BROJ CESTE

 

OPIS CESTE

 

DULJINA (km)

 

10001

 

Markuševečka Trnava (Ž1010) – Bidrovečka – Markuševački Popovec (Ž1010)

 

3,6

 

10002

 

Goranec (Ž1007) – Kuntići – Čučerska – Sunekova (Ž1010)

 

6,8

 

10004

 

D29 – Planina Gornja – Planina Donja – Kučilovina – Prekvršje (Ž1008)

 

9,2

 

10006

 

Ž1007 – Šimunčevec – Ž1009

 

5,0

 

10007

 

Ž1009 – Djurdjekovec

 

1,1

 

10008

 

Ž1009 – Paruževina – D29

 

2,4

 

10009

 

Blaguša (Ž1002) – Glavnica Gornja – Ž1005

 

2,9

 

10011

 

D29 – Vojnovićeva – Gajec – Vojnovićeva – D29

 

1,2

 

10013

 

Blaškovec – Ž3010

 

1,7

 

10014

 

Podsusedsko Dolje – Sutinska vrela – Aleja Seljačke bune – Podsusedska aleja (Ž1015)

 

3,4

 

10015

 

Susedgradski vidikovec (L10014) – Banski vinogradi – Prigornica (Ž1015)

 

2,6

 

10016

 

Bukoščak (L10015) – Bizek I – Bizek II – Lisičina (L10017)

 

2,5

 

10017

 

Dubravica – L10020

 

1,6

 

10018

 

Samoborska cesta (Ž1023) – Vrapčanska putina – Kožinčev put (Ž1016)

 

3,8

 

10021

 

Dubravica (Ž1015) – Zelena magistrala – Borčec – Mandića Dominika – Jačkovina (L10023)

 

6,6

 

10022

 

Orešje (L10021) – Medpotoki (Ž1015)

 

2,3

 

10023

 

Karažnik (L10020) – Bolnička – Žagarova (Ž1016)

 

3,0

 

10024

 

Gospodska ulica (L10022 – Ž1015)

 

1,1

 

10025

 

Jačkovina (L10021) – Manterovčak (Ž1016)

 

1,5

 

10026

 

Vrapčanska aleja (L10023 – Ž1015)

 

0,3

 

10027

 

Jankomir (L10018 – Ž1035)

 

1,8

 

10028

 

Hrvatskih branitelja (L10018) – Stenjevečka – Korajčeva – Šoljanova – Krklecova (L10032)

 

2,4

 

10029

 

I. B. Mažuranić (L10028 – Ž1016)

 

1,5

 

10030

 

Malešnica (L10018) – Gučetićeva – Špansko – Batušićeva (L10032)

 

1,7

 

10031

 

Šoljana Antuna (L10028 – L10032)

 

0,7

 

10032

 

Donje Vrapče (L10018) – Šižgorićeva – Krklecova (Ž1035)

 

1,8

 

10033

 

Slavenskog (Ž1035) – Jarnovićeva – Petrovaradinska (Ž1035)

 

1,9

 

10034

 

Vrapčanska – Ž1016

 

0,9

 

10035

 

Trdice (Ž1016) – Završje (L10037)

 

2,0

 

10036

 

Rabadana Vojmila (L10035) – Graberje (L10037)

 

1,8

 

10037

 

Mikulići (Ž1011) – Gorenci – Kustošijanska (Ž1015)

 

5,5

 

10038

 

Mikulići (L10037) – Frateršćica – Črnomerec (Ž1015)

 

3,5

 

10039

 

Kvaternikova (L10038 – L10037)

 

2,6

 

10040

 

Medarska (Ž1016) – Kopačevski put (L10042)

 

1,2

 

10041

 

Sokolska (Ž1015) – Rudeška (L10050)

 

2,8

 

10042

 

Zagrebačka (Ž1015 – Ž1016)

 

2,1

 

10043

 

Tomislavova (L10042) – Zagorska – Magazinska – Žajina – Metalčeva – Trakošćanska(Ž1031)

 

4,1

 

10044

 

Golikova (L10043) – Hrgovići (L10053)

 

3,0

 

10045

 

Baštijanova (L10044 – Ž1011)

 

1,0

 

10046

 

Stubička (L10043) – Vitezovićeva – Puljska (Ž1035)

 

1,6

 

10047

 

Jablanska (Ž1016) – Anina (L10044)

 

1,6

 

10048

 

Ozaljska (Ž1011) – Fallerovo šetalište (Ž1035)

 

0,9

 

10049

 

Hrvatskog sokola (Ž1035 – Jarun)

 

1,2

 

10050

 

Svilkovići (Ž1035) – Horvaćanska (Ž1011)

 

4,6

 

10051

 

Srednjaci (Ž1035) – Haberlea Marijana (L10053)

 

1,1

 

10052

 

Vukasa Bernarda (L10050) – Piazzina – Petrine

 

0,9

 

10053

 

Jarunska (L10044 – Ž1011)

 

2,1

 

10055

 

Karlovačka (D1 – Ž1037)

 

3,0

 

10056

 

Šestinski prilaz (Ž1011) – Dedići – Šestinski dol – Domobranska (Ž1015)

 

4,8

 

10057

 

Šestinski vrh (Ž1012) – Serdarova – Vrhovec – Mandaličina (Ž1015)

 

4,2

 

10058

 

Jelenovac (L10057) – Kosirnikova – Vinogradska (Ž1015)

 

3,3

 

10059

 

Hercegovačka (Ž1012 – L10058)

 

1,5

 

10060

 

Krapinska (Ž1011 – Ž1031)

 

1,0

 

10061

 

Nova cesta (L10043 – L10064)

 

0,5

 

10062

 

Kranjčevićeva (L10043 – Ž1030)

 

0,9

 

10063

 

Tratinska (Ž1031 -L10062)

 

0,8

 

10064

 

Nova cesta (Ž1063) – Adžijina – Jukićeva – Vodnikova – Mihanovićeva – Grgurova – Starčevićev trg – Tomislavov trg – Branimirova (Ž1050)

 

3,0

 

10065

 

Nehajska (Ž1031 -Ž1035)

 

0,5

 

10066

 

Ujevićeva (Ž1035) – Horvaćanska (Ž1011)

 

0,9

 

10067

 

Omiška (Ž1035) – Prozorska – Truhelke (Ž1030)

 

0,7

 

10068

 

Graščica (Ž1011) – Isce – Gračani – Gračansko dolje (Ž1010)

 

2,7

 

10069

 

Gornje Prekrižje (Ž1012) – Tuškanac – Nazorova (L10070)

 

5,1

 

10070

 

Zelengaj (Ž1012) – Kukuljevićeva (Ž1012)

 

3,2

 

10071

 

Jurjevska (L10069 – Ž1018)

 

1,9

 

10072

 

Ilica (Ž1012) – Gundulićeva (L10064)

 

1,4

 

10073

 

Trg M. Tita (Ž1030) – Frankopanska – Mesnička – Brezovačkog Tita – Matoševa – Markovićev trg – Vranicanijeva – Katarinin trg

 

1,3

 

10074

 

Trg Vladka Mačeka (Ž1015) – Prilaz Gjure Deželića – Trg M. Tita – Masarykova – Zrinjski trg – Amruševa (Ž1015)

 

1,9

 

10075

 

Kačićeva (Ž1012 – Ž1015)

 

0,5

 

10076

 

Trg M. Tita (L10074) – Mažuranićev trg – Marulićev trg (L10064)

 

0,5

 

10078

 

Preradovićeva (Ž1015) – Haulikova – Miramarska (Ž1031)

 

1,0

 

10079

 

Gajeva (L10074) – Mihanovićeva – Haulikova (L10078)

 

0,5

 

10080

 

Medvedgradska (Ž1018) – Tkalčićeva – Mikloušićeva (L10081)

 

1,2

 

10081

 

Nova Ves (Ž1018) – Kaptol – Bakačeva – Cesarčeva – Vlaška (Ž1050)

 

2,1

 

10082

 

Zrinjski trg (L10074) – Strosmayerov trg – Tomislavov trg (L10064)

 

1,4

 

10084

 

Petrinjska (L10074 – L10064)

 

0,7

 

10085

 

Degenova (L10081) – Grškovićeva (Ž1019)

 

0,9

 

10088

 

Martićeva (L10089) – Rakovčeva – Štoosova

 

1,8

 

10089

 

Iblerov trg (Ž1050) – Smičiklasova – Đorđićeva – Draškovićeva (Ž1050)

 

1,0

 

10090

 

Voćarska (Ž1019 – Ž1024)

 

1,0

 

10091

 

Horvatovac (Ž1019) – L10090

 

1,5

 

10092

 

Paromlinska (Ž1031) – Trg Stjepana Radića (Ž1031)

 

0,9

 

10093

 

Strojarska (Ž1050 – Ž1031)

 

0,7

 

10094

 

Poljička poljana (Ž1031) – Lavoslava Ružičke – Lučića Ivana (Ž1031)

 

1,3

 

10095

 

Prisavlje (Ž1030) – Marohnićeva (Ž1035)

 

1,3

 

10096

 

Remetinečka (Ž1030) – Cimermana Radoslava – Bencekovićeva – Cimermana Radoslava (Ž1040)

 

2,7

 

10097

 

Savski gaj XIII (Ž1037) – Utinjska – Svetoklarska – Mrkšina (Ž1054)

 

3,7

 

10098

 

Ž1040 – Trnsko – Radmanovačka – Utinjska (L10097)

 

1,7

 

10099

 

Froudeova (Ž1040) – Aleja pomoraca (L10100)

 

1,1

 

10100

 

Avenija Većeslava Holjevca (Ž1040 – Ž1038)

 

2,6

 

10101

 

Islandska (L10100) – Ukrajinska (Ž1039)

 

1,8

 

10102

 

Naletilićeva (Ž1054 – Ž1043)

 

4,2

 

10104

 

Kruge (Ž1031) – Lastovska (Ž1033)

 

2,0

 

10105

 

Pile I (L10104) – Nalješkovićeva (Ž1033)

 

0,8

 

10106

 

Trnjanska (Ž1035) – Starotrnjanska – Drinska – Križna (L10104)

 

1,2

 

10107

 

V. Ruždjaka (L10104) – Prisavlje – Miševačka – Velikogorička (ž1029)

 

4,2

 

10108

 

Tomljanovićeva (Ž1032 – Ž1033)

 

1,7

 

10109

 

SR Njemačke (L10108 – Ž1040)

 

0,6

 

10110

 

Kombolova (Ž1040) – Magovca Božidara – Šišićeva (Ž1040)

 

2,4

 

10111

 

Vatikanska (Ž1038 – Ž1039)

 

1,2

 

10112

 

Remete (Ž1017) – Barutanski jarak (Ž1017)

 

3,3

 

10113

 

Gorice (L10112) – Rim – Barutanski ogranak V (L10112)

 

2,2

 

10114

 

Rebar (Ž1020) – Kozjak (L10112)

 

1,0

 

10115

 

Jazbina (Ž1010) – Čret (L10118)

 

4,1

 

10116

 

Gornji Bukovac (Ž1017 – L10118)

 

2,7

 

10117

 

Bukovac (L10116) – Oboj – Prilesje (Ž1017)

 

2,8

 

10118

 

Štefanovec (Ž1010) – Svetošimunska (Ž1026)

 

6,4

 

10119

 

Petrova (Ž1024 – Ž1017)

 

1,3

 

10120

 

Laščinska (Ž1024 – L10119)

 

0,6

 

10121

 

Kvaternikov trg (Ž1029) – Šubićeva – Trg Krešimira IV (Ž1050)

 

1,0

 

10122

 

Ljudevita Posavskog (L10121) – Banjavčićeva (Ž1029)

 

0,8

 

10123

 

Radnička cesta (Ž1033 – Ž1029)

 

1,9

 

10124

 

Rapska (Ž1033) – Kornatska

 

1,1

 

10125

 

Kušlanova (Ž1025 – Ž1034)

 

0,8

 

10126

 

Harambašićeva (Ž1025) – Livadarski put – Naselak (L10125)

 

1,0

 

10127

 

Budakova (Ž1026 – Ž1034)

 

0,6

 

10128

 

Planinska (Ž1029) – Borongajska – Vukomerec – Vukomerečka – Resnički put (L10141)

 

5,2

 

10129

 

Grada Vukovara (Ž1031) – Grada Gospića – Koledovčina (Ž1029)

 

3,4

 

10130

 

Svetice (Ž1026) – Donje Svetice (Ž1029)

 

1,4

 

10131

 

Ivanićgradska (L10128 – L10129)

 

0,7

 

10132

 

Čavićeva (L10128 – Ž1035)

 

1,2

 

10133

 

Kanalski put (Ž1029) – Kozari bok – Radnički put II – Servisna cesta (L10145)

 

4,8

 

10134

 

Ravnice (Ž1026) – Ravnice XI – Ravnice V (Ž1034)

 

0,9

 

10135

 

Novačka – Ž1051

 

3,0

 

10136

 

Pesteri (L10135) – Žuti breg (Ž1021)

 

1,3

 

10137

 

Ljubijska (Ž1051 – Ž1026)

 

0,9

 

10138

 

Aleja tišine – Grižanska (Ž1026)

 

1,6

 

10139

 

Štefanovečka (Ž1026 – Ž1034)

 

1,1

 

10140

 

Kanarinska (Ž1026 – L10139)

 

0,8

 

10141

 

Osječka (Ž1026) – Trnava I – Resnički gaj I (L10145)

 

2,6

 

10142

 

Vinodolska (Ž1026) – Rajička (L10141)

 

1,1

 

10145

 

Čulinečka (Ž1034) – Resnički gaj I – Resnički gaj II – Čulinečka – Struge III – Žitnjak Martinci – Žitnjak – Petruševac I

 

7,9

 

10146

 

Aleja hrvatske mladeži (Ž1010 – L10002)

 

1,3

 

10147

 

Novoselečki put (L10002) – Žugčićeva – Brestovečka – Anke Krizmanić (Ž1026)

 

6,3

 

10148

 

Lovrakova (Ž1010) – Vinka Žganeca – Klin (Ž1026)

 

2,0

 

10149

 

Platana ulica (Ž1052) – Aleja ruža – Breza ulica – Aleja Grabova (Ž1026)

 

1,2

 

10150

 

Aleja javora (Ž1026 – L10149)

 

0,6

 

10151

 

Resnik III (Ž1035) – Resnik I – Ž1036

 

1,8

 

10152

 

Dobrodol – L10006

 

1,0

 

10153

 

Aleja mira (Ž1009) – Vugrovečka (Ž1013)

 

2,8

 

10154

 

Jelkovečka (Ž1026) – Savska – Ivanja Reka (Ž1036)

 

3,3

 

10155

 

Glavna ulica (Ž1013 – Ž1026)

 

2,2

 

10156

 

Remetska (Ž1026) – Selnička

 

1,5

 

10157

 

D3 – Žerjavinec

 

0,9

 

10158

 

Šašinovec (Ž1014) – Budenečka cesta – Podolnica (Ž1022)

 

3,7

 

10159

 

Dominićev put (L10158) – Budenečki put (Ž3034)

 

2,0

 

10160

 

Dumovec (Ž1028) – Hrušćica (Ž1036)

 

3,0

 

10161

 

Sesvetski Kraljevec (Ž3034) – Trstenik Nartski (Ž1036)

 

4,4

 

10162

 

Drenčec (L31106) – Prozorje – Martin Breg – Kozinšćak – Dugo Selo (Ž3034)

 

6,2

 

10164

 

Horvati – Ž1047

 

1,2

 

10165

 

Potočka cesta (Ž1047) – Gajani – Kupinec (Ž3106)

 

6,7

 

10166

 

Demerje (Ž3067) – Golobreška (Ž1037)

 

3,7

 

10167

 

Palčička (Ž1037) – Brebernička cesta

 

2,6

 

10168

 

L10167 – Starjak – Ž1037

 

2,5

 

10169

 

Sisačka IV odv. (Ž1054) – Remetinečkih žrtava – Turopoljska – Malomlačka – Odranska (Ž1046)

 

6,9

 

10171

 

Malomlačka (L1054 – L10169)

 

1,3

 

10172

 

Ž1046 – D. Dragonožec – Donji Trpuci – Gornji Trpuci – Lipnica (L10174)

 

10,0

 

10173

 

D. Dragonožec (Ž1043) – G. Dragonožec – Havidić Selo

 

4,9

 

10174

 

L10173 – Lipnica

 

1,6

 

10175

 

Đačka (Ž1054) – L10169

 

0,9

 

10177

 

Joszefa Antalla (L10096 – Ž1032)

 

1,1

 

10178

 

Sajmišna cesta (Ž1033) – gradski deponij

 

1,9

 

10179

 

D3 – Lužan

 

0,9

 

10180

 

Ž1043 – Strmec

 

3,4

 

10181

 

Ž1040 – Prekratova – L10097

 

0,9

 

10182

 

Nežićeva (L10100) – Miškinina – Bolšićeva – Hribarov prilaz (L10195)

 

1,0

 

10183

 

L10108 – Brune Bušića – Stonska – Ž1040

 

0,7

 

10184

 

Bašćanske ploče (Ž1037) – Zlatarova zlata (L10102)

 

1,2

 

10185

 

L10108 – Trumbićeva – Ž1040

 

0,6

 

10186

 

Duićeva (Ž1033) – I. gardijske brigade »Tigrovi« (L10107)

 

1,0

 

10187

 

Ž1040 – Turinina – L10100

 

0,6

 

10188

 

Retkovec III (Ž1034) – Željeznička – Sopnička (Ž1027)

 

2,5

 

10189

 

Gajnice (L10023) – Sigetje (L10022)

 

1,0

 

10190

 

Industrijska (Ž1027) – Prva Gupčeva (L10156)

 

2,2

 

10191

 

Perjavica (L10021 – L10023)

 

1,7

 

10192

 

Slanovečka (Ž1010 – L10002)

 

2,5

 

10193

 

Čorova (L10169) – Češka (Ž1043)

 

3,1

 

10194

 

Trakoščanska (Ž1009 – Ž1013)

 

0,8

 

10195

 

Ulica sv. Mateja (L10111 – L10111)

 

1,8

 

20001

 

Vrhovljan (Ž2003) – Grkavec – Kapelšćak – Donji Koncovčak (L20002)

 

3,3

 

20002

 

Ž2005 – Donji Koncovčak – Gornji Koncovčak – Vučkovec (L20004)

 

4,8

 

20003

 

Mursko Središće (D209) -želj. kolodvor – Brezje – Brodec (L20019)

 

3,7

 

20004

 

T.L.Vučkovec (Ž2004) – Trnovčak – Železna Gora – Lohovec – Sveti Urban (Ž2007)

 

6,8

 

20005

 

Sveti Urban (Ž2007) – Stanetinec – Preseka – Macinec (Ž2009)

 

11,6

 

20006

 

L20005 – Pernjak – Goričica – Martinuševec – Prhovec – Preseka (L20005)

 

6,1

 

20007

 

Lohovec (L20004) – Tupkovec – Gornja Dubrava – Preseka (L20005)

 

7,4

 

20008

 

Ž2011 – Bogdanovec

 

0,6

 

20009

 

Prekopa (Ž2001) – Vugrišinec – Ž2009

 

2,3

 

20010

 

Ž2001 – Vukanovec – Gornji Mihaljevec (Ž2009)

 

3,6

 

20011

 

Ž2001 – Dragoslavec – Dragoslavec Breg – Gornji Mihaljevec (Ž2009)

 

4,3

 

20012

 

L20011 – Dragoslavec Selo – Križopotje – Vučetinec – Rakovica (Ž2001)

 

 

 

20013

 

Dragoslavec Selo (Ž2254) – Okrugli Vrh – Križopotje – Slakovec (Ž2015)

 

3,8

 

20014

 

Macinec (Ž2009) – Črečan (Ž2019)

 

1,5

 

20015

 

Prekopa (Ž2001) – Praporčan – Ž2006

 

4,1

 

20016

 

Pleškovec (Ž2001) – Frkanovec – Plešivica – Donji Zebanec – Zebanec Selo (Ž2005)

 

 

 

20017

 

Ž2253  – Merhatovec – Štrukovec (D209)

 

3,7

 

20018

 

Ž2013 – Knezovec – Ž2016

 

1,6

 

20019

 

D209 – Brodec – Vratišinec (Ž2008)

 

2,7

 

20020

 

Gornji Kraljevec (Ž2010) – Sivica (Ž2017)

 

3,4

 

20021

 

Čakovec: (D209) – Ul. Svetojelenska – Ž2021

 

0,6

 

20022

 

Čakovec: (Ž2021) – Ul. ZAVNOH-a – Ž2017

 

1,1

 

20023

 

Čakovec: (Ž2021) – Kr. Tomislava – Bana Jelačića – Pribislavec (Ž2018)

 

3,5

 

20024

 

Čakovec: Ž2020 – Ul. V. Nazora – Ž2031

 

0,4

 

20025

 

Čakovec: D3 – Zagrebačka ul. – Ž2020

 

2,4

 

20026

 

Čakovec: D3 – Strahoninec – Poleve – Kuršanec (Ž2020)

 

6,6

 

20027

 

Čakovec: Ž2020 – Ul. Domovinskih žrtava – Putjane – M. Trnine – Ž2031

 

2,1

 

20028

 

Pribislavec (Ž2018) – V. Štefanec – Ivanovec – Preloge – L20033

 

7,3

 

20029

 

Ferketinec (Ž2003) – Celine – Sivica (L20020)

 

3,3

 

20030

 

Gardinovec (Ž2018) – Domašinec (Ž2003)

 

1,6

 

20031

 

Ž2003 – Palinovec – Sveti Juraj u Trnju (D3)

 

4,8

 

20032

 

Hodošan (D3) – Goričan – Ž2034

 

7,5

 

20033

 

Totovec (Ž2020) – Vularija (Ž2055)

 

3,3

 

20034

 

Kuršanec (Ž2020) – Ž2022

 

7,0

 

20035

 

Mala Subotica (Ž2022) – Sveti KriŽ(D20)

 

3,0

 

20036

 

Sveti Juraj u Trnju (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

 

2,7

 

20037

 

Orehovica (Ž2022) – Podbrest – Otok (Ž2033)

 

7,0

 

20038

 

Prelog (D20) – L20039

 

1,3

 

20039

 

HE Čakovec (Ž2022) – HE Donja Dubrava – Donja Dubrava (D20)

 

25,3

 

20040

 

Donji Kraljevec (Ž2034) – Cirkovljan (D20)

 

2,5

 

20041

 

Želj. kolodvor D. Mihaljevec – Čukovec – D. Mihaljevec – L20039

 

4,6

 

20042

 

Čukovec (L20041) – D20

 

1,0

 

20043

 

Prilaz Donji Mihaljevec (D20) – L20039

 

0,5

 

20044

 

Prilaz Sveta Marija (D20) – L20039

 

0,2

 

20045

 

Šiblje – Kotoriba (Ž2040)

 

2,6

 

20046

 

Štrigova (Ž2001) – Robadje – Ž2007

 

3,5

 

20047

 

Belica (Ž2022)  – Palovec (Ž2023)

 

2,3

 

20048

 

Gornji Hrašćan (D208) – Pušćine (D3)

 

3,8

 

20049

 

Gornji Mihaljevec (Ž2009) – Križopotje (L20012)

 

2,5

 

20050

 

Slakovec (Ž2015) – Šenkovec (D209)

 

3,8

 

20051

 

Držimurec (Ž2023) – Ž2024

 

2,2

 

20052

 

Gornji Hraščan (D208) – Pretetinec (Ž2015)

 

2,5

 

20053

 

Držimurec (Ž2023) – Piškorovec

 

1,5

 

20054

 

Črečan (Ž2019) – Pretetinec (L20052)

 

1,6

 

20055

 

Vukanovec (Ž2009) – Gornja Dubrava (Ž2011) – L20005

 

5,3

 

20056

 

Trnovec (D208) – Macinec (Ž2009)

 

1,6

 

20057

 

Dragoslavec Breg (L20011) – Dragoslavec Selo (L20013)

 

1,5

 

20058

 

Čehovec (Ž2033) – Donji Kraljevec (Ž2034)

 

2,9

 

20059

 

Prhovec (L20005) – Preseka – G.P. R. Slovenija

 

1,2

 

20060

 

Prelog (Ž2033) – L20038

 

0,5

 

20061

 

L20041 – D. Mihaljevec (L20041)

 

2,9

 

20062

 

Vugrišinec (L20009) – Prekopa (Ž2001)

 

0,4

 

20063

 

Herjankovčina (L20004) – Prekopa (Ž2001)

 

1,5

 

20064

 

Mačkovec (D209) – Mihovljan (Ž2017)

 

4,0

 

20065

 

Gornji Koncovčak (L20002) – Zaveščak (Ž2006)

 

2,2

 

20066

 

Goričan (L20032) – Kotoriba (L20045)

 

13,6

 

20067

 

Oporovec (Ž2039) – L20039

 

0,9

 

20069

 

Gornji Kraljevec (L20020) – Krištanovec (Ž2013)

 

3,0

 

20070

 

Palinovec (L20031) – Hodošan (Ž2003)

 

2,9

 

20071

 

G. Kraljevec (L20020) – Novo Selo Rok (Ž2017)

 

2,5

 

20072

 

Stanetinec (L20005) – Sv. Urban (L20075)

 

0,6

 

20073

 

Lopatinec (Ž2001) – Brezje (Ž2015)

 

1,0

 

20074

 

Pleškovec (Ž2001) – Ž2013

 

1,8

 

20075

 

Prhovec (L20006) – Sv. Urban (L20006)

 

2,3

 

20076

 

Pleškovec (L20074) – Mali Mihaljevec (Ž2015)

 

1,6

 

20077

 

Frkanovec (Ž2013) – Logožarec (L20074)

 

1,4

 

22001

 

G. Macelj – D. Macelj – Đurmanec (D207)

 

7,6

 

22003

 

Ž2093 – Gornje Brezno – Donje Brezno – L22004

 

4,1

 

22004

 

Mali Tabor (Ž2092) – Harina Zlaka – Luka Poljanska – Miljana (Ž2152)

 

13,4

 

22005

 

Tabor Grad – Hum Košnjički (Ž2151)

 

0,8

 

22006

 

Gaber (Ž2151) – Gornji Zbilj – D. Zbilj – Velika Horvatska (Ž2117)

 

7,7

 

22007

 

Vinagora – Vrh Vinagorski (Ž2151)

 

2,1

 

22008

 

Orešje Humsko – Druškovec (D206)

 

1,9

 

22010

 

D1 – Ravninsko – Donje Jesenje – Gornje Jesenje (Ž2099)

 

7,3

 

22012

 

Stara Ves Petrovska (Ž2120) – Škarićevo – Ž2155

 

6,7

 

22013

 

G. Jesenje (Ž2099) – Brdo Jesenjsko

 

2,3

 

22014

 

Ž2123 – Bregi Radobojski – D35

 

3,8

 

22015

 

Gora Veternička (Ž2127) – Veternica – Ž2125

 

2,8

 

22016

 

D29 – Stari Golubovec – Lobor (Ž2128)

 

7,6

 

22017

 

Delkovec – Vukanci (D29)

 

2,2

 

22018

 

Repno – Belec (Ž2169)

 

1,6

 

22019

 

Juranšćina – Belec (L22018)

 

1,5

 

22020

 

Gornja Selnica – Belec (Ž2169)

 

2,0

 

22021

 

Završje Belečko (Ž2169) – Petruševec – Vižanovec – L22022

 

6,3

 

22022

 

Pažurovec (Ž2169) – Sv. Križ Budinščinski – Prepuštovec – Konjščina (D24)

 

9,5

 

22023

 

Gotalovec – Krapinica – Ž2131

 

2,7

 

22024

 

Krapinica (L22023) – Gornji Kraljevec (D24)

 

1,5

 

22025

 

Kuzminec Miljanski – Pušča – Zagorska Sela (Ž2152)

 

2,7

 

22026

 

Gr. R. Slovenije – Plavić (Ž2152)

 

0,9

 

22027

 

D. Škrnik – Kumrovec (D205)

 

2,7

 

22029

 

D205 – Dugnjevec – Prosenik – Ž2248

 

6,5

 

22030

 

Klanjec (Ž2186) – Lučelnica – Radakovo – Ž2215

 

10,1

 

22031

 

Novi Dvori (Ž2186) – D. Ledine – Radakovo (Ž2215)

 

5,9

 

22034

 

Trsteno – Ž2248

 

2,0

 

22035

 

Sveti KriŽ(D205) – Lučelnica (L22030)

 

4,0

 

22036

 

Sveti KriŽ(L22035) – Dubrovčan – Družilovec – Ž2191

 

8,3

 

22038

 

Dubrovčan (L22036) – Požarkovec (L22039)

 

3,2

 

22039

 

Lučelnica (L22030) – Požarkovec – Strmec – Ž2237

 

10,2

 

22040

 

Krapinske Toplice (Ž2155) – Vrtnjakovec – Viča Sela – Ž2189

 

6,1

 

22041

 

Mala Erpenja (Ž2155) – Selno – Jalšje (D507)

 

7,5

 

22042

 

L22040 – Oratje – L22041

 

4,4

 

22043

 

Ravnice (Ž2188) – L22041

 

1,0

 

22045

 

Začretski Prosenik – Martinišće (Ž2189)

 

4,2

 

22047

 

Kozjak Začretski – Ž2162

 

1,6

 

22048

 

Vojnić Breg – Ž2162

 

0,9

 

22050

 

Židovinjak – Ž2166

 

1,4

 

22051

 

Zlatar (D29) – Hitreci

 

0,7

 

22052

 

Zlatar (Ž2169) – Čubeki

 

1,5

 

22053

 

Zlatar (D29) – Lovrečan (D24)

 

4,2

 

22054

 

Ervenik Zlatarski – Zlatar Bistrica (D24)

 

3,8

 

22056

 

Gusakovec (Ž2221) – Šagudovec

 

2,0

 

22057

 

D24 – Brestovec

 

0,8

 

22059

 

Klimen – Ž2170

 

3,0

 

22060

 

Ž2171 – Maretić – Hušinec – Peščeno – Jertovec (Ž2205)

 

7,4

 

22061

 

Brlekovo – Turnišće (D24)

 

2,7

 

22062

 

Peščeno (L22060) – Šavorići – Vrbovo (Ž2172)

 

4,8

 

22063

 

Vrbovo (Ž2172) – Turkovčina (Ž2206)

 

3,2

 

22064

 

Lipovec (D24) – želj. kolodvor Lipovec

 

0,6

 

22066

 

Donji Sušobreg (Ž2204) – Gornji Sušobreg – Globočec (Ž2221)

 

3,5

 

22067

 

Gornji Kraljevec (D24) – Loborčeci

 

3,6

 

22069

 

Oroslavje: D307 – Ž2216

 

1,1

 

22070

 

Želj. kolodvor Oroslavje (Ž2197) – Stubičke Toplice (Ž2217)

 

3,8

 

22071

 

Donja Stubica (D307) – Pustodol

 

0,8

 

22072

 

Donja Stubica (Ž2221) – Milekovo Selo

 

1,3

 

22073

 

Donja Stubica (Ž2221) – Grabrina

 

1,5

 

22074

 

Gr. R. Slovenije – G. Čemehovec – Movrač (Ž2186)

 

2,2

 

22076

 

Donja Stubica (Ž2221) – Gornja Podgora

 

1,8

 

22077

 

D205 – Klanjec (L22030)

 

0,4

 

22078

 

Poznanovec (D24) – Selnica – Gusakovec (Ž2221)

 

7,2

 

22079

 

Valentinovo (D206) – Benkovo (D507)

 

0,8

 

22080

 

Dubrovčan (Ž2155) – Vilanci

 

0,9

 

22081

 

Ž2162 – Sekirišće

 

0,6

 

25001

 

Dubrava Križovljanska – D2

 

0,9

 

25002

 

Lovrečan Otok – Veliki Lovrečan (D2)

 

0,3

 

25003

 

Veliki Lovrečan (Ž2027) – Mali Lovrečan (Ž2027)

 

2,5

 

25004

 

Brezje Dravsko (D2) – Kolarovec – Ž2027

 

1,4

 

25005

 

Virje Otok (Ž2028) – Virje Križovljansko – Križovljan Radovečki (D2)

 

4,4

 

25006

 

L25005 – Radovec Polje – Radovec (Ž2035)

 

2,9

 

25007

 

Babinec (D2) – L25015

 

2,0

 

25008

 

Zalužje – Donja Višnjica (Ž2056)

 

2,8

 

25009

 

Jamno (Pavlineki) – Ž2056

 

3,1

 

25010

 

Brezova Gora – D508

 

4,7

 

25011

 

Prebukovje (L25013) – Cvetlin (Ž2056)

 

2,9

 

25012

 

L25011 – Meljan – Šinkovica Šaška – Šinkovica Bednjanska – D508

 

8,5

 

25013

 

Bednja (D508) – Prebukovje – Kameničko Podgorje – Ž2057

 

10,4

 

25014

 

Osonjak – Vrbno (Ž2083)

 

1,5

 

25015

 

L25004 – Netig – Radovec (Ž2035)

 

3,5

 

25016

 

L25015 – Jarki (L25017)

 

1,2

 

25017

 

Ž2027 – Jarki – Vinica Breg (Ž2045)

 

2,3

 

25018

 

Vinica Breg (Ž2045) – L21 – Marčan (L37)

 

4,3

 

25020

 

Gr. R. Slovenije – Jelovec Vočanski – Gornja Voća (Ž2044)

 

3,2

 

25021

 

Ž2027 – Goruševnjak – L25018

 

1,7

 

25022

 

Kuserbanjsko – Brežnica – Leskovari – Donja Voća (Ž2056)

 

1,4

 

25023

 

Donja Voća (Ž2056) – Stolniki – Lipovnik (L25029)

 

3,3

 

25024

 

Plemenšćina – Klenovnik (bolnica) Ž2059

 

2,2

 

25025

 

Vukovoj – Klenovnik – Ž2059

 

2,7

 

25026

 

Goranec – Ž2243

 

3,3

 

25029

 

Ž2059 – Lipovnik (Ž2101)

 

1,5

 

25030

 

Ž2243 – Vuglovečki – Dubravec (Ž2084)

 

1,9

 

25031

 

Komar – Družbinec – Ž2036

 

1,8

 

25032

 

Gornje Vratno (D2) – Donje Vratno (Ž2029)

 

0,6

 

25033

 

Ž2045 – Sobrnje – Natkrižovljan (Ž2035)

 

2,1

 

25034

 

Vinica (Ž2029) – Petrijanec – D2

 

4,0

 

25035

 

Petrijanec D2 – Zelendvor – Ž2101

 

3,4

 

25036

 

Vinica Breg Ž2045 – Peščenica – Gornje Ladanje – Ž2029

 

3,2

 

25037

 

Marčan (Ž2029) – Peščenica Vinička – Plitvica Voćanska – Kanjirov Breg – Ž2056

 

4,8

 

25038

 

Gornje Ladanje (Ž2029) – Banjski Dvor (Ž2101)

 

0,7

 

25039

 

Donje Ladanje (Ž2029) – Ž2101

 

1,2

 

25040

 

Koretinec (Ž2029) – Čalinec (Ž2060)

 

1,4

 

25042

 

Greda (D35) – Selnik (L25041)

 

1,4

 

25043

 

Vidovec (D35) – Domitrovec – Krkanec (Ž2061)

 

1,6

 

25044

 

Brodarevec (Ž2060) – Novaki (Ž2060)

 

3,4

 

25045

 

Brodarevec (Ž2060) – Druškovec – (Ž2059)

 

2,9

 

25046

 

Ž2059 – Sveti Rok – Koškovec (Ž2059)

 

2,4

 

25047

 

Želj. kolodvor Cerje Tužno – Ž2063

 

0,3

 

25048

 

Varaždin: (Ž2252) – Fabijanska – A. Harambašića – Otona Župančića – L25050

 

1,0

 

25049

 

Varaždin: L25050 – Ul. Hercegovačka – Široke Ledine – L25051

 

1,2

 

25050

 

Varaždin: (Ž2252) – E. Kumičića – Most (L25051)

 

1,5

 

25051

 

Varaždin:(L25050) – Trg Pavla Štosa – Ludbreška – R. Boškovića – Ž2051

 

1,8

 

25052

 

Varaždin: Nasip – Ul. Vukovarska – (L25053)

 

0,4

 

25053

 

Varaždin: (L25051) – Ul. Ludbreška – Ul. Preloška dio – D2

 

0,6

 

25054

 

Varaždin: (Ž2252) – Ul. A. Augustinčića – Ul. K. Hegedušića – Ž2101

 

0,8

 

25055

 

Varaždin: (L25054) – Ul. V. Gortana – Ž2251

 

0,8

 

25056

 

Varaždin: (Ž2251) – Ul. Hallerova aleja – Ž2047

 

0,4

 

25057

 

Varaždin:(Ž2051) – Ul. F. Kurelca – Sajmište – F. Konšćaka – L25051

 

0,9

 

25058

 

Varaždin: (Ž2137) – Ul. Kralja Petra Krešimira – Ž2049

 

0,5

 

25059

 

Varaždin: (D3) – Ul. P. Miškine – Istarska – A. Wisserta – I. Mikaca – Ž2052

 

1,8

 

25061

 

Varaždin: (Ž2251) – Ul. J. Križanića – Ž2050

 

1,3

 

25063

 

Varaždin: (Ž2137) – Ul. Zagrebačka – Ž2048

 

0,8

 

25064

 

Varaždin: (Ž2048) – Ul. F. Prešerna – O. Keršovanija – Ž2049

 

0,8

 

25066

 

Varaždin: (Ž2050) – Ul. Z. Kunc – D. Cesarića dio – L25065

 

1,0

 

25067

 

Varaždin: (L25065) – Ul. Biškupečka – L25068

 

0,9

 

25069

 

Varaždin: (L25068) – Ul. I. Mažuranića – Ž2048

 

1,4

 

25070

 

Nova Ves Petrijanečka (Ž2101) – Vidovec (D35)

 

3,0

 

25071

 

Nedeljanec (D35) – Gojanec – Jalkovec (Ž2050)

 

2,4

 

25073

 

Poljana Biškupečka (Ž2050) – Črnec Biskupečki – Ž2048

 

3,1

 

25074

 

Beretinec (Ž2063) – Ledinec – Ž2066

 

1,6

 

25075

 

Turčin (Ž2048) – Križanec – D3

 

3,1

 

25077

 

Turčin (D3) – Gornji Kneginec (Ž2250)

 

0,7

 

25078

 

Gornji Kneginec (L25077) – Dugi Vrh – Lužan Biškupečki – D3

 

4,6

 

25079

 

Trnovec Bartolovečki: (D2) – Ul. Varaždinska – Bartolovečka – Ž2053

 

1,4

 

25080

 

Trnovec – Ul. Nova – D. Kučan (Ž2052)

 

1,2

 

25081

 

Trnovec Bartolovečki: (L25080) – Ul. Radnička, Bartolovečka dio – L25079

 

0,9

 

25082

 

Bartolovec (D2) – Žabnik – Štefanec Bartolovečki – D2

 

1,8

 

25083

 

Štefanec Bartolovečki (D2) – Štefanec Marof – Šemovec – Ž2054

 

1,3

 

25084

 

Zamlaka (D2) – Novakovec – Ž2052

 

4,1

 

25085

 

Donji Kneginec (Ž2070) – Gornji Kneginec – L25122

 

1,8

 

25086

 

Jakopovec (Ž2088) – Veliki Vrh – Vrtlinovec – Ž2250

 

3,8

 

25087

 

Kaštelanec (Ž2088) – Veliki Vrh – L25086

 

2,3

 

25088

 

Kelemen (Ž2052) – Mali Vrh – Vukovec – Jarki Horvatićevi – Lukačevec Toplički – D24

 

8,4

 

25089

 

Ž2052 – Leštakovec – L25088

 

2,4

 

25090

 

Imbriovec Jalžabetski (Ž2052) – Pustike

 

2,6

 

25091

 

Novakovec (Ž2052) – Rukljevina – Gornja Poljana – (Ž2111)

 

5,3

 

25092

 

Hrastovljan (Ž2071) – Donji Martijanec – D2

 

2,4

 

25093

 

Ž2071 – Madaraševec

 

0,7

 

25094

 

Hrženica (Ž2071) – Luka Ludbreška – Poljanec – Ludbreg – (D2)

 

11,3

 

25095

 

Luka Ludbreška (L25094) – Priles – Sveti Đurđ (Ž2071)

 

2,1

 

25096

 

Vrbanovec (D2) – Gornji Martijanec – G. Poljana (Ž2111)

 

6,0

 

25097

 

Donji Martijanec (D2) – Rivalno – Ž2074

 

5,5

 

25098

 

Ludbreg (Ž2075) – D24 – Kućan Ludbreški – Ž2089

 

4,3

 

25099

 

Sesvete Ludbreške (Ž2072) – Sigetec Ludbreški – Ž2076

 

3,6

 

25100

 

Dubovica(Ž2072) – Kapela Podravska – Sveti Petar – Čukovec – D2

 

7,6

 

25101

 

Veliki Bukovec (Ž2072) – Mali Bukovec – Ž2076

 

3,7

 

25102

 

Novo Selo Podravsko (Ž2076) – Županec – Kutnjak – Selnica Podravska – Ž2076

 

8,3

 

25103

 

Mali Bukovec (Ž2076) – Županec – Lunjkovec – Ž2079

 

4,5

 

25104

 

Slokovec (Ž2079) – Globočec Ludbreški (D2)

 

2,4

 

25105

 

D508 – Bednja – L25013

 

1,7

 

25106

 

Kamenica (Ž2058) – Žarovnica (Ž2057)

 

1,4

 

25107

 

Kamenica (Ž2058) – Crkovec – Viletinec – L25108

 

3,0

 

25108

 

Rinkovec (D508) – Viletinec – Purga Lepoglavska – Ž2101

 

5,7

 

25109

 

Lepoglava (D508) – Muričevec – Očura – D35

 

0,6

 

25111

 

Prigorec (Ž2085) – Ivančica

 

9,5

 

25112

 

Stažnjevec (D35) – Ž2105

 

3,2

 

25113

 

Stažnjevec (L25112) – Gačice (Ž2064)

 

3,3

 

25114

 

Gačice (Ž2064) – Osečka – Jenčini – Ž2105

 

4,2

 

25115

 

Ivanečki Vrhovec (D35) – Salinovec – Ž2105

 

3,0

 

25117

 

Punikve (Ž2104) – Vitešinec – Ivanec – Ž2085

 

2,8

 

25118

 

Ž2085 – Prigorec – Ivanečka Željeznica – L25119

 

6,4

 

25119

 

Ž2105 – Suha Željeznica

 

2,0

 

25121

 

Doljan (Ž2086) – Žigrovec – Seketin – D3

 

3,6

 

25122

 

Gornji Kneginec (L25078) – Varaždin Breg – Ž2087

 

1,9

 

25123

 

Gornji Kneginec (L25122) – Mali Vrh – Dugi Vrh – L25078

 

1,8

 

25124

 

Radovan (Ž2065) – Škriljevec – Ledinec – Završje Podbelsko – Ž2105

 

5,4

 

25125

 

Ledinec (Ž2066) – Briška – Beletinec – Krušljevec želj.st. – Conari

 

5,4

 

25126

 

Varaždin Breg (Ž2087) – Pintaričeva Graba – Lužan Bisk. –L25078

 

3,8

 

25127

 

Beletinec (Ž2050) – Presečno – D3

 

3,7

 

25128

 

Ž2050 – Strmec Remetinečki – Šanteki – D3

 

1,8

 

25129

 

Presečno (Ž2109) – Oštrice – Ž2109

 

1,7

 

25130

 

Remetinec (Ž2050) – Mađarevo – (D24)

 

2,8

 

25131

 

Remetinec (Ž2050) – Novi Marof – D3

 

0,6

 

25132

 

L25130 – Krč – Novi Marof – D24

 

1,2

 

25133

 

Podrute (Ž2107) – Bugarska – D24

 

2,6

 

25134

 

Mađarevo (D24) – Donje Makojišće (Ž2134)

 

3,8

 

25135

 

L25134 – Gornje Makojišće (D3)

 

2,6

 

25136

 

Kamena Gorica (Ž2133) – Podrute – D24

 

1,7

 

25137

 

Ščepanje (Ž2173) – Tukači – Hum Breznički (Ž2171)

 

5,1

 

25139

 

Cvrtnjak (L25089) – Pihovec

 

1,4

 

25141

 

Vukovec (L25088) – Martinkovec – Varaždinske Toplice (Ž2250)

 

2,5

 

25142

 

Varaždinske Toplice: Ž2250 – L25184

 

0,4

 

25143

 

Varaždinske Toplice (L25184) – Pišćanovec – Čurilovec (D24)

 

5,0

 

25144

 

L25143 – Škarnik – Lovrentovec – Svibovec – D24

 

3,2

 

25145

 

Hrastovec Toplički – D24

 

0,6

 

25146

 

Orehovec (Ž2109) – Ljubešćica (D24)

 

1,7

 

25147

 

Ljubešćica (D24) – Vaga – L25150

 

2,1

 

25148

 

Špica (L25150) – Ljubelj (Kapelski)

 

2,0

 

25149

 

Kam (L25150) – Ljubelj Kalnički

 

3,2

 

25150

 

Ivanovo Polje (D24) – Hruškovec – Borje – L26003

 

10,7

 

25151

 

L25097 – Rivalno – Donja Poljana – Ž2111

 

4,6

 

25152

 

Ludbreg (L25094) – Skoruš – Ž2089

 

1,1

 

25153

 

Ludbreg (L25094) – Katalena – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

 

0,8

 

25154

 

Slanje (D24) – Gabrinovec – Vratno – Bočkovec (Ž2178)

 

19,3

 

25155

 

Sveti Petar (Ludbreški) (Ž2079) – Bolfan (D2)

 

3,3

 

25156

 

Čukovec (D2) – Segovina

 

5,0

 

25157

 

Butkovec (Ž2171) – Kršćenovec – Breznički Jales (L25165)

 

7,2

 

25158

 

Breznički Hum (D3) – Radešić – Vinično (Ž2175)

 

4,3

 

25159

 

Čanjevo – Ž2175

 

1,1

 

25161

 

Sudovec (D22) – Vukšinec Riječki – Kolarec (L26040)

 

3,4

 

25162

 

Vrh Visočki (Ž2175) – Presečno (Ž2244)

 

1,4

 

25163

 

Visoko (Ž2175) – Đurinovec (Ž2244)

 

3,0

 

25165

 

Jarek Bisaški (D3) – Jales Breznički – Omamno (L31002)

 

6,6

 

25166

 

Podvorec (D3) – Gornji Borenec – Bisag – Tkalec Breznički

 

2,3

 

25167

 

Ž2244 – Drašković (2207) – Jandruškanov brijeg – Ž3002

 

4,7

 

25168

 

Sudovčina (D2) – želj. kolodvor D. Martijanec

 

0,3

 

25169

 

Ludbreg: Ž2075 – želj. kolodvor Ludbreg

 

0,2

 

25170

 

Kaniža (D35) – Lančić – Ivanec: Ul. Žrtava hrvatskih domovinskih ratova – Ž2103

 

2,9

 

25171

 

Ž2089 – Vinogradi Ludbreški – Ž2089

 

2,0

 

25172

 

Klenovnik (Ž2245) – Šamber – Donji Jerovec (Ž2101)

 

5,2

 

25173

 

Varaždin: L25048 – Harambašićeva – D3

 

2,7

 

25174

 

Kućan Marof (Ž2052) – G. Kućan (Ž2068)

 

1,2

 

25175

 

Strmec Podravski (Ž2036) – D2

 

1,0

 

25176

 

Ž2083 – Ježovec – Vrbno (Ž2083)

 

4,2

 

25177

 

L25020 – Rijeka Voćanska – Ž2056

 

2,5

 

25178

 

Lepoglava: D35 – Stepinčeva ulica – Ž2102

 

0,9

 

25179

 

Oštrice (Ž2109) – Kjuč (Ž2136)

 

2,0

 

25180

 

Gr. R. Slovenije – Đurova Vrba (L25008)

 

2,3

 

25181

 

Siker – Ž2056

 

1,1

 

25182

 

Kameničko Podgorje (Ž2058) – Ravna Gora

 

1,6

 

25184

 

Varažd. Toplice: Ž2250 – D24

 

1,2

 

25186

 

L25080 (Ž2070) – Ž2052

 

4,6

 

26001

 

Zablatje (Ž2081) – Imbriovec – Pustakovec – Koprivnički Ivanec – (Ž2112)

 

9,9

 

26002

 

Mali Otok (Ž2081) – Imbriovec – L26001

 

1,2

 

26003

 

Vukovec (D22) – Vojnovec Križevački – Kalnik – Kamešnica – L25154

 

9,0

 

26004

 

Duga Rijeka (Ž2089) – Ivančec – Rasinja – Ž2081

 

11,1

 

26005

 

Velika Rasinjica (L26004) – Ribnjak – Veliki Poganec – Ž2081

 

5,0

 

26006

 

Duga Rijeka (Ž2089) – Prkos – Domaji – Velika Mučna (D41)

 

13,9

 

26007

 

Vratno (L25154) – Osijek Vojakovački – Marinovec – Ž2089

 

7,1

 

26008

 

Gorica – Ž2081

 

1,1

 

26009

 

Cvetkovec (D2) – Rasinja (Ž2081)

 

1,6

 

26010

 

Lukovec – L26004

 

1,0

 

26011

 

Radeljevo Selo – L26006

 

0,4

 

26012

 

Ž2081 – Milčići – Herak – Veliki Grabičani (Ž2081)

 

4,1

 

26013

 

Jankovac – L26006

 

0,3

 

26014

 

Kuzminec (Ž2081) – Pustakovec – L26001

 

3,6

 

26015

 

Pustakovec (L26001) – Kunovec – Kunovec Breg (D2)

 

5,8

 

26017

 

Ž2090 – Torčec (D20)

 

3,7

 

26021

 

Koprivnica: D41 – Ul. F. Galovića – Florijanski trg

 

0,8

 

26022

 

Koprivnica: Ž2145 – Ul. I. Meštrovića – Taraščice – L26024

 

0,8

 

26024

 

Koprivnica: Ž2143 – Ul. Hrvatske državnosti – Ž2146

 

0,5

 

26026

 

Koprivnica: Ž2142 – Ul. M. Krleže – Miklinovec (Ž2147)

 

0,7

 

26027

 

Koprivnica: D41 – Ul. Ž. Selingera – L26026

 

0,4

 

26030

 

Reka (D41) – Starigrad – Draganovac – Koprivnica – D41

 

7,0

 

26031

 

Đelekovec (D20) – Šoderica – Ž2091

 

3,9

 

26032

 

Sigetec (Ž2114) – Komatnica – Hlebine – Ž2114

 

10,2

 

26033

 

Sigetec (Ž2114) – Koprivnički Bregi – Ž2147

 

6,0

 

26034

 

Jeduševac (Ž2147) – Vlaislav (D2)

 

3,2

 

26035

 

Gabajeva Greda – Ž2114

 

0,6

 

26036

 

Gabajeva Greda (Ž2114) – Levača

 

1,2

 

26037

 

Ž2114 – Gornja Šuma – D210

 

2,3

 

26038

 

Gornja Šuma (L26037) – Čingi Lingi

 

0,9

 

26039

 

D210 – Ždala

 

1,8

 

26040

 

Pofuki (Ž2244) – Kolarec – Donji Fodrovec – Ž3002

 

6,2

 

26041

 

D22 – Kostanjevec Riječki

 

1,5

 

26042

 

Gornja Rijeka (D22) – Deklešanec

 

1,8

 

26043

 

Gornja Rijeka (D22) – Miholec – Ž2176

 

8,4

 

26044

 

D22 – Fajerovac (l 26043)

 

3,0

 

26045

 

Nemčevec – L26043

 

0,7

 

26046

 

Vukovec (D22) – Bogačevo – Sveti Petar Orehovec (D22)

 

5,3

 

26047

 

Obrež Kalnički (L26003) – Vinarec – D22

 

4,5

 

26048

 

Kamešnica (L25154) – Potok Kalnički – Mikovec – Črnčevec

 

7,3

 

26049

 

Bogačevo (L26046) – Voljavec Riječki (L26043)

 

1,5

 

26050

 

Selanec (Ž2138) – Zamladinec – Bočkovec – Ž2178

 

2,3

 

26051

 

Podvinje Miholečko – Selnica Miholečka – L26043

 

1,4

 

26052

 

D22 – Međa

 

1,2

 

26053

 

Mokrice Miholečke – Kusijevec – L26040

 

0,8

 

26054

 

Gorica Miholečka – Ž2176

 

1,0

 

26055

 

Bočkovec (Ž2178) – Piškovec

 

1,1

 

26056

 

Gušćerovec (D22) – Dijankovec – Erdovec – Ž3002

 

3,6

 

26057

 

Erdovec (Ž3002) – Lemeš – Veliki Raven – Ž2208

 

4,2

 

26058

 

Kapela Ravenska – Ž2208

 

0,8

 

26059

 

Pavlovec Ravenski – Donji Dubovec – Ž2208

 

1,1

 

26060

 

Rijeka Koprivnička – Donjara (D41)

 

5,6

 

26061

 

L25154 – Žibrinovec – Sveta Helena – Gornja Glogovnica – Ž2089

 

7,0

 

26062

 

Vojakovac (Ž2180) – Vujići Vojakovački

 

1,9

 

26063

 

Pobrđani Vojakovački – Kloštar Vojakovački – D41

 

3,0

 

26064

 

Križevci (D22) – Greberanec – Pesek – Brckovščina (D41)

 

5,1

 

26065

 

Križevci: Koruška – Ul. Zagorska – Pušća – D22

 

2,4

 

26066

 

 Mali Potočec – Ul. Kosovec – Križevci (Ž2210)

 

1,7

 

26067

 

Križevci: Ž2210 – Ul. Svetokriška – J. Jelačića – Gundulićeva – D22

 

2,2

 

26068

 

Križevci: Ž2209 – Sveti Martin – Špiranec – Veliki Raven (D41)

 

7,3

 

26069

 

Cubinec (D22) – Đurđic – Novi Đurđic – D22

 

6,1

 

26070

 

Trema (Ž2212) – Osuđevo – Kloštar Vojakovački (Ž2238)

 

6,4

 

26071

 

Veliki Botinovac (Ž2139) – Mali Poganac – D41

 

2,3

 

26072

 

Mali Botinovac – Ž2139

 

0,8

 

26073

 

Prnjavor Lepavinski – Sokolovac – D41

 

3,3

 

26074

 

Grdak – L26073

 

1,3

 

26075

 

Donjara (D41) – Stari Bošnjan – Novi Bošnjani – Mali Carevdar – L26076

 

5,7

 

26076

 

Mali Carevdar – Carevdar (D41)

 

1,3

 

26077

 

Lepavina (D41) – Većeslavec – Povelić – Ž2212

 

12,5

 

26078

 

L26077 – Mala Branjska

 

2,2

 

26079

 

Ž2181 – Miličani

 

2,2

 

26080

 

L26077 – Velika Branjska – Trnovac Sokolovački – Ladislav Sokolovački – Ž2181

 

7,5

 

26081

 

Srijem (Ž2181) – Ladislav Sokolovački – L26080

 

4,5

 

26082

 

Mala Mučna (Ž2181) – G. Maslarac – Ž2143

 

9,2

 

26083

 

Široko Selo (Ž2181) – Križ Gornji (Ž2143)

 

2,3

 

26084

 

Male Sesvete – L26085

 

2,0

 

26085

 

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Velike Sesvete – L26077

 

4,0

 

26086

 

Kloštar Vojakovački (Ž2238) – Raščani – Sveti Petar Čvrstec – L26087

 

5,5

 

26087

 

Večeslavec (L26077) – Ruševac – Sveti Petar Čvrstec – Cepidlak – L26089

 

9,1

 

26088

 

Grabovac (Ž2212) – Cepidlak – L26089

 

4,5

 

26089

 

Carevići (Ž2212) – Crljenjaki – Brdo Cirkvensko – Kuštani – D28

 

9,0

 

26090

 

Bakovčice (Ž2148) – Glogovac (Ž2149)

 

1,8

 

26091

 

Velika Mučna (D41) – Paunovac – L26082

 

4,4

 

26092

 

L26082 – Kamenica – Jagnjedovec – Ž2143

 

1,8

 

26093

 

Ž2143 – Gornja Velika – Donja Velika – L26094

 

5,7

 

26094

 

Ž2143 – Peščenik – Donja Velika – Poljančani (Ž2182)

 

11,4

 

26095

 

L26082 – Peščenik – L26094

 

2,4

 

26096

 

L26082 – Brđani Sokolovački – L26082

 

1,5

 

26097

 

L26082 – Donji Maslarci

 

0,8

 

26098

 

D2 – Borovljani

 

1,0

 

26099

 

D2 – Vlaislav

 

0,9

 

26100

 

Plavšinec (D2) – Srdinac – Novigrad Podravski (Ž2182)

 

5,4

 

26101

 

Javorovac – Ž2182

 

0,8

 

26102

 

Virje (D2) – D210

 

2,8

 

26103

 

Miholjanec (Ž2236) – Hampovica (D43)

 

3,5

 

26104

 

Molve Grede (Ž2185) – Brezovica (Ž2184)

 

3,5

 

26105

 

L26104 – Grkina – Severovci – Đurđevac (L26106)

 

3,4

 

26106

 

Novo Virje (Ž2185) – Brezovica (Ž2184)

 

9,7

 

26107

 

Đurđevac: Ž2184 – D2

 

1,1

 

26108

 

Đurđevac: L26108 – Hladna Voda (Ž2214)

 

4,7

 

26109

 

Šemovci (D43) – Sveta Ana

 

3,5

 

26110

 

Mičetinac – Ž2213

 

3,4

 

26111

 

Kalinovac (Ž2214) – Batinska (Ž2185)

 

5,0

 

26112

 

Kalinovac (Ž2214) – Budrovac (Ž2213)

 

7,3

 

26113

 

Kalinovac (L26112) – Peski – Špoljarev Kut – Ž2185

 

5,5

 

26114

 

Novo Virje (Ž2185) – Brodić – Podravske Sesvete (Ž2235)

 

18,1

 

26115

 

Lijepa Greda (L26114) – Ferdinandovac (L26116)

 

2,1

 

26116

 

Ferdinandovac (Ž2185) – L26114

 

2,7

 

26117

 

Podravske Sesvete (Ž2235) – Pitomača (D2)

 

7,6

 

26118

 

Doljanec – Ž2208

 

1,5

 

26119

 

Poljana Križevačka (Ž2211) – Brezovljani (Ž2229)

 

3,2

 

26120

 

Ž2212 – Brestaki – Sveti Ivan Žabno (D22)

 

5,3

 

26121

 

Crljenjaki (L26089) – Kovačevac – Kraljevac (Ž3003)

 

5,1

 

26122

 

Brdo Cirkvensko (L26089) – Novi Glog – D28

 

2,9

 

26123

 

D28 – Hrsovo – Majur – L26124

 

4,8

 

26124

 

Cirkvena (Ž2231) – Brezine – Bolč (Ž3042)

 

4,6

 

26125

 

Bukovje Križevačko (D22) – Gračina

 

1,9

 

26126

 

Selnica Podravska (Ž2076) – Most (D20)

 

2,9

 

26127

 

Sirova Katalena (Ž2213) – Šandorovac (Ž2232)

 

6,4

 

26129

 

Kloštar Podravski (D2) – Kozarevac – L37046

 

12,7

 

26130

 

Kozarevac (L26129) – Mala Črešnjevica (Ž2234)

 

5,2

 

26131

 

Rasinja(Ž2081) – Subotica Podravska(D2)

 

2,3

 

26132

 

Ž2180 – Mičijevac

 

1,0

 

26135

 

Kuštani (D28) – Cirkvena (Ž2231)

 

1,5

 

26136

 

Ž2184 – Grede Molvanske (Ž2185)

 

2,3

 

26137

 

Križevci: Račkog (D22) – Trg J.J. Strossmayera (D41)

 

1,3

 

26138

 

Križevci: Karane (D41) – Karanski put – Ulica M. Kiepacha (D22)

 

1,9

 

26139

 

Križevci: Naselje Mladine – D22

 

2,0

 

26140

 

Križevci: Pesek (L26064) – Radnički dol – Ulica Pušća (L26065)

 

2,3

 

26141

 

Ž2238 – L26085

 

1,3

 

26142

 

Špiranec (L26068) – Pokasin (L31066)

 

2,6

 

26146

 

Kalnik (L26003) – Šopron (Ž2138)

 

1,4

 

26147

 

Borje (L26003) – Šopron (L26146)

 

1,7

 

26148

 

Vukovec (D22) – Popovec Kalnički (L26047)

 

1,3

 

26151

 

Kalnik (L26147) – Kamenica

 

0,8

 

26154

 

Koprivnički Ivanec (Ž2112) – Peteranec (D41)

 

4,6

 

26156

 

Đurđevac: Ž2247 – D43

 

0,4

 

31002

 

Otrčkovec – Omamno – Ž3001

 

3,8

 

31003

 

Ž2221 – Zadrkovec – Ž3001

 

5,1

 

31004

 

Šurdovec – L31003

 

0,6

 

31005

 

Ž2221 – Prepolno

 

0,3

 

31006

 

Gornje Orešje – Ž2221

 

1,0

 

31007

 

Ž3002 – Tomaševec – Polonje – N. Mjesto – Krečaves (Ž3288)

 

7,5

 

31008

 

Radoišće (Ž3002) – L31009

 

1,8

 

31009

 

Zrinščina – Salnik – Dvorišće – Rakovec (Ž3288)

 

10,1

 

31010

 

L22074 – Prosinec – Vučilčevo – Dubravica (Ž2186)

 

3,7

 

31011

 

L31010 – Lukavec Sutlanski – Lugarski Breg

 

2,1

 

31013

 

Kraj Donji (Ž3005) – Marija Gorica (Ž3033)

 

1,9

 

31014

 

Vukovo Selo (Ž3005) – Križ Brdovečki (Ž3033)

 

2,3

 

31015

 

D225 – Ključ Brdovečki

 

0,6

 

31016

 

Ž3033 – Gornji Laduč – D225

 

3,7

 

31017

 

Merenje – Ž3006

 

1,4

 

31018

 

Pluska – Ž2237

 

1,4

 

31019

 

Krajska Ves – Ž2237

 

1,3

 

31020

 

Vadina – Ž2195

 

1,8

 

31021

 

L31022 – Pojatno (Ž2195)

 

3,7

 

31022

 

D. Pušča (Ž2186) – Ž2195

 

2,5

 

31023

 

Dubrava Puščanska – Ž2186

 

1,7

 

31024

 

Ž2186 – želj. kolodvor Novi Dvori

 

1,6

 

31025

 

Ž3007 – Igrišće (Ž2218)

 

2,1

 

31026

 

Ž3037 – Poljanica Bistranska (Ž2220)

 

1,3

 

31027

 

Ž3037 – Oborovo – Ž2220

 

2,4

 

31028

 

Kalinje – Pretoki (D3)

 

1,8

 

31029

 

G. Topličica – D3

 

1,7

 

31030

 

Velika Gora – Gornje Psarjevo – Ž3013

 

2,0

 

31031

 

Ž3014 – D. Psarjevo (Ž3013)

 

2,6

 

31033

 

Bunjak – Drenova (Ž3013)

 

1,6

 

31034

 

Drenova (Ž3013) – Suhodol Zelinski – Donja Zelina (D3)

 

3,9

 

31035

 

L31034 – Hrnjanec (Ž3012)

 

1,5

 

31036

 

Blaževdol Psarjevački – Blaževdol (D3)

 

1,0

 

31037

 

Curkovec – Ž3016

 

1,7

 

31038

 

D. Zelina (D3) – Vukovje Zelinsko – Ž3017

 

3,8

 

31039

 

Paukovec (Ž3039) – Banje Selo – Hrebinec – Ž3034

 

10,6

 

31040

 

L31009 – Vinkovec – Ž3018

 

3,9

 

31041

 

Polonje (L31007) – Valetić (L31009)

 

4,0

 

31042

 

Ž3288 – D. Topličica – Novo Mjesto (L31007)

 

4,3

 

31043

 

Baničevec – Ž3016

 

2,2

 

31044

 

Ž3016 – Dropčevec

 

0,8

 

31045

 

Križevčec – Ž3017

 

1,6

 

31046

 

Ž3017 – Majkovec – Ž3017

 

1,4

 

31047

 

Vrhovec – L31048

 

0,6

 

31048

 

Ž3075 – Negovec – Ž3075

 

3,7

 

31050

 

Lipnica – Hudovo – Ž3288

 

2,6

 

31051

 

Ž3288 – Dijaneš – Pirakovec – Ž3034

 

5,9

 

31052

 

Ledina – Kraljev Vrh (Ž3018)

 

2,3

 

31053

 

Gornja Velika – Donja Velika – Žunci – Lovrečka Velika – D41

 

9,7

 

31054

 

Ž3019 – Kamenica – Hruškovica – Marenić – Lovrečka Varoš – D41

 

8,8

 

31055

 

Cerik (L31054) – Lukovo – Ž3019

 

1,5

 

31056

 

Gaj (Ž3288) – Luka (D41)

 

2,5

 

31057

 

Celine (Ž3288) – Marinska Ves (D41)

 

0,7

 

31058

 

Luka (D41) – želj. kolodvor Vrbovec (Ž3077)

 

4,7

 

31059

 

Vrbovec: D41 – želj. kolodvor – Ž3288

 

3,4