Mečenčani – D30

 

4,7

 

3242

 

Brest Pokupski (D30) – Vurot – Stara Drenčina – Staro Pračno (Ž3203)

 

9,9

 

3244

 

D30 – M. Gradusa – Drljače – D224

 

13,9

 

3245

 

V. Krčevo – želj. postaja – Graboštani (D224)

 

3,8

 

3247

 

Sunja (Ž3211) – Bistrač – Strmen – Slovinci – Timarci (L33126)

 

29,1

 

3249

 

Nova Subocka (Ž3124) – St. Subocka – Krapje (Ž3209)

 

12,3

 

3250

 

Novska (D312) – Bročice – D47

 

5,1

 

3251

 

Novska: Ž3250 – Želj. postaja

 

0,7

 

3252

 

Novska (D312) – Okučani (D5)

 

20,3

 

3253

 

D47 – Košutarica – Mlaka

 

11,5

 

3254

 

Ž5191 – Jasenak – Puškarići – D42

 

23,0

 

3255

 

Oštarije (D42) – Skradnik (D23)

 

3,6

 

3256

 

D23 – Kamenica Skradnička – Gornje Primišlje – Slunj (D1)

 

29,6

 

3257

 

Obrovci (L34142) – Taborište (Ž3258) – Slunj (D1)

 

6,0

 

3258

 

Slunj (D1) – Batnoga – Cetingrad – Pašin Potok – gr. BiH

 

22,0

 

3259

 

Sisak (D36) – Topolovac (Ž3206)

 

3,5

 

3262

 

Gorička (L33154) – D. Javoranj – D6

 

11,8

 

3263

 

Zrin (L33153) – G. Oraovica – Divuša (D47)

 

11,6

 

3264

 

Šaš (Ž3294) – Utolica – D47

 

8,9

 

3266

 

Slunj (D1) – D. Furjan – Bogovolja – Cetingrad (Ž3258)

 

29,7

 

3267

 

D. Furjan (Ž3266) – Kordunski Ljeskovac – Ž3269

 

13,2

 

3269

 

Rakovica (D1) – Grabovac Drežnički – gr. BiH

 

14,4

 

3270

 

Klokoč (Ž3224) – Gojkovac – Batnoga (Ž3258)

 

6,8

 

3271

 

Maljevac (D216) – Pašin Potok (Ž3258)

 

4,5

 

3272

 

Ž3172 – Badljevina – D5

 

4,4

 

3273

 

Gr. R. Slovenije – Kordići – Sošice – Jurkovo Selo (Ž3297)

 

18,2

 

3274

 

Mahovo (Ž3121) – Palanjek (Ž3121)

 

5,9

 

3275

 

Stankovac (Ž3195) – Slana (Ž3196)

 

3,9

 

3276

 

Kraj Gornji (Ž3005) – Marija Magdalena – Ž3030

 

3,0

 

3277

 

Berek (Ž3084) – Ruškovac – G. Plošćica – V. Trnovitica (Ž3090)

 

14,4

 

3279

 

Vukovina (D30) – Gornje Podotočje – Kuće (L31163)

 

2,5

 

3280

 

Nova Rača (Ž3090) – Drljanovac (D28)

 

2,9

 

3281

 

Ž3136 – Sokolovac – Kreštelovac – D26

 

9,7

 

3282

 

Orlovac (Ž3092) – Dražica – Pavlovac (Ž3133)

 

7,8

 

3283

 

Sišćani (Ž2231) – Zdenčec – Štefanje (D43)

 

6,0

 

3284

 

Cerina (D26) – Donji Lipovčani – Marčani – Sovari (D43)

 

8,6

 

3287

 

Daruvar: D26 – Zagrebačka – Zrinska – D5

 

1,1

 

3288

 

Sv. Ivan Zelina (D3) – Rakovec – Vrbovec (D26)

 

21,8

 

3289

 

G. P. Bregana Naselje – Ž3297

 

0,1

 

3290

 

Krnjak (D1) – Kolarić (D216)

 

5,7

 

3291

 

Ž3170 – Pakrani – Sirač – Dereza – D5

 

18,2

 

3292

 

Želj. Postaja – Pešćenica (D30)

 

1,6

 

3294

 

Sunja (D224) – Hrvatska Dubica (D47) – G. P. Hrvatska Dubica (gr. BiH)

 

26,8

 

3297

 

Čvor Bobovica (A3) – Bregana – Krašić – Ozalj – Karlovac (D1)

 

78,4

 

4001

 

Dinjevac (Ž2234) – Pitomača (D2)

 

5,4

 

4002

 

Pitomača (D2) – V. Črešnjevica – V. Pisanica – D28

 

29,9

 

4003

 

Okrugljača (L40003) – Ž4007

 

4,2

 

4004

 

Gornje Bazje (D5) – V. Polje (L40009)

 

3,2

 

4005

 

Majkovac Podravski (L40011) – Gradina – Suhopolje (Ž4024)

 

13,8

 

4006

 

V. Črešnjevica (Ž4002) – Turnašica – D2

 

9,9

 

4007

 

D2 – Rogovac – Lukač – Gradina (Ž4005)

 

18,4

 

4008

 

Bušetina (Ž4007) – D2

 

5,6

 

4009

 

Turanovac (L40007) – D5

 

1,7

 

4010

 

Detkovac (L40013) – Brezovica – Gradina (Ž4005)

 

7,7

 

4011

 

D7 – Duboševica – Ž4018

 

4,4

 

4012

 

Ž4006 – Vukosavljevica

 

1,4

 

4013

 

Dugo Selo Lukačko (L40010) – Ž4007

 

2,2

 

4014

 

Brezovica (Ž4010) – Sokolac Podravski – Budakovac

 

7,9

 

4015

 

Lipovac – Ž4005

 

2,2

 

4016

 

Gaćište (L40025) – Ž4024

 

1,5

 

4017

 

Kneževo – D7

 

1,9

 

4018

 

D7 – Topolje – Gajić – Batina (D212)

 

18,5

 

4019

 

D7 – Branjina – Podolje – Ž4018

 

14,6

 

4020

 

Golo Brdo – Sv. Đurađ – Virovitica (Ž4251)

 

5,5

 

4021

 

Virovitica: Ž4251 – L40022

 

1,8

 

4022

 

Ž4251 – Rezovac – Pčelić – D34

 

13,1

 

4023

 

Rezovac (Ž4022) – Rezovačke Krčevine

 

3,1

 

4024

 

Suhopolje (D2) – Vaška – Sopje – Noskovci – D34

 

33,5

 

4025

 

Novaki (Ž4024) – G. Miholjac – Bakić – D2

 

15,8

 

4026

 

Ž4024 – Nova Šarovka – D34

 

6,5

 

4027

 

Ž4019 – Popovac (L44064)

 

2,2

 

4028

 

Pivnice Slavonske (D34) – Slatina (D2)

 

19,2

 

4029

 

Josipovo (L40039) – Bakić (Ž4025)

 

3,3

 

4030

 

Moslavina Podravska (D34) – Zdenci – Orahovica – Kutjevo – Pleternica (D38)

 

67,0

 

4031

 

D34 – Viljevo – Šljivoševci – Koška (D2)

 

39,0

 

4032

 

D. Miholjac (D34) – Ivanovo (L44012)

 

5,3

 

4033

 

Torjanci – N. Nevesinje – D517

 

7,2

 

4034

 

Luč (L44006) – Petlovac (D517)

 

3,4

 

4035

 

Šumarina (L44008) – D517

 

1,0

 

4036

 

Šećerana (L44008) – D7

 

1,7

 

4037

 

Podolje (Ž4019) – Kotlina – Kneževi Vinogradi (D212)

 

7,8

 

4038

 

Čađavica (D34) – Mikleuš – Četekovac – Ž4253

 

24,8

 

4039

 

Ž4038 – Zvonimirovac (L40060)

 

3,2

 

4040

 

D517 – Novi Bezdan

 

1,0

 

4041

 

D517 – Bolman – Uglješ – Švajcarnica (D7)

 

18,5

 

4042

 

D212 – Grabovac – Vardarac – Bilje (Ž4257)

 

18,2

 

4043

 

Ž4028 – Levinovac

 

1,9

 

4044

 

Ž4028 – Vočin (D69)

 

9,1

 

4045

 

D2 – Brezik – Bjelkovac – Crnac (Ž4030)

 

14,9

 

4046

 

Golinci (L44015) – Miholjački Poreč (D53)

 

2,6

 

4047

 

Miholjački Poreč (D53) – Čamagajevci – Črnkovci (D34)

 

8,6

 

4048

 

Čamagajevci (Ž4047) – Marijanci (Ž4049)

 

4,2

 

4049

 

Črnkovci (Ž4047) – Marijanci – Šljivoševci (Ž4031)

 

9,8

 

4050

 

Belišće (D517) – Valpovo (Ž4051)

 

2,9

 

4051

 

Valpovo: D34 – D34

 

4,7

 

4052

 

Valpovo: Ž4051 – D34

 

1,0

 

4053

 

Valpovo (Ž4051) – Nard (L44028)

 

5,3

 

4054

 

Novi Čeminac (Ž4041) – Čeminac (D7)

 

3,3

 

4055

 

T. L. Tikveški dvorac – Ž4056

 

8,2

 

4056

 

Lug (Ž4042) – Kozjak – Kopačevo – Ž4042

 

17,2

 

4057

 

Ž4030 – Petrovo Polje

 

2,4

 

4058

 

D53 – Bokšić – Feričanci (D2)

 

24,2

 

4059

 

Bocanjevci (L44023) – Valpovo (Ž4051)

 

6,7

 

4060

 

D517 – Ladimirevci – Bizovac (D2)

 

6,7

 

4061

 

Ladimirevci (Ž4060) – Petrijevci (D34)

 

7,4

 

4062

 

D2 – Bukvik (L40074)

 

3,5

 

4063

 

D2 – Zdenci (Ž4030)

 

6,0

 

4064

 

Ž4030 – Zokov Gaj – Ž4058

 

7,4

 

4065

 

Zdenci (Ž4030) – Bankovci – Ž4058

 

5,8

 

4066

 

Bokšić (Ž4058) – Klokočevci (D53)

 

6,1

 

4067

 

Bizovac (D2) – Brođanci – Čepinski Martinci (Ž4105)

 

10,0

 

4068

 

D34 – Josipovac – Višnjevac – Osijek – Nemetin – D213

 

21,3

 

4069

 

Slatinski Drenovac (Ž4253) – Humljani – D2

 

12,6

 

4070

 

Donja Pištana (L40074) – Ž4030

 

3,5

 

4072

 

D2 – Dolci (L40078)

 

2,3

 

4073

 

Ž4058 – Đurđenovac (Ž4075)

 

3,5

 

4074

 

Šaptinovci (Ž4066) – Sušine – Đurđenovac (Ž4075)

 

4,6

 

4075

 

D2 – Vučjak Feričanački – Đurđenovac – Pribiševci – D53

 

9,3

 

4076

 

Ž4075 – Našičko Novo Selo (L44040)

 

0,7

 

4077

 

Brezik Našički – D2 (L44041)

 

2,8

 

4078

 

Lađanska (L44043) – D2

 

1,4

 

4079

 

D2 – Ledenik (L44047)

 

3,9

 

4080

 

Koška (D2) – Budimci (Ž4105)

 

10,4

 

4081

 

Habjanovci (L44053) – Brođanci (Ž4067)

 

1,5

 

4082

 

Tvrđavica – Ž4257

 

3,1

 

4083

 

Ž4257 – Podravlje

 

1,7

 

4084

 

Ž4068 – Čv. Frigis (D2) – Sv. L. Mandića (Ž4085)

 

3,3

 

4085

 

D7 – Čepin – Livana – Osijek (Ž4068)

 

12,5

 

4086

 

Osijek (Ž4085) – Brijest – D518

 

4,5

 

4087

 

Osijek: Ž4257 – Ž4068

 

3,0

 

4088

 

Osijek: Ž4068 – Čv. Elektroslavonija (D2)

 

1,9

 

4089

 

Čepin (Ž4085) – Ivanovac – D518

 

8,5

 

4090

 

Ž4085 – Briješće (L44061)

 

0,8

 

4091

 

Ž4068 – Svačićeva – Tenja (L44082)

 

6,8

 

4092

 

Aljmaš – Ž4093

 

0,8

 

4093

 

D213 – Erdut – D213

 

13,1

 

4094

 

Marino Selo (L37140) – Ž3168

 

2,6

 

4095

 

Brezine (L33073) – Ž4236

 

2,6

 

4096

 

Poljana (Ž4236) – Janja Lipa (L33073)

 

2,5

 

4097

 

Donja Obrijež (L41001) – Gornja Obrijež – D5

 

6,2

 

4098

 

Prekopakra (L41012) – Pakarac (D5)

 

0,6

 

4099

 

Pakrac (D38) – Šeovica

 

5,9

 

4100

 

D69 – G. Vrhovci – Gradski Vrhovci – D. Lipovac – Nova Kapela (Ž4158)

 

45,0

 

4101

 

Biškupci (Ž4100) – Kaptol – Vetovo – D49

 

22,1

 

4102

 

T. L. Nevoljaš – Velika (Ž4253)

 

3,8

 

4103

 

Marjančaci (L44029) – D517

 

1,0

 

4104

 

Seona – D2

 

3,7

 

4105

 

Podgorač (D515) – Budimici – Čepin (Ž4085)

 

30,1

 

4106

 

Ž4105 – Punitovci – Tomašanci – D7

 

15,0

 

4107

 

Punitovci (Ž4106) – Beketinci – D7

 

9,4

 

4108

 

Ž4107 – Jurjevac Punitovački – Široko Polje (D7)

 

5,0

 

4109

 

D7 – Vladislavci – Paulin Dvor – Ernestinovo (D518)

 

12,7

 

4110

 

Dopsin (L44107) – Vladislavci (Ž4109)

 

1,8

 

4111

 

Vera (L44086) – Bobota – Pačetin – D55

 

15,1

 

4112

 

D47 – Jagma – Subocka (L41008)

 

3,5

 

4113

 

Pasikovci (D38) – Milivojevci – Ž4100

 

10,2

 

4114

 

Trnovac – Ž4253

 

1,7

 

4115

 

Kaptol (Ž4101) – Alilovci – Ž4253

 

8,9

 

4116

 

Kamenolom Vetovo – Vetovo – Jakšić – D38

 

14,5

 

4117

 

D49 – Bektež (D51)

 

4,6

 

4118

 

T. L. Borovik (L44099) – Drenje – D515

 

14,9

 

4119

 

Slatinik Drenjski (L44102) – Ž4118

 

2,5

 

4120

 

D7 – Lipovac Hrastinski – Koritna – Ž4130

 

8,4

 

4121

 

D518 – Laslovo – Korog – Ž4148

 

11,1

 

4122

 

Silaš (L44083) – Korog (Ž4121)

 

3,5

 

4123

 

Golobrdci (L41028) – Ž4253

 

1,1

 

4124

 

N. Ljeskovica – D53

 

4,9

 

4125

 

Lipovača (L46005) – D2

 

2,3

 

4126

 

Podvrško – Opatovac – D51

 

5,8

 

4127

 

D49 – Grabarje (L41060)

 

0,7

 

4128

 

Josipovac Punitovački (Ž4106) – Gorjani – Satnica Đakovačka (D515)

 

8,8